forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 slaven2711
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mulder_
Starting Member



19 Posts

Member since 20/11/2005

Posted - 09/03/2008 : 13:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mulder_'s Homepage  Send mulder_ a Private Message
Vidi vidi, slucajno naleteh na ovo... dakle ja sam jos jedan prevaren za 520 kuna...od kada sam dva puta imao problem sa slanjem novca regularnom postom odavde (Dubai) Weky-u Columbu mislim novac prodavcima saljem Western Unionom. Naravno odkada je novac preuzeo vise se ne javlja...meni je prodao pricu da je kupio kola i hitno mu treba lova... mislim da cuvam negde uplatnicu pa ako nekome znaci nesto skeniracu je i ostaviti ovde.

http://www.whenthesungoesdown.org
Go to Top of Page

bero7
New Member



206 Posts

Member since 25/10/2005

Posted - 09/03/2008 : 17:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bero7 a Private Message
quote:
Originally posted by mulder_

Vidi vidi, slucajno naleteh na ovo... dakle ja sam jos jedan prevaren za 520 kuna...od kada sam dva puta imao problem sa slanjem novca regularnom postom odavde (Dubai) Weky-u Columbu mislim novac prodavcima saljem Western Unionom. Naravno odkada je novac preuzeo vise se ne javlja...meni je prodao pricu da je kupio kola i hitno mu treba lova... mislim da cuvam negde uplatnicu pa ako nekome znaci nesto skeniracu je i ostaviti ovde.



neznam, da li je itko shvatio sto si ti napisao?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/03/2008 : 18:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
hoce da kaze koliko sam ja shvatio da wekiju i columbu salje wester unionom, a da je slavenu poslao i ovaj je dobio novac, a nije mu poslao stripove i pri tom cuva negde potvrdu o uplati, tako sam ja razumeo :-))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 09/03/2008 18:01:36
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/03/2008 : 18:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ocito je da svi imamo razlicito tumacenje... šta ti je demokracija

Ja san razumija da je šaljuc poštom, valjda u pismu, ima problema dva puta sa Wekyjem i Columbom pa se zbog toga odlucija slati WU. Tako je posla Slavenu i ima potvrdu o uplati.


Možda ni ovo nije pravo tumacenje

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mulder_
Starting Member



19 Posts

Member since 20/11/2005

Posted - 09/03/2008 : 18:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mulder_'s Homepage  Send mulder_ a Private Message
Renky ljudino svaka ti je zlatna :) ....da to sam hteo da kazem...izvinjavam se ako sam bio konfuzan

http://www.whenthesungoesdown.org
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 09/03/2008 : 18:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Aha, sad san i ja razumija!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 09/03/2008 18:33:27
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 10/03/2008 : 15:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
uvijek ista prica. covjeka nema par dana i opet sve isto. trebali bi organizirati neku bandu za utjerivanje :) lopovluk nekako uhvatio previse maha na aukcijama.

bilo bi ok da obi napravi neki katalog pravila kojih bi se svi morali pridrzavati, ja bih mogao pomoci u podrucju paranoja :) mozda da svaki ucesnik na aukcijama posalje na markosov racun neki polog, recimo 5k kuna, bubreg ili sta ja znam.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2008 : 16:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

uvijek ista prica. covjeka nema par dana i opet sve isto. trebali bi organizirati neku bandu za utjerivanje :) lopovluk nekako uhvatio previse maha na aukcijama.

bilo bi ok da obi napravi neki katalog pravila kojih bi se svi morali pridrzavati, ja bih mogao pomoci u podrucju paranoja :) mozda da svaki ucesnik na aukcijama posalje na markosov racun neki polog, recimo 5k kuna, bubreg ili sta ja znam.


Obijev popis pravila:

1. Ne cini drugima, što ne bi volio da drugi ucine tebi...

Pridržavajmo se ovoga i sve ce biti u redu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/03/2008 16:07:05
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 10/03/2008 : 16:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
hehe, jebiga obi, zvuci dobro na prvi pogled, ali, ALI, sto ako naidje neki mazohista? :) stripofili su, po mojim iskustvima, cudaci. tko zna koliko manijaka ima medju nama... :)

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/03/2008 : 17:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Pravilo 2. Mazohistima cemo izvaditi bubrege i prodati na crnom tržištu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/03/2008 : 17:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
samo bubrege????

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 13/03/2008 : 22:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
slazem se! samo bubrege?
no sto na crnom trzistu??? pa imamo aukcije! treba uvesti novu kategoriju "organi" za mazohiste i, hm, hc-fetisiste!

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

bero7
New Member



206 Posts

Member since 25/10/2005

Posted - 13/03/2008 : 22:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send bero7 a Private Message
Bubreg, star 25 god. iz prve serije, original, iz limitirane naklade, glancer...za prave kolekcionare

poc.cijena 1 kn bez rezerve

Edited by - bero7 on 13/03/2008 22:56:46
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 13/03/2008 : 23:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by mulder_

Renky ljudino svaka ti je zlatna :) ....da to sam hteo da kazem...izvinjavam se ako sam bio konfuzan



--E jesi našao pravog hvalit!??...a,ona izreka .."u ribe mesa,ko u Dalmatinca covika"!??------To nisi cuo??.....ništa mi nisi javio za stripove.Jesi li ih dobio?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 13/03/2008 : 23:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Jel' ja???

