forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 22/12/2007 : 03:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
iz sremske mitrovice sam ali imam stan i novom sadu pa zivim i radim natoj relaciji.
bice mi cast.
do tad sve naj naj.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/12/2007 : 03:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja vidim da covek prodaje stripove koji su za biblioteku i kakva god da se cena ponudi, relna je ako ce neko da je plati. Tacnije sve je relativitet. Pa i ako dize neko cene, to je njegov problem. Ako sam ja spreman dati 10 eura za strip, ja ponudim toliko, i ako podigne cenu preko mene, neka je, ja ne dam vise. Vrati ce se ponuda... Mislim da se oko toga uposte ne treba uzbudjivati... A hvala Hrvoju jer je sa najboljom namerom upozorio ljude, sad da li se prevario ili ne, to je diskutabilno... Ja samo mogu reci, koliko sam upucen, da sam naisao na silu pohvala i da je covek poklanjao, a to ne radi neko ko od toga zivi, bar ja ne bih to radio... Toliko, i sve najbolje i optuzenom i tuziocu... :-)))
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/12/2007 : 07:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by jang

malo offtopic---vidim da se poklanja jedna majica sa ovog CRŠ-a
jel ima to za kupit negdje?


nema...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/12/2007 : 10:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Porter

Nek su vala otkrili ovog dveribada da mucka .
Hrvoje situacija kod dveribadovih aukcija je specificna,naime on je dosta poznat na sajtu kao vise nego korektan prodavac a Bogami i kupac.
Stripovi koje on prodaje su vrhunske kvalitete,u vecini slucajeva ocjeni strip sa manjom ocjenom nego sto je u stvarnosti.
Puno je ljudi na sajtu castio sa stripovima,postarinom i sl.
Ma taj samo sto guzice ne daje ,tako da se cesto na njegovim aukcijama vide cijene sto mnogim ljudima izgledaju nadprosjecnim.
Dveribad ne treba uzeti hrvojevu brzopletost kod zakljucka za zlo a hrvoje24 ce uvidjeti vremenom da se malkice obrukao sa ovom izjavom.



-A što bi mu uzeo za zlo?Covjek me reklamira,a reklame nikada dovoljno!
-Nego,znaš šta?-Ajde,stvarno je više vrijeme!-Nemoj nas tjerat da autom dodemo u Švedsku po tebe.Izvoli se ove godine "nacrtat" u Makarskoj!-Sedam dana idemo na odmor od stripova!-Uštimaj godišnji,spremi "boršu" i dolazi.Stvarno je vrijeme da se upoznamo!



Pokusacu da sredim slobodno,ako mi se svidi necete me moci istjerati iz Hrvatske,moraces mi srediti hrvatski pasos i to glancer
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 22/12/2007 : 17:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message
drago mi je da je opet napao Dveribada jer je postalo malo dosadno na stranicama. Ocekivao sam malo žešci odgovor ali je sve u svemu bilo interesantno. Vidiš Ratko da sam u Hr jer koristim ove
žcšc i slicna slova preko hr kompjutera.
Inace Ratko, treba mi hitno jedan redovni i jedan extra zagor koji bih mogao nac u Varaždinu za mog netjaka koji je proveo 3 dana na cršu.
Znaš li tko bi to tu imao?
Dužan sam ti isto za jedan zs tex ali mi se nije slao tako sitne pare.
Javi

TK
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 22/12/2007 : 17:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message
porteru,
morat cemo se i mi jednom upoznat
možda sljedece godine na festivalu ili sl... tko to zna
pozdrav

