forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Virus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/07/2008 : 13:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Spiderman

a kaj vi ljudi trošite? morti IE?

hihihihi, kod mene više IE ne stanuje, kao ni win



Ah, ti vjeciti alternativci...



a cuj

radim na macu 8 sati dnevno i mogu reci milina, sve radi kako treba. doma na linuxu i isto sve milina, za sve što doma radim mi je dovoljan linux, jedino servisiram windoze

znaš koji je to osjecaj kada staviš linux i onda više neznaš kaj bi prckao kao po winu, ovaj antivirus, ovaj spyware i tako. dobil sam uglavnom više vremena. a tak je i na mac os x sistemu


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
260 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 01/07/2008 : 14:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message
super. sad je sve ok. :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29221 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/07/2008 : 14:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Nije jos, ali ajde... bit ce uskoro!

Trouble will find me
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/07/2008 : 14:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Nije jos, ali ajde... bit ce uskoro!



Glavno da je na glavnoj sve ok, na recenzijama pojedinacnim još javlja... Bit ce da je neki ljutiti forumaš kojeg je globinjo izbacio!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/07/2008 : 15:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:

Glavno da je na glavnoj sve ok, na recenzijama pojedinacnim još javlja... Bit ce da je neki ljutiti forumaš kojeg je globinjo izbacio!



ja nisam


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12612 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 01/07/2008 : 16:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

a kaj vi ljudi trošite? morti IE?

hihihihi, kod mene više IE ne stanuje, kao ni win



IE ne, ali win još uvijek da.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Gutrum
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 20/06/2007

Posted - 01/07/2008 : 16:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Gutrum a Private Message
Ot kad sam se maknuo sa IE stvarno se pojavljuje puuuuno manje problema, na poslu jos imam IE ali tu imam administratore pa me bas briga lol, osobno ne vidim niti jedan razlog zasto bi se vrati ona IE...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/07/2008 : 19:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Spiderman

a kaj vi ljudi trošite? morti IE?

hihihihi, kod mene više IE ne stanuje, kao ni win



IE ne, ali win još uvijek da.



ne, nisi procitao drugi post


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7793 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 01/07/2008 : 19:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Netko to ocito radi zlonamjerno jer se ponovo pojavio virus nakon sto sam ga ocistio... Hm. Morat cemo zasukati rukave.



jel to neko hakirao sajt?

"Experience is simply the name we give our mistakes"

Edited by - I like girlz on 01/07/2008 19:42:02
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29221 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/07/2008 : 21:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ne, ali je pokusao. Konacno sam se uspio othrvati, nakon dva dana muke. Srecom, sva je pocinjena steta sanirana, rupe zakrpane, sad valjda mozemo mirno dalje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12612 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 01/07/2008 : 21:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Spiderman

a kaj vi ljudi trošite? morti IE?

hihihihi, kod mene više IE ne stanuje, kao ni win



IE ne, ali win još uvijek da.



ne, nisi procitao drugi post



Ne ne, kažem, da kod mene IE ne, ali win još uvijek da. Dok necu moci igrati sve igre na linuxu, necu otici sa okna.

A šta imaš ako nemaš IE? FF, Operu, Safari, nešta drugo?

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 02/07/2008 : 08:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

Ne ne, kažem, da kod mene IE ne, ali win još uvijek da. Dok necu moci igrati sve igre na linuxu, necu otici sa okna.

A šta imaš ako nemaš IE? FF, Operu, Safari, nešta drugo?



ah, mene više igre nezanimju, dobro odigram tu i tamo koju i to MAME emulator.

za pregledavanje koristim Seamonkey, FF, Operu, tim redom


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 02/07/2008 : 09:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Spidey daj budi normalan! Mogao bih probati još koju Novell inacicu sa Unix jezgrom kad vec isprobavaš svašta...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 02/07/2008 : 10:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Spidey daj budi normalan! Mogao bih probati još koju Novell inacicu sa Unix jezgrom kad vec isprobavaš svašta...



a mogao bi :-)) imao sam ideju da stavim freebsd :-)) ali sam odustao, nije mi se dalo


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 02/07/2008 : 12:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Markos

Nije jos, ali ajde... bit ce uskoro!



Glavno da je na glavnoj sve ok, na recenzijama pojedinacnim još javlja... Bit ce da je neki ljutiti forumaš kojeg je globinjo izbacio!


salim se,meni nishta ne prikazuje mada me i boli uvo ja sam nakupio virusa vishe nego akrep!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

elsauto
New Member

Germany
164 Posts

Member since 08/07/2005

Posted - 02/07/2008 : 19:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send elsauto a Private Message
evo meni se sad pojavilo
znaci nije jos gotovo
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12612 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 03/07/2008 : 15:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by Spiderman




ah, mene više igre nezanimaju, dobro odigram tu i tamo koju i to MAME emulator.

za pregledavanje koristim Seamonkey, FF, Operu, tim redom
[/quote]

Daj kaži jel je Seamonkey zaista tako dobar što govore? FF i Operu sam isprobao, a Seamonkey još ne ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 03/07/2008 : 18:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
quote:
Originally posted by panzer
Daj kaži jel je Seamonkey zaista tako dobar što govore? FF i Operu sam isprobao, a Seamonkey još ne ...



meni je dobar, manje memorije ždere nego FF 2


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000