forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Za Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 26/06/2008 : 23:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
a i za one koji znaju,nigdje nemogu naci podatak vezan za Martin Mystere i Mister No Biblioteku.
Zanima me dali ce se izdavati samo dokle je izdavao LMS ili ce ako Bog da nastavit dalje

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 26/06/2008 : 23:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by no1

a i za one koji znaju,nigdje nemogu naci podatak vezan za Martin Mystere i Mister No Biblioteku.
Zanima me dali ce se izdavati samo dokle je izdavao LMS ili ce ako Bog da nastavit dalje



Naravno da ce nastaviti dalje!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 26/06/2008 : 23:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message
crtati ce nove
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 26/06/2008 : 23:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by no1

a i za one koji znaju,nigdje nemogu naci podatak vezan za Martin Mystere i Mister No Biblioteku.
Zanima me dali ce se izdavati samo dokle je izdavao LMS ili ce ako Bog da nastavit dalje




Ako nam Bog da zdravlja, izdat cemo sve.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 26/06/2008 : 23:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Samo polako, ne brzajte....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 26/06/2008 : 23:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by no1

a i za one koji znaju,nigdje nemogu naci podatak vezan za Martin Mystere i Mister No Biblioteku.
Zanima me dali ce se izdavati samo dokle je izdavao LMS ili ce ako Bog da nastavit dalje




Ako nam Bog da zdravlja, izdat cemo sve.



E sad, ocete necete morate ostat zdravo.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 26/06/2008 : 23:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Ako nam Bog da zdravlja, izdat cemo sve.

Khm, sve kao S V E, ili sve iz tog razdoblja?

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/06/2008 : 00:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Sve sto postoji.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/06/2008 : 08:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Sve sto postoji.

Samo dajte

Ali dali se tako dobro prodaje MM Biblioteka da jednostavno možete štancati nove brojeve, ili cete u jednom trenutku morati usporiti ritam izdavanja ili pricekati dok se ne rasprodaju neki brojevi?

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 27/06/2008 08:50:35
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 27/06/2008 : 08:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
quote:
Originally posted by rommel

crtati ce nove



He he he... Mogu li se ja prijaviti da crtam Dijanu...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/06/2008 : 10:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
A kad se dode do Ludensovih epizoda? To baš i ne spada u omiljene epizode koje su se voljele citati. Nekih prvih 120 epizoda ima smisla reizdavati, ali ici dalje? I po takvo cijeni? NI tutto u Italiji nije dugo izdržao... DO 127. epizode.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 27/06/2008 : 10:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

A kad se dode do Ludensovih epizoda? To baš i ne spada u omiljene epizode koje su se voljele citati. Nekih prvih 120 epizoda ima smisla reizdavati, ali ici dalje? I po takvo cijeni? NI tutto u Italiji nije dugo izdržao... DO 127. epizode.



Kako kome,glupo je raspravljat do kojih epizoda treba izdavat,ti kažeš kako poslije LMS i nisu neke epizode,netko kaže kako poslije Magnusa Alan Ford nije isti itd itd.Možda je stvar u tome što si bio mladi pa ti je odgovaralo a sad manje, al nesmijemo zaboravit nove klince kojima se ovo sada cini isto super.Možda griješim al meni je stari dobri MARTI dobar i sad!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/06/2008 : 11:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by DeeCay

A kad se dode do Ludensovih epizoda? To baš i ne spada u omiljene epizode koje su se voljele citati. Nekih prvih 120 epizoda ima smisla reizdavati, ali ici dalje? I po takvo cijeni? NI tutto u Italiji nije dugo izdržao... DO 127. epizode.



Kako kome,glupo je raspravljat do kojih epizoda treba izdavat,ti kažeš kako poslije LMS i nisu neke epizode,netko kaže kako poslije Magnusa Alan Ford nije isti itd itd.Možda je stvar u tome što si bio mladi pa ti je odgovaralo a sad manje, al nesmijemo zaboravit nove klince kojima se ovo sada cini isto super.Možda griješim al meni je stari dobri MARTI dobar i sad!



