forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 cena stripova?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/07/2008 : 14:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
ehh nameravam ove nedelje da odem u darkwood i napravio sam spisak shta kupujem