forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 158
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 02/05/2008 : 21:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message


Od danas u strip knjižari "Stripovi na kvadrat", a od sutra (možda) na svim kioscima

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 02/05/2008 : 21:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message
Jel se to meni cini ili je Ferri ovaj put gadno zabrljao sa proporcijama...?

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39928 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/05/2008 : 21:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Vala bas...
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7785 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 02/05/2008 : 22:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
NE! Evo upravo sad sam izmjerio ravnalom vecinu dijelova Zagorova tijela i tijela ovog vojnika i sve je isto u milimetar.
Dakle, jedini zakljucak je da vi imate halucinacije, i to odavno, što se tice Ferrijevih naslovnica)!
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1304 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 02/05/2008 : 22:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message
Ahhh taj Ferri.....


Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/05/2008 : 22:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ne vidim nista lose na ovoj korici po pitanju proporcija
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/05/2008 : 22:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
BTW, ovo mi je medju omiljenim Zagorovim pricama, napeta je od pocetka do kraja...
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 02/05/2008 : 22:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

BTW, ovo mi je medju omiljenim Zagorovim pricama, napeta je od pocetka do kraja...

dobra prica..
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/05/2008 : 22:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

BTW, ovo mi je medju omiljenim Zagorovim pricama, napeta je od pocetka do kraja...


e shteta,ja bi procitao,imam samo do 150 broja,cak ni onu pricu sa crncima nisam zavrsio,ukinuo VCa nema razloga kupovao bi sve(kad bi neshto ukrao),o cemu se radi u epizodi,el ima neko skeniranu da mi da da procitam,sad si me dp zainteresovao!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39928 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/05/2008 : 23:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Epizoda ti je Zagonetna formula i Blindirana soba... Meni licno najbolja epizoda Zagora...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/05/2008 : 23:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Epizoda ti je Zagonetna formula i Blindirana soba... Meni licno najbolja epizoda Zagora...


aaa,kupujem sigurno...el ima u darkwoodu

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 02/05/2008 : 23:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
ziveo ferri! ovi danasnji crtaci ne mogu mu prici ni kada ferri bude crtao nogama.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/05/2008 : 00:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by ---dp---

BTW, ovo mi je medju omiljenim Zagorovim pricama, napeta je od pocetka do kraja...


e shteta,ja bi procitao,imam samo do 150 broja,cak ni onu pricu sa crncima nisam zavrsio,ukinuo VCa nema razloga kupovao bi sve(kad bi neshto ukrao),o cemu se radi u epizodi,el ima neko skeniranu da mi da da procitam,sad si me dp zainteresovao!!!



Imas na "stripovi online" (kucaj u google stripovi online, ne znam napamet url) skenirani "Dnevnikov"
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 03/05/2008 : 06:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Ne vidim nista lose na ovoj korici po pitanju proporcija



Pogledaj gore iza TVRDJAVU mislim vrata i to trebalo bi biti manja, mislim da to ne stima u odnosu na likove malo je nejasno mislim da bi trebalo izgledati malo udaljenije zar ne?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/05/2008 : 06:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by ---dp---

Ne vidim nista lose na ovoj korici po pitanju proporcija



Pogledaj gore iza TVRDJAVU mislim vrata i to trebalo bi biti manja, mislim da to ne stima u odnosu na likove malo je nejasno mislim da bi trebalo izgledati malo udaljenije zar ne?


e bas si sitnicav
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 03/05/2008 : 08:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by ---dp---

BTW, ovo mi je medju omiljenim Zagorovim pricama, napeta je od pocetka do kraja...


e shteta,ja bi procitao,imam samo do 150 broja,cak ni onu pricu sa crncima nisam zavrsio,ukinuo VCa nema razloga kupovao bi sve(kad bi neshto ukrao),o cemu se radi u epizodi,el ima neko skeniranu da mi da da procitam,sad si me dp zainteresovao!!!



Imas na "stripovi online" (kucaj u google stripovi online, ne znam napamet url) skenirani "Dnevnikov"

a,znam sajt hvala uclanjen sam tamo,hvala puno

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 03/05/2008 : 10:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
Apeli ne pomazu...prijevod naslovnice je ponovno vrhunski...mozda bi trebalo u struku dodati novi funkcionalni stil hrvatskog jezika....

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 03/05/2008 : 11:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

Apeli ne pomazu...prijevod naslovnice je ponovno vrhunski...mozda bi trebalo u struku dodati novi funkcionalni stil hrvatskog jezika....

Baš me zanima kako bi ti preveo ''La fortezza di Smirnoff ''
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39928 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/05/2008 : 11:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by Mali_Mate

Apeli ne pomazu...prijevod naslovnice je ponovno vrhunski...mozda bi trebalo u struku dodati novi funkcionalni stil hrvatskog jezika....

Baš me zanima kako bi ti preveo ''La fortezza di Smirnoff ''



Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 03/05/2008 : 11:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ja bih glatko odstupio od originala. "Dnevnikov" naslov je bio mnogo intrigantniji ("Blindirana soba"), a dalo bi se smisliti jos bolje...
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 03/05/2008 : 11:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message
Ja sam za prijevod kakav je u originalu ... zašto izmišljati toplu vodu ka šta je ''Dnevnik'' radio ... kako je napisan u izvorniku tako neka i bude pa makar zvucao i malo glupasto u prijevodu
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 03/05/2008 : 12:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by provodina

quote:
Originally posted by Mali_Mate

Apeli ne pomazu...prijevod naslovnice je ponovno vrhunski...mozda bi trebalo u struku dodati novi funkcionalni stil hrvatskog jezika....

Baš me zanima kako bi ti preveo ''La fortezza di Smirnoff ''




Utvrda (tvrdjava) Smirnov
Smirnovljeva utvrda (tvrdjava, zamak)
Utvrda grofa (il sta je vec) Smirnova

i to samo ako se drzim talijanskog originala ,

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 03/05/2008 : 12:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
Uopce ne vidim što je to loše u naslovu/prijevodu Utvda Smirnoffa. BTW, danas sam ga kupio u Zadru, dakle, na kioscima je.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 03/05/2008 : 12:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by bacho

Uopce ne vidim što je to loše u naslovu/prijevodu Utvda Smirnoffa. BTW, danas sam ga kupio u Zadru, dakle, na kioscima je.



Pa, pretpostavimo da je rijec o nazivu utvrde, i da nema govora o vjestoj i smjeloj elipsi...tada bi isti (naziv jelte) trebao biti u nominativu....stoga ako uzmemo da je ovo gore nominativ to bi znacilo da je nas grof nazvao utvrdu zenskim imenom (sto je isto u redu, sa homoseksualnim rusima nikad ne znas)

Jos - sufiks -off sve je samo ne slavenski (u ovom slucaju ruski)

ukratko

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 03/05/2008 : 12:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
a ako Smirnoff nije naziv vec oznacava pripadanje (a sudeci po talijanskom izvorniku cini mi se da je upravo o tome rijec), tada je ovaj genitiv na pogresnom mjestu te ide Smirnoffova (Smirnovljeva) utvrda

http://matanovogumno.blogspot.com

Edited by - Mali_Mate on 03/05/2008 12:39:25
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39928 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/05/2008 : 12:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ovo je bolest!!!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000