forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 1000 STRIPOVA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 04/05/2008 : 15:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Daš mi svoju adresu?!




Ne dam
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5050 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 04/05/2008 : 15:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Bravo majstore! Cestitam!!!
Ovo je mrak, kad budem stigao napraviti, poslat cu svoje slike Alan Forda, imam sve knjižice od 1969.god do danas, 700 kom, extra ocuvane plus DD, MM, ukupno oko 1000 komada...

p.s. jedno pitanje, na rubovima su nakakvi DRŽACI da ne padnu stripovi, zar ne?

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 04/05/2008 : 15:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

quote:
Originally posted by kico

Baš lijepo...
Meni ce trebati još troduplo toliko...



Koliko je to troduplo, Kico?



verovatno 6
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 04/05/2008 : 15:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by mali od palube

Daš mi svoju adresu?!




Ne dam

Ali znam ti ime i prezime. Mogli smo to riješiti na lijepe ali ti si zakomplicirao. Ako ti uskoro neki 176-centimetraš sa crnom kosom, brkovima, naocalama i metlom za brisanje palube pokuca na vrata znaceš tko je u pitanju!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 04/05/2008 : 15:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
imam ja adresu ali želim dio kolaca ;)
zadovoljicu se sa 10% stripova i satom :)
Go to Top of Page

Road_warrior
New Member



Serbia
158 Posts

Member since 21/04/2008

Posted - 04/05/2008 : 15:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Road_warrior a Private Message
Svaka cast.Bio je pre slican topik gde su clanovi stavljali slike svojih kolekcija.Ajde ljudi ko nije tada moze sada.Ja bih drage volje uradio da imam nesto slicno.

My life fades the vision dims. All that remains are memories. I remember a time of chaos ruined dreams this wasted land. But most of all, I remember the Road Warrior the man we called Max.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 04/05/2008 : 15:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

Bravo majstore! Cestitam!!!
Ovo je mrak, kad budem stigao napraviti, poslat cu svoje slike Alan Forda, imam sve knjižice od 1969.god do danas, 700 kom, extra ocuvane plus DD, MM, ukupno oko 1000 komada...

p.s. jedno pitanje, na rubovima su nakakvi DRŽACI da ne padnu stripovi, zar ne?



Da - to su držaci, da ne padnu stripovi - bila je ovdje izpred 2 mjeseca moja AUKCIJA za te stvari, pa je 7 ili 8 komada otišlo za 5 Kuna sve skupa...
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 04/05/2008 : 15:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by DOMI

Bravo majstore! Cestitam!!!
Ovo je mrak, kad budem stigao napraviti, poslat cu svoje slike Alan Forda, imam sve knjižice od 1969.god do danas, 700 kom, extra ocuvane plus DD, MM, ukupno oko 1000 komada...

p.s. jedno pitanje, na rubovima su nakakvi DRŽACI da ne padnu stripovi, zar ne?



Da - to su držaci, da ne padnu stripovi - bila je ovdje izpred 2 mjeseca moja AUKCIJA za te stvari, pa je 7 ili 8 komada otišlo za 5 Kuna sve skupa...


Damn!
To sam trebao uzeti, ali kako nisam pregledavao tvoje aukcije, shit...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 04/05/2008 : 15:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by wiskey

quote:
Originally posted by kico

Baš lijepo...
Meni ce trebati još troduplo toliko...



Koliko je to troduplo, Kico?



verovatno 6


da, i mene to zanima, koliko, koliko :Ppp
marko, lijepo slozeno, lijepa kolekcija, svaka cast

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 04/05/2008 : 16:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
cestitam, predivna kolekcija. treba za to imatati zivce. ja vise ne skupljam stripove, samo procitam pa sta bude:


the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Road_warrior
New Member



Serbia
158 Posts

Member since 21/04/2008

Posted - 04/05/2008 : 16:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Road_warrior a Private Message
A jaoj,tu je Savage sword of Conan vol 1 i 2.Meni treba uskoro da stignu,ima da ih pojedem za dva dana.

My life fades the vision dims. All that remains are memories. I remember a time of chaos ruined dreams this wasted land. But most of all, I remember the Road Warrior the man we called Max.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 04/05/2008 : 17:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Jel ovo ti ides na pecanje Pavel?

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 04/05/2008 : 17:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by Road_warrior

A jaoj,tu je Savage sword of Conan vol 1 i 2.Meni treba uskoro da stignu,ima da ih pojedem za dva dana.

Doslovce ili...?
Go to Top of Page

Road_warrior
New Member



Serbia
158 Posts

Member since 21/04/2008

Posted - 04/05/2008 : 17:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Road_warrior a Private Message
Pa ne bas doslovce ali bice gusto.

My life fades the vision dims. All that remains are memories. I remember a time of chaos ruined dreams this wasted land. But most of all, I remember the Road Warrior the man we called Max.
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 04/05/2008 : 17:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
Jako, jako, jako dobra kolekcija. Bojim se da vrijedi pola moje godišnje place. Svaka cast.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Snježana
Starting Member



Virgin Islands (United Kingdom)
24 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 04/05/2008 : 18:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Snježana a Private Message
Kaže Marko da vrijede oko 5000 eura,pa sad zamislite da za takav novac možeš kupiti rabljena kola.

