forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NOVA EDICIJA S BONELIJEVIM JUNACIMA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

AlekBG
Starting Member



7 Posts

Member since 10/12/2005

Posted - 23/03/2008 : 22:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send AlekBG a Yahoo! Message  Send AlekBG a Private Message
Najnovija vest dolazi iz Srbije: tokom meseca aprila u prodaji ce se naci jos jedna strip edicija s Bonelijevim junacima. Zna se da ce u ediciji, za sada, izlaziti Magico Vento, Gregory Hunter i Jonathan Steele. Lepa vest s obzirom na sve ociglednije ozivljavanje strip scene u Srbiji i na prostorima bivse Jugoslavije!

Iz pouzdanih izvora dobio sam informaciju da ce uz pomenuta tri junaka u ediciji izlaziti jos dva, cime ce edicija biti kompletirana. U pitanju su Lazarus Ledd i Gordon Link!!!

Edited by - AlekBG on 24/03/2008 21:26:13

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 23/03/2008 : 22:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Wow!!! Oživljavanje je preblaga rijec

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/03/2008 : 22:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Kad ce Tex od prvog broja?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2008 : 22:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

Kad ce Tex od prvog broja?




Ne zaboravi i Nik Rajdera
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2008 : 22:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by AlekBG

Najnovija vest dolazi iz Srbije: tokom meseca aprila u prodaji ce se naci jos jedna strip edicija s Bonelijevim junacima. Zna se da ce u ediciji, za sada, izlaziti Magico Vento, Gregory Hunter i Jonathan Steele. Lepa vest s obzirom na sve ociglednije ozivljavanje strip scene u Srbiji i na prostorima bivse Jugoslavije!



Prelepa vest.
Mada ostajem veran Libellusovom MV,ostale cu kupovati
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/03/2008 : 22:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by AlekBG

Najnovija vest dolazi iz Srbije: tokom meseca aprila u prodaji ce se naci jos jedna strip edicija s Bonelijevim junacima. Zna se da ce u ediciji, za sada, izlaziti Magico Vento, Gregory Hunter i Jonathan Steele. Lepa vest s obzirom na sve ociglednije ozivljavanje strip scene u Srbiji i na prostorima bivse Jugoslavije!


Gregory Hunter i Jonathan Steele? O Boze.
Ali pretpostavljam da je i ovo jos jedna glupa sala. Ustvari, nadam se da je:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

viktor14
Senior Member

Croatia
1119 Posts

Member since 06/08/2007

Posted - 23/03/2008 : 22:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send viktor14 an ICQ Message  Send viktor14 a Private Message
Moje peto i pol culo mi govori da je rijec o neslanoj šali...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/03/2008 : 22:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by AlekBG

Najnovija vest dolazi iz Srbije: tokom meseca aprila u prodaji ce se naci jos jedna strip edicija s Bonelijevim junacima. Zna se da ce u ediciji, za sada, izlaziti Magico Vento, Gregory Hunter i Jonathan Steele. Lepa vest s obzirom na sve ociglednije ozivljavanje strip scene u Srbiji i na prostorima bivse Jugoslavije!



prije ce biti 1. aprila... tj. nadam se... inace preporucujem da MV-a zamijene brendonom, pa imaju vjerujem najgoru ediciju u galaktici

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 23/03/2008 : 22:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Zar nije Jonathan Steele presao u Star Comics????


Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 23/03/2008 : 22:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message
Izbor junaka sugerira da misle ozbiljno.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2008 : 22:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by AlekBG

Najnovija vest dolazi iz Srbije: tokom meseca aprila u prodaji ce se naci jos jedna strip edicija s Bonelijevim junacima. Zna se da ce u ediciji, za sada, izlaziti Magico Vento, Gregory Hunter i Jonathan Steele. Lepa vest s obzirom na sve ociglednije ozivljavanje strip scene u Srbiji i na prostorima bivse Jugoslavije!



prije ce biti 1. aprila... tj. nadam se... inace preporucujem da MV-a zamijene brendonom, pa imaju vjerujem najgoru ediciju u galaktici



Nemaju Nevera
Go to Top of Page

Legacy Keeper
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 11/04/2007

Posted - 23/03/2008 : 22:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Legacy Keeper's Homepage  Send Legacy Keeper an ICQ Message  Send Legacy Keeper a Private Message
Ne diraj Nathana nikako! :D
A mogao bi dotichni poshtovani novopecheni chlan,da nam pojasni josh neke stvari oko ovoga...
Poshto niti ja,a bogami ni vecjina ljudi koja ovde prati strip scenu apsolutno nije upoznata sa ovim projektom i idejom...

