forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dobronamjerno pitanje za Markosa
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 18/02/2008 : 15:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Radi se o strupcu "Nova strip izdanja" uz naslovnicu Foruma. Da li to itko ažurira i ako je odgovor da, na osnovu cega. Naime, moja želja za reagiranjem traje vec dugo, ali ovo trenutno stanje te kolone je prevršilo mjeru. Idem odozgora:
1. strip Tex 86 - Budenje mumije, datum izlaska 6.2. - stvarnost: nema ga ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
2. strip Tex 85 - Zdenci Agua Prieta, datum izlaska 6.2. - stvarnost: izašao prije 2-3 dana
Usputno pitanje: kada su to dva Texa izašla u isti dan? NIKAD
3. strip Alan Ford 18 - Bandana rock bend, datum izlaska 5.2., - stvarnost: nema broja 19 koji je izašao prije 2-3 dana
Usputno pitanje: kada su to dva Alana Forda izašla u 15 dana? NIKAD
4. strip Mr No 45 - Opasne igre, datum izlaska 30.1. - stvarnost: još uvijek ga nema ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
5. strip Martin Mystere 69 - Odinovo oko, datum izlaska 30.1. - stvarnost: još uvijek ga nema ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
Posljednje pitanje: ima li svrhe ova kolona kada ima ovoliko grešaka da se u nju uopce ne možeš pouzdati?






mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/02/2008 : 15:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Nisam Markos, ali nadam se da nisam nepristojan...

Ovdje je vjerojatno rijec o tome da su ta izdanja dostupna u More comicsu od gore navedenog datuma. E sad, drugo je pitanje dali bi to trebalo biti posebno naznaceno uz datum izlaska.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2008 : 15:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Zna to Mladen... ali mu neda mira...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 18/02/2008 : 15:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
postavio si pitanje pogresnoj osobi sto se tice datuma izlaska izdanja.
oko ostalog nebih, nije moja stvar

nazoves Bernija i lijepo ga zamolis, i covjek ti da objasnjenje pojedninacno za svaku stavku koju si naveo...
mogao bih i ja, ali necu

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16825 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 18/02/2008 : 15:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Radi se o strupcu "Nova strip izdanja" uz naslovnicu Foruma. Da li to itko ažurira i ako je odgovor da, na osnovu cega. Naime, moja želja za reagiranjem traje vec dugo, ali ovo trenutno stanje te kolone je prevršilo mjeru. Idem odozgora:
1. strip Tex 86 - Budenje mumije, datum izlaska 6.2. - stvarnost: nema ga ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
2. strip Tex 85 - Zdenci Agua Prieta, datum izlaska 6.2. - stvarnost: izašao prije 2-3 dana
Usputno pitanje: kada su to dva Texa izašla u isti dan? NIKAD
3. strip Alan Ford 18 - Bandana rock bend, datum izlaska 5.2., - stvarnost: nema broja 19 koji je izašao prije 2-3 dana
Usputno pitanje: kada su to dva Alana Forda izašla u 15 dana? NIKAD
4. strip Mr No 45 - Opasne igre, datum izlaska 30.1. - stvarnost: još uvijek ga nema ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
5. strip Martin Mystere 69 - Odinovo oko, datum izlaska 30.1. - stvarnost: još uvijek ga nema ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
Posljednje pitanje: ima li svrhe ova kolona kada ima ovoliko grešaka da se u nju uopce ne možeš pouzdati?


Povremeno Markos ili možda DeeCay isprave te datume izlaska, ako neko insistira na tome. Za Alan Ford extra je vec unaprijed upisao do broja 20 kao mjesecno po jedan broj sa netacnim datumima izlaženja koji kasne u odnosu na stvarno stanje. A kico je najavio da ce MM 69 i MM 45 na kioske 20.2.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/02/2008 : 15:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Radi se o strupcu "Nova strip izdanja" uz naslovnicu Foruma. Da li to itko ažurira i ako je odgovor da, na osnovu cega. Naime, moja želja za reagiranjem traje vec dugo, ali ovo trenutno stanje te kolone je prevršilo mjeru. Idem odozgora:
1. strip Tex 86 - Budenje mumije, datum izlaska 6.2. - stvarnost: nema ga ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
2. strip Tex 85 - Zdenci Agua Prieta, datum izlaska 6.2. - stvarnost: izašao prije 2-3 dana
Usputno pitanje: kada su to dva Texa izašla u isti dan? NIKAD
3. strip Alan Ford 18 - Bandana rock bend, datum izlaska 5.2., - stvarnost: nema broja 19 koji je izašao prije 2-3 dana
Usputno pitanje: kada su to dva Alana Forda izašla u 15 dana? NIKAD
4. strip Mr No 45 - Opasne igre, datum izlaska 30.1. - stvarnost: još uvijek ga nema ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
5. strip Martin Mystere 69 - Odinovo oko, datum izlaska 30.1. - stvarnost: još uvijek ga nema ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
Posljednje pitanje: ima li svrhe ova kolona kada ima ovoliko grešaka da se u nju uopce ne možeš pouzdati?


