forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Suze nemoci (NeOm, Usagi)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/04/2008 : 20:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Upravo završavam citanje Lavirint-ovog Nepobedivog. Jucer sam procitao Okružen mrtvima u jednom dahu (što kod mene nije baš uvijek slucaj) i oduševio se stripom. Društo se dokopalo zatvora i šta sad... Izem ti onog mrzitelja TPB-a. Nepobedivi - nešto sasvim drugacije, a oduševljenje ponovljeno. Otpast ce mi glava od toliko dobrog stripa u samo dva dana. Šta sada da radim - upuštanje u trku za tim stripovima na engleskom po kojekakvim stranim sajtovima? Nije to za mene. Vec od ranije sam tužan što Usagija nema pa nema. Neka zavrzlama sa skupim pravima kažu... Suze lijem - bolje da sam ostao dosljedan svojem pravilu po kojem ne citam dok se u daljini ne nazre nekakvo razrješenje price. Ovo je sve prekinuto u najboljem (najgorem) trenutku. Nije u stvari kriv onaj goreprozvani ljubitelj svescica vec ljudi koji kupuju reprint reprinta Zagora i Alan Forda, a odmahuju glavom kada im se pomenu NeOm ili Usagi. Još da mi otmu Hellboya pa da tragedija bude potpuna. Po uzoru na clana koji vec godinama traži Texa od prvog broja (uz sve dužno poštovanje - ipak zastarjelog dosadnog stoputavidenog Texa), možda da stavim u potpisu "Traži se izdavac za nastavak NeOm-a i Usagija". Možda bi Hello mogao izdavati Nepobedivi ili Okružen mrtvima kao trejd... Covjek se mora necemu nadati.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/04/2008 23:54:12

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 08/04/2008 : 20:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Ajmo ja i ti lepo da odkupimo stamparijicu i da izbacimo 500 komada Usagija!
Pocetni kapital bi mogao biti problem, ali kada posao krene gde ce nam biti kraj!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 08/04/2008 : 20:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Ima cekanje i svojih cari.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 08/04/2008 : 20:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Upravo završavam citanje Lavirint-ovog Nepobedivog. Jucer sam procitao Okružen mrtvima u jednom dahu (što kod mene nije baš uvijek slucaj) i oduševio se stripom. Društo se dokopalo zatvora i šta sad... Izem ti onog mrzitelja TPB-a. Nepobedivi - nešto sasvim drugacije, a oduševljenje ponovljeno. Otpast ce mi glava od toliko dobrog stripa u samo dva dana. Šta sada da radim - upuštanje u trku za tim stripovima na engleskom po kojekakvim stranim sajtovima? Nije to za mene. Vec od ranije sam tužan što Usagija nema pa nema. Neka zavrzlama sa skupim pravima kažu... Suze lijem - bolje da sam ostao dosljedan svojem pravilu po kojem ne citam dok se u daljini ne nazre nekakvo razrješenje price. Ovo je sve prekinuto u najboljem (najgorem) trenutku. Nije u stvari kriv onaj goreprozvani ljubitelj svescica vec ljudi koji kupuju reprint reprinta Zagora i Alan Forda, a odmahuju glavom kada im se pomenu NeOm ili Usagi. Još da mi otmu Hellboya pa da tragedija bude potpuna. Po uzoru na clana koji vec godinama traži Texa od prvog broja (uz sve dužno poštovanje - ipak zastarjelog dosadnog stoputavidenog Texa), možda da stavim u potpisu "Traži se izdavac za nastavak NeOm-a i Usagija". Možda bi Hello mogao izdavati Nepobedivi ili Okružen mrtvima kao trejd... Covjek se mora necemu nadati.



E jeste za poludeti.....
Samo ti mogu reci:
Hej!
Hocete malo odreska?

Valjda ce nas neko od izdavaca udovoljiti odgovora!!!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/04/2008 : 20:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Ajmo ja i ti lepo da odkupimo stamparijicu i da izbacimo 500 komada Usagija!
Pocetni kapital bi mogao biti problem, ali kada posao krene gde ce nam biti kraj!


Ja bih možda skupio dovoljno novca za klamericu i spajalice. Ti se pobrini za ostale sitnice pa smo u poslu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 08/04/2008 : 20:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Ajmo ja i ti lepo da odkupimo stamparijicu i da izbacimo 500 komada Usagija!
Pocetni kapital bi mogao biti problem, ali kada posao krene gde ce nam biti kraj!


Ja bih možda skupio dovoljno novca za klamericu i spajalice. Ti se pobrini za ostale sitnice pa smo u poslu...


Dil ortak!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/04/2008 : 22:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Nevjerojatno Obi!!!

I ja jucer procotao u jednom dahu WALKING DEAD / OKRUZEN MRTVIMA, totalno se navukao i sokirao kad sam shvatio da vise nece biti!
Ovo je toliko dobra i kvalitetan strip da mi stvarno nije jasno da su toliki ljudi okrenuli glavu od njega.

Poceo sam hvatati informacije kako i po kojoj cijeni nabaviti sto prije tradeove.

Do sada je izaslo 3 hard cover tradea svaki sa po 300 stranica i 8 soft cover tradeova svaki sa 150 stranica. Serijal vise nego uspijesan preko bare.

Stvarno steta sto Dekara nije mogao to sibati dalje...


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/04/2008 : 22:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
A ništa...
Prvo ga na MaFestu ponudiš cigarom,pa ga onda razbiješ...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/04/2008 : 22:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Death Is Not The End

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/04/2008 : 23:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Nevjerojatno Obi!!!