TK
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 22/12/2007 : 20:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Rado,nadam se da ce biti 2008.
Go to Top of Page

hrvoje24
Starting Member

Croatia
47 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 23/12/2007 : 16:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje24 a Private Message
Ispricavam se što prije nisam odgovorio. Inace nikakvu e-poštu od tebe dveribade nisam dobio, tek onako usput kažem. Imam pravo reci svoje mišljenje i necu ga mijenjati. Svatko za svoje novce ima pravo kupovati što hoce. Uostalom ja sam i rekao da je ovo dveribadu posao, mislim da ga nikako nisam osudio i nisam rekao da je prevarant, nego da navlaci ljude. Ipak je to mala razlika dveribade. Tvoje demokratsko pravo je da za stripove koje imaš izvuceš maksimum, a moje demokratsko pravo je da ne kupujem stripove po velikim cijenama.
Go to Top of Page

hrvoje24
Starting Member

Croatia
47 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 23/12/2007 : 16:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje24 a Private Message
Hvala ti dveribade što si mi uputio dug odgovor. Moje radno mjesto nema veze s prodajom i kupovinom stripova, mislim da ja tebe uopce nisam pitao što radiš. Kad vec pitaš odgovorit cu ti, na rukovodecem sam mjestu. Inace da bi licitirao s više adresa ne moraš ici u druga mjesta nego samo moraš imati više e adresa, a to bar danas nije teško ostvariti. Inace, bio si malo neugodan, ali nije bitno, najvjerojatnije bih i ja na tvom mjestu tako reagirao. I dalje mislim isto.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 23/12/2007 : 17:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Ispricavam se što prije nisam odgovorio. Inace nikakvu e-poštu od tebe dveribade nisam dobio, tek onako usput kažem. Imam pravo reci svoje mišljenje i necu ga mijenjati. Svatko za svoje novce ima pravo kupovati što hoce. Uostalom ja sam i rekao da je ovo dveribadu posao, mislim da ga nikako nisam osudio i nisam rekao da je prevarant, nego da navlaci ljude. Ipak je to mala razlika dveribade. Tvoje demokratsko pravo je da za stripove koje imaš izvuceš maksimum, a moje demokratsko pravo je da ne kupujem stripove po velikim cijenama.



-Cuj Hrvoje,kako god tebi ovo izgledalo,meni je to hobi i zajebancija.Posao je sasvim nešto drugo.Poštujem ja tvoje mišljenje i demokratsko pravo,ali ti si napisao da ja sam podižem cijene i nabijam cijene,a to ti je neosnovana optužba.----Još jednom,ponavljam,kontaktiraj doticne ljude,kao što si i mene.To ti je prva pogreška.Druga,daješ savjet jer ti tako razmišljaš ili si stekao dojam,a mislim da se ne poznajemo,pa ti ja cisto zakljucujem da si zlonamjeran,a ne znam zbog cega.-Trece,nemaš konkretan dokaz,a sam ti savjetujem da ga potražiš.
-Javan topick,degradiraš mene,a i samog sebe,optužuješ jer ti tako misliš,a pozivaš se na demokratsko pravo??U polemiku nisam ulazio jer te osobno ne poznajem.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/12/2007 : 17:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
NAJZAD!!!!!!!

E vala ako su raskrinkali ovog dveribada, dosta je uživao status poštenjaka!!! Eto, meni je jednom poslao stripove u vrednosti 100kn i rekao da ne moram da platim!!! Zamislite samo!! Bezobrazluk koji sam ja ipak istrpeo, prešao preko toga,i ipak ponovo ucestvovao u njegovim aukcijama. I šta se dešava?? U sledecoj pošiljci se nalazio strip viška, kao poklon!!! Bez srama i obraza taj dveribad...Dobro se najzad našao neko da svima otvori oci..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 23/12/2007 : 17:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Hvala ti dveribade što si mi uputio dug odgovor. Moje radno mjesto nema veze s prodajom i kupovinom stripova, mislim da ja tebe uopce nisam pitao što radiš. Kad vec pitaš odgovorit cu ti, na rukovodecem sam mjestu. Inace da bi licitirao s više adresa ne moraš ici u druga mjesta nego samo moraš imati više e adresa, a to bar danas nije teško ostvariti. Inace, bio si malo neugodan, ali nije bitno, najvjerojatnije bih i ja na tvom mjestu tako reagirao. I dalje mislim isto.


