forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Ljudi moji pa to je glancer...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

misfits
Starting Member

Serbia
81 Posts

Member since 26/04/2005

Posted - 23/04/2008 : 21:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send misfits a Private Message


http://www.kolekcionar.com/html/yu/auction.asp?id=25517





jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 23/04/2008 : 21:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
nije, ali je pošteno da je napisao da to nije legalni broj 13...vidi se, ali možda ima i takvih koji nebi prepoznali razliku
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/04/2008 : 23:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
No coment!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/04/2008 : 23:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Kao takav vrijedan je 0,07 €
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 23/04/2008 : 23:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
70 eura? manijak. evo neka tu kombinira aukciju sa jos jednim manijakom kojem je kiselis udario u tintaru (i price o rodbini vani sa mjesecnom zaradom od 12000 eura, svi sefovi):
"prodajemo 'kucu' i strip, 75070 eura"
http://virovitica.info/oglasnik/detail.php?id=372

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 23/04/2008 : 23:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Strip smo vidjeli,ali gdje je kuca na slici
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 24/04/2008 : 00:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
i ja se pitam. mozda iza one stale u raspadu, nesto novo, niskogradnja, zadnji krik montogradnje.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 24/04/2008 : 00:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Vidi ti hoštaplera. Cuj glancer, i to ni manje ni više nego 70 eura.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 24/04/2008 : 04:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message
Nije dobro da vredzate otac jednog clana ovog foruma :)))
Usput,covek je ponudio,a kome se svidza nek uzme,ko nece ne mora,jel?
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/04/2008 : 13:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by misfits



http://www.kolekcionar.com/html/yu/auction.asp?id=25517








Sta se cudis majmune, rekao sam ti vec davno da mi ne stajes na zulj, ali jos jednom te ovde javno opominjem da ne pominjes moje ime i slicno, budi dobar momak, savetujem ti lepo kao covek.Ko si ti da komentarises aukcije sa kolekcionara na ovom sajtu?Da li si ti neki sudija, koji ti je bre kurac, stvarno nemoj da me izazivas, vec sam ti par puta rekao da se ne kacis sa mnom.
Budes li me i dalje provocirao, bilo ovde, bilo da mi saljes poruke na kolekcionaru ili putem maila, videcemo se licno, pa mi onda mozes lepo u lice sve reci sta mislis, a ne da ovde izigravas nekakvog advokata.
Za sve koji ne znaju, Srdjan nije vise na sajtu, post ostavljam ja, njegov otac.
Nisam cesto prisutan ovde, ali ovakve stvari i ovakvi komentari od nekih bezveznih tipova mi idu na nerve.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 24/04/2008 13:32:11
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 24/04/2008 : 14:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Ajme koliko prolivene žuci.. Ma dajte, gospodine Srdanov oce, ponašajte se u skladu sa svojim godinama.. Cemu ovakvo diskreditiranje samog sebe, salvama uvreda i prijetnji?!?
Stvarno mi neki puta nije jasno takvo ponašanje..
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/04/2008 : 14:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Objasnicu o cemu se radi, nije mu ovo prvi put da komentarise i salje privatne poruke tipa, da ne mislim mozda da cu da se obogatim prodajom stripova.
Evo reci cu, necu da se obogatim prodajom stripova.
Imam svoju firmu i zivim iskljucivo od svog rada, a stripovi su mi hobi.
Trenutno skolujem jednog studenta, jednog buduceg studenta i jednod srednjoskolca i sve to placam iz svog dzepa.
Svejedno mi je da li ce se ili nece neki strip prodati na aukcijama, apsolutno svejedno.
A ovom tipu nije prvi put da komentarise aukcije, zato sam i reagovao.
Moze da se vidi i kakve je on stripove prodavao na aukcijama, pa nikad niko to nije komentarisao. A plus toga znam da je tip drkadzija, zato ako nesto ima nek mi to kaze licno, a ne da se proserava po forumu.
Toliko.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/04/2008 : 16:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
O cijenama ne vrijedi raspravljati. Svatko ima pravo da prodaje svoje kako hoce, a isto tako i da kupuje.
Moram priznati da sam malo šokiran. Naime, nisam navikao na ovakve postove ispod nicka Srdjandj...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 24/04/2008 : 16:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

O cijenama ne vrijedi raspravljati. Svatko ima pravo da prodaje svoje kako hoce, a isto tako i da kupuje.
Moram priznati da sam malo šokiran. Naime, nisam navikao na ovakve postove ispod nicka Srdjandj...

