forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 hrvatske poste
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 14/03/2008 : 12:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
nedavno kupio svesku sa aukcija


srijeda, oko 11 i 30 vracam se sa predavanja i nadjem je na podu, u hodniku zgrade, sa otiskom necije blatnjave cizme preko nje

Legacy Keeper
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 11/04/2007

Posted - 14/03/2008 : 12:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Legacy Keeper's Homepage  Send Legacy Keeper an ICQ Message  Send Legacy Keeper a Private Message
Haha...strashno jbt...nadam se da nije bilo neshto vrednije u pitanju...jbg,znash kako,da ima ko da kontrolishe i kazhnjava te budale iz poshte ovo bi funkcionisalo kako treba...

-potrebne kolekcije SD i Ludensa
www.myspace.com/elldamar
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 14/03/2008 : 12:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Nasam sam i ja par puta stripove pred vratima. Ako nesto saljes kao tiskanicu, onda to i tretiraju kao tiskanicu. Pakete sam uredno primao.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 14/03/2008 : 15:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message
Meni je jednom majstor zgurao A4 strip u poštanski sanducic :(((( kad tada nisam pop...o

Sad si radim jedan veci sanducic u koi ce stat bez problema A4
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/03/2008 : 16:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Hrvatska pošta d.d.-jednina.Jedanput sam vidija kako prekrcavaju pakete iz kombija u kamijon.Strava!Uvijek kad mi dode paket zacudim se kako su stripovi u dobrom stanju

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/03/2008 : 16:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
A meni jutros(8h) postar autom doneo pred vrata tiskovinu(tiskanicu)iz HR+vrednostno pismo iz SLO, lepo zvonio na vrata, jos se izvinuo da nas nije probudio, sve uredno, korektno, srecom da je mama bila ustala, postar je, naravno, Slovenac!!! :))))

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 14/03/2008 16:20:05
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 14/03/2008 : 17:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Hrvatska pošta d.d.-jednina.Jedanput sam vidija kako prekrcavaju pakete iz kombija u kamijon.


KAMION (bez j) a to ti je zbog one jednine bezobraznice (hrv studiram)

quote:
Originally posted by alen

Nasam sam i ja par puta stripove pred vratima. Ako nesto saljes kao tiskanicu, onda to i tretiraju kao tiskanicu. Pakete sam uredno primao.


niej bome bilo poslano kao tiskanica!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/03/2008 : 18:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by degman

nedavno kupio svesku sa aukcija


srijeda, oko 11 i 30 vracam se sa predavanja i nadjem je na podu, u hodniku zgrade, sa otiskom necije blatnjave cizme preko nje



Moglo je da ju ni ne nadeš...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/03/2008 : 18:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by degman

nedavno kupio svesku sa aukcija


srijeda, oko 11 i 30 vracam se sa predavanja i nadjem je na podu, u hodniku zgrade, sa otiskom necije blatnjave cizme preko nje



Moglo je da ju ni ne nadeš...


Da, jos je dobro i prosao!
Ali tako je to kad se stanuje po zgradama!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 14/03/2008 : 18:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
quote:
Originally posted by degman

nedavno kupio svesku sa aukcija


srijeda, oko 11 i 30 vracam se sa predavanja i nadjem je na podu, u hodniku zgrade, sa otiskom necije blatnjave cizme preko nje




nadi govnara preko otiska cizme (ako mogu oni glupani u CSI, mos i ti) pa mu stani na facu...
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 14/03/2008 : 23:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message
ja sa svojim poštarom pelin pijem, a paketi uredni i redovni

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 14/03/2008 : 23:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Kad god sam slao stripove (uglavnom kao tiskanice) uredno su stizali na vrijeme i bez oštecenja (barem sam takve povratne informacije imao), e al par puta mi se dogodilo da su na pošti zaboravili poslat mi obavijest da mi je stigla tiskanica pa se vratila pošiljatelju.
Zadnji put cekam neke gigante, nije to neki mali lagani teško uocljiv paket, da nisam osobno otišao u poštu i odma s vrata prepoznao moj paket vjerovatno bi se i to vratilo.
Uglavnom, mislim da je sve stvar kakvog poštara imate, ako je normalan i vridan onda nema problema, a kad imate pacijenta kao ja onda je sve moguce.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Edited by - PAJDO on 14/03/2008 23:45:53
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7366 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 15/03/2008 : 00:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Meni se u zadnjih mjesec dana pocele tiskanice ne dolaziti na odredište.
Jednom kad sam ja poslao, a dva puta kada je meni poslano, ali ovdje je rijec o jednom te istom pošiljatelju koji tvrdi da je poslao oba puta, a meni ništa nije stiglo. Malo cudno, ali nije neka vrijednost, pa nisam htio stvarat dramu, a clan ima dosta pozitivnih komentara.
Prije toga nikakvih problema nisam imao.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/03/2008 : 00:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Daj ime da ga Obi stavi na crnu listu. :P :P :P

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7366 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 15/03/2008 : 00:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Da sam htio, napisao bih ime odmah. Veoma je mala vjerovatnost da ne dode pošiljka, ali da ne dodu dvije za redom od istog pošiljatelja - nemoguce(mislim), ali neka. Prešao sam preko toga i nije neka vrijednost, pa neka ostane na ovom.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/03/2008 : 08:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by degman

quote:
Originally posted by jaki

Hrvatska pošta d.d.-jednina.Jedanput sam vidija kako prekrcavaju pakete iz kombija u kamijon.