-Nisi privilegiran odgovorom jer inace su mi postovi dugi!
-Vidiš,iskreno,tvoj nacin komunikacije i onaj mail,djeluju agresivno i zdravo-seljacki bahato.U mail adresi,jer si sa posla pisao,vidi se da radiš u HEP-u.Na tu adresu si i dobio šaljivi odgovor.---Vjeruj da uopce nisam bio neugodan,ali to ne znaci da necu bit jer si ti i više neko nekorektan .Suzdržao sam se samo iz razloga što te ne poznajem.
--Ne,necu ti uzet za zlo,ali stvarno nije u redu.Volio bih vidjet tebe kada bih te netko optužio za bilo kakvu prevaru,narocito ako to bez dokaza izneseš ovako javno.
--Savjet,navrati na poneki festival,recimo u Makarsku(blizu ti je),pa možeš vecinu tih ljudi upoznat.
-Aukcije,ponavljam,iznenaduju i mene,a u svoj toj komunikaciji sa stripovima i stotinama predenih kilometara,upoznao sam puno razlicitih ljudi.Sakupilo se tu i hrpe novca,ali je poprilicno tog novca i vraceno u svim tim druženjima,za strip.
-Kako god izgledalo tebi,ili bilo kome drugome,za mene je ovo hobi,gušt i zajebancija,u apsolutno pozitivnom kontekstu.
-Da se našalim na tvoju opasku o skupoci------skupa je i meni struja,ali ju placam jar moram,a ti stripove,ukoliko su skupi,NE MORAŠ,i to je ta razlika!
-Za kraj---sve što sam napisao,nije bila zlonamjera,samo sam pomocu adrese i tvojeg nacina pisanja,plus profil(38 godina,itd....)logicno pokušao zakljucit.Osobno sam uvjeren da nisam zlopamtilo,ali da mogu bit neugodan,definitivno mogu.-Tvoje mišljenje je samo tvoje i to je sasvim u redu,ali mi je žao što je naspram mene negativno.Da smo se upoznali,popricali,pa da si ovo napisao,poštovao bih taj dojam,ovako,ispada naivno,bedasto,sasvim nepotrebno i djetinjasto. U suštini,više si sebe izblamirao nego mene.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 23/12/2007 : 18:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by tristan

drago mi je da je opet napao Dveribada jer je postalo malo dosadno na stranicama. Ocekivao sam malo žešci odgovor ali je sve u svemu bilo interesantno. Vidiš Ratko da sam u Hr jer koristim ove
žcšc i slicna slova preko hr kompjutera.
Inace Ratko, treba mi hitno jedan redovni i jedan extra zagor koji bih mogao nac u Varaždinu za mog netjaka koji je proveo 3 dana na cršu.
Znaš li tko bi to tu imao?
Dužan sam ti isto za jedan zs tex ali mi se nije slao tako sitne pare.
Javi


-Sitne pare i ne primam!
-Ne znam tko bi to imao u Varaždinu.Zagor EXTRA imam u stanu,a za redovni mogu pogledat,pa javim veceras.
-Inace,kako je krenulo trebat cu advokata sa medunarodnim iskustvom(mislim na tebe)!----Pošalica!
-Ugodan odmor,texa zaboravi,a za ove komplete ti javim.
-P.S.-Jel bitna ocuvanost ili "netjaka" navlaciš na strip!??
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 23/12/2007 : 18:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by tristan

porteru,
morat cemo se i mi jednom upoznat
možda sljedece godine na festivalu ili sl... tko to zna
pozdrav




-Ajde,što ste se stisli,pa niste na kraju svijeta.Ionako su sve granice pale,a ukoliko vas bude više voljnih doc u Makarsku,zareskirat cemo jedan prijevoz!
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 24/12/2007 : 18:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
ja cu vala da dodjem samo mi morate javiti ranije jedno mesec dana da se uklopim jer hocu da idem na odmor u Split.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/12/2007 : 18:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
tek sam sad vidio ovaj topic.