-potrebne kolekcije SD i Ludensa
www.myspace.com/elldamar
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/03/2008 : 23:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Gregory Hunter i Jonathan Steele. Nikad cuo? Kakvi su ovo strip-junaci????

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2008 : 23:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Legacy Keeper

Ne diraj Nathana nikako! :D
A mogao bi dotichni poshtovani novopecheni chlan,da nam pojasni josh neke stvari oko ovoga...
Poshto niti ja,a bogami ni vecjina ljudi koja ovde prati strip scenu apsolutno nije upoznata sa ovim projektom i idejom...



Ma odskora kupujem i njega,tj.kupio sam komplet SD,LU i Libellus.
Od mene dosta
A sto se tice Steela i Huntera vidim da mnogi pljuju po njima,ali bih voleo da se i licno uverim da je sranje jer ih nikad nisam citao.
Mozda meni ne bude...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/03/2008 : 23:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by AlekBG

Najnovija vest dolazi iz Srbije: tokom meseca aprila u prodaji ce se naci jos jedna strip edicija s Bonelijevim junacima. Zna se da ce u ediciji, za sada, izlaziti Magico Vento, Gregory Hunter i Jonathan Steele. Lepa vest s obzirom na sve ociglednije ozivljavanje strip scene u Srbiji i na prostorima bivse Jugoslavije!



prije ce biti 1. aprila... tj. nadam se... inace preporucujem da MV-a zamijene brendonom, pa imaju vjerujem najgoru ediciju u galaktici



Nemaju Nevera



Nemoj Natana da mi diras, da ne bih sad poceo po Teksu!!!!!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 23/03/2008 : 23:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by AlekBG

Najnovija vest dolazi iz Srbije: tokom meseca aprila u prodaji ce se naci jos jedna strip edicija s Bonelijevim junacima. Zna se da ce u ediciji, za sada, izlaziti Magico Vento, Gregory Hunter i Jonathan Steele. Lepa vest s obzirom na sve ociglednije ozivljavanje strip scene u Srbiji i na prostorima bivse Jugoslavije!


Cuo sam za to ali sam cuo da nece ici na kioske nego samo po knjizarama i u ne bas prevelikom tirazu.Da li sam dobro informisan ili ce to biti ambicioznije?Pricao sam sa covekom koji je jedan od cetvoro ili petoro ljudi koji su krenuli u tu pricu ali je to tada bilo samo u fazi planiranja.

Edited by - dubac on 23/03/2008 23:11:22
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/03/2008 : 23:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by AlekBG

Najnovija vest dolazi iz Srbije: tokom meseca aprila u prodaji ce se naci jos jedna strip edicija s Bonelijevim junacima. Zna se da ce u ediciji, za sada, izlaziti Magico Vento, Gregory Hunter i Jonathan Steele. Lepa vest s obzirom na sve ociglednije ozivljavanje strip scene u Srbiji i na prostorima bivse Jugoslavije!



prije ce biti 1. aprila... tj. nadam se... inace preporucujem da MV-a zamijene brendonom, pa imaju vjerujem najgoru ediciju u galaktici



Nemaju Nevera



hahaha!!! da, u pravu si!!!
iju sto su zestoki ovi nikadici, odma bi da kolju

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2008 : 23:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Njima je izgleda bolje da se lepo prica o NN,nego da imaju jos jednog za popunjavanje tiraza.
Odsad samo lepo o NN,ali bez kupovanja istog
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/03/2008 : 23:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by AlekBG

Najnovija vest dolazi iz Srbije: tokom meseca aprila u prodaji ce se naci jos jedna strip edicija s Bonelijevim junacima. Zna se da ce u ediciji, za sada, izlaziti Magico Vento, Gregory Hunter i Jonathan Steele. Lepa vest s obzirom na sve ociglednije ozivljavanje strip scene u Srbiji i na prostorima bivse Jugoslavije!


