forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dilan Dog - Veseli cetvrtak #1: Carobni frulaš
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/02/2008 : 06:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Nadam se da ce ovaj DD što prije doci u More Comics.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/02/2008 : 07:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
E,sad je panika di nabavit ;-)
Oce ovo bit u Libellusu?
Go to Top of Page

Zar
New Member



Croatia
138 Posts

Member since 10/02/2004

Posted - 14/02/2008 : 08:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zar a Private Message
quote:
Originally posted by kico

E,sad je panika di nabavit ;-)
Oce ovo bit u Libellusu?



Bit ce ih kod Columba, bez panike.
Go to Top of Page

plavi
Junior Member



422 Posts

Member since 10/05/2002

Posted - 14/02/2008 : 08:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send plavi a Private Message
JEEEJ!
"Stotinu mi vampira" is back!
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 14/02/2008 : 08:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
Usporedba sa originalnim izdanjem br. 210


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/02/2008 : 09:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Evo kupio jutros i zamislite žena koja mi tamo ostavlja kaže mi da je jutros dobila samo dva primerka, a jedan je vec ostavila za nekog drugog, tako da sam drugi primerak tražio u drugom kiosku, a još se prodavacica cudi kako su joj sad poslali samo 2 komada, a prošlog cetvrtka 3 primerka i još me pita kako to da nema Zagora, onda sam joj ja objasnio kojim redosledom ce da izlaze stripovi i zašto se zove veseli cetvrtak, dakle još ni prodavci nisu obavešteni, ali nema veze, bitno je da izlazi!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/02/2008 : 09:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Dobro,ajde,prolazi sve...
Al nije mi jasno ovo uvecavanje naslovnica,kao kod Dnevnika,pa zašto to...cemu?
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 14/02/2008 : 09:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Zar

quote:
Originally posted by kico

E,sad je panika di nabavit ;-)
Oce ovo bit u Libellusu?



Bit ce ih kod Columba, bez panike.


To je prava stvar!
Kakav ce biti nacin nabavke?
Ocemo li cekat da se skupi svega toga?
Treba li se rezervirati?
Koja bi bila cijena?
Oce se uzimati paket 4u1 ili po volji?

Izgleda da je dizajn uistinu katastrofalan.
Slova i oznake su razbacani bez imalo mašte. (da barem teže rubovima, a oni obrnuto...)
Znaci kompozicija = nula; ali ono što je meni najbitnije jest
mjesecno izlaženje ovih stripova. To je ono što kod Ludensa necu nikad doživit. A to mi je baš bitno i zato cu pratiti sva 4 junaka. Konacno imamo više SC stripova na tržištu.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 14/02/2008 : 10:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno
Izgleda da je dizajn uistinu katastrofalan.
Slova i oznake su razbacani bez imalo mašte. (da barem teže rubovima, a oni obrnuto...)
Znaci kompozicija = nula; ali ono što je meni najbitnije jest
mjesecno izlaženje ovih stripova. To je ono što kod Ludensa necu nikad doživit. A to mi je baš bitno i zato cu pratiti sva 4 junaka. Konacno imamo više SC stripova na tržištu.


Sve je to dobro,ali nemojte sada gaditi Ludens bez potrebe.
Imamo dva mjesecna Zagora.
Blek i Mark su dvomjesecni pa su redoviti.
Dylan i Dylan extra se izmjenjuju mjesecno pa su redoviti.
MM i MNo se drže kako tako....da nema gubitka.
Jedino Tex klima,razbacan po morecomicsu,nikako da se docepa kioska kojemu je namjenjen i bude redovit.
Što je najvažnije kontinuitet izlaženja se stvara vec godinama,a Veseli cetvrtak je tek izbacio prvi broj i odmah je bolji od Ludensa.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 14/02/2008 : 10:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by kico

E,sad je panika di nabavit ;-)
Oce ovo bit u Libellusu?



VJ je rekao da ce dolaziti u Libellus po 4 komada.
Sve ukupno 4 stripa ,jednom mjesecno isporuka kad svaki junak izadje.
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 14/02/2008 : 11:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Stripovi ce moci da se kupe u Libellusu u Zagrebu i u Darkwoodu u BG-u...ostale striparnice ce eventualno dobiti neku kosku, informacija je pouzdana direktno sam je dobio od Glavnog i odgovornog urednika ovog novog izdanja Veseli Cetvrtak...radi se jos uvek na dizajnu bice izmena...cak se jos razmislja u kojoj stampariji da ide stampanje, Zagor je bio stampan na jednom mestu, a Dilan na drugom...videcemo...

Ej lutko šeceru,ja sam ptica nebeska,i kao takav umrjecu!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 14/02/2008 : 11:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by kico

E,sad je panika di nabavit ;-)
Oce ovo bit u Libellusu?



VJ je rekao da ce dolaziti u Libellus po 4 komada.
Sve ukupno 4 stripa ,jednom mjesecno isporuka kad svaki junak izadje.


Nek napravi lutriju ko za EURO 2008. Svi u bubanj, dovede hostesu i nek izvlaci imena

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 14/02/2008 : 11:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Inferno
Izgleda da je dizajn uistinu katastrofalan.
Slova i oznake su razbacani bez imalo mašte. (da barem teže rubovima, a oni obrnuto...)
Znaci kompozicija = nula; ali ono što je meni najbitnije jest
mjesecno izlaženje ovih stripova. To je ono što kod Ludensa necu nikad doživit. A to mi je baš bitno i zato cu pratiti sva 4 junaka. Konacno imamo više SC stripova na tržištu.


