forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TROFEJI sa MAFESTA 2008
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2008 : 13:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Porter

Stvar ukusa sta ko voli,kad bi imao mogucnost da dodjem do nekog takvog crteza samo bi pozeljeo crtez i potpis.
Kao takav djeluje mi najoriginalniji.



Ne, stvar je osjecaja a ne ukusa.

Potpis i crtež je mogao i netko drugi užicati u tvoje ime. Ovako znam ( u mom slucaju, a ocito i Alen tako misli ) da je nacrtano meni. Pamtim trenutak cekanja na crtež i stisak ruke na kraju. Ne kažem da ce mene/nas crtaci zapamtiti ali ja takve, slatke, trenutke pamtim. I svaki put kad pogledam crtež sjetim se kad i kako je nastao. I to mi je dovoljno. Ista stvar je i sa tablama koje kupim. One su uspomena.

Plus, i autorima je drago kad znaju da crtaju nekome za uspomenu a ne trgovacki eksponat.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 02/06/2008 : 13:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Porter

Stvar ukusa sta ko voli,kad bi imao mogucnost da dodjem do nekog takvog crteza samo bi pozeljeo crtez i potpis.
Kao takav djeluje mi najoriginalniji.



Ne, stvar je osjecaja a ne ukusa.

Potpis i crtež je mogao i netko drugi užicati u tvoje ime. Ovako znam ( u mom slucaju, a ocito i Alen tako misli ) da je nacrtano meni. Pamtim trenutak cekanja na crtež i stisak ruke na kraju. Ne kažem da ce mene/nas crtaci zapamtiti ali ja takve, slatke, trenutke pamtim. I svaki put kad pogledam crtež sjetim se kad i kako je nastao. I to mi je dovoljno. Ista stvar je i sa tablama koje kupim. One su uspomena.

Plus, i autorima je drago kad znaju da crtaju nekome za uspomenu a ne trgovacki eksponat.



Rekao si sve Renky!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 02/06/2008 : 15:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Jest vraga rekao ,zbog cega je meni bolje bez naznake za koga su namijenjeni:
Ove crteze vidim kao umjetnicko dijelo,kad pise za koga je onda mi malkice djeluje sebicno,onda su to crtezi samo za osobu za koju pise da jesu.Nekako gubim car gledanja jer je naznaceno za koga su namijenjeni,da ne pise nista prva pomisao kod crteza sto mi se svidjaju bila bi e bas bi volio ovo imati.
Kad pise onda ne mogu nesto tako pomisliti,jer je naznaceno za koga su namijenjeni i kome pripadaju.
Ako pise za koga to je samo za tebe,ako ne pise onda tu umjetnost dijelis sa cijelim svijetom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2008 : 16:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Pa sad da ce mi cili svit prodefilirati kroz kucu kako bi vidija crteže... to nece sigurno. Dakle od djeljenja ništa... pa dolazimo do one tvoje konstatacije "umjetnost za sebe" i tu si u pravu. Sa potpisom i posvetom to je umjetnost za mene. Iz tog razloga sam i tražio posvetu. Da bude za mene.
Ako je do dijeljenja umjetnosti sa svijetom, pa onda je dovoljno da ljudi kupe ta izdanja sa tim tablama... Za crteže malo teže

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/06/2008 : 23:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
Veliko hvala Darku i Dadi.

[URL=http://imageshack.us][/URL]

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 04/06/2008 : 23:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
i naravno, nije mafets nego mafest.
genijalno!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

MaTex
Average Member



Croatia
567 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 05/06/2008 : 00:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send MaTex a Private Message
zgodno
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/06/2008 : 00:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

Veliko hvala Darku i Dadi.

[URL=http://imageshack.us][/URL]




Vraski dobar crtez!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/06/2008 : 18:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
zbilja majstorski. svaka pinkica emocije vidljiva. ovo je ono kad npr. milazzu ne trebaju rijeci u kenu...
da je bar manfredi berardi. ali tad bi MV bio najbolji strip na svijetu. ovako je samo izvrstan

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/06/2008 : 23:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Lijep crtež! Ako sutra uhvatim malo vremena poslikat cu i svoje "trofeje".
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/06/2008 : 04:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

Veliko hvala Darku i Dadi.



Mislis Darku i Dadama!
Onaj bez skalpa je zamolio da se crta, a ovaj s velikim trbuhom je rekao i sto da se crta,
a majstor... ups, pardon... sofer je nacrtao velicanstveno.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 06/06/2008 : 15:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Lijep crtež! Ako sutra uhvatim malo vremena poslikat cu i svoje "trofeje".

Bilo bi i vrijeme!

Usporedni popis Texa: http://stacion.hr/tex_usp_popis.htm
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/06/2008 : 22:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Curunir

Veliko hvala Darku i Dadi.



Mislis Darku i Dadama!
Onaj bez skalpa je zamolio da se crta, a ovaj s velikim trbuhom je rekao i sto da se crta,
a majstor... ups, pardon... sofer je nacrtao velicanstveno.



upss, sorry, nijesam znao da si i ti zasluzan

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/06/2008 : 23:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/06/2008 : 01:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Što jes, jes!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 10/06/2008 : 00:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Darko Perovic




Hermann




Fabio Civitelli




Bruno Ramella




Alfonso Font u Tex gigantu "Ubojice"




Goran Parlov u Tex gigantu "Posljednja granica"




Bane Kerac





Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/06/2008 : 18:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
Civitelli-Tex


Civitelli-Mno


Ramella-Nik Raider


Hermann-J&K


Kerac-Kobra &Tarzan


Font-Tex


Perovic-Mv (trazio sam za brata)


Perovic- M & Poe


Filippuci-Oroff & Marty+Diana


Mikica-Kapetan Miki
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/06/2008 : 13:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
hrvoje žiceru
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/06/2008 : 13:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Jedini si dobio Nick Raidera?????
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/06/2008 : 21:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Da, i ja sam mu tražio Nicka a on me tužno pogleda i kaže kako se uopce ne sjeca lika i moli Boga da mu nitko ne zatraži da mu crta Nicka.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/06/2008 : 23:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Jedini si dobio Nick Raidera?????



Jedini!??
ne znam. Magicnog mi je nactrao nabrzinu na potpisivanju, a
Nika sam ga trazio vani dok je sjedio za stolom!
Malo mu je trebalo da se prisjeti kako 'ide', ali uspio je
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/06/2008 : 13:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
Imam i nesto slika koje su mi samo potpisali:





Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000