TO nije MOJE mišljenje, to je mišljenje vecine populacije na forumu... Meni je MM apsolutno najbolji strip na tržištu i ostao mi je dobar i dandanas, no cinjenica je da je interes za epizode poslije 120 (nije sad to neka kruta granica) puno manji. Iz više razloga, jer je Martin više u sakou, jer više nije to onaj pustolovni Martin iz osamdesetih itd. Pitaj libellusovog lektora što mislim o epizodama poslije stotke...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/06/2008 : 12:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Kad smo vec kod toga, novi giganti budu za CRŠ u 11. mjesecu gotovi? A, glasnogovornice Libellusa?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/06/2008 : 13:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by DeeCay

A kad se dode do Ludensovih epizoda? To baš i ne spada u omiljene epizode koje su se voljele citati. Nekih prvih 120 epizoda ima smisla reizdavati, ali ici dalje? I po takvo cijeni? NI tutto u Italiji nije dugo izdržao... DO 127. epizode.



Kako kome,glupo je raspravljat do kojih epizoda treba izdavat,ti kažeš kako poslije LMS i nisu neke epizode,netko kaže kako poslije Magnusa Alan Ford nije isti itd itd.Možda je stvar u tome što si bio mladi pa ti je odgovaralo a sad manje, al nesmijemo zaboravit nove klince kojima se ovo sada cini isto super.Možda griješim al meni je stari dobri MARTI dobar i sad!



TO nije MOJE mišljenje, to je mišljenje vecine populacije na forumu... Meni je MM apsolutno najbolji strip na tržištu i ostao mi je dobar i dandanas, no cinjenica je da je interes za epizode poslije 120 (nije sad to neka kruta granica) puno manji. Iz više razloga, jer je Martin više u sakou, jer više nije to onaj pustolovni Martin iz osamdesetih itd. Pitaj libellusovog lektora što mislim o epizodama poslije stotke...



Netko voli crnke, netko plavuse, netko guzate, netko mrsave... Jebiga, nemoguce je svima ugoditi.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 27/06/2008 : 13:19:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Kad smo vec kod toga, novi giganti budu za CRŠ u 11. mjesecu gotovi? A, glasnogovornice Libellusa?



Nije valjda da sumnjas???

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

THeMiSFiT
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 02/07/2006

Posted - 27/06/2008 : 13:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit THeMiSFiT's Homepage  Send THeMiSFiT an ICQ Message  Send THeMiSFiT a Private Message
quote:


Netko voli crnke, netko plavuse, netko guzate, netko mrsave... Jebiga, nemoguce je svima ugoditi.



ma ja ih sve volim

Strip Knjižara Palach / WEB SHOP: http://www.strip-knjizara.hr/
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 27/06/2008 : 13:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:
Originally posted by THeMiSFiT

quote:


Netko voli crnke, netko plavuse, netko guzate, netko mrsave... Jebiga, nemoguce je svima ugoditi.



ma ja ih sve volim



baš si mocan
mogu se ja družit s tobom?

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 27/06/2008 : 15:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
>>Kad smo vec kod toga, novi giganti budu za CRŠ u 11. mjesecu gotovi?

>Nije valjda da sumnjas???

A ako ne bude CRŠ-a?

mcn

PS Mislim, kad je diskusija vec slaboumna, da je spustim još stepenicu niže ...

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 27/06/2008 : 18:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by DeeCay

A kad se dode do Ludensovih epizoda? To baš i ne spada u omiljene epizode koje su se voljele citati. Nekih prvih 120 epizoda ima smisla reizdavati, ali ici dalje? I po takvo cijeni? NI tutto u Italiji nije dugo izdržao... DO 127. epizode.



Kako kome,glupo je raspravljat do kojih epizoda treba izdavat,ti kažeš kako poslije LMS i nisu neke epizode,netko kaže kako poslije Magnusa Alan Ford nije isti itd itd.Možda je stvar u tome što si bio mladi pa ti je odgovaralo a sad manje, al nesmijemo zaboravit nove klince kojima se ovo sada cini isto super.Možda griješim al meni je stari dobri MARTI dobar i sad!



