forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 hrvatske poste
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/03/2008 : 17:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Evo dosta sam se kurcio, desilo se i meni, poslao sam 10 evra u preporuceniom pismu u Bjelovar i javio mi covek da je dobio pismo bez novca, eto sta mogu, uvek postoji prvi put!


Bjelovar je u slicnom kontekstu spominjao i Spock (par postova unatrag). Takoder nešto nije bilo u redu - izgubljena tiskanica. Možda ima neki poštar lopov u Bjelovaru...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 28/03/2008 17:50:57
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7366 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/03/2008 : 18:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
Molim preimenovati topic u: "Lupež/lopov u hrvatskoj pošti!".
Pitao sam poštara kako je moguce da su mi 4 tiskanice nestale, a on na to da ih je najvjerojatnije netko maznuo. Još tvrdi da u Makarsku sigurno nisu došle ove 3 što su meni poslane, a nestale, nego da ih je netko sigurno maknuo u putu, kod preusmjeravanja ili tako nekako. Ne sumnjam u svog poštara. On je prvi kojega se optuži, a i covjek izgleda na mjestu. Ukratko, to uzme onaj kojega se ne može direktno nitko optužit.
Dvije godine ništa, a sad ovo.
Dakle, ovaj nagli porast popularnosti stripova ima i negativnih posljedica.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 28/03/2008 18:35:04
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/03/2008 : 18:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by tristan

quote:
Originally posted by srdjandj

Evo dosta sam se kurcio, desilo se i meni, poslao sam 10 evra u preporuceniom pismu u Bjelovar i javio mi covek da je dobio pismo bez novca, eto sta mogu, uvek postoji prvi put!



Jel' bilo otvoreno (ne vidim kako ne bi bilo)?
Mozda u slicnim slucajevima treba odbiti primiti pismo kad se vidi da je otvoreno pismo, pa onda traziti od postara da potpise izjavu o tome. Problem je da se onda to sve za 10 € ne isplati jer nece biti lako bilo sto od toga dobiti na kraju i ... posta ima uvjek pravo... 1. uvjek vele da se ne salju pare u koverti i sl.
Nabasao si i ti, ali gledaj mozda sve skupa da je to mozda izuzetak koji potvrdjuje pravilo...


Kaze mi taj kome sam poslao, da je bilo zalepljeno naknadno lepljivom trakom(ja ga nisam lepio, nego u pismo ubacio 10 evra u onom masnom papiru od reklama, proverio sam, ne vidi se na svetlost) i da mu se odmah ucinilo sumnjivim to, ali tek je posle video da nema 10 evra kad je otvorio pismo, poslacu ja opet 10 evra u tiskanici, pa nek opet nestane, bas me briga, puko sam i gotovo!
To je to....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

gumiflex
Average Member



Croatia
521 Posts

Member since 12/05/2007

Posted - 02/04/2008 : 07:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send gumiflex a Private Message
vec mi 2 covjeka kažu da im stripovi nisu stigli, a ja ih poslao i to unutar HR- jedni su bili tiskanica, drugi paket.
jel netko ima iskustva s tim da unutar HR tiskanica putuje tjedan dana...

Hoka-hej!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7366 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/04/2008 : 09:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by gumiflex

vec mi 2 covjeka kažu da im stripovi nisu stigli, a ja ih poslao i to unutar HR- jedni su bili tiskanica, drugi paket.
jel netko ima iskustva s tim da unutar HR tiskanica putuje tjedan dana...



Meni jednom iz Zagreba desetak dana, a nije bilo praznika.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 03/04/2008 : 16:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by gumiflex

vec mi 2 covjeka kažu da im stripovi nisu stigli, a ja ih poslao i to unutar HR- jedni su bili tiskanica, drugi paket.
jel netko ima iskustva s tim da unutar HR tiskanica putuje tjedan dana...



Nažalost imam ja po meni je to sve do lokalne pošte i lokalnog poštara. Znam da može biti i do drugih razloga, al po meni je ovaj najizgledniji.


In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/04/2008 : 18:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by tristan

quote:
Originally posted by srdjandj

Evo dosta sam se kurcio, desilo se i meni, poslao sam 10 evra u preporuceniom pismu u Bjelovar i javio mi covek da je dobio pismo bez novca, eto sta mogu, uvek postoji prvi put!



Jel' bilo otvoreno (ne vidim kako ne bi bilo)?
Mozda u slicnim slucajevima treba odbiti primiti pismo kad se vidi da je otvoreno pismo, pa onda traziti od postara da potpise izjavu o tome. Problem je da se onda to sve za 10 € ne isplati jer nece biti lako bilo sto od toga dobiti na kraju i ... posta ima uvjek pravo... 1. uvjek vele da se ne salju pare u koverti i sl.
Nabasao si i ti, ali gledaj mozda sve skupa da je to mozda izuzetak koji potvrdjuje pravilo...


Kaze mi taj kome sam poslao, da je bilo zalepljeno naknadno lepljivom trakom(ja ga nisam lepio, nego u pismo ubacio 10 evra u onom masnom papiru od reklama, proverio sam, ne vidi se na svetlost) i da mu se odmah ucinilo sumnjivim to, ali tek je posle video da nema 10 evra kad je otvorio pismo, poslacu ja opet 10 evra u tiskanici, pa nek opet nestane, bas me briga, puko sam i gotovo!
To je to....


Ponovo sam poslao novac istom coveku u tiskanici zamaskirano u starom stripu i lova je stigla, zato preporucujem iz Srbije da se novac ne salje u preporucenom pismu, nego u starom stripu okolo se oblepi novac oho lepkom i kao tiskanica ide sigurno!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000