Cuo sam za to ali sam cuo da nece ici na kioske nego samo po knjizarama i u ne bas prevelikom tirazu.Da li sam dobro informisan ili ce to biti ambicioznije?Pricao sam sa covekom koji je jedan od cetvoro ili petoro ljudi koji su krenuli u tu pricu ali je to tada bilo samo u fazi planiranja.



Sto lepo ne idu sa Juliom,Nik Rajderom,Teksom...
Ovo mi se bas ne cini kao dobar izbor,mada cu kupovati sigurno,osim MV(njega cu mozda sestricu kao sto mu uzimam i VC).
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 23/03/2008 : 23:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Gregory Hunter je propao nakon nekoliko brojeva. Ne znam ko bi izdavao to sranje.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/03/2008 : 23:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Gregory Hunter i Jonathan Steele. Nikad cuo? Kakvi su ovo strip-junaci????



ufffff,
sranja na kvadrat, Gregory je otegnu papke nakon dvadesetak brojeva, Jonathan je prezivio sezdesetak brojeva
eh, da! da se pohvalim da imam originalni potpis od frederica memole, jonathanovog tvorca, na drugom broju JS-a
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/03/2008 : 23:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

Zar nije Jonathan Steele presao u Star Comics????



presao je,
ali ako je ovo zaozbiljno, u sto sumnjam, onda ce izdavati bionellijeve epizode
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/03/2008 : 23:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Sad sam gledao na Bonelijevom sajtu!
Ne znam zasto bi neko izdavao ovakva sranja!!!

" He who dares - wins!!!!"

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 23/03/2008 23:53:22
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 23/03/2008 : 23:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Gregory Hunter - http://www-en.sergiobonellieditore.it/auto/cpers_index?pers=gregory
Jonathan Steele - http://www-en.sergiobonellieditore.it/auto/cpers_index?pers=jonathan

Omg, gdje su mi tablete???
Ma da su naslijepo odabirali, ne bi odabrali ovakve šupke od junaka!
Sva ova prica oko "novog" izdavaštva me podsjeca na pricu o pokušaju revitalizacije Mister No-a. Sve je išlo u prilog da ce ona uspjeti, pa makar autori ne makli malim prstom i pustili mozak na pašu (jednostavno, nisu mogli faliti). Nevjerojatno, ali decki su uspjeli povuci do jedan NAOPAK potez i upropastiti jedinstvenu priliku... Mister No je potonuo još dublje... Štoviše, krenuo je putem s kojeg se nikad nitko nije vratio, lol.
Tako i ovdje.
Strip situacija stoji na koncima i svaki izdavacki potez mora biti promišljen. Prilika se pruža samo jednom. A oni nisu sposobni povuci ni najlakše, najobicnije i NAJZDRAVORAZUMNIJE poteze koji su u rangu 2+2!!! Pa zar je zbilja teško ubosti komad koji ti se servira na tanjuru. Još cu jednom ponoviti: Kad netko nešto radi pogrešno, najveca tragedija je onda kad taj netko nije svjestan da radi pogrešno, odnosno, kad je uvjeren (s izrazom punim entuzijazma) da zapravo radi dobro!!!

Mogli su par verzija Texa, Nick Raidera... Šta ja znam... recimo Napoleone-a.
Ili još bolje: kratki serijal poput
Volto Nascosto - http://www.sergiobonelli.it/auto/cpers_index?pers=voltonascosto
Ali najverojatnije cu ja ispast u krivu, što dakako potvrduje odlicna prodaja Marka i Bleka
Uf

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/03/2008 : 00:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by srdjandj

Gregory Hunter i Jonathan Steele. Nikad cuo? Kakvi su ovo strip-junaci????



ufffff,
sranja na kvadrat, Gregory je otegnu papke nakon dvadesetak brojeva, Jonathan je prezivio sezdesetak brojeva
eh, da! da se pohvalim da imam originalni potpis od frederica memole, jonathanovog tvorca, na drugom broju JS-a


Mozda je to neko pustio buvu, ne verujem da ce da krenu sa nekim bezveznim strip-junacima, pa kao samo za striparnice, jos kad bi rekli da ce ih biti samo u HC varijanti...mislim....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 24/03/2008 : 00:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Za tu dvojicu nisam ni cuo. Magicni bi baš pasovao.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000