forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Southland Tales
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 23/03/2008 : 15:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message

http://www.comicbookresources.com/news/newsitem.cgi?id=6977

Vega
stripovi.com suradnik



Croatia
1134 Posts

Member since 11/06/2004

Posted - 23/03/2008 : 16:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Vega a Private Message
Film bi mi trebao stici za otprilike dva tjedna, tek 31.03. izlazi DVD u UK.

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 23/03/2008 : 16:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message
je li netko mozda procitao stripove i pogledao film?
ja sam pogledao film i jako mi se svidja, ali stripovi mi izgledaju bezveze. citao bi ih cisto zato sta su prequel pa me zanima vrijede li u tom pogledu $20.
Go to Top of Page

klonko i ostali
Starting Member

61 Posts

Member since 07/09/2006

Posted - 28/03/2008 : 12:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send klonko i ostali a Private Message
Ne znam za stripove, ali film mi je bio strašno zabavan. Onako stripovski razbarušen, pomalo konfuzan i doslovno zatrpan gomilom ideja. Smak svijeta, putovanje kroz vrijeme, film unutar filma, pop-kulturne reference... zapravo antipod americkim blokbasterima koji se uglavnom baziraju na jednoj ideji. Moglo bi se reci da se radi o briljantnom promašaju, nešto poput Wendersovog "Do kraja svijeta" ili Lynchovog "Mulholland Drivea". The Rock je presmješan, a plesno-pjevacka tocka Justina Timberlakea me istinski dojmila. Da gomilu cameo uloga i ne spominjem. Preporucam svim fanovima Morrisonovih stripova, pa i ljubiteljima Macan/Kordejevog Soldier X-a.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000