forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NOVA EDICIJA S BONELIJEVIM JUNACIMA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/04/2008 : 00:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

jedino cega se secam jeste da je na naslovnoj magicnog stajao valjda on(neki indijanac) vidi mu se samo glava i vetar mu vuce kosu na levu ili desnu stranu,a kod kena on je plav koliko znam,drzi on pusku i vidi se iz daljine,da li vam neshtopada na pamet???



Magicni je prvi broj,a za Kena me mrzi da proveravam.
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/04/2008 : 01:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
svejedno kupujem

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Legacy Keeper
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 11/04/2007

Posted - 14/04/2008 : 12:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Legacy Keeper's Homepage  Send Legacy Keeper an ICQ Message  Send Legacy Keeper a Private Message
Da...i ja cju kupiti najverovatnije...to je extra cena za dva stripa...je l' ih ima po Futurinim trafikama da ne lutam celim gradom?

EDIT:Evo upravo nadjoh na prvoj trafici...uzeh komplet Magichnog 1+2...cena jeste ok,ali ochuvanost stripova,kao i prelepljena stara cena stripa su uzhasni detalji...no dobro,ovo je ionako samo za chitanje,ne za kolekcioniranje...

-potrebne kolekcije SD i Ludensa
www.myspace.com/elldamar

Edited by - Legacy Keeper on 14/04/2008 13:33:00
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 14/04/2008 : 16:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
e kupio sam u kompletu se dobiju ken parker broj 4 i magicni vetar broj 1 po ceni od SAMO 150 DINARA!!!neko je to vec rekao,ali kad sam skinuo onaj papiric de se skrivala cena,video da jedan taj strip kosta 120 dinara!!da li je to isplativo??a i jos sam video da ima isti taj paket sa magicnim i kenom oboje broj 4.priznajem da sam se navuko na magico vento...

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 14/04/2008 : 16:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by Legacy Keeper

Da...i ja cju kupiti najverovatnije...to je extra cena za dva stripa...je l' ih ima po Futurinim trafikama da ne lutam celim gradom?

EDIT:Evo upravo nadjoh na prvoj trafici...uzeh komplet Magichnog 1+2...cena jeste ok,ali ochuvanost stripova,kao i prelepljena stara cena stripa su uzhasni detalji...no dobro,ovo je ionako samo za chitanje,ne za kolekcioniranje...


slazem se naslovna je okrnjena...oko coskova je belo...nema veze

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/04/2008 : 20:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
nema ko to da kupuje...Zagor se prodaje,ostali su ispusili...
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 23/04/2008 : 00:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

nema ko to da kupuje...Zagor se prodaje,ostali su ispusili...


Tiraz je dovoljno mali da mislim da ce se sve prodati.
Ja sam obecao izdavacu da cu mu prodati petnaestak primeraka u Kragujevcu kod prijatelja kolekcionara.Na kraju kad sam izvrsio anketu ko bi sve uzeo ispalo je da ce i 20 biti malo.Cena ce biti 200 dinara u Kragujevcu sto je sa troskovima transporta koji su ukljuceni super cena.Mislim da ce u Beogradu biti 180 dinara ali zavisice od knjizara.Obzirom da je cena Veselog Cetvrtka 150 dinara a ovo izdanje je ipak luksuznije,cena nece biti prepreka da se tih nekih 500 primeraka brzo rasproda.
Naravno ovo je odgovor ako si mislio na ovu novu ediciju sa Bonelijevim junacima.
Nego ostavio si jedno trideset postova za vece na 25 razlicitih tema.Nadam se da stanujes negde na sigurnom inace ce te Sawitch likvidarati.

Edited by - dubac on 23/04/2008 00:19:27
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 23/04/2008 : 00:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

nema ko to da kupuje...Zagor se prodaje,ostali su ispusili...


Tiraz je dovoljno mali da mislim da ce se sve prodati.
Ja sam obecao izdavacu da cu mu prodati petnaestak primeraka u Kragujevcu kod prijatelja kolekcionara.Na kraju kad sam izvrsio anketu ko bi sve uzeo ispalo je da ce i 20 biti malo.Cena ce biti 200 dinara u Kragujevcu sto je sa troskovima transporta koji su ukljuceni super cena.Mislim da ce u Beogradu biti 180 dinara ali zavisice od knjizara.Obzirom da je cena Veselog Cetvrtka 150 dinara a ovo izdanje je ipak luksuznije,cena nece biti prepreka da se tih nekih 500 primeraka brzo rasproda.
Naravno ovo je odgovor ako si mislio na ovu novu ediciju sa Bonelijevim junacima.
Nego ostavio si jedno trideset postova za vece na 25 razlicitih tema.Nadam se da stanujes negde na sigurnom inace ce te Sawitch likvidarati.

hahaha,jooj sprema se krvoprolice..

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 23/04/2008 : 00:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
vidim da sam opet tema

Edited by - Sneaksie Thiefsie on 25/09/2010 20:39:29
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 23/04/2008 : 00:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
...pa sine nemoj samo da pises kao da ima 2 kubna grama mozga... ostavi neki komentar i sa malo vecom zapreminom...


Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/04/2008 : 01:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

vidim da sam opet tema...
kakva cast da se pise o meni kao forumasu isto koliko o meni kao strip autoru...
lepo,lepo...
ali ne u korist stripa...
admin i moderi,izgleda,spavaju ili su im se neki forumski zajebanti offtopicari
toliko uvukli da samo fleknice vire...stikle otisle odavno...


daj se smiri,šta se treseš bez veze...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Legacy Keeper
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 11/04/2007

Posted - 23/04/2008 : 12:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Legacy Keeper's Homepage  Send Legacy Keeper an ICQ Message  Send Legacy Keeper a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

nema ko to da kupuje...Zagor se prodaje,ostali su ispusili...


Tiraz je dovoljno mali da mislim da ce se sve prodati.
Ja sam obecao izdavacu da cu mu prodati petnaestak primeraka u Kragujevcu kod prijatelja kolekcionara.Na kraju kad sam izvrsio anketu ko bi sve uzeo ispalo je da ce i 20 biti malo.Cena ce biti 200 dinara u Kragujevcu sto je sa troskovima transporta koji su ukljuceni super cena.Mislim da ce u Beogradu biti 180 dinara ali zavisice od knjizara.Obzirom da je cena Veselog Cetvrtka 150 dinara a ovo izdanje je ipak luksuznije,cena nece biti prepreka da se tih nekih 500 primeraka brzo rasproda.
Naravno ovo je odgovor ako si mislio na ovu novu ediciju sa Bonelijevim junacima.
Nego ostavio si jedno trideset postova za vece na 25 razlicitih tema.Nadam se da stanujes negde na sigurnom inace ce te Sawitch likvidarati.



Hmmm....ne bih da zvuchim pesimistichno,ali...200 dinara za Gregorija ili Dzonatana?Pitanje je da li zasluzhuju toliko...
Ok je taj luksuzan izgled i tako to,ali necje se ljudi nachitati previshe...Kapiram da cje ta edicija opstati,jer 500 primeraka stvarno nije mnogo,ali zar oni nemaju planove za neku buducjnost i proshirivanje tirazha i trzhishta?To nikako ne bi moglo da se planira sa ovom cenom stripa...

-potrebne kolekcije SD i Ludensa
www.myspace.com/elldamar
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 23/04/2008 : 12:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Sta znam.Meni nije mnogo 200 dinara.Posebno jer nece izlaziti nedeljno kao VC vec mesecno.
Sto se tice sirenja trzista verovatno nemaju neke ambicije.Sto se tice veceg tiraza zavisice od prodaje ovog.Tiraz od 500 je garancija da ce se sve prodati ako se ispostuje najavljeni kvalitet.
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 23/04/2008 : 13:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Da ne zaboravim ovo oko cene.Mislim da i nije moguca manja cena na tiraz od 500.Rekao sam da ce biti u Beogradu i manja od 200 dinara.VC je 150 dinara ali na tiraz od 10 000 ili 14 000.Ocigledno je da izdavac ne moze ici sa manjom cenom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/04/2008 : 18:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dubac

Da ne zaboravim ovo oko cene.Mislim da i nije moguca manja cena na tiraz od 500.Rekao sam da ce biti u Beogradu i manja od 200 dinara.VC je 150 dinara ali na tiraz od 10 000 ili 14 000.Ocigledno je da izdavac ne moze ici sa manjom cenom.




Cena je super,pitanje je vrede li ti junaci nesto
U svakom slucaju,uzecu par brojeva da proverim
U nadi da ce to pokrenuti nesto bolje ali ne toliko popularno - Lazarusa,Nika,Teksa...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 23/04/2008 : 21:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by Legacy Keeper

quote:
Originally posted by dubac

quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

nema ko to da kupuje...Zagor se prodaje,ostali su ispusili...


Tiraz je dovoljno mali da mislim da ce se sve prodati.
Ja sam obecao izdavacu da cu mu prodati petnaestak primeraka u Kragujevcu kod prijatelja kolekcionara.Na kraju kad sam izvrsio anketu ko bi sve uzeo ispalo je da ce i 20 biti malo.Cena ce biti 200 dinara u Kragujevcu sto je sa troskovima transporta koji su ukljuceni super cena.Mislim da ce u Beogradu biti 180 dinara ali zavisice od knjizara.Obzirom da je cena Veselog Cetvrtka 150 dinara a ovo izdanje je ipak luksuznije,cena nece biti prepreka da se tih nekih 500 primeraka brzo rasproda.
Naravno ovo je odgovor ako si mislio na ovu novu ediciju sa Bonelijevim junacima.
Nego ostavio si jedno trideset postova za vece na 25 razlicitih tema.Nadam se da stanujes negde na sigurnom inace ce te Sawitch likvidarati.



Hmmm....ne bih da zvuchim pesimistichno,ali...200 dinara za Gregorija ili Dzonatana?Pitanje je da li zasluzhuju toliko...
Ok je taj luksuzan izgled i tako to,ali necje se ljudi nachitati previshe...Kapiram da cje ta edicija opstati,jer 500 primeraka stvarno nije mnogo,ali zar oni nemaju planove za neku buducjnost i proshirivanje tirazha i trzhishta?To nikako ne bi moglo da se planira sa ovom cenom stripa...

ma legacy bre to ti je za dzabe..

