forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 More Comics
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Klukas
Starting Member



Croatia
12 Posts

Member since 05/01/2008

Posted - 22/03/2008 : 13:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Klukas a Private Message
Imam pitanje!
Zanima me da li ducan More Comics u Zagrebu jos radi. Jos prije 3 mjeseca sam nesto narucio, ali ne stize. Na mailove mi ne odgovaraju, a site im uredno funkcionira. ...

The Hammer of Hell
Average Member

Croatia
945 Posts

Member since 10/12/2006

Posted - 22/03/2008 : 13:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Hammer of Hell's Homepage  Send The Hammer of Hell a Private Message
Prica se da postoji jedna magicna sprava u koju, kad upišeš nekakv broj koji možeš naci i na Internetu, cuješ glas s druge strane od onoga kome taj broj pripada, a i on može cuti tvoj. Cini mi se kao dobra ideja. Doduše, vjerojatno je tebi prekomplicirana za upotrebu, pa zamoli nekoga sa Interneta da to pokuša umjesto tebe.

www.stripgen.com
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 22/03/2008 : 13:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message
Ja necu biti tako rijecit kao THOH ali, imaš par postova dolje topic identicnog naziva kao ovaj tvoj. U njemu ti puno toga piše.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/03/2008 : 15:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by The Hammer of Hell

Prica se da postoji jedna magicna sprava u koju, kad upišeš nekakv broj koji možeš naci i na Internetu, cuješ glas s druge strane od onoga kome taj broj pripada, a i on može cuti tvoj. Cini mi se kao dobra ideja. Doduše, vjerojatno je tebi prekomplicirana za upotrebu, pa zamoli nekoga sa Interneta da to pokuša umjesto tebe.


Možda ne voli takve sprave...
Ja recimo ne volim. Ima nas svakakvih.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 23/03/2008 : 09:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ni ja ih ne volim
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/03/2008 : 13:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Zapravo je meni najzanimljivije kako se dva topica s istim naslovom nisu programski fuzionirala u jedan - mislio sam da je to standard?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 23/03/2008 : 13:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Nema veze, pricam gluposti: sad sam na test forumu stavio dva s istim naslovom kao što je vec bio jedan i ostala sva tri ... Znaci, može bezbroj topika s istim nazivom. Ua, webmaster!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000