forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 za marlowa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

manhunter
Moderator



Switzerland
25137 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 04/02/2008 : 20:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=29042&whichpage=1

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39992 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/02/2008 : 20:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Dobro, de... Videces da ce se oglasiti!!! Uostalom, sta mene briga... Izvini!!!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 04/02/2008 : 21:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Ma nece on da pusti.
Na kraju krajeva sta ce politika na striparskom forumu...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 04/02/2008 : 21:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=29042&whichpage=1




Kaj oceš?

Ovo je pod-forum stripovi, shodno tome sam i ostavio post vezan za stripove, dakle podršku tvorcu stripa..
Ako ti ne paše - plivaj dalje, nitko te ne sili da citaš topice koji te ne zanimaju..
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/02/2008 : 22:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Vidija san reportažu... i autora Djeluje mi i tehnicki dosta kvalitetno napravljeno, bar po TV snimcima. Pohvalno je da se trud isplati, u svakom smislu i da se ocekuje rasprodaja i druge polovine tiraža.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25137 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/02/2008 : 08:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980


Kaj oceš?

Ovo je pod-forum stripovi, shodno tome sam i ostavio post vezan za stripove, dakle podršku tvorcu stripa..
Ako ti ne paše - plivaj dalje, nitko te ne sili da citaš topice koji te ne zanimaju..

Necu ama bas nikaj...tvoji pojedini postovi verovatno imaju opravdane razloge,ali, veruj mi, to je tvoj problem. Misljenja sam da ovakvi temama nije mesto ovde i to je sve. Da jos jednom napomenem, sama tema mi ni najmanje ne smeta licno(mada si sigurno ubedjen u nesto drugo), naprotiv. Nadam se da ce svako ko je ubio,mucio,proterao iz svoje kuce bilo koje ljudsko bice, morati da plati za svoja dela. Samo, skromnog sam misljenja da to mi ovde ne moramo da komentarisemo. A to koje cu ja topice da preskocim ili ne, to odlucujem ja sam, ni ne pomisljaj da mi dajes savete/naredbe u tom pravcu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 05/02/2008 : 08:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Vjeko1980


Kaj oceš?

Ovo je pod-forum stripovi, shodno tome sam i ostavio post vezan za stripove, dakle podršku tvorcu stripa..
Ako ti ne paše - plivaj dalje, nitko te ne sili da citaš topice koji te ne zanimaju..

Necu ama bas nikaj...tvoji pojedini postovi verovatno imaju opravdane razloge,ali, veruj mi, to je tvoj problem. Misljenja sam da ovakvi temama nije mesto ovde i to je sve. Da jos jednom napomenem, sama tema mi ni najmanje ne smeta licno(mada si sigurno ubedjen u nesto drugo), naprotiv. Nadam se da ce svako ko je ubio,mucio,proterao iz svoje kuce bilo koje ljudsko bice, morati da plati za svoja dela. Samo, skromnog sam misljenja da to mi ovde ne moramo da komentarisemo. A to koje cu ja topice da preskocim ili ne, to odlucujem ja sam, ni ne pomisljaj da mi dajes savete/naredbe u tom pravcu.



Po cemu ti izvodiš zakljucke i neke svoje aluzije?!?
Ja nikakva ubojstva, mucenja, itd. nisam ni u jednom trenutku spomenuo u ovom topicu, a pogotovo u ne u postu u kojem sam spomenuo autora stripa kojega sam vidio u Dnevniku, i pohvalio ga za njegov rad!! Samo mi reci gdje sam u ovom topicu "komentariso" neke prošle mucne dogadaje koji se mogu povezati sa politikom, ratom, zlocinima, itd...
Barinic je autor stripa, a ovo je sajt o stripovima, shodno tome sam i komentirao..
Eto, molim te nemoj mi trpat u usta nešto što nisam rekao, i nemoj me ispovijedat, niti mi držat prodike, jer nema nikakvog razloga za to..

A ovo o preskakanju topica sam ti predložio za tvoje dobro, jer ako te nešto smeta onda to izbjegavaj (bar ja tako radim)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/02/2008 : 10:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Zar ne bi bilo lepo da ne provociras Marlowa Vjeko??? Onda ce on da odgovori i opet ti i ode sve u k... :(


ja vise ne znam ko je ovo poceo,niti smatram da je to vazno.
Najvaznije je da se sa ovim napokon stane
Barinic je nesto napisao Marlowu, a ovaj mu je odgovorio i to je to!Sto mi imamo sad da raspravljamo i prevrcemo istoriju/povijest od kamenog doba pa do danas...gluposti i off topic
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39992 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/02/2008 : 14:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

Zar ne bi bilo lepo da ne provociras Marlowa Vjeko??? Onda ce on da odgovori i opet ti i ode sve u k... :(


ja vise ne znam ko je ovo poceo,niti smatram da je to vazno.
Najvaznije je da se sa ovim napokon stane
Barinic je nesto napisao Marlowu, a ovaj mu je odgovorio i to je to!Sto mi imamo sad da raspravljamo i prevrcemo istoriju/povijest od kamenog doba pa do danas...gluposti i off topic



U pravu si...
Go to Top of Page

barinic
Starting Member



36 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 10/02/2008 : 20:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit barinic's Homepage  Send barinic a Private Message
Ne obracam se nikome poimence, jer ce oni koji se osjete necim dotaknuti opet reagirati u tamo nekom pravcu koji nema veze sa stripom, pa ni o ovom stripu o Ovcari. Ikonografija je temeljena na video snimcima i fotografijama, autenticna je, oznake su autenticne, face su autenticne. Opanci nisu nigdje nacrtani, niti ce biti jer ih nisam nigdje zatekao u dokumentaciji, nije ovo film o Jovandeki Papicu. Radim ja i puno vedrije stripove, a to što sam dohvatio raditi serijal o ovako teškim temama shvatite kako hocete,kao crtac znam da je ovo tema koju nije jednostavno obraditi. Ni ne ocekujem da ce baš svi kupiti ovakav strip, bez obzira što ja kupujem skoro svako strip izdanje da bih potpomogao autore ili strip opcenito, kao kulturu na kojoj sam doslovce odrastao i bio i jesam dio nje (cak i prije nego se netko od forumaša i rodio,a pretpostavljam da cu i nastaviti biti dio strip kulture. Zahvaljujem na podršci onima koji mi je pružaju. Pionirski obecajem da cu prvom prilikom napraviti superteški i zahtjevni strip sa radnjom u buducnosti, u nekoj pustinji, nešto nakon atomskog rata, onako originalno..... gdje ne treba voditi racuna o dokumentaciji, realnosti i osjecajima Borgova.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 10/02/2008 : 21:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Svaka cast na onom stripu. Zelim ti puno uspjeha u daljem radu.
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 12/02/2008 : 20:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
@barinic

Nadam se da cu uskoro imati taj rad, to jest, izdanje.

Cestitke za objavljivanje. San svakog aurora;)

Teška tema.

Podnosiš komentare, imaš otvorenu komunikaciju na forumu.

Možda deluje glupo, ali ja to cenim.

I naravno, sve najbolje u buducnosti.

Piši propalo!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000