KAMION (bez j) a to ti je zbog one jednine bezobraznice (hrv studiram)

quote:
Originally posted by alen

Nasam sam i ja par puta stripove pred vratima. Ako nesto saljes kao tiskanicu, onda to i tretiraju kao tiskanicu. Pakete sam uredno primao.


niej bome bilo poslano kao tiskanica!!


Viruj mi namjerno sam stavija kamijon

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

degman
Advanced Member

Germany
5797 Posts

Member since 23/03/2003

Posted - 15/03/2008 : 09:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send degman a Private Message
;)
Go to Top of Page

Stari borac
Average Member

Croatia
505 Posts

Member since 03/11/2004

Posted - 27/03/2008 : 00:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Stari borac a Private Message
quote:
Originally posted by degman

nedavno kupio svesku sa aukcija


srijeda, oko 11 i 30 vracam se sa predavanja i nadjem je na podu, u hodniku zgrade, sa otiskom necije blatnjave cizme preko nje



Dobro si prošao, meni prošlog mjeseca nisu stigle dvije tiskanice (od dva razlicita pošiljatelja, iz dva razlicita grada u HR), vjerojatno nikada ni nece, ako nisu do sada. Sve ukazuje na poštara... Srecom, nisu bili neki rijetki i skupi stripovi. Rado bih poželio da ih sutra nadem pred vratima s otiskom cizme...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/03/2008 : 00:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Meni iz Hrvatske i uopste od svugde odakle je poslato, uredno mi je stiglo!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 27/03/2008 : 09:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
srecom na pošti se za tiskanicu dobije racun na kojem piše težina i naravno datum i cijena pa je to nekakav posredan dokaz da je poslana, posebno ako covjek nema puno aukcija istodobno. naravno, ne u smislu da ce pošta nešto napraviti, no barem prodavac može dokazati da je poslao. to gledam sa svoje pozicije sitnog i povremenog prodavaca, tko šalje puno pošiljki odjednom prica otpada.

Till I Collapse
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7366 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/03/2008 : 13:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by Stari borac

quote:
Originally posted by degman

nedavno kupio svesku sa aukcija


srijeda, oko 11 i 30 vracam se sa predavanja i nadjem je na podu, u hodniku zgrade, sa otiskom necije blatnjave cizme preko nje



Dobro si prošao, meni prošlog mjeseca nisu stigle dvije tiskanice (od dva razlicita pošiljatelja, iz dva razlicita grada u HR), vjerojatno nikada ni nece, ako nisu do sada. Sve ukazuje na poštara... Srecom, nisu bili neki rijetki i skupi stripovi. Rado bih poželio da ih sutra nadem pred vratima s otiskom cizme...



Ja imam istih problema. Izgleda da mi je treca tiskanica u zadnjih mjesec-dva izgubljena, u stvari ne dolazi. Ovaj put je tiskanicu poslao 100 posto pouzdan covjeka i to ima više od sedmice, relacija Split-Makarska. Do sada je bio problem s tiskanicama iz inozemstva, a ovo sad je vec ozbiljan problem. Ne znam šta se dešava.
Nema mi druge nego da tražim da mi ubuduce šalju preporuceno.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/03/2008 : 14:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Vidi sa postarom koji ti donosi tiskovine ili otidni na postu pa se raspitaj kod kontrolora poste!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7366 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/03/2008 : 16:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Vidi sa postarom koji ti donosi tiskovine ili otidni na postu pa se raspitaj kod kontrolora poste!



To sam i mislio napravit, ali vec znam da nema pomoci. Poštar je stvarno u redu, bar se tako cini, a kontrolor teško išta može ucinit.
Cak se jedna tiskanica koju sam ja poslao za Bjelovar izgubila i to sve u zadnja 2 mjeseca.
Izgubio sam više volju za aukcije zbog problema s poštom.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 27/03/2008 16:06:47
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/03/2008 : 16:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by srdjandj

Vidi sa postarom koji ti donosi tiskovine ili otidni na postu pa se raspitaj kod kontrolora poste!



To sam i mislio napravit, ali vec znam da nema pomoci. Poštar je stvarno u redu, bar se tako cini, a kontrolor teško išta može ucinit.
Cak se jedna tiskanica koju sam ja poslao za Bjelovar izgubila i to sve u zadnja 2 mjeseca.
Izgubio sam više volju za aukcije zbog problema s poštom.


Izgleda da te poterao neki maler, ali ne odustaj, uvek postoji mogucnost da tiskanica stigne sa zakasnjenjem, ne gubi nadu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/03/2008 : 15:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Evo dosta sam se kurcio, desilo se i meni, poslao sam 10 evra u preporuceniom pismu u Bjelovar i javio mi covek da je dobio pismo bez novca, eto sta mogu, uvek postoji prvi put!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 28/03/2008 : 17:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Evo dosta sam se kurcio, desilo se i meni, poslao sam 10 evra u preporuceniom pismu u Bjelovar i javio mi covek da je dobio pismo bez novca, eto sta mogu, uvek postoji prvi put!



Jel' bilo otvoreno (ne vidim kako ne bi bilo)?
Mozda u slicnim slucajevima treba odbiti primiti pismo kad se vidi da je otvoreno pismo, pa onda traziti od postara da potpise izjavu o tome. Problem je da se onda to sve za 10 € ne isplati jer nece biti lako bilo sto od toga dobiti na kraju i ... posta ima uvjek pravo... 1. uvjek vele da se ne salju pare u koverti i sl.
Nabasao si i ti, ali gledaj mozda sve skupa da je to mozda izuzetak koji potvrdjuje pravilo...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000