To znaci da je covjek odgojio pristojnu djecu. Za pohvalu.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/04/2008 : 16:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by Obi-wan

O cijenama ne vrijedi raspravljati. Svatko ima pravo da prodaje svoje kako hoce, a isto tako i da kupuje.
Moram priznati da sam malo šokiran. Naime, nisam navikao na ovakve postove ispod nicka Srdjandj...

To znaci da je covjek odgojio pristojnu djecu. Za pohvalu.



What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 24/04/2008 : 16:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by Obi-wan

O cijenama ne vrijedi raspravljati. Svatko ima pravo da prodaje svoje kako hoce, a isto tako i da kupuje.
Moram priznati da sam malo šokiran. Naime, nisam navikao na ovakve postove ispod nicka Srdjandj...

To znaci da je covjek odgojio pristojnu djecu. Za pohvalu.





Moj mali zna opsovat, a svaki mu put kazem: "Sine, smijes psovati, ali da te nisam vidio s Atomskom bombom!"

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 24/04/2008 : 17:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Nek nam se srdjandj vratio pa makar i raspucan
Go to Top of Page

misfits
Starting Member

Serbia
81 Posts

Member since 26/04/2005

Posted - 24/04/2008 : 18:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send misfits a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Objasnicu o cemu se radi, nije mu ovo prvi put da komentarise i salje privatne poruke tipa, da ne mislim mozda da cu da se obogatim prodajom stripova.
Evo reci cu, necu da se obogatim prodajom stripova.
Imam svoju firmu i zivim iskljucivo od svog rada, a stripovi su mi hobi.
Trenutno skolujem jednog studenta, jednog buduceg studenta i jednod srednjoskolca i sve to placam iz svog dzepa.
Svejedno mi je da li ce se ili nece neki strip prodati na aukcijama, apsolutno svejedno.
A ovom tipu nije prvi put da komentarise aukcije, zato sam i reagovao.
Moze da se vidi i kakve je on stripove prodavao na aukcijama, pa nikad niko to nije komentarisao. A plus toga znam da je tip drkadzija, zato ako nesto ima nek mi to kaze licno, a ne da se proserava po forumu.
Toliko.



Ti nisi normalan majke mi...
Jedina stvar zbog koje te prozivam je ta sto stalno kukas kako nista ne mozes da kupis jeftino a stripove prodajes kao da su od zlata... i to kakve samo krseve...
Mislim glancer 70 evra... Bolest... Da si iole normalan bilo bi te sramota da i stavljas takvu aukciju...

Hm, da ti stalno saljem poruke... Pa ne secam se bas... Mozda jednom i to kada sam imao razlog. Ocigledno si ti malo nervozan prijatelju.
A sto se tice dolaska do mene, pa dodji slobodno. Odavno nisam nabio nekog seronu poput tebe... Pas koji laje ne ujeda...

Posle ovog slobodno me izbacite sa sajta ako zelite... Ali seronje poput ovog debilcine organski ne podnosim...
Go to Top of Page

misfits
Starting Member

Serbia
81 Posts

Member since 26/04/2005

Posted - 24/04/2008 : 18:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send misfits a Private Message
I da, inace tema nisi bio ti, ako nisi primetio, vec kopija stripa koji bi se nekome mogao i podvaliti, ali sta da se tebi pravdam glupane jedan...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/04/2008 : 18:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ma dajte smirite se
misfits- covjek moze stavljati na aukcije sto god hoce, tako i ovu aukciju
srdjandjov otac- covjek moze komentirati sto god hoce, tako i vasu aukciju
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6402 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/04/2008 : 18:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
pusti ljude nek se svadaju na miru
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/04/2008 : 19:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by misfits

I da, inace tema nisi bio ti, ako nisi primetio, vec kopija stripa koji bi se nekome mogao i podvaliti, ali sta da se tebi pravdam glupane jedan...


Kakve si mi poruke slao preko kolekcionara, ali nema problema sinko?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

misfits
Starting Member

Serbia
81 Posts

Member since 26/04/2005

Posted - 24/04/2008 : 19:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send misfits a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

pusti ljude nek se svadaju na miru



Ja sam svoje rekao...

Bolje bi bilo diskutovati gde je ovaj glancer nastao, koliko zapravo lici na pravi... jer to je bila ideja.

Ko zna mozda neko od nas misli da ima nesto sto zapravo ne vredi ni pisljve pare...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 24/04/2008 : 19:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by misfits

quote:
Originally posted by srdjandj

Objasnicu o cemu se radi, nije mu ovo prvi put da komentarise i salje privatne poruke tipa, da ne mislim mozda da cu da se obogatim prodajom stripova.
Evo reci cu, necu da se obogatim prodajom stripova.
Imam svoju firmu i zivim iskljucivo od svog rada, a stripovi su mi hobi.
Trenutno skolujem jednog studenta, jednog buduceg studenta i jednod srednjoskolca i sve to placam iz svog dzepa.
Svejedno mi je da li ce se ili nece neki strip prodati na aukcijama, apsolutno svejedno.
A ovom tipu nije prvi put da komentarise aukcije, zato sam i reagovao.
Moze da se vidi i kakve je on stripove prodavao na aukcijama, pa nikad niko to nije komentarisao. A plus toga znam da je tip drkadzija, zato ako nesto ima nek mi to kaze licno, a ne da se proserava po forumu.
Toliko.