bilo je vrijeme da netko raskrinka tog lopova dveribada!
zamislite, meni je htio besplatno uvaliti eduardov dres s utakmice hrvatska-engleska!
nevjerojatno!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/12/2007 : 19:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja mislim da samo ja nisam nista dobio od njega na poklon... Sram te bilo dveribade.... :-)))
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 26/12/2007 : 11:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ja mislim da samo ja nisam nista dobio od njega na poklon... Sram te bilo dveribade.... :-)))



Jedan si od rijetkih mogu ti reci, ali ne sjekiraj se - stici ceš na red, taj baja kad se raspuca ne gleda de cilja, tako da u buducnosti ocekuj "šamar" u vidu nekog lijepog stripa.

...
Go to Top of Page

hrvoje24
Starting Member

Croatia
47 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 26/12/2007 : 17:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje24 a Private Message
Evo mene opet dveribade. U Makarsku cu sigurno doci i nadam se da cu te upoznati. Inace, sve ovo što sam ovdje napisao je samo moje mišljenje, protiv tebe nemam ništa osobno jer te i ne poznajem. Napisano sam zakljucio prateci aukcije, nisam želio biti agresivan, niti sam te želio izblamirati. Ne opravdavam se jer i dalje mislim isto, a osjecao sam potrebu svoje mišljenje podijeliti s drugima. Primjetio sam još cudnih dogadanja na aukcijama, ali ih više necu javno iznositi jer vidim da ovakva razmišljanja nisu dobro prihvacena. Rekao bi jedan moj prijatelj da su ovce za šišanje, pa neka im bude.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/12/2007 : 17:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ovce se sto puta sisaju, ali samo jednom deru!!! :-)))
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/12/2007 : 17:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Evo mene opet dveribade. U Makarsku cu sigurno doci i nadam se da cu te upoznati. Inace, sve ovo što sam ovdje napisao je samo moje mišljenje, protiv tebe nemam ništa osobno jer te i ne poznajem. Napisano sam zakljucio prateci aukcije, nisam želio biti agresivan, niti sam te želio izblamirati. Ne opravdavam se jer i dalje mislim isto, a osjecao sam potrebu svoje mišljenje podijeliti s drugima. Primjetio sam još cudnih dogadanja na aukcijama, ali ih više necu javno iznositi jer vidim da ovakva razmišljanja nisu dobro prihvacena. Rekao bi jedan moj prijatelj da su ovce za šišanje, pa neka im bude.



Šta si ti konkretno postigao ovim topicom...
Dveribad je na ovom forumu vec 100 puta dokazan, prokazan, osumnjicen, odbranjen, omiljen, omražen, opovrgnut, posvadao se, pomirio se, ispao takav i onakav. Uglavnom, covjek je sa par tisuca komentara pokazao (tj. drugi su pokazali) što je u pitanju. Osobno, nisam ucestvovao u velikim aukcijama, ali kupio sam jednom neki kompletic i neka albume i sve je bilo savršeno. Platio sam tek po prispjecu i pregledavanju stripova (usput, nije me nitko odrao, dobio sam vrlo povoljno). Drugi put sam dobio dva stripa koji nisu bili ok. (i nekoliko koji su bili u redu). Htio sam platiti (bila je sica), ali Ratko ni da cuje tako da sam dobio na poklon. Moje opservacije o Dveribedu su da je covjek profi i da je široke ruke. Doduše, malo je oštriji na jeziku, ali to je na forumu i nema veze s aukcijama. O šišanju ovaca - Nitko nas ne tjera da licitiramo, svatko treba biti svjestan svoje kupovne moci.

E sada što se tice tebe... Ne mogu tvrditi da nisi u pravu jer nemam dokaza za to.
S drugo strane, tebi dokazi nisu bili ni potrebni. Sumnje su sasvim dovoljne da se covjek javno okleveta. Ako ti je Krcko skup, nemoj nuditi 100 kuna za njega (vjeruj, ja sigurno necu). Ako nekom to vrijedi, sretno mu bilo (a Dveribedu još sretnije)...
Jednu stvar si sigurno postigao. Dodao si još malo reklame nicku Dveridbad, što je i on sam cini mi se primjetio, i tako mu još malo podigao rejting na aukcijama.
A od sebe si napravio ......