Sve je to dobro,ali nemojte sada gaditi Ludens bez potrebe.
Imamo dva mjesecna Zagora.
Blek i Mark su dvomjesecni pa su redoviti.
Dylan i Dylan extra se izmjenjuju mjesecno pa su redoviti.
MM i MNo se drže kako tako....da nema gubitka.
Jedino Tex klima,razbacan po morecomicsu,nikako da se docepa kioska kojemu je namjenjen i bude redovit.
Što je najvažnije kontinuitet izlaženja se stvara vec godinama,a Veseli cetvrtak je tek izbacio prvi broj i odmah je bolji od Ludensa.


DD izmjenivanje je odlicno, Zagor - fantazija, Blek/Mark - vrlo stabilni, sretan sam i što MM&MrNO uopce postoje, nemam zamjerke, ali... tek kad bi Tex krenuo barem svakih 45 dana umjesto 2 mjeseca ja bih Ludensu doslovno podigao spomenik Znaci, meni je LU, usprkos nemaru i ucestalim greskama, fantazija od izdavaca u ovim burnim vremenima, ali ponizno ih molim da ucine barem nesto vezano za mog dragog Texa, ako nista, neka ga i ugase, samo da se rijesim ove gorcine u ustima. Jasno, da ne trazim nove junake, nego samo pinkicu bolju buducnost za Texa jer ovako je nesnosno.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/02/2008 : 12:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Kupio i prelistao. Cekam da se vratim sa posla i uzivam u citanju. :)
Ono sto sam video...DD mi je nacrtan tako da izgleda kao da je ceo dan bio na kisi.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 14/02/2008 : 12:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message
Zar u ovih mjesec i pol nisu izbacena 3 Texa?Naprežuci malo moždane stanice,izracunah
da Tex izlazi dvotjedno.Uzevši u obzir da je ovogodišnji MaFest u znaku doticnog rendžera,
gdje ce mo biti bombardirani raznoraznim izdanjima(he he),imam osjecaj da nas ceka godina
golog preživljavanja.
Go to Top of Page

Legacy Keeper
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 11/04/2007

Posted - 14/02/2008 : 12:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Legacy Keeper's Homepage  Send Legacy Keeper an ICQ Message  Send Legacy Keeper a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

Usporedba sa originalnim izdanjem br. 210




E ovo me uzhasava...pa zar je majku mu toliko teshko zadrzati originalne boje i izgled naslovne??

-potrebne kolekcije SD i Ludensa
www.myspace.com/elldamar
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/02/2008 : 12:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by MaTex

Zar u ovih mjesec i pol nisu izbacena 3 Texa?Naprežuci malo moždane stanice,izracunah
da Tex izlazi dvotjedno.Uzevši u obzir da je ovogodišnji MaFest u znaku doticnog rendžera,
gdje ce mo biti bombardirani raznoraznim izdanjima(he he),imam osjecaj da nas ceka godina
golog preživljavanja.



Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 14/02/2008 : 12:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Legacy Keeper

quote:
Originally posted by corto33

Usporedba sa originalnim izdanjem br. 210




E ovo me uzhasava...pa zar je majku mu toliko teshko zadrzati originalne boje i izgled naslovne??


To i meni smeta, no važno je da strip izlazi, nadam se da ce ispraviti ove greške.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 14/02/2008 : 12:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message
quote:
Originally posted by Porter


VJ je rekao da ce dolaziti u Libellus po 4 komada.
Sve ukupno 4 stripa ,jednom mjesecno isporuka kad svaki junak izadje.



4 komada, onda mi kojima Libellus nije u susjednoj ulici nema šanse da se docepamo ovog izdanja
najmanje bi trebalo 100kom, pa gdje oni misle prodat tih 10 000 komada
Go to Top of Page

plavi
Junior Member



422 Posts

Member since 10/05/2002

Posted - 14/02/2008 : 12:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send plavi a Private Message
Ha ha, Aftermath, ta ti je dobra :)
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/02/2008 : 12:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Aftermath

quote:
Originally posted by Porter


VJ je rekao da ce dolaziti u Libellus po 4 komada.
Sve ukupno 4 stripa ,jednom mjesecno isporuka kad svaki junak izadje.



4 komada, onda mi kojima Libellus nije u susjednoj ulici nema šanse da se docepamo ovog izdanja
najmanje bi trebalo 100kom, pa gdje oni misle prodat tih 10 000 komada



Porter je mislio da kada izade prvi broj od sva cetiri junaka, paket krece prema HR. A sad da li ce poslati 50, 100 ili 500 komada...
Go to Top of Page

Aftermath
Junior Member



Croatia
420 Posts

Member since 30/06/2006

Posted - 14/02/2008 : 12:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Aftermath a Private Message
aha
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/02/2008 : 12:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Dajte pricekajte da vidite strip otisnut, ne sudite na osnovu skenova. Uostalom, pogledajte sken na s.com houmpejdu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 14/02/2008 : 13:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Vala baš. Moj sken je bledi od originala.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 14/02/2008 : 13:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

quote:
Originally posted by Aftermath

quote:
Originally posted by Porter


VJ je rekao da ce dolaziti u Libellus po 4 komada.
Sve ukupno 4 stripa ,jednom mjesecno isporuka kad svaki junak izadje.



4 komada, onda mi kojima Libellus nije u susjednoj ulici nema šanse da se docepamo ovog izdanja
najmanje bi trebalo 100kom, pa gdje oni misle prodat tih 10 000 komada



Porter je mislio da kada izade prvi broj od sva cetiri junaka, paket krece prema HR. A sad da li ce poslati 50, 100 ili 500 komada...



Hvala sto si me izvuko.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000