forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Ima li to ikakve veze? (posveceno slaven-u2711 )
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

misfits
Starting Member

Serbia
81 Posts

Member since 26/04/2005

Posted - 06/03/2008 : 23:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send misfits a Private Message
Danas sam od Zeljka dobio broj mob-a od doticnog gospodina slaven2711.

Obzirom na aktuelnu pricu poslao sam mu sledecu poruku:

PRIJATELJU HAJDE LEPO POSALJI STRIPOVE ILI VRATI NOVAC. CUJEM DA IMAS PROBLEMA I SA WEKYJEM...

na sta sam dobio izuzetno neocekivanu poruku:

DAJ NE SERI, NISI TI NI POSLA NOVCE KA NI LEGOLAS I ULANMIJE, SAMO SERETE GOVNA SRPSKA, MATER VAM CETNICKU JEBEM.

Mislim da bi bilo kakav odgovor na ovako nesto ne civilizovano bio suvisan i primitivan, a kamoli prilaganje dokaza o preporucenoj posiljci koji posedujem.

Ovakvim stvarima se definitivno mora stati na put i apalujem na Markosa i ostale da preduzme sve sto je u njeihovoj moci da se ovaj lik i njemu slicni muljatori i provokatori sto pre uklone sa sajta...

DRASTICNE PROMENE SU NEOPHODNE.

P.S. Pitam se da li ljubav prema stipu ima ikakve veze sa CETNICIMA I USTASAMA?





Edited by - misfits on 06/03/2008 23:15:29

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 06/03/2008 : 23:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Mislim da ti je zadnja recenica nepotrebna.
Ako se pitas,zasto si pisao ovo pre toga.
Inace lik ima problema sa postenjem ocigledno.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/03/2008 : 23:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ma on je uklonjen sa sajta, ali to ti, nazalost, nece vratiti novac. Ja cinim sve sto je u mojoj moci da takve likove uklonim, ali to je sve sto mogu, ja ga ne mogu natjerati da ti vrati novac ili posalje stripove. Lik mi je odmah bio antipatican, prvo svojim nastupom (nesto na pocetku nije dobro napravio oko registracije, nije potvrdio registraciju, pa me zvao i napao kakva je to zavjera protiv njega, bla bla), a poslije i tekstovima na aukcijama, ali ne mogu ga izbaciti samo na osnovu dojma. A sad je prekasno, jer su neki ostali prevareni. No, ono sto je ipak bitno je da se svima zna ime, prezime i adresa. Nije mi jasno kako se ti ljudi ne boje da ce im netko sutra doci na vrata i uhvatit ih za vrat?

Trouble will find me
Go to Top of Page

misfits
Starting Member

Serbia
81 Posts

Member since 26/04/2005

Posted - 06/03/2008 : 23:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send misfits a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Mislim da ti je zadnja recenica nepotrebna.
Ako se pitas,zasto si pisao ovo pre toga.
Inace lik ima problema sa postenjem ocigledno.



Mudri Dubac...
Tvoje misljene mi nije ni malo potrebno veruj mi.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 07/03/2008 : 01:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by misfits

quote:
Originally posted by dubac

Mislim da ti je zadnja recenica nepotrebna.
Ako se pitas,zasto si pisao ovo pre toga.
Inace lik ima problema sa postenjem ocigledno.



Mudri Dubac...
Tvoje misljene mi nije ni malo potrebno veruj mi.


Ako je tako zasto si mi svojedobno slao poruke sa raznim pitanjima pa se jos i ljutio sto nisam odgovorio.
Drugo postavio si topic ali si greskom zaboravio da napises da samo zelis da malo porazgovaras sam sa sobom.Nema frke ne ljutim se ali moras napisati da je to terapija.
Moja mala kritika je bila upucena samo na tvoj jos dublji ulazak u politiku od onoga koga si kritikovao.On ti je samo jebo majku srpsku a ti bi odma o cetnicima i ustasama.
Da ne zaboravim...Stvarno mi je zao ako ti je maznuo lovu.
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 07/03/2008 : 03:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
poz svima
ako vam treba tacna adresa slavena2711 dacu vam ja posto sam trgovao sa istim
kao sto je nekima poznato kupio sam zagora SD i Ludens sve sto je izaslo a platio sam 430 evra.
sve je proteklo ok jes da smo se malo natezali al na kraju sam uspeo da dobijem stripove koje sam platio.Da me je zajebao za te pare dosaobi mu u split casna rec.A sto se tice da toga da je lik malo nervozan jeste i mene je pokusao da zbrza te dolaze mu kola te neznam ni ja sta je sve pricao a kad je dobio lovu na stripove sam cekao 7 dana a platio sam neki prevoz robe za koji ta firma tvrdi da robu dostavlja za 2 dana.
E da non stop je tvrdio da su na forumu svi prevaranti i da od njega niko nece nista da kupuje.
Go to Top of Page

ulanminje
Starting Member

4 Posts

Member since 13/11/2007

Posted - 07/03/2008 : 10:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ulanminje a Private Message
Cao Misfit!!!

Zao mi je sto te je prevario taj lopov! Mene je zavrnuo za 15evra i naravno nije poslao stripove!

Drugu aukciju koju sam osvojio (oko 50evra) mi nije nipadalo na pamet da mu platim pre nego sto mi ne posalje stripove!

Lopovcina mala!

I dobro je sto je izbacen!

Drzimo se zajedno i takvih prevaranata ce ovde biti minimalno!

Pozdrav

ULANMINJE
Go to Top of Page

misfits
Starting Member

Serbia
81 Posts

Member since 26/04/2005

Posted - 07/03/2008 : 13:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send misfits a Private Message
quote:
Originally posted by ulanminje

Cao Misfit!!!

Zao mi je sto te je prevario taj lopov! Mene je zavrnuo za 15evra i naravno nije poslao stripove!

Drugu aukciju koju sam osvojio (oko 50evra) mi nije nipadalo na pamet da mu platim pre nego sto mi ne posalje stripove!

Lopovcina mala!

I dobro je sto je izbacen!

Drzimo se zajedno i takvih prevaranata ce ovde biti minimalno!

Pozdrav

ULANMINJE



I ja sam uskracen za 15 eura. Nije puno, ali 15 po 15... nakupi se
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000