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/12/2007 : 20:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Evo mene opet dveribade. U Makarsku cu sigurno doci i nadam se da cu te upoznati. Inace, sve ovo što sam ovdje napisao je samo moje mišljenje, protiv tebe nemam ništa osobno jer te i ne poznajem. Napisano sam zakljucio prateci aukcije, nisam želio biti agresivan, niti sam te želio izblamirati. Ne opravdavam se jer i dalje mislim isto, a osjecao sam potrebu svoje mišljenje podijeliti s drugima. Primjetio sam još cudnih dogadanja na aukcijama, ali ih više necu javno iznositi jer vidim da ovakva razmišljanja nisu dobro prihvacena. Rekao bi jedan moj prijatelj da su ovce za šišanje, pa neka im bude.


Nije stvar "dobrog prihvacanja", nego opravdanosti tvrdnji. Postoje nacini da administrator provjeri i otkrije zloupotrebe aukcija, ako imas nekih sumnji - prvo ih posaljes administratoru da ih provjeri, pa onda ides s njima u javnost, a ne ovako, samo na osnovu osjecaja odmah izletjeti na forum.

Trouble will find me
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 26/12/2007 : 23:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Pozdrav svima.
Dao bih Vam samo jedan savjet kada kupujete stripove. Ne navlacite se na ove mamac aukcije. Smiješno je da jedan Biser strip Krcko na trenutnim aukcijama ima cijenu od 100 kn. Dveribad namjerno sam diže cijene i navlaci ljude. Ja sam nekoliko puta sudjelovao na tim aukcijama, ali stao sam kod normalne cijene. Dveribadu je ovo posao i covjek zaraduje. Cak sam mu prije neki dan uputio e-poštu s upitom da li ove cijene diže sam pod drugim imenima ili mu netko pomaže, ali mi ništa nije odgovorio



-Hrvoje,uz dužno poštovanje,jel ti to ispituješ granice moje tolerancije?-PROCITAJ OVAJ POCETNI TEKST.

-Sada cu se nadovezat na ovo gore.-Odgovor si dobio na mail sa posla, u petak na vecer.Nisi ga ni mogao procitat jer ti firma ne radi subotom i nedjeljom,jel tako?
-Druga stvar,ponavljam ti treci puta,postavi to pitanje svima koji su do sada licitirali,a možeš vidjet ukoliko izlistaš sve završene aukcije pod "legendarnim nick-om"----dveribad----.
-Bit ce mi drago da se upoznamo u Makarskoj,imat cemo o cemu "cakulat".Iskreno ne svida mi se ovo "šišanje ovaca",mislim da stvaraš antipatije kod ljudi.Svijesno ili ne,tvoja stvar,ali definitivno neoprezno i antipaticno.Prijatelja pozdravi,mada se nadam da to nije Tonci?
-Da,ima cudnih stvari---recimo da ima nekoliko ljudi koji imaju komentare samo od mene,...npr.-dolly 69,....možeš i njega upoznat,a možeš sa mnom navratit do covjeka.Ima ih još puno.Moja je stvar što sam htio da ti kompleti produ preko ovih aukcija i da se na njih plati provizija,a tvoje je pravo da ti o tome misliš ,što vec misliš.Ima još puno takvih primjera.
-Ne osporavam tvoj dojam i zakljucak,ali procitaj još jednom prvi post.-Citiram---"Dveribad namjerno sam podiže cijene i navlaci ljude".-Nakon toga vec dva puta ponavljaš -ja tako mislim.

