forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra zadnjih 15
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 12/07/2008 : 18:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
Poll Question:
Fali mi Zagora na ovom forumu u zadnje vrime, pa postavljam ovaj topic makar me poslali u 3pm.
Ajmo odabrat najbolju medu zadnjih 15, kao šta smo s redovnima( bez Winter Snakea da bude zanimljivije).


Results:
Duhovi [1%] 1 votes
Utvrda Smirnoffa [4%] 3 votes
Vatreno krštenje/Znak hrabrosti [1%] 1 votes
Zelena prijetnja [3%] 2 votes
Šake i zlatno grumenje [3%] 2 votes
Massai Killer [3%] 2 votes
Plavokosa opasnost [1%] 1 votes
Tigar [9%] 6 votes
Sandy River [4%] 3 votes
Carobnjak Kandrax [10%] 7 votes
U službi cara [1%] 1 votes
Zagor protiv Supermikea [45%] 31 votes
Bijes ratnika Osaga [12%] 8 votes
Dolaze samuraji [1%] 1 votes


Poll Status: Locked »» Total Votes: 69 counted »» Last Vote: 25/04/2011 23:27:30

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/07/2008 : 18:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kandrax!!!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 12/07/2008 : 18:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Ovaj put je lako izabrati...Zagor protiv Supermikea
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30606 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/07/2008 : 18:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Supermike svakako, iako su meni samuraji jedna od najdražih epizoda!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 12/07/2008 : 18:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Treba izbaciti i Supermajka jer ce on ubedljivo pobediti. Zbog toga sam ja glasao za Bili Boja ("Gnev Osaga")
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22287 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/07/2008 : 19:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Supermike
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 12/07/2008 : 19:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Najbolji je "Supermike", ali da nebi povukao sve glasove, ja svoj dajem "Tigru".
Baš sam nedavno procitao ovaj strip, pun tjeskobe, i moram reci da mi je baš dobro legao. (i zbog kontinuiteta)

Svida mi se i "Zlato i šake grumenja", "Vatreno krštenje" i prvih 220 stranica Kandraxa.

Slabe epizode su mi: "Massai Killer" i "U službi cara". Castellijeve epizodice gledam kroz posebnu prizmu, a "Plavokosa opasnost" po meni nije baš tako loš strip.

Osage i samuraje još nisam procital.

Eto, izgleda da su pomogle one rasprave s ---dp--- i ekipom, jer od tada uspjevam citati ZEX s užitkom. :) Stvarno su mi se pocele svidati te klasicne epizode, i mogu reci da ovaj period nije loš, a kako cujem, dolaze još bolji dani.

@zagorowsky

Ovo je trenutno jedini topic koji nije dosadan ka kurac. :))

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

zagorovsky
Senior Member



Croatia
1835 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 12/07/2008 : 20:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovsky a Private Message
A mora bit zanimljiv topic kad sam ideju preuzea od tebe
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/07/2008 : 22:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Bijes ratnika Osaga mi je bio najbolji.
Odmah iza ide Supermike.
Go to Top of Page

quaresma
Average Member



Bosnia and Herzegovina
643 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 13/07/2008 : 02:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send quaresma a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Ovaj put je lako izabrati...Zagor protiv Supermikea

potpis

Kad ce ZS i LMS od prvog broja???? :) :) :)
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 13/07/2008 : 19:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message
budimo realni...supermike za glavu visi od ostalih

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/07/2008 : 05:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Najbolji je "Supermike", ali da nebi povukao sve glasove, ja svoj dajem "Tigru".
Baš sam nedavno procitao ovaj strip, pun tjeskobe, i moram reci da mi je baš dobro legao. (i zbog kontinuiteta)

Svida mi se i "Zlato i šake grumenja", "Vatreno krštenje" i prvih 220 stranica Kandraxa.

Slabe epizode su mi: "Massai Killer" i "U službi cara". Castellijeve epizodice gledam kroz posebnu prizmu, a "Plavokosa opasnost" po meni nije baš tako loš strip.

Osage i samuraje još nisam procital.

Eto, izgleda da su pomogle one rasprave s ---dp--- i ekipom, jer od tada uspjevam citati ZEX s užitkom. :) Stvarno su mi se pocele svidati te klasicne epizode, i mogu reci da ovaj period nije loš, a kako cujem, dolaze još bolji dani.

@zagorowsky

Ovo je trenutno jedini topic koji nije dosadan ka kurac. :))



Bas me zanima kako ce ti leci Osage. I meni je Kandrax izvrstan kad je u pitanju prvi deo price, cak mi je bio bolji od "Gnev Osaga", ali kad je ovaj period Zagora u pitanju onda zaista preferiram klasicne price u kojima nema fantastike (Hellingena ne racunam), pa sam zato glasao bas za Osage, iako je tesko odluciti se za jednu najbolju pricu.
Go to Top of Page

Mlaki
New Member

Croatia
139 Posts

Member since 18/05/2007

Posted - 14/07/2008 : 11:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mlaki a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Najbolji je "Supermike", ali da nebi povukao sve glasove, ja svoj dajem "Tigru".
Baš sam nedavno procitao ovaj strip, pun tjeskobe, i moram reci da mi je baš dobro legao. (i zbog kontinuiteta)

Svida mi se i "Zlato i šake grumenja", "Vatreno krštenje" i prvih 220 stranica Kandraxa.