Ti nisi normalan majke mi...
Jedina stvar zbog koje te prozivam je ta sto stalno kukas kako nista ne mozes da kupis jeftino a stripove prodajes kao da su od zlata... i to kakve samo krseve...
Mislim glancer 70 evra... Bolest... Da si iole normalan bilo bi te sramota da i stavljas takvu aukciju...

Hm, da ti stalno saljem poruke... Pa ne secam se bas... Mozda jednom i to kada sam imao razlog. Ocigledno si ti malo nervozan prijatelju.
A sto se tice dolaska do mene, pa dodji slobodno. Odavno nisam nabio nekog seronu poput tebe... Pas koji laje ne ujeda...

Posle ovog slobodno me izbacite sa sajta ako zelite... Ali seronje poput ovog debilcine organski ne podnosim...


Sta tebe briga za za moje aukcije?
A sto se tice stripova koje kupujem, samo da znas da mesecno potrosim 300-500 evra za stripove.
Videcemo se momak, pa ces licno da mi kazes da sam seronja!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

misfits
Starting Member

Serbia
81 Posts

Member since 26/04/2005

Posted - 24/04/2008 : 19:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send misfits a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by misfits

I da, inace tema nisi bio ti, ako nisi primetio, vec kopija stripa koji bi se nekome mogao i podvaliti, ali sta da se tebi pravdam glupane jedan...


Kakve si mi poruke slao preko kolekcionara, ali nema problema sinko?



Pa napisi... Cega se stidis?... Ali napisi i sta si ti meni slao...
Stvarno ne kontam tvoju reakciju i gnev.
Da sam znao da si toliki pacijent ne bih ti nista ni salo
Izgleda da ti imas problem sa samim sobom prijatelju...

Edited by - misfits on 24/04/2008 19:32:00
Go to Top of Page

misfits
Starting Member

Serbia
81 Posts

Member since 26/04/2005

Posted - 24/04/2008 : 19:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send misfits a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by misfits

quote:
Originally posted by srdjandj

Objasnicu o cemu se radi, nije mu ovo prvi put da komentarise i salje privatne poruke tipa, da ne mislim mozda da cu da se obogatim prodajom stripova.
Evo reci cu, necu da se obogatim prodajom stripova.
Imam svoju firmu i zivim iskljucivo od svog rada, a stripovi su mi hobi.
Trenutno skolujem jednog studenta, jednog buduceg studenta i jednod srednjoskolca i sve to placam iz svog dzepa.
Svejedno mi je da li ce se ili nece neki strip prodati na aukcijama, apsolutno svejedno.
A ovom tipu nije prvi put da komentarise aukcije, zato sam i reagovao.
Moze da se vidi i kakve je on stripove prodavao na aukcijama, pa nikad niko to nije komentarisao. A plus toga znam da je tip drkadzija, zato ako nesto ima nek mi to kaze licno, a ne da se proserava po forumu.
Toliko.



Ti nisi normalan majke mi...
Jedina stvar zbog koje te prozivam je ta sto stalno kukas kako nista ne mozes da kupis jeftino a stripove prodajes kao da su od zlata... i to kakve samo krseve...
Mislim glancer 70 evra... Bolest... Da si iole normalan bilo bi te sramota da i stavljas takvu aukciju...

Hm, da ti stalno saljem poruke... Pa ne secam se bas... Mozda jednom i to kada sam imao razlog. Ocigledno si ti malo nervozan prijatelju.
A sto se tice dolaska do mene, pa dodji slobodno. Odavno nisam nabio nekog seronu poput tebe... Pas koji laje ne ujeda...

Posle ovog slobodno me izbacite sa sajta ako zelite... Ali seronje poput ovog debilcine organski ne podnosim...


Sta tebe briga za za moje aukcije?
A sto se tice stripova koje kupujem, samo da znas da mesecno potrosim 300-500 evra za stripove.
Videcemo se momak, pa ces licno da mi kazes da sam seronja!!!


E NISI NORMALAN MAME MI.
PA TI SI PRVI POCEO DA VREDJAS I PRETIS KOLIKO JA ZNAM...
MATOR COVEK PA POSANDRCAO POD STARE DANE... NE KONTAM...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000