forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Postavljanje slika na aukcije
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 26/04/2008 : 02:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message
Znam da je o ovom bilo vec dosta price, ali meni nikako ne polazi za rukom da okacim sliku na aukciju. Znam staviti sliku koja mi je na kompjuteru, ali kad stavljam one URL-ove (sa tinypic.com) nikako mi ne radi.

Zanima me još, da li se može aukcija izbrisati ako sam je vec postavio. Ako da, kako?



https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/04/2008 : 08:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
U roku od dva sata nakon postavljanja možeš editirati aukciju, dakle mijenjati podatke. Tek kad istekne, postavljena aukcija može se i izbrisati. Jednostavno udeš u svoje aukcije pod prodaja, oznaciš onu koju želiš izbrisati i klik

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 27/04/2008 : 01:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

U roku od dva sata nakon postavljanja možeš editirati aukciju, dakle mijenjati podatke. Tek kad istekne, postavljena aukcija može se i izbrisati. Jednostavno udeš u svoje aukcije pod prodaja, oznaciš onu koju želiš izbrisati i klik



A kakva je procedura sa slikama



https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7369 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 27/04/2008 : 06:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by zo

quote:
Originally posted by Renky

U roku od dva sata nakon postavljanja možeš editirati aukciju, dakle mijenjati podatke. Tek kad istekne, postavljena aukcija može se i izbrisati. Jednostavno udeš u svoje aukcije pod prodaja, oznaciš onu koju želiš izbrisati i klik



A kakva je procedura sa slikama






Ne trebaš više koristiti tinypic. Samo umetneš sliku s vlastita kompjutera, aparata ili cega vec...

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000