Pusa svima!!!
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2618 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 04/05/2008 : 18:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

odlicno napravljeno, markolar!
i meni je palo na pamet da napravim indenticne ovakve police, samo sa pomicnim pregradama...
kod mene je problem sa prostorom, ali, ako treba, iselit cu brata iz sobe



Hehehe. Ja u svojoj sobi imam prostora za onoliko stripova koliko ih izade u otprilike dvije godine. A onda - brat ili sestra ce morati potražiti novi smještaj jer ce mi trebati još jedna soba. Vec sada Dnevnikova izdanja držim pod krevetom, SD/Ludens su u ormarima, dok na policama držim samo HC izdanja (KP, MM, Mister NO, Tex...).
Slika nema, jer ne znam niti mi se da nauciti skenirati.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

darth
Junior Member



Gibraltar
331 Posts

Member since 24/04/2008

Posted - 04/05/2008 : 19:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send darth a Private Message
Bravo majstore... AJ sto je lepa al sto su noviiii !!! Svaka cast... :)
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/05/2008 : 19:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 76

quote:
Originally posted by supermark

odlicno napravljeno, markolar!
i meni je palo na pamet da napravim indenticne ovakve police, samo sa pomicnim pregradama...
kod mene je problem sa prostorom, ali, ako treba, iselit cu brata iz sobe



Hehehe. Ja u svojoj sobi imam prostora za onoliko stripova koliko ih izade u otprilike dvije godine. A onda - brat ili sestra ce morati potražiti novi smještaj jer ce mi trebati još jedna soba. Vec sada Dnevnikova izdanja držim pod krevetom, SD/Ludens su u ormarima, dok na policama držim samo HC izdanja (KP, MM, Mister NO, Tex...).
Slika nema, jer ne znam niti mi se da nauciti skenirati.


Misliš da su te slike slikane skenerom...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 04/05/2008 : 20:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Snježana

Kaže Marko da vrijede oko 5000 eura,pa sad zamislite da za takav novac možeš kupiti rabljena kola.


Pa sad, sta ti se vise svidja, to kupis...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/05/2008 : 20:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

cestitam, predivna kolekcija. treba za to imatati zivce. ja vise ne skupljam stripove, samo procitam pa sta bude:





Ah, pa od tebe sam ocekiva da boce JW i JD ne budu glanceri

Jesi ih dobija u razmjeni za "Nasilje pod šankom"

PS
Obje izložene kolekcije super izgledaju... Nego, ne držite ništa po kutijama. Ja da... i uvik me iznenadi kad ih otvorim. I miševi vole stripove

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2618 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 04/05/2008 : 20:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 76

quote:
Originally posted by supermark

odlicno napravljeno, markolar!
i meni je palo na pamet da napravim indenticne ovakve police, samo sa pomicnim pregradama...
kod mene je problem sa prostorom, ali, ako treba, iselit cu brata iz sobe



Hehehe. Ja u svojoj sobi imam prostora za onoliko stripova koliko ih izade u otprilike dvije godine. A onda - brat ili sestra ce morati potražiti novi smještaj jer ce mi trebati još jedna soba. Vec sada Dnevnikova izdanja držim pod krevetom, SD/Ludens su u ormarima, dok na policama držim samo HC izdanja (KP, MM, Mister NO, Tex...).
Slika nema, jer ne znam niti mi se da nauciti skenirati.


Misliš da su te slike slikane skenerom...



Pa fotka se foticem, ali onda to treba prebacit na komp, pa postavit na forum. A to ne znam niti želim znati.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

darth
Junior Member



Gibraltar
331 Posts

Member since 24/04/2008

Posted - 04/05/2008 : 20:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send darth a Private Message
quote:
Originally posted by 76

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 76

quote:
Originally posted by supermark

odlicno napravljeno, markolar!
i meni je palo na pamet da napravim indenticne ovakve police, samo sa pomicnim pregradama...
kod mene je problem sa prostorom, ali, ako treba, iselit cu brata iz sobe



Hehehe. Ja u svojoj sobi imam prostora za onoliko stripova koliko ih izade u otprilike dvije godine. A onda - brat ili sestra ce morati potražiti novi smještaj jer ce mi trebati još jedna soba. Vec sada Dnevnikova izdanja držim pod krevetom, SD/Ludens su u ormarima, dok na policama držim samo HC izdanja (KP, MM, Mister NO, Tex...).
Slika nema, jer ne znam niti mi se da nauciti skenirati.


Misliš da su te slike slikane skenerom...



Pa fotka se foticem, ali onda to treba prebacit na komp, pa postavit na forum. A to ne znam niti želim znati.



pa ako ne zelis zbog nas malo da se potrudis onda to nije lepo.
Go to Top of Page

LeeMan
Senior Member



Hungary
1257 Posts

Member since 04/10/2003

Posted - 04/05/2008 : 20:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send LeeMan a Private Message
Evo ono sto je bilo na dohvat ruke, ostalo je po kutijama jer nema mesta, a ne znam kad cu ih ponovo vaditi iz shpajza...










Ej lutko šeceru,ja sam ptica nebeska,i kao takav umrjecu!

Edited by - LeeMan on 04/05/2008 20:57:37
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 04/05/2008 : 21:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
steta sto nemam digitalca
i sto su neslozeni, nego onako na sve strane cekaju svoje mjesto koje im pripada :Ppp

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000