forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Reprinti Libellusovih izdanja - obavijest
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 26/02/2008 : 19:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Ja sam Za!
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 26/02/2008 : 20:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
i ja sam in

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/02/2008 : 14:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Sjaj i tama reprinta:
Sjaj-olaksava kolekcionarima da kupe epizode voljenih junaka sto se ne mogu nabaviti u striparnicama ili po nekim prihvatljivim cijenama.
Tama-1.izdanje je uvijek no1,onda izlazak reprinta moze utjecati na slabiju prodaju drugih izdanja,brojeva.
Ako stripoljupci znaju da je neki strip pri kraju sto se tice zaliha onda se svim raspolozivim sredstvima pokusa nabaviti taj strip,psiholoski pritisak raste.

Gledajuci humano dobro je sto su se pojavili reprinti,gledajuci poslovno(izdavaci) mozda i nije dobro.

Edited by - Porter on 27/02/2008 14:43:56
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 27/02/2008 : 15:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
Hvala libellus za reprinte MM GIG 1 i 2 ... Bilo bi lipo kad bi se odlucili još za reprint MM&NN team up superbook br.1 PS. Iskreno me nije briga da piše velikim slovima reprint ... Glavno da je strip isti

Edited by - provodina on 27/02/2008 15:31:16
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 27/02/2008 : 15:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Zapravo bi Libe trebali pokrenuti biblioteku REPRINT i onda u njoj objavljivati reprinte iz svih serija, s novim brojevima pa bi svi kupili ponovo.

A znate što bih ja kupijo: Gigante na malom formatu.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 27/02/2008 : 15:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Ja na reprinte tih prvih epizoda gledam ovako: uskoro ce biti u igri (npr.) 800 komada Mister No-a #1 (500 + recimo 300 reprinta), a 500 komada #16. Znaci li to da ce #16 postati jako trazen jer ce ih biti 300 manje?

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/02/2008 : 15:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Zapravo bi Libe trebali pokrenuti biblioteku REPRINT i onda u njoj objavljivati reprinte iz svih serija, s novim brojevima pa bi svi kupili ponovo.

A znate što bih ja kupijo: Gigante na malom formatu.

mcn


Ti se zezaš(možda)ali i meni ti giganti bi bolje izgledali na standardnom Bonelli formatu,a ne bi bilo loše i staviti obicne korice.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/02/2008 : 19:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
pa oni i jesu stand. bonellijev format. samo zumiran, da se bolje vidi koliko su loši crtaci

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/02/2008 : 19:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
btw ja bih se odusevio gigantima u AF formatu, to bi se odlicno prodalo oftamološkim ordinacijama

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/02/2008 : 19:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by MaTex

Skupili smo tri glasa.Još jedan i imamo dvotrecinsku vecinu.


Ja sam takoder za integral Texa!



pa što ste svi zapeli za texovo integriranje? kaj se dobije time? zagorova derivacija?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/02/2008 : 20:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta ce neki popizdit na ovakve odluke

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Stari borac
Average Member

Croatia
505 Posts

Member since 03/11/2004

Posted - 27/02/2008 : 20:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Stari borac a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

pa oni i jesu stand. bonellijev format. samo zumiran, da se bolje vidi koliko su loši crtaci



Šalu na stranu, nikad se nisam ni oslobodio dojma da se ne radi o drugom nego o "zumiranju". Kada bi se izdali u standardnom formatu, izgledali bi normalno. A sada tako ne izgledaju. Ako su se odlucili na veliki format, trebali su staviti cetiri pasice po stranici. Bilo bi manje stranica, ali bi izgledalo bolje. I da, manje bi se vidjelo da su neki crtaci loši...
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5044 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 28/02/2008 : 11:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
quote:
Originally posted by Stari borac

quote:
Originally posted by Curunir

pa oni i jesu stand. bonellijev format. samo zumiran, da se bolje vidi koliko su loši crtaci



Šalu na stranu, nikad se nisam ni oslobodio dojma da se ne radi o drugom nego o "zumiranju". Kada bi se izdali u standardnom formatu, izgledali bi normalno. A sada tako ne izgledaju. Ako su se odlucili na veliki format, trebali su staviti cetiri pasice po stranici. Bilo bi manje stranica, ali bi izgledalo bolje. I da, manje bi se vidjelo da su neki crtaci loši...



Slažem se u potpunosti. I u Dylan Dobu GIGANT i u MM Gigant tocno se vidi, u nekim dijelovima nekih epizoda, slabost pojedinih crteža. Što je format veci, veci su nedostaci. Druga prica bi bila kad bi ti stripovi bili crtani iskljucivo za Gigant-formate s vecom pozornošcu. Ili se varam?