-Zbog tog te na pocetku pitam- jel ti to ispituješ prag moje tolerancije?
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 26/12/2007 : 23:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by hrvoje24

Evo mene opet dveribade. U Makarsku cu sigurno doci i nadam se da cu te upoznati. Inace, sve ovo što sam ovdje napisao je samo moje mišljenje, protiv tebe nemam ništa osobno jer te i ne poznajem. Napisano sam zakljucio prateci aukcije, nisam želio biti agresivan, niti sam te želio izblamirati. Ne opravdavam se jer i dalje mislim isto, a osjecao sam potrebu svoje mišljenje podijeliti s drugima. Primjetio sam još cudnih dogadanja na aukcijama, ali ih više necu javno iznositi jer vidim da ovakva razmišljanja nisu dobro prihvacena. Rekao bi jedan moj prijatelj da su ovce za šišanje, pa neka im bude.



Šta si ti konkretno postigao ovim topicom...
Dveribad je na ovom forumu vec 100 puta dokazan, prokazan, osumnjicen, odbranjen, omiljen, omražen, opovrgnut, posvadao se, pomirio se, ispao takav i onakav. Uglavnom, covjek je sa par tisuca komentara pokazao (tj. drugi su pokazali) što je u pitanju. Osobno, nisam ucestvovao u velikim aukcijama, ali kupio sam jednom neki kompletic i neka albume i sve je bilo savršeno. Platio sam tek po prispjecu i pregledavanju stripova (usput, nije me nitko odrao, dobio sam vrlo povoljno). Drugi put sam dobio dva stripa koji nisu bili ok. (i nekoliko koji su bili u redu). Htio sam platiti (bila je sica), ali Ratko ni da cuje tako da sam dobio na poklon. Moje opservacije o Dveribedu su da je covjek profi i da je široke ruke. Doduše, malo je oštriji na jeziku, ali to je na forumu i nema veze s aukcijama. O šišanju ovaca - Nitko nas ne tjera da licitiramo, svatko treba biti svjestan svoje kupovne moci.

E sada što se tice tebe... Ne mogu tvrditi da nisi u pravu jer nemam dokaza za to.
S drugo strane, tebi dokazi nisu bili ni potrebni. Sumnje su sasvim dovoljne da se covjek javno okleveta. Ako ti je Krcko skup, nemoj nuditi 100 kuna za njega (vjeruj, ja sigurno necu). Ako nekom to vrijedi, sretno mu bilo (a Dveribedu još sretnije)...
Jednu stvar si sigurno postigao. Dodao si još malo reklame nicku Dveridbad, što je i on sam cini mi se primjetio, i tako mu još malo podigao rejting na aukcijama.
A od sebe si napravio ......



-Obi,alal me iznenadi!Ljepo si ovo srocio....baš si me nasmijao....odlicno mi ono-----100 puta dokazan,prokazan,osumnjicen,odbranjen,omiljen,omražen,opovrgnut,posvadao se,pomirio se,ispao takav i onakav,.......super,a još sam se upišao od smijeha prateci aukcije----vidi globinja ali "puca" po redovnom Zagoru!!!!!???????I ajde ti sada reci,u cemu je kvaka?-Kako nakon ovakvih cijena ne smišljat poklone?Redovni Zagor,npr.broj 15----51,00 kuna??????

Go to Top of Page

bero7
New Member



206 Posts

Member since 25/10/2005

Posted - 27/12/2007 : 11:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bero7 a Private Message
quote:
Originally posted by hrvoje24

Evo mene opet dveribade. U Makarsku cu sigurno doci i nadam se da cu te upoznati. Inace, sve ovo što sam ovdje napisao je samo moje mišljenje, protiv tebe nemam ništa osobno jer te i ne poznajem. Napisano sam zakljucio prateci aukcije, nisam želio biti agresivan, niti sam te želio izblamirati. Ne opravdavam se jer i dalje mislim isto, a osjecao sam potrebu svoje mišljenje podijeliti s drugima. Primjetio sam još cudnih dogadanja na aukcijama, ali ih više necu javno iznositi jer vidim da ovakva razmišljanja nisu dobro prihvacena. Rekao bi jedan moj prijatelj da su ovce za šišanje, pa neka im bude.




..ne, uopce..cilj tvog topica je bio da ga prikazes u lijepom svijetlu
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000