Protupitanje: mogu li se sva ta izdanja mogla kupiti na navedene datume? Ja tvrdim da jesu. I u tom slucaju je odgovor na tvoje zadnje pitanje o svrsi i greskama izlisan.
Inace, ja vec sedam jebenih godina iz tjedna u tjedan azuriram tu bazu podataka i preko glave mi je sve to, pogotovo da me sad jos netko ide pozivati na odgovornost zbog 10 dana gore dole. Rado cu to prepustiti nekome tko bi to radio bolje i preciznije, pa izvolite, javite se.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/02/2008 : 15:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Radi se o strupcu "Nova strip izdanja" uz naslovnicu Foruma. Da li to itko ažurira i ako je odgovor da, na osnovu cega. Naime, moja želja za reagiranjem traje vec dugo, ali ovo trenutno stanje te kolone je prevršilo mjeru. Idem odozgora:
1. strip Tex 86 - Budenje mumije, datum izlaska 6.2. - stvarnost: nema ga ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
2. strip Tex 85 - Zdenci Agua Prieta, datum izlaska 6.2. - stvarnost: izašao prije 2-3 dana
Usputno pitanje: kada su to dva Texa izašla u isti dan? NIKAD
3. strip Alan Ford 18 - Bandana rock bend, datum izlaska 5.2., - stvarnost: nema broja 19 koji je izašao prije 2-3 dana
Usputno pitanje: kada su to dva Alana Forda izašla u 15 dana? NIKAD
4. strip Mr No 45 - Opasne igre, datum izlaska 30.1. - stvarnost: još uvijek ga nema ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
5. strip Martin Mystere 69 - Odinovo oko, datum izlaska 30.1. - stvarnost: još uvijek ga nema ni na jednoj trafici, a danas je 18.2.
Posljednje pitanje: ima li svrhe ova kolona kada ima ovoliko grešaka da se u nju uopce ne možeš pouzdati?



Možda bi za pojedince trebalo postaviti vremena:
kad je strip postao dostupan u MC-u
kad je strip postao dostupan u Libellusu
kad je strip postao dostupan na kioscima u centru grada
kad je strip postao dostupan na kioscima u Zagrebu
kad je strip postao dostupan na kioscima šire od Zagreba
kad je strip postao dostupan na kioscima van zemlje.

I garantiram da ce whiskey biti zadovoljan!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 18/02/2008 : 16:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Nisu to odgovori. Ovo su stripovi koji izlaze NA TRAFIKAMA i kada TAMO izadu, treba ih navesti da su vani. Ja ih vidim na Forumu i tražim ih na trafikama od posla do kuce i svi me gledaju bijelo. Ne moraš se ljutiti Markose, samo mi je stvarno izlišno navesti da je nešto vani, a u drugom gradu u državi toga nema. Ponovo i ponovo: nije samo Zagreb Hrvatska ili: kad kažem Zagreb - mislim Hrvatska, ili (ne daj bože) kada kažem Hrvatska - mislim Zagreb. S tim se ne mogu složiti i definitivno: ako oni podaci odgovaraju SAMO u Zagrebu, onda na Forumu stavi da je to popis koji i vrijedi samo za Zagreb. Jer ni Rijecani, ni Osjecani, ni Zadrani, ni Dubrovcani se ne mogu pouzdati u taj stupac. Toliko od mene.

Edited by - wiskey on 18/02/2008 16:17:44
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 18/02/2008 : 16:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Preseli u Zagreb.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 18/02/2008 : 16:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Možda bi za pojedince trebalo postaviti vremena:
kad je strip postao dostupan u MC-u
kad je strip postao dostupan u Libellusu
kad je strip postao dostupan na kioscima u centru grada
kad je strip postao dostupan na kioscima u Zagrebu
kad je strip postao dostupan na kioscima šire od Zagreba
kad je strip postao dostupan na kioscima van zemlje.

I garantiram da ce whiskey biti zadovoljan!



kako su mladi puni naprednih ideja!

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 18/02/2008 : 16:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Preseli u Zagreb.



da budemo precizniji preseli se u more comics!

