forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TROFEJI sa MAFESTA 2008
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/05/2008 : 22:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Ide vrijeme ko blesavo. Evo proslo je vec tjedan dana od kako je zavrsio MAFEST 2008, pa mislim da bi bilo skroz Ok da pokazemo sto smo od trofeja sakupili. Gostiju je bilo pregrst i svi su bili izvrsno raspolozeni. Crtaci su osim potpisa bili vrlo galantni u crtanju crteza sa posvetama.

Pohvalite se, okacite svoje najnovije trofeje.

Evo mojih:

BRUNO RAMELLA:







FABIO CIVITELLI:





DARKO PEROVIC:



ALFONSO FONT:





LUCIO FILLIPUCI:



GORAN SUDZUKA:



TALAJA:



TICO:



MACAN:



BANE KERAC:



I za kraj GORAN PARLOV:



Slijede originalne table...

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 25/05/2008 : 22:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
originalne table...

BRUNO RAMELLA:



DARKO PEROVIC:





I na kraju jedna od alternativnih naslovnica za GUJA i ZMUJA, hvala Bernardu na ovom poklonu:


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 25/05/2008 : 22:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
Svi crtezi su sjajni ali onaj Magicni od Darka Perovica je fantastican!
Prvi put vidim njegove radove i odusevili su me! Darko svaka cast!!!

P.S. Izvinjavam se sto sam malo off topic!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 25/05/2008 : 23:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message
Odlicni trofeji prijetelju!

Ja sam bio malo zauzet za vrime MAFEST-a pa sam uspio skupit samo jedan:

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/05/2008 : 23:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

Odlicni trofeji prijetelju!

Ja sam bio malo zauzet za vrime MAFEST-a pa sam uspio skupit samo jedan:




a zamisli kad napraviš transfer i odeš u inozemstvo,bit ce ovakvih na svaki prst po jedna

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 26/05/2008 : 00:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Stvarno odlican ulov DD!!!

Ostavio me bez daha Parlovljev crtež MV-a s Hoganom. Klasan crtež. Sjajno.
Ramellini prvi radovi su malkice nesigurni i zbrzani (ali isto tako odlicni). Medutim, citajuci neke nove brojeve MV-a i gledajuci ove njegove table, moram konstatirat da je vidljiv ogroman napredak.
Vec sam vidio neke Peroviceve crteže, ali ne i table.
Procitao sam jedan stari Markosov intervju s Perovicem u kojem piše kako mu u pocetku crtež nije bio ujednacen. Sad gledajuci ove table, vidno sam šokiran, pozitivno... Ovo je lagano za titulu naj-crtaca u MV staffu (koji okupio oko sebe najbolje što bonelli može pružiti). Stvarno vrhunski crtež! Svaka cast!
Odlicni su i svi ostali crteži.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/05/2008 : 00:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Stvarno odlican ulov DD!!!

Ostavio me bez daha Parlovljev crtež MV-a s Hoganom. Klasan crtež. Sjajno.
Ramellini prvi radovi su malkice nesigurni i zbrzani (ali isto tako odlicni). Medutim, citajuci neke nove brojeve MV-a i gledajuci ove njegove table, moram konstatirat da je vidljiv ogroman napredak.
Vec sam vidio neke Peroviceve crteže, ali ne i table.
Procitao sam jedan stari Markosov intervju s Perovicem u kojem piše kako mu u pocetku crtež nije bio ujednacen. Sad gledajuci ove table, vidno sam šokiran, pozitivno... Ovo je lagano za titulu naj-crtaca u MV staffu (koji okupio oko sebe najbolje što bonelli može pružiti). Stvarno vrhunski crtež! Svaka cast!
Odlicni su i svi ostali crteži.




Slazem se za Goranov crtez. Zahvalan sam svima od reda crtacima, ali ovo Goranovo je fenomenalno.

Naravno i table su savrsene:))))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 26/05/2008 : 00:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Parlov je stvarno tata.

I onaj Talajin mi se jako svidja.

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/05/2008 : 00:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
stvarno prelijepi crteži...

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/05/2008 : 00:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by rocco21

Odlicni trofeji prijetelju!

Ja sam bio malo zauzet za vrime MAFEST-a pa sam uspio skupit samo jedan:





bravo ante, zna se što je ugodno i za oci i tijelo ... jeko mala?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/05/2008 : 00:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Maximuss

Parlov je stvarno tata.