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 13/03/2008 : 23:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Jel' ja???



--Da ti!!!!!!!!!!!

--Šalim se "Renkinjo"!--Imam zamolbu;--ako Vidiš Roberta(Vežu) doli,reci mu da me nazove, jer sam izgubio njegov broj mobitela ili još bolje, ukoliko imaš broj (njegov) pošalji mi!

-Ici cu dole.Kako se zove taj tvoj kafic??-Da svratim na "kafu"!?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/03/2008 : 00:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Šaljem ti njegov broj... u nadi da je još uvik taj jer ga iman od stoljeca sedmog Samo se ti meni javi kad budeš dolazija. Jesi za vikend u ZG. Na kružnom smo putovanju MA-ZG-RI-ZG-MA pa bi mogli po... štogod

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/03/2008 : 00:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ipak broj sutra... mobitel mi šteka... nisan platija racun

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 14/03/2008 : 00:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Šaljem ti njegov broj... u nadi da je još uvik taj jer ga iman od stoljeca sedmog Samo se ti meni javi kad budeš dolazija. Jesi za vikend u ZG. Na kružnom smo putovanju MA-ZG-RI-ZG-MA pa bi mogli po... štogod



--Javite se.Idem u subotu poslije podne na put,pa ako ste ranije u ZG,javite se da malo "procakulamo".Nazovi kad ste pred Zagrebom.Krenula turneja?-Nisam pratio...di sve idete?(izuzev "va rike")
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/03/2008 : 00:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Renky

Šaljem ti njegov broj... u nadi da je još uvik taj jer ga iman od stoljeca sedmog Samo se ti meni javi kad budeš dolazija. Jesi za vikend u ZG. Na kružnom smo putovanju MA-ZG-RI-ZG-MA pa bi mogli po... štogod



--Javite se.Idem u subotu poslije podne na put


je li to dolaziš na dalmatinski derbi

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 14/03/2008 : 00:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Renky

Šaljem ti njegov broj... u nadi da je još uvik taj jer ga iman od stoljeca sedmog Samo se ti meni javi kad budeš dolazija. Jesi za vikend u ZG. Na kružnom smo putovanju MA-ZG-RI-ZG-MA pa bi mogli po... štogod



--Javite se.Idem u subotu poslije podne na put


je li to dolaziš na dalmatinski derbi



......neeee...još ne znam,Slavonija ili Slovenija(Domžale,sportska dvorana,koncert D.Rudolfi....navodno ga Slovenke obožavaju,gotovo kao Colu)!?..a kao vozac,uvijek se možeš prodat pod clana benda!
Go to Top of Page

mulder_
Starting Member



19 Posts

Member since 20/11/2005

Posted - 14/03/2008 : 08:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mulder_'s Homepage  Send mulder_ a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by mulder_

Renky ljudino svaka ti je zlatna :) ....da to sam hteo da kazem...izvinjavam se ako sam bio konfuzan



--E jesi našao pravog hvalit!??...a,ona izreka .."u ribe mesa,ko u Dalmatinca covika"!??------To nisi cuo??.....ništa mi nisi javio za stripove.Jesi li ih dobio?



e i ti si ljudina :) pa javio sam ti i komentarom i mailom, burazer lepo dopremi pare do slobe u darkwoodu i sve tako kao sto si mi u pisamcetu napisao...nego verovatno tvoje godine... :D kad zavrsis sa dalmatinskom turom, dodji malo vamo do dubaia...alkohol ne sluzimo ali kafu ces popiti svakako :)

http://www.whenthesungoesdown.org

Edited by - mulder_ on 14/03/2008 08:52:01
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 14/03/2008 : 13:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Na kružnom smo putovanju MA-ZG-RI


TO VI PUTUJETE MA ZG A MA?
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 15/03/2008 : 00:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by mulder_

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by mulder_

Renky ljudino svaka ti je zlatna :) ....da to sam hteo da kazem...izvinjavam se ako sam bio konfuzan



--E jesi našao pravog hvalit!??...a,ona izreka .."u ribe mesa,ko u Dalmatinca covika"!??------To nisi cuo??.....ništa mi nisi javio za stripove.Jesi li ih dobio?



e i ti si ljudina :) pa javio sam ti i komentarom i mailom, burazer lepo dopremi pare do slobe u darkwoodu i sve tako kao sto si mi u pisamcetu napisao...nego verovatno tvoje godine... :D kad zavrsis sa dalmatinskom turom, dodji malo vamo do dubaia...alkohol ne sluzimo ali kafu ces popiti svakako :)




--godine!-Oprosti,imam poprilicno loših situacija.Zamjenio sam te sa nekim iz N.Sada,stvarno isprika!-U svakom slucaju hvala na korektnosti i pozdravi brata!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000