I ja jucer procotao u jednom dahu WALKING DEAD / OKRUZEN MRTVIMA, totalno se navukao i sokirao kad sam shvatio da vise nece biti!
Ovo je toliko dobra i kvalitetan strip da mi stvarno nije jasno da su toliki ljudi okrenuli glavu od njega.

Poceo sam hvatati informacije kako i po kojoj cijeni nabaviti sto prije tradeove.

Do sada je izaslo 3 hard cover tradea svaki sa po 300 stranica i 8 soft cover tradeova svaki sa 150 stranica. Serijal vise nego uspijesan preko bare.

Stvarno steta sto Dekara nije mogao to sibati dalje...




He,he. Koja podudarnost...
Ja ipak puno više volim stripove na lokalnim jezicima (iako baratam engleskim) pa cu još neko vrijeme cekati i (zalud) se nadati.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7915 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/04/2008 : 00:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
du, du, du ... nema nam pomoci
neom ne idu
a price broja 1 ko alva

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/04/2008 : 10:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Naruci s amazon.com. Ja imam sve HC od Invincible i The Walking Dead a cijena je prava sitnica s ovako slabim dolarom!

Ova ideja s trejdovima nije losa jer mislim da bi se to prodavalo ali prvo treba naci izdavaca jer znam da je Lavirint TPB NOT friendly! :-)

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 09/04/2008 : 10:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Naruci s amazon.com. Ja imam sve HC od Invincible i The Walking Dead a cijena je prava sitnica s ovako slabim dolarom!

Ova ideja s trejdovima nije losa jer mislim da bi se to prodavalo ali prvo treba naci izdavaca jer znam da je Lavirint TPB NOT friendly! :-)


Jeeee... Amazon mi je postao najbolji prijatelj.
Em sto je dolar slab, em sto imaju trejdove po snizenim cijenama pa s postarinom ispadne "normalna" cijena. Narucio sam neki dan Indiana Jones Omnibus 1 (25 USD) za 24 USD (16 strip + 8 postarina). Cool you guys!

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 09/04/2008 : 10:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

du, du, du ... nema nam pomoci
neom ne idu
a price broja 1 ko alva


Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29018 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/04/2008 : 11:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Amazon je zakon, slazem se, ovo doba slabog dolara je dusu dalo za kupovanje. Nego, Alene, zar nije postarina 4$ po knjizi?

Trouble will find me
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 09/04/2008 : 11:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Amazon je zakon, slazem se, ovo doba slabog dolara je dusu dalo za kupovanje. Nego, Alene, zar nije postarina 4$ po knjizi?


The following items have been shipped to you by Amazon.com:
---------------------------------------------------------------------
Qty Item Price Shipped Subtotal
---------------------------------------------------------------------
Amazon.com items (Sold by Amazon.com, LLC):
1 Indiana Jones Omnibus, Vol... $16.47 1 $16.47

Shipped via Standard Int'l Shipping (estimated arrival date:
07-May-2008).
Tracking number: AMZRNOS0000817323

---------------------------------------------------------------------
Item Subtotal: $16.47
Shipping & Handling: $7.98

Total: $24.45

Paid by Amex: $24.45

--------------------------------------------------------------------

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29018 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 09/04/2008 : 11:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Aha, samo jedan item, zato je 8$. Oni naplacuju 4$ po paketu fiksno plus 4$ po svakom itemu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 09/04/2008 : 11:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
Kad se vec svi hvalite sa Amazonom, evo i moje liste :D Poštarina za 10 stripova 43$

The following items have been shipped to you by Amazon.com:
---------------------------------------------------------------------
Qty Item Price Shipped Subtotal
---------------------------------------------------------------------
Amazon.com items (Sold by Amazon.com, LLC):
1 Gyo Vol. 01 (2nd Edition) ... $9.99 1 $9.99
1 Gyo Vol. 02 (2nd Edition) ... $9.99 1 $9.99
1 Uzumaki, Volume 1 (2nd Edi... $9.99 1 $9.99
1 Uzumaki, Volume 2 (2nd Edi... $9.99 1 $9.99
1 Berserk, Vol. 1 $11.16 1 $11.16
1 Berserk, Vol. 2 $11.16 1 $11.16
1 Berserk, Vol. 3 $11.16 1 $11.16
1 Berserk, Volume 4 $11.16 1 $11.16
2 Berserk, Volume 5 $11.16 2 $22.32

Shipped via Standard Int'l Shipping (estimated arrival date:
05-May-2008).
Tracking number: GM01088136012023528

---------------------------------------------------------------------
Item Subtotal: $106.92
Shipping & Handling: $43.23

4-for-3 Promotion $-9.99

Total: $140.16

Paid by Visa: $140.16

Edited by - ordell on 09/04/2008 11:30:28
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 09/04/2008 : 12:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Aha, samo jedan item, zato je 8$. Oni naplacuju 4$ po paketu fiksno plus 4$ po svakom itemu.


Obicno narucujem vise komada, ali ovaj Indiana je bio stvar trenutka, reakcije "gle ovo moram imati" i brzog refleksa .

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/04/2008 : 12:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Znaci nisam jedini koji je pretjerao s kupovinom stripova/CD/DVD s amazon.com u zadnje vrijeme. Ufffffffff, sada mogu mirno da spavam!



"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 09/04/2008 : 20:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
A sta cu nego naruciti Obi!?
I meni su drazi stripovi na lokalnim jezicima, ali eto...Ovo je stripcina u pravom smislu rijeci. Dekara je imao dobar nos za to, mada sta to vrjedi kada nas se svega nekoliko zakacilo za to.


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 09/04/2008 : 21:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Eh ja bi rado kupovao sa amazona kada bih imao karticu...
vako nista...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000