I onaj Talajin mi se jako svidja.



Ma svi su. Velicina je u tome sto svako od njih ima svoj stil. I svi su ljudine. Nikome nije bilo tesko nesto nacrtati. Skidam im kapu do poda. Prije svega su ljudi sa velikim srcima, a zatim i veliki umjetnici.

Hvala im velika.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 26/05/2008 : 00:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
svaka cast goranu parlovu, sjajan je.

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 26/05/2008 : 02:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Ovu od Parlova treba samo da oboje i daje stave na sledecu turu MV.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/05/2008 : 09:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Ovu od Parlova treba samo da oboje i daje stave na sledecu turu MV.



Vidjet cemo.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 26/05/2008 : 11:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Perovic odlican, a Bane Kerac u svom stilu - mesavina Zagora, Tarzana, Kobre i Betmena???!!!??? Sjajno!
Fabio me malo razocarao...
Inace, jako lepi trofeji!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/05/2008 : 11:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by culfis

Perovic odlican, a Bane Kerac u svom stilu - mesavina Zagora, Tarzana, Kobre i Betmena???!!!??? Sjajno!
Fabio me malo razocarao...
Inace, jako lepi trofeji!



Civitelli lijepo crta, ali crtez mu je previse plastican, nema mi zivota u njemu. Bolesno je uredan crtez, ali zato ubija zivost.


BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 27/05/2008 : 14:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
Moj najdrazi trofej:




Jel dovoljno zivahno?


Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/05/2008 : 16:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 28/05/2008 : 09:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Kada sam vidio naslov ovoga topica koji ukljucuje trofeje, mislio sam da cu tu vidjeti glave crtaca stripova, a ne strip junaka. *Razocaaaaaaar!*

Humbert Coe
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 29/05/2008 : 23:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Stvarno lijepe slike,nisi trebao da pisu za Alena nit si trebao uzimati reklamu hotela,samo si trebao potpis,sliku i bijeli papir.
Najljepsa slika u ovom topicu mi je MV od Bruno R pa onda MV od Parlova.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/05/2008 : 08:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Stvarno lijepe slike,nisi trebao da pisu za Alena nit si trebao uzimati reklamu hotela,samo si trebao potpis,sliku i bijeli papir.
Najljepsa slika u ovom topicu mi je MV od Bruno R pa onda MV od Parlova.



Zasto nisam trebao uzimati da pise za Alene?

Trebao sam itekako jer time izrazavam potpuno postovanje prema crtacima jer tako dokazujem da ne uzimam crteze bez emocija tj. da mi nesto znace i nije mi u planu da ih dalje preprodajem.

Ti crtezi su crtani u tom trenutku bas za mene, uz ugodan razgovor sa svakim od crtaca gledao sam sve faze njihovih nastajanja.

Sto se tice blokica na kojem pise hotel Park, takodjer zelim da ostane skroz izvorno jer je Bruno Ramella na njemu crtao taj crtez za vrijeme tribine. Na kraju tribine Doc ga je zamolio da mi pokloni taj crtez i zelio sam da ostane na originalnom papiru na kojem je nastajao.

Eto.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

GParlov
Special guest star



2246 Posts

Member since 06/11/2002

Posted - 30/05/2008 : 12:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send GParlov a Private Message
Mir!


Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/05/2008 : 13:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by GParlov

Mir!



Tiho budi! Spickat cu te

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/05/2008 : 23:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Fantastican "ulov", sve pohvale crtacima koji su imali toliko volje i htenja... Bas ti zavidim Alene. Sve ces mi to pokazati uzivo kad dodjem kod tebe u Zagreb (nadam se)
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/05/2008 : 23:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Fantastican "ulov", sve pohvale crtacima koji su imali toliko volje i htenja... Bas ti zavidim Alene. Sve ces mi to pokazati uzivo kad dodjem kod tebe u Zagreb (nadam se)



Hvala bro! Imat cemo sto listat i komentirat:)))))

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 02/06/2008 : 12:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Stvar ukusa sta ko voli,kad bi imao mogucnost da dodjem do nekog takvog crteza samo bi pozeljeo crtez i potpis.
Kao takav djeluje mi najoriginalniji.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000