forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 3 najlošije Zagorove price
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 23/05/2009 : 23:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Rekao sam ja u jednom topicu da je Zagor izgubio kompas.Luta po svetu srece zombije Kaine vise lici na Konana i njegov svet nego na oazu Darkvood i njene fantasticne pustolovine.
Zapamtite Zagor=Darkvood .Ljudi pa taj lik je stvoren za tu ulogu zasto ga vise skrnave i oduzimaju mu indentitet.
Smem da se kladim da ce se ako ovako nastavi Zagor uskoro ugasiti,dosadan je braco,pa zar su ga smanjili i na velicinu palca.
Postao je Alisa iz zemlje cuda.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 23/05/2009 : 23:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message


Nema losih prica o Zagoru

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/05/2009 : 00:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
quote:
Originally posted by REJS

Rekao sam ja u jednom topicu da je Zagor izgubio kompas.Luta po svetu srece zombije Kaine vise lici na Konana i njegov svet nego na oazu Darkvood i njene fantasticne pustolovine.
Zapamtite Zagor=Darkvood .Ljudi pa taj lik je stvoren za tu ulogu zasto ga vise skrnave i oduzimaju mu indentitet.
Smem da se kladim da ce se ako ovako nastavi Zagor uskoro ugasiti,dosadan je braco,pa zar su ga smanjili i na velicinu palca.
Postao je Alisa iz zemlje cuda.



Varaš se. Ti si jedan od rijetkih kojemu period od nestalog istraživaca ne valja. Ostali svi se slažu da je to jedno od zlatnih doba Zagora. Da nije bilo tog lutanja po svijetu i susretanja kaina, te da se držalo maxime zagor=darkwood, vec bi odavno bio ugašen serijal.

Ako je u tome periodu preko 10-15 prica dobilo ocijenu preko 90%, ne možeš reci da sve poslje rijecne aveti ne valja. To su gluposti.

No sikiriki
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 24/05/2009 : 05:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
Ja se ne slazem da Zagor valja od kada je postao Marko Polo, dobro je bilo dok je baza bio Darkwood a povremeno svakih 50 epizoda zagor bio otisao negde u skitnju. Ovo sada je zlatno doba za nekog ko je Zagora poceo da cita 1994 godine, a za ostale je samo kilava zavrsnica jednog serijala

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10849 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/05/2009 : 08:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by REJS
Zapamtite Zagor=Darkvood .Ljudi pa taj lik je stvoren za tu ulogu zasto ga vise skrnave i oduzimaju mu indentitet.



?. Pa ni Nollita ga bash nesto nije drzao u Darkvudu zadnjih mu 100 brojeva.
Licno me bash briga gde je Zagor vise me interesuje jel sta valja data epizoda.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 24/05/2009 : 10:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Tiberije svaka ti rec vredi. Danasnja deca uzivaju u nekim plasticnim japanskim likovima dok smo mi voleli Tarzana i Strumfove.
Zagor je i ranije pomagao sa strane ali se znalo gde mu je mesto sve je bilo na nivou.
Kao kada bio Fantomu dali da putuje ona maskiran,Zagor pre svega mora da se presvlaci kada putuje,a sekira nije dozvoljena u prevozu ,ispada u nekim pricama kao gorila medu onim evropskim svetom.
Pomesali ljudi babe i zabe,sledeci put ga mozda smeste u Beograd ili Zagreb ko zna turneja ga moze svuda naneti.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/05/2009 : 16:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Ne vidim u cemu je problem ako nije u darkwoodu? Darkwood je i tako forma, a bitniji je sadržaj.

No sikiriki
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2009 : 17:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ako ne racunamo pocetnih 20-tak epizoda,najgore su:

Lov na vuka
Tajna Redstona
Obojeni covjek
Dvoboj u sumrak
Kradljivac sjena
Pratnja mohawka
Covjek sa crnom maskon
Nocna mora na moru

ove su dno dna.a vjerovatno san još koju priskocija

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/05/2009 : 17:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Ne znam zašto ljudi ne vole pratnju mohawka... Meni je baš dobra, a i crtež mi je super. I Obojeni mi je kul. Pa cak i kradljivac sjena. Nocnu moru nisam citao.

No sikiriki
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3489 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 24/05/2009 : 18:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message
Nelogicna je Pratnja, glupava, zbrzana, a Kradljivac sjena je u najmanju ruku solidna epizoda, ja je smatram definitvno iznadprosjecnom. Obojenog isto.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 24/05/2009 : 18:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Zagor ne sme da nazaduje u kvalitetu prica vec samo da se razvija to je najveci razlog ljutnje.Gde je zavrsio velicanstveni Mister No najveci smeker stripa sramno ugasen i ponizen.Da mi je neko govorio to ranije ne bih mu poverovao.Danasnjim generacijama nije bitno sta se crta nego samo neka izlaze Teletabis price.
Za Zagora najveci primer je specijal 500 sa Demonskom Maskom bruka na 96 strana koje jedva procitas koliko jr prica dosadna.
A uzmi te prvi njihov susret isto prvi susret sa Kandraxom samo jos da unakaze Zimsku Zmiju.Bolje neka nediraju stare legende tu su im kukci ubice kain i ostali teletabisi pa neka prave svoje predskolske price.
Za svaku rupu naci ce se zakrpe ili ima kupaca i za secund hand price koji ce biti odusevljeni sa time.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10849 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/05/2009 : 22:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message
quote:
Originally posted by REJS
A uzmi te prvi njihov susret isto prvi susret sa Kandraxom samo jos da unakaze Zimsku Zmiju.



Vec je unakazen u Zagorovom dvojniku
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/05/2009 : 22:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras



Nema losih prica o Zagoru



Potpisujem ... pod punom materijalnom i krivicnom odgovornoscu
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4695 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 25/05/2009 : 09:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Ima losih itekako,ali ima i dobrih.
Lose su mi Lavina i to je to.Procitao sam 20-ak prica i one su mi bile dobre

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 25/05/2009 : 11:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Zagor je gotov. Boselli više ne piše, a Bure je Bure. Mignacco je najavljen kao pisac vecine Zagorovih prica u buducnosti te bi se nakon toga Zagor lagano mogao ugasiti. Jedina slamka spasa Zagoru je povratak Bosellia!!!

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 25/05/2009 : 11:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
Svugdje ima loših prica, pa i kod Zagora. Pa što onda!!?

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4695 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 25/05/2009 : 11:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by cibalia

Zagor je gotov. Boselli više ne piše, a Bure je Bure. Mignacco je najavljen kao pisac vecine Zagorovih prica u buducnosti te bi se nakon toga Zagor lagano mogao ugasiti. Jedina slamka spasa Zagoru je povratak Bosellia!!!




Gde se on pojavi,taj strip se odmah ugasi

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 25/05/2009 : 12:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
1.Lavina
2.Sjena na suncu
3.Duhovi
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/05/2009 : 14:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Meni jedina koja je bila bas mucna za citanje je Nocna mora na moru,to je haos kakve gluposti u 300 strana,cak i one prve price su mi bolje od MORE!!!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 25/05/2009 : 23:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Resenje je u spustanju lopte.Ne kazem da Zagor treba da se vrati jednostavnijim epizodama,ali ovi ga preterase iskomplikovase i na kraju usrase do kraja.
Ne bi se u narodu za dzabe reklo sto da bude jednostavno kada moze da bude komplikovano.
A uz to je moguce da je Zagor postao i junak za predskolski uzrast a da nama to nisu javili.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 26/05/2009 : 00:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
On je i stvoren da bude junak za djecu od 7-15 godina i nema smisla tražiti neke duboke ideje od tog štiva...

Wtf?
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 26/05/2009 : 05:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
E bas da je stvoren za 7-15, mozda za 10-18, jer kapetan miki je stvoren za 7-12

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 26/05/2009 : 10:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Onda je ovaj forum pun zaostalih u razvoju, jer koliko vidim, ekipa koja cita Zagora i pojavljuje se na forumu uglavnom ima oko 30 godina (+/-). A u SnK isto tako, nikad nisam vidio nikog mladeg od sebe.

No sikiriki
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 26/05/2009 : 11:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message
E pa to to ti je misterija organizma, he he he

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 26/05/2009 : 22:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
To se zove nosoragija ili nostalzija ili tako nesto!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000