forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Pitanje za Bluberi znalce
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 09/04/2008 : 21:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
NIJE INERCIJA RENKYNJO..makar se ja nikad ne ravnam po tome, a ne moze se reci ni da ga nisam apsolvirao dobro...to što je meni najbolji blueberry onaj sa gradnjom pruge ne mogu si pomoc ni prije ni poslje nije bio tako dobar, a druge iduce najbolje su mi one colina wilsona
apropos alan forda neke od iznimno dragih epizoda AF su mi one sa gumiflexom koje su puno nakon 75 broja....a moram priznati 'vako javno - cisto kad me se vec proziva za inerciju - da mi nikad nije bio nešto posebno duhovit - ne sijecam se da sam se ikad nasmijao u tom stripu koji je kao i duhovit...ali mi je bio ok uvik
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 09/04/2008 : 21:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
broj je 129

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/04/2008 : 22:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

NIJE INERCIJA RENKYNJO..makar se ja nikad ne ravnam po tome, a ne moze se reci ni da ga nisam apsolvirao dobro...to što je meni najbolji blueberry onaj sa gradnjom pruge ne mogu si pomoc ni prije ni poslje nije bio tako dobar, a druge iduce najbolje su mi one colina wilsona
apropos alan forda neke od iznimno dragih epizoda AF su mi one sa gumiflexom koje su puno nakon 75 broja....a moram priznati 'vako javno - cisto kad me se vec proziva za inerciju - da mi nikad nije bio nešto posebno duhovit - ne sijecam se da sam se ikad nasmijao u tom stripu koji je kao i duhovit...ali mi je bio ok uvik


I opet dokaz da su ukusi razliciti. Ja o Colinu nisam ni razmišljao kad spominjem Blueberryja. Ako sam dobro skužija, pricamo o epizodama Char/Gir i Gir/Gir. Samo pitanje, zar stvarno smatraš da Blueberry nakon Charliera nije Blueberry??? Naravno da uspona i padova u svakom radu ima, tako i kod Charliera ali, ponavljam, meni Blueberry nakon Charliera nije izgubija na kvaliteti toliko osjetno da bih to uopce spominjao. Ovo je dobar ili jako dobar serijal. Nikad manje od toga.

PS
Ja sam sigurno jedan od rijetkih koji su ravnodušni po pitanju AF.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 09/04/2008 : 22:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
po meni je...ne toliko u nastavcima sage o blagu konfederacije koliko baš mister blueberry....pokušava te vuci na sto strana a od svega toga ne ispadne niš posebno...kod charliera je to puno puno cvršce
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/04/2008 : 23:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Život je kao kutija cokolade... tako ni sa Giraudom nikad ne znaš. Ja zadovoljan i to mi dovoljno. Naravno ostavljam mogucnost da se nekome ne svida. I necu nikoga uvjeravati u suprotno

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/04/2008 : 23:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
meni su najbolje one epizode o americkom gradanskom ratu. tu mi je najbolji crtež (mada nije loš ni u onoj sagi o kocizu), scenarij, a i boja. i uvijek glasam za bluberija u boji u odnosu na crnobijelog (imao sam od stripoteke i nije mi se svidjelo crnobijelo).

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 09/04/2008 : 23:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message
Razmena misljenja,narocito razlicitih,je pozeljna i dobra...U necemu se svi mozemo sloziti,svi smo mi,manje,vise,razlicitih ukusa i senzibiliteta...i ne otkrivam toplu vodu time...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/05/2008 : 18:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Mislim da vecina onih koji smatraju da nakon Charliera nastupa tama, sude po inerciji. Misle da je to pravilo... ali, na sricu, NIJE!



slažem se. meni su i one epizode iz mladosti što piše corteggiani, a crta blanc-dumont fenomenalne, pogotovo crtež, boja, sjencenje. fantasticno.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

wildboar
New Member

292 Posts

Member since 29/10/2005

Posted - 02/07/2008 : 01:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wildboar a Private Message
Jel ima najava da ziro radi na novom- 29. albumu?

Novak Djokovic - Prvi teniser na svetu !!!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000