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Legacy Keeper
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 11/04/2007

Posted - 24/04/2008 : 12:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Legacy Keeper's Homepage  Send Legacy Keeper an ICQ Message  Send Legacy Keeper a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dubac

Da ne zaboravim ovo oko cene.Mislim da i nije moguca manja cena na tiraz od 500.Rekao sam da ce biti u Beogradu i manja od 200 dinara.VC je 150 dinara ali na tiraz od 10 000 ili 14 000.Ocigledno je da izdavac ne moze ici sa manjom cenom.




Cena je super,pitanje je vrede li ti junaci nesto
U svakom slucaju,uzecu par brojeva da proverim
U nadi da ce to pokrenuti nesto bolje ali ne toliko popularno - Lazarusa,Nika,Teksa...



Uz Nicka,Mikija i Lazarusa ne moraju da brinu za uspeh...nego nikako da to neki izdavach shvati

Anyway,je l' se zna okvirni datum ovih izdanja?Pominjan je april,ali on polako prilazi kraju...

-potrebne kolekcije SD i Ludensa
www.myspace.com/elldamar
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/04/2008 : 20:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Zaboravio si Teksa
A ako se ovo proda,a hoce,oni bi sigurno.
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 25/04/2008 : 15:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
kad ce ovo da krene da izlazi vec jednom i da vidimo prve naslovnice.
Go to Top of Page

KGB
New Member



Serbia
125 Posts

Member since 08/04/2008

Posted - 28/04/2008 : 19:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send KGB a Private Message
kupih pre neki dan za 150 kinti magicnog vetra 1 i 2 na trafici u kesici,i danas prolazim pored trafike vidim broj 3 i racunam uz njega ide i broj 4 i tek kad sam doso kuci provalim da su umesto 4 pakovali opet 1.e nije da cepidlacim nisu to neke pare ali cisto zbog nas koji nismo pre citali ovaj strip nije u redu da ne procitamo stare epizode ako nove treba da pocnu da izlaze.
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 28/04/2008 : 19:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by KGB

kupih pre neki dan za 150 kinti magicnog vetra 1 i 2 na trafici u kesici,i danas prolazim pored trafike vidim broj 3 i racunam uz njega ide i broj 4 i tek kad sam doso kuci provalim da su umesto 4 pakovali opet 1.e nije da cepidlacim nisu to neke pare ali cisto zbog nas koji nismo pre citali ovaj strip nije u redu da ne procitamo stare epizode ako nove treba da pocnu da izlaze.



A jel ide opet Magicni?

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/04/2008 : 19:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by KGB

kupih pre neki dan za 150 kinti magicnog vetra 1 i 2 na trafici u kesici,i danas prolazim pored trafike vidim broj 3 i racunam uz njega ide i broj 4 i tek kad sam doso kuci provalim da su umesto 4 pakovali opet 1.e nije da cepidlacim nisu to neke pare ali cisto zbog nas koji nismo pre citali ovaj strip nije u redu da ne procitamo stare epizode ako nove treba da pocnu da izlaze.



Tako ti je to sa kompletima, nema pravila. Samo da znaš, mogao si i dva primjerka broja 3 dobiti (mala šansa, ali moguce)...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 29/04/2008 : 11:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by KGB

kupih pre neki dan za 150 kinti magicnog vetra 1 i 2 na trafici u kesici,i danas prolazim pored trafike vidim broj 3 i racunam uz njega ide i broj 4 i tek kad sam doso kuci provalim da su umesto 4 pakovali opet 1.e nije da cepidlacim nisu to neke pare ali cisto zbog nas koji nismo pre citali ovaj strip nije u redu da ne procitamo stare epizode ako nove treba da pocnu da izlaze.




Dobrodosao, zemljace!

There ain't no grave gonna hold my body down.

Edited by - morrison on 29/04/2008 11:12:55
Go to Top of Page

KGB
New Member



Serbia
125 Posts

Member since 08/04/2008

Posted - 29/04/2008 : 12:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KGB a Private Message
ma nije u frci,meni je bitno samo da stripovi izlaze,samo da se ne vrate ove prosle godine kad niceg nije bilo.Oni rekose da bi u maju trebale da krenu nove epizode magicnog i jos 2,3 nova junaka.
Go to Top of Page

AlekBG
Starting Member



7 Posts

Member since 10/12/2005

Posted - 07/05/2008 : 10:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send AlekBG a Yahoo! Message  Send AlekBG a Private Message
Najavljena edicija veoma brzo ce se pojaviti u prodaji a ono sto je izgleda najnovija i najpovoljnija vest jeste da ce se naci u prodaji i na kioscima!!! I dalje u ogranicenom tirazu i po svemu sudeci po ceni od 200 dinara. Kao sto se to i ranije suskalo, ediciju ce otvoriti Magicni Vetar i to sa epizodom Velika vizija (u originalnom izdanju broj 16).
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000