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 18/02/2008 : 16:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Vas dvojica zadnjih, bolje vam je da se bavite svojim poslom, nego da se miješate tamo gdje ne znate i ne želite pomoci. Ako želite, PRIHVATITE ovo što vam nudi Markos. Ako ne želite, molim vas, uz lijepo izvinjenje, ne serite više.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 18/02/2008 : 16:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nikako da se naucimo da strip! više nije samo ono što je na kioscima, vec sad to izlazi i u striparnicama, u privatnim prodajnim mjestima, strip-manifestacijama, a i kioscima. Meni je vrijeme kad dolazi u MC ili Libellus, ili na kioske ili, na CRŠ-u - vrijeme izlaska, a ne kad izade na kioske... Uostalom, na onoj traci piše "Nova strip izdanja", a ne novo na kioscima.

Ako je kritika bila dobronamjerna, uopce nije diplomatski prezentirana. Dobronamjerno se ne prikazuje sa

I ako netko prihvati Markosov posao, zašto bi stavljao datume kad strip dode na kioske?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/02/2008 : 16:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Nisu to odgovori. Ovo su stripovi koji izlaze NA TRAFIKAMA i kada TAMO izadu, treba ih navesti da su vani. Ja ih vidim na Forumu i tražim ih na trafikama od posla do kuce i svi me gledaju bijelo. Ne moraš se ljutiti Markose, samo mi je stvarno izlišno navesti da je nešto vani, a u drugom gradu u državi toga nema. Ponovo i ponovo: nije samo Zagreb Hrvatska ili: kad kažem Zagreb - mislim Hrvatska, ili (ne daj bože) kada kažem Hrvatska - mislim Zagreb. S tim se ne mogu složiti i definitivno: ako oni podaci odgovaraju SAMO u Zagrebu, onda na Forumu stavi da je to popis koji i vrijedi samo za Zagreb. Jer ni Rijecani, ni Osjecani, ni Zadrani, ni Dubrovcani se ne mogu pouzdati u taj stupac. Toliko od mene.


OK, ne mogu se pouzdati ne-zagrepcani. Isto tako, ako ne navedem da su izasli, onda se ne mogu pouzdati oni iz Zagreba? Itd, itd. Ukratko, ne pada mi na pamet jos se dodatno opterecivati tim brigama. Radim to iz dobre volje i entuzijazma i koliko-toliko se trudim da sve bude sto preciznije. Za muzicke zelje nemam ni zivaca ni vremena.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2008 : 17:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Za mene je strip izaša onda kad ga kupim

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 18/02/2008 : 17:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
ne izlaze pojedina izdanja istovremeno na sve kioske u Hrvatskoj, tako da se ne moze razgovarati o tocnom datumu uopce. pogotovu sad kad je "Slobodna" preuzela "Tisak" i tog neredovitog dolaska pojedinih stripova ce biti sve vise i vise, a to se odnosi i na drugu stampu...

Maxmagnus #5 je po sajtu izasao 17.12. prosle godine sto i vjerovatno jest tako a svi smo svjedoci da je dosao u MC i kioske prije par dana...

...sto znaci, da datum na stranici uopce netreba uzimati kao datum pojavljivanja stripa na "mojem" kiosku...

evo i par primjera nelogicnosti (citaj: nemar distributera novina) koje sam primjetio u posljednje vrijeme na kiosku gdje kupujem stripove...

primjer:
Stripoteku #1037 uopce nisam nasao na kiosku gdje je redovno kupujem a broj #1038 jesam,
Mali Rendžer #19 isto tako, a nasao ga gdje ga nikad nije bilo,
Chico Specijalac "Chico Indijanac" nikad nisam vidio na kiosku Tiska, kupio ga kod "Slobodne", sto mi je bilo nepojmljivo u smislu da su stripovi na "Tiskovim" kioscima bili redoviti za svaku pohvalu,
"Dnevnikova" izdanja vec ne primjecujem dugi niz godina
bla bla...

zato, kome se svidja neka ceka da strip dodje na kiosk ili kome se ne ceka lijepo nazovi i naruci...

i sto kolega Renky kaze "strip je izasa za mene kad ga kupim"
svaka mu dala

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 18/02/2008 : 20:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
Vidim da vecina ne misli kao i ja. Ne spominjem više. Nisam tip da insistiram na svome pod svaku cijenu. Ako vecini odgovara, OK. Samo, ova tri stripa su "izašla", a u Split 18 dana nakon tog izlaska nisu došla. To je cinjenica i ne može je promijeniti ni Markosova ljutnja, ni Renkyjevo zajebavanje, ni Maliciusova ravnodušnost, ni moja primjedba. Mislio sam nešto promijeniti, ne može, OK, dovidenja. Što se tice Smilea , baš sam kod pisanja mislio kojeg bih izabrao, a ovaj mi je bio najtužniji (objašnjenje DeeCaya). Najtužniji kažem, a ne najdrskiji ili najbezobrazniji.

