forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bonelli u Srbiji- Veseli cetvrtak!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 104

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2008 : 19:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by delboj
Jesu li to poslušali tvoje sugestije i jesu li to pouzdane informacije? Bilo bi dobro da jesu, što bi znacilo da izdavac prihvata mišljenje drugih.


Pouzdane su. Pa, ja sam najtoplije preporucio da krenu s 292. Da li ce tako i biti ne ovisi o meni, pa cak ni o njima, ali da, neke su sugestije prihvacene.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/01/2008 : 19:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by delboj
Jesu li to poslušali tvoje sugestije i jesu li to pouzdane informacije? Bilo bi dobro da jesu, što bi znacilo da izdavac prihvata mišljenje drugih.


Odmah im šaljem mail sa prijedlogom da se kane Bonellija i okrenu na BD

Više mailova... gomilu mailova

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 25/01/2008 : 19:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
dylan dog u izdanju veselog cetvrtka krece sa finim nizom epizoda... prvo ta carobna frula, pa rujuova kuca duhova, pa opet barbatin nekropolis (o kojemu se lijepo pricalo na ovom forumu)... pa "manila" (to sam citao u ceškom izdanju, solidna pricica)... uglavnom, sve fino ocjenjeno na ubc-u (ako im je vjerovat na rijec)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/01/2008 : 19:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by delboj
Jesu li to poslušali tvoje sugestije i jesu li to pouzdane informacije? Bilo bi dobro da jesu, što bi znacilo da izdavac prihvata mišljenje drugih.


Odmah im šaljem mail sa prijedlogom da se kane Bonellija i okrenu na BD

Više mailova... gomilu mailova


potpiši i mene!najozbiljnije

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/01/2008 : 21:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Verovatno Zagor...


Ma ko ce drugi no nas dobri stari zagor!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2008 : 22:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

dylan dog u izdanju veselog cetvrtka krece sa finim nizom epizoda... prvo ta carobna frula, pa rujuova kuca duhova, pa opet barbatin nekropolis (o kojemu se lijepo pricalo na ovom forumu)... pa "manila" (to sam citao u ceškom izdanju, solidna pricica)... uglavnom, sve fino ocjenjeno na ubc-u (ako im je vjerovat na rijec)


Da, sreca za dylana, stvarno se pocinje s dobrim razdobljem, meni su i frulas i nekropolis odlicni, pogotovo nekropolis. Sreca sto je i Slobo, isto kao i ja, dosao do ideje za Mister Noa 292, tako da ga nije trebalo nagovarati pa da i s njim pocnu s odlicnom epizodom, kao i s ostalima, ako bude moguce.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/01/2008 : 22:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Slobo je izdavac?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29199 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/01/2008 : 22:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne, nego urednik. I ja sam se iznenadio kad mi je to rekao, ali u pozitivnom smislu. Mada, kad bolje razmislis, tesko da u Srbiji postoji netko upuceniji za taj posao od njega, tako da je to u biti vrlo logicna odluka izdavaca.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/01/2008 : 23:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ne, nego urednik.


Fala kurcu!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/01/2008 : 23:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Uh, opsovah... jel' ima veze?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/01/2008 : 23:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Pa ovo bi cak moglo i dobro da ispadne!
Mozzart(pare) i Darkwood(znanje) zvuci kao dobra kombinacija!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 25/01/2008 : 23:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Uh, opsovah... jel' ima veze?


A da li je ikada imalo?!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/01/2008 : 23:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
hoce li u darkvudu biti jeftinije?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/01/2008 : 23:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
A kad ce Tex od prvog broja?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/01/2008 : 23:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

dylan dog u izdanju veselog cetvrtka krece sa finim nizom epizoda... prvo ta carobna frula, pa rujuova kuca duhova, pa opet barbatin nekropolis (o kojemu se lijepo pricalo na ovom forumu)... pa "manila" (to sam citao u ceškom izdanju, solidna pricica)... uglavnom, sve fino ocjenjeno na ubc-u (ako im je vjerovat na rijec)



jel to "carobna frula" misli na joint ili...?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7362 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 26/01/2008 : 08:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Kao što vec rekoh na "onom drugom" topicu.
Zainteresiran sam za Dylana i Mister Noa.
Dva komada po narudžbi.
Jedan meni,jedan fred perry-ju.
Zagora cu cekat u Ludens izdanju.

A sve ovo ako bude uopce stripova iz Srbije.



Mene si vec zaboravio, mafijašu jedan!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/01/2008 : 09:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Bilo bi dobro da se Slobo javi i da nam par informacija iz prve ruke.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/01/2008 : 09:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Slobo urednik izdanja?!
Odmah puno pozitivnije gledam na ovo
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/01/2008 : 09:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

Mene si vec zaboravio, mafijašu jedan!


Ko?
Šta?
Di?
Kako?
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 26/01/2008 : 10:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
Sloba Urednik jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ljudi pa to znaci da ce Srbija konacno dobiti pristojnog izdavaca a za vas u okruzenju onda nema zime sve sto izadje kod nas nacice se veoma brzo i kod vas.
Ovo je nejlepsa vest u zadnjih mesec dana od kad se suska za ovo ponovno izlazenje.
Sloba je car.Boljeg Coveka nisu mogli naci za urednika.
Slobo maistore pa ti si Bog!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D
Joj pa suze mi krenuse konacno nesto sto ce da izlazi redovno
Markose hvala ti na ovoj informaciji car si.Bravo ljudino
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 26/01/2008 : 11:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

hoce li u darkvudu biti jeftinije?


Dream Johnny dream...
Mozemo se nadati 30% visim cenama od onih sa trafike.

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 26/01/2008 : 11:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
quote:
Originally posted by aragon.sm
Joj pa suze mi krenuse


Zakon mi je to sto se ovih dana ispostavlja kako su sve neki veliki emotivci na forumu. Te gledaju romanticne filmove, nazivaju sebe pickicama, placu od radosti sto Bonelli izlazi...

Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 26/01/2008 : 11:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
U pravu si DusMan-e, secam se onih vremena kad se na ovom forumu pricalo samo o sakacenjima, slusao grajndkor i japanski krast, citali se anti-Bonelli stripovi a gledali filmovi o Santu i snimci operacija.
DusMan je prvi poceo offtopic-ovanje, nisam ja.
Ontopic-super je sto iza citavog tog projekta stoji bogata firma i sto ce urednik biti strucan covek. Cak se nosim mislju da kupujem i Zagora. NOT!

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 26/01/2008 : 11:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
pa sta da mi krene. P...u nemam pa ne mogu da ovlazim :D
sad ima nade da ce krenuti i Marti i Tex Jeeeeeeeeee
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 26/01/2008 : 11:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
@ Dusman

zaboravio si da pomenes zvezdase ... =)))


Go to Top of Page
Page: of 104 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000