forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip tabla
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/06/2008 : 10:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ljudi, raspucin je pitao za table, ne naslovnice
a kad vec moram izabrati tablu, to ne bi bio ken kao što svi ocekujete, nego ona scena iz divova dobra i zla kada zagor s brda gleda darkvud u plamenu, padne na koljena i zaplace

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 22/06/2008 : 01:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
quote:
Originally posted by Raspucin

Kad bi vam bilo ponudeno da na poklon dobijete jednu i samo jednu originalnu tablu iz stripa, koja bi to bila?
Razmišljao sam i ipak bi to bila zadnja iz stripa Korto u Sibiru.
A? Šta kažete?



Drago mi je da ti je to omiljena scena iz Korta. I meni je. Zato sam je istetovirao. Dodje mu kao next best thing...

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 25/06/2008 : 23:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
bilo koja tabla Silver Surfera od Johna Busceme. mada je ovo s tetovažom sjajan predlog :))
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 27/06/2008 : 17:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

quote:
Originally posted by Raspucin

Kad bi vam bilo ponudeno da na poklon dobijete jednu i samo jednu originalnu tablu iz stripa, koja bi to bila?
Razmišljao sam i ipak bi to bila zadnja iz stripa Korto u Sibiru.
A? Šta kažete?



Drago mi je da ti je to omiljena scena iz Korta. I meni je. Zato sam je istetovirao. Dodje mu kao next best thing...



Ja sam imao majicu sa celom tom stranom. Znaci poslednja scena i onaj tekst ispod. Baš sam se pravio važan što imam takvu majicu. Mada ni tetovaža nije loša. Imaš neku sliku da vidimo kako izgleda?

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/06/2008 : 18:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Naslovnica Kena 'Dome, slatki dome'.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 27/06/2008 : 18:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Ima u Svastari neki topic sa tetovazama, tu sam stavio sve svoje. Mrzi me da se opet akam sa imageshack-om, procesljaj svastaru.

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000