Edited by - wiskey on 18/02/2008 20:11:41
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/02/2008 : 20:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Vidim da vecina ne misli kao i ja. Ne spominjem više. Nisam tip da insistiram na svome pod svaku cijenu. Ako vecini odgovara, OK. Samo, ova tri stripa su "izašla", a u Split 18 dana nakon tog izlaska nisu došla. To je cinjenica i ne može je promijeniti ni Markosova ljutnja, ni Renkyjevo zajebavanje, ni Maliciusova ravnodušnost, ni moja primjedba. Mislio sam nešto promijeniti, ne može, OK, dovidenja. Što se tice Smilea , baš sam kod pisanja mislio kojeg bih izabrao, a ovaj mi je bio najtužniji (objašnjenje DeeCaya). Najtužniji kažem, a ne najdrskiji ili najbezobrazniji.


U stvari... nisan zajebava nego mi nije napeto da strip imam prvog dana kad se pojavi ( u Zagrebu ili Bangladešu, nebitno ) i da o doticnom raspredam o forumu. Ne mislim pritom ni na koga posebno, iako ce se neki pripoznati, ali jednostavno mi nije teško prošetati i usput pogledati šta ima novo. Ako ima, kupim, ako nema produžim. U zadnje vrime, zbog stvarno loših primjeraka koji preostanu na kioscima, kupim dosta u ZG ali ne nužno. Meni je najveci problem što nisan siguran za Zagora i Dylana jesan li ih vec kupija ili vidija najavu na forumu ili mi je naslovnica poznata od ranije ( Extra serija ). Buduci da ih ne citam sadržaj mi ništa ne govori. Kao rezultat svega... cak imam nekih rupica u kolekciji ali naletit ce i oni...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/02/2008 : 21:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Vidim da vecina ne misli kao i ja. Ne spominjem više. Nisam tip da insistiram na svome pod svaku cijenu. Ako vecini odgovara, OK. Samo, ova tri stripa su "izašla", a u Split 18 dana nakon tog izlaska nisu došla. To je cinjenica i ne može je promijeniti ni Markosova ljutnja, ni Renkyjevo zajebavanje, ni Maliciusova ravnodušnost, ni moja primjedba. Mislio sam nešto promijeniti, ne može, OK, dovidenja. Što se tice Smilea , baš sam kod pisanja mislio kojeg bih izabrao, a ovaj mi je bio najtužniji (objašnjenje DeeCaya). Najtužniji kažem, a ne najdrskiji ili najbezobrazniji.


Ne ljutim se ja, nego samo objasnjavam kako sam ja, kao i obicno, tu jebena stranka, jer kako god da napravim uvijek ima onih kojima to nije po volji i koji misle da to treba drugacije i bolje. Kako ovaj sajt ne radim i ne vodim iz interesa nego iz ni sam ne znam vise kojih razloga, navike i inercije valjda, i onda radim onako kako mislim da je najbolje, a oni kojima se to ne svidja... a sta cu im ja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 18/02/2008 : 21:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Vidim da vecina ne misli kao i ja. Ne spominjem više. Nisam tip da insistiram na svome pod svaku cijenu. Ako vecini odgovara, OK. Samo, ova tri stripa su "izašla", a u Split 18 dana nakon tog izlaska nisu došla. To je cinjenica i ne može je promijeniti ni Markosova ljutnja, ni Renkyjevo zajebavanje, ni Maliciusova ravnodušnost, ni moja primjedba. Mislio sam nešto promijeniti, ne može, OK, dovidenja. Što se tice Smilea , baš sam kod pisanja mislio kojeg bih izabrao, a ovaj mi je bio najtužniji (objašnjenje DeeCaya). Najtužniji kažem, a ne najdrskiji ili najbezobrazniji.



Ja se skroz slažem s tobom, zato što mi je taj stupac zaista nekakav orijentir šta je i kad je strip došao na KIOSKE. Imam iste probleme kao i ti kad se pojavim na trafici pa me prodavacica cudno gleda.
Takoder nemam nikakvu namjeru prebacivat išta Markosu niti bilo kome drugome jer sam uvjeren u njhihovu volju i želju da nam približe sva izašla strip izdanja.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/02/2008 : 10:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Najsvježije informacije su uvijek na forumu... Forumaši redovito izvijeste kad nešto izade ili na kioscima ili u MC-u. Ja se uvijek orijentiram prema tome.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/02/2008 : 11:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ja prema mahovini.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/02/2008 : 13:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Ja prema Renkyjevom blogu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/02/2008 : 13:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja prema položaju zvizda

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/02/2008 : 13:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Ja prema Renkyjevom blogu.



Jubi te barba Renky

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/02/2008 : 16:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Jubi te barba Renky



Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000