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 28/02/2008 : 12:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
Ali netko je rekao da crtaci originalne table rade na A3 formatu...

Kako bi vam tek onda bio loš crtež, da izdaju A3 HC od 5kg/primjerak?!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2008 : 13:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Originalne table su bar 30% vece i od A4 formata giganta. Doduše, Gigant cak i nije klasicni A4 ako gledamo margine. Format varira od crtaca do crtaca ali je, bar 1/3, veci od formata Giganta.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 28/02/2008 : 13:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
quote:
Originally posted by Stari borac

quote:
Originally posted by Curunir

pa oni i jesu stand. bonellijev format. samo zumiran, da se bolje vidi koliko su loši crtaci



Šalu na stranu, nikad se nisam ni oslobodio dojma da se ne radi o drugom nego o "zumiranju". Kada bi se izdali u standardnom formatu, izgledali bi normalno. A sada tako ne izgledaju. Ako su se odlucili na veliki format, trebali su staviti cetiri pasice po stranici. Bilo bi manje stranica, ali bi izgledalo bolje. I da, manje bi se vidjelo da su neki crtaci loši...



To sam i ja pomislio. Što onda ne stave više pasica po stranici?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 28/02/2008 : 13:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Poanta je da, recimo, Alessandrini crta jednako (ne)pazzljivo pa bolje izgleda na A5 (redovni Bonelli), dok Magnus mozze na A4, a mozze i na A3, ako mene pitass. Prva dva-tri NNGa su, ajde, ne bogznakakvi crtcci, al' bar s puno detalja pa mi je jasno zassto su na A4, al' Bernetov Tex ... pacemu?

I tako to.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2008 : 14:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
A jesam li usamljen u mišljenju ako kažem da mi je MMG #4 super ugodno iznenadenje po pitanju crteža. Sicomoro, ako se ne varam i baš mi djeluje kao da mu je Bernet drag crtac.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 28/02/2008 : 14:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message
quote:
Originally posted by mcn

Zapravo bi Libe trebali pokrenuti biblioteku REPRINT i onda u njoj objavljivati reprinte iz svih serija, s novim brojevima pa bi svi kupili ponovo.

A znate što bih ja kupijo: Gigante na malom formatu.

mcn


vala i ja bih kupio gigante u regularnom formatu jer me gifganti sto se crtexza tice ne impresioniraju jer su nekako nacrtani kao da su za regular domenzije...
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2616 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 28/02/2008 : 18:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Ja na reprinte tih prvih epizoda gledam ovako: uskoro ce biti u igri (npr.) 800 komada Mister No-a #1 (500 + recimo 300 reprinta), a 500 komada #16. Znaci li to da ce #16 postati jako trazen jer ce ih biti 300 manje?



Nece, jer ima puno onih koji žele imati samo prvi ili prvih nekoliko brojeva.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 28/02/2008 : 20:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

A jesam li usamljen u mišljenju ako kažem da mi je MMG #4 super ugodno iznenadenje po pitanju crteža. Sicomoro, ako se ne varam i baš mi djeluje kao da mu je Bernet drag crtac.



pa otok leda i vatre jos je ugodnije. tamo su me oni traljavci uistinu iznenadili. bilo kako bilo, poenta jest da vecina bonellija na A4 nema smisla, no kad vec tako izdaju izvorno, jos manje smisla imalo bi mijenjati...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2008 : 21:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Polako... tek san savlada prva 4 komada i slažem se da bi bilo besmisleno mijenjati bilo šta u odnosu na originalni format.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29198 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/02/2008 : 22:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Meni je Sicomoro (djeluje da mu je Bernet drag? Ja to ne vidim) na MM gigantima katastrofa od koje su samo Esposito Bros gori. Ali ok, to je ionako samo misljenje nekoga kome su Ljubav i rakete super strip, stoga ga ne trebate uzimati u obzir:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 28/02/2008 : 22:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

A jesam li usamljen u mišljenju ako kažem da mi je MMG #4 super ugodno iznenadenje po pitanju crteža. Sicomoro, ako se ne varam i baš mi djeluje kao da mu je Bernet drag crtac.


aj mi pošalji isti možda i ja primjetim isto

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 28/02/2008 : 22:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Pitanje ze ekipu iz Libellusa:

Hocete li i u reprintima giganata povecati slike tako da dobijete veci broj stranica?
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000