TO nije MOJE mišljenje, to je mišljenje vecine populacije na forumu... Meni je MM apsolutno najbolji strip na tržištu i ostao mi je dobar i dandanas, no cinjenica je da je interes za epizode poslije 120 (nije sad to neka kruta granica) puno manji. Iz više razloga, jer je Martin više u sakou, jer više nije to onaj pustolovni Martin iz osamdesetih itd. Pitaj libellusovog lektora što mislim o epizodama poslije stotke...



Netko voli crnke, netko plavuse, netko guzate, netko mrsave... Jebiga, nemoguce je svima ugoditi.


ja volim sve što vole mladi:)

guzate, sisate, lomne u struku...

MM stari mi je odlican. Novi tj, ono sto je izdavao SD/Ludens nije los u smislu da ima dobrih epizoda ali kupovo ga (opet) nebi. Uvijek me iritirao taj crtez u odnosu na onaj prvobitni. Kao da su pretvorili strip u nesto sto ide prema Alan Fordu, sto mi ne pase...

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 27/06/2008 : 18:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
Jedna primjedba na sam dizajn stripa. Inace je sve ok i znam da svi uvijek uzdisu :"Melina, Melina" ali jedino sto mi bode oci je bas odstupanje onog crteza na hrbtu u odnosu na ono sto je unutar korica. Al ajde, posto je drugo sve ok...

I jos jedna za MrNo-a. Zar nije mogla biti na svakom hrbtu slika pilota sa drugom trebom a ne uvijek ista (i slika i treba). Zar to sugeriramo da je Jerry monogamist? Nebi on onda izlazio tolike godine...vidi se zenski rukopis u dizajnu:))

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 27/06/2008 : 21:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Sve sto postoji.



e viva butragenjo!

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

THeMiSFiT
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 02/07/2006

Posted - 28/06/2008 : 10:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit THeMiSFiT's Homepage  Send THeMiSFiT an ICQ Message  Send THeMiSFiT a Private Message
[quote
baš si mocan
mogu se ja družit s tobom?
[/quote]

i ne baš

Strip Knjižara Palach / WEB SHOP: http://www.strip-knjizara.hr/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/06/2008 : 12:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by THeMiSFiT

[quote
baš si mocan
mogu se ja družit s tobom?



i ne baš
[/quote]

Da pozovemo i malog s palube da bude menage d trois?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

THeMiSFiT
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 02/07/2006

Posted - 28/06/2008 : 20:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit THeMiSFiT's Homepage  Send THeMiSFiT an ICQ Message  Send THeMiSFiT a Private Message
a onda može

Strip Knjižara Palach / WEB SHOP: http://www.strip-knjizara.hr/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/07/2008 : 20:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

Jedna primjedba na sam dizajn stripa. Inace je sve ok i znam da svi uvijek uzdisu :"Melina, Melina" ali jedino sto mi bode oci je bas odstupanje onog crteza na hrbtu u odnosu na ono sto je unutar korica. Al ajde, posto je drugo sve ok...


Bojim se da nisam skuzio... koliko znam crtez na koricama je MM sa naslovnice...

quote:

I jos jedna za MrNo-a. Zar nije mogla biti na svakom hrbtu slika pilota sa drugom trebom a ne uvijek ista (i slika i treba). Zar to sugeriramo da je Jerry monogamist? Nebi on onda izlazio tolike godine...vidi se zenski rukopis u dizajnu:))


Potpuno promaseno. Zenska je tu da simbolizira kako zene u MNOovom zivotu igraju bitnu ulogu a ne koliko ih mijenja.
Ti nam nadji (da ne budu skupe) kvalitetene slike MNOa s 200 razlicitih zena i mi cemo ih staviti, svaki put neku drugu.
Mi smo jedva i ovu nasli da bude onako kako smo mislili, a Melina je to savrseno uklopila.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000