Slabe epizode su mi: "Massai Killer" i "U službi cara". Castellijeve epizodice gledam kroz posebnu prizmu, a "Plavokosa opasnost" po meni nije baš tako loš strip.

Osage i samuraje još nisam procital.

Eto, izgleda da su pomogle one rasprave s ---dp--- i ekipom, jer od tada uspjevam citati ZEX s užitkom. :) Stvarno su mi se pocele svidati te klasicne epizode, i mogu reci da ovaj period nije loš, a kako cujem, dolaze još bolji dani.

@zagorowsky

Ovo je trenutno jedini topic koji nije dosadan ka kurac. :))



Ej, pa šta cekaš s Osagama? To je jedna od najboljih Zagorovih prica uopce!
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 15/07/2008 : 09:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Definitivno Zagor protiv supermikea
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 16/07/2008 : 19:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Mlaki

quote:
Originally posted by Inferno
Osage i samuraje još nisam procital.

Ej, pa šta cekaš s Osagama? To je jedna od najboljih Zagorovih prica uopce!


Nisam kupio "Zbogom, crveni brate", jer tada nisam citao stripove.
Malo sam lijen kad treba nešto nabavljati, ali bez brige, kad tad ce i Osage doci na dnevni red.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/07/2008 : 04:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Sad ces ti ko zna sta ocekivati pa ces se onda mozda i razocarati obzirom na prevelika ocekivanja. No, ja i dalje stojim da je prica dobra, klasicna western prica o nepravdi nad indijancima, jest' da su mnoge takve ali ova je zaista dobro osmisljena i realizovana.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/07/2008 : 12:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Davno ih nisam citao, te epizode, no nekako mi je Supermike ostao u glavi... A cim mi je od svega to ostalo u glavi, onda mi je valjda ta bila najbolje!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 17/07/2008 : 13:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

Sad ces ti ko zna sta ocekivati pa ces se onda mozda i razocarati obzirom na prevelika ocekivanja. No, ja i dalje stojim da je prica dobra, klasicna western prica o nepravdi nad indijancima, jest' da su mnoge takve ali ova je zaista dobro osmisljena i realizovana.


Necu se razocarati. Kao što sam prije rekao, naucio sam uživati u ZEX-u. Evo, recimo, "Tigar" me nedavno oduševio. Treba samo citati pažljivo i s razumjevanjem. Prije su mi dojmovi bili slabi jer sam ZEX citao s predrasudama. A sad sam ih se konacno oslobodio.
Sve je do koncentracije. Kad je dobro podesiš, možeš u isto vrijeme jednako uživati u ZEX-u i u Dostojevskom.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18726 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/07/2008 : 13:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Bravo Inferno, dobro receno, možda još samo napomena, da uvijek ne pašu isti stripovi,
ja svako vece (tada imam najviše vremena za citanje) odaberem junaka, koji mi tada najviše odgovara. Istina nekad izaberem za razonodu i ženu, pa zašto je i imam?
Šelim se, i ona cita Zagora i Texa pa je zato i volim.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/07/2008 : 18:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Na slican nacin sam ja poceo uzivati u mnogim stripovima, ukljucujuci i Chiarolline
Go to Top of Page

wintersnake
New Member



173 Posts

Member since 28/01/2009

Posted - 22/04/2010 : 14:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wintersnake a Private Message
ajme pa jel se to vrijeda moje ime

I don't have no fear of death. My only fear is coming back reincarnated.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/04/2010 : 17:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
kako je moguce da je Bijes Ratnika Osaga dobio samo 9 procenata glasanja...? To je sigurno u 3 najbolje Zagorove price, garant. Ne razumijem tu ljubav koju svi imaju prema Zagor Protiv Supermika; to je za mene samo ok... radije bi citao Zagora kako se bori za prava jadnih ljudi na koje svijet pljuje, nego gledati ga kako se takmici sa razmazenim tipom u nekakvim glupim kontestima... eh.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 22/04/2010 : 17:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

kako je moguce da je Bijes Ratnika Osaga dobio samo 9 procenata glasanja...? To je sigurno u 3 najbolje Zagorove price, garant. Ne razumijem tu ljubav koju svi imaju prema Zagor Protiv Supermika; to je za mene samo ok... radije bi citao Zagora kako se bori za prava jadnih ljudi na koje svijet pljuje, nego gledati ga kako se takmici sa razmazenim tipom u nekakvim glupim kontestima... eh.


u potpunosti se slazem.teske i emotivne price su najbitnija celina stripa.klovnovi kao supermajk ima na tone u americkoj produkciji.razlika je u tome sto su tamo super-heroji.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 22/04/2010 : 17:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Nisam glasao za Duhovi, Utvrda Smirnoffa, Vatreno krštenje/Znak hrabrosti, Zelena prijetnja, Šake i zlatno grumenje, Massai Killer, Plavokosa opasnost, Sandy River, Carobnjak Kandrax, U službi cara, Zagor protiv Supermikea, Bijes ratnika Osaga, Dolaze samuraji, nego za Tigar.
Za koju sam glasao?
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 22/04/2010 : 17:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message
Bijes ratnika Osaga
Supermike
Dolaze samuraji

Jel to štos iz Minhena?

Edited by - culfis on 22/04/2010 17:52:25
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 22/04/2010 : 18:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Kako je moguce da ste ozivili temu koja se odnosi na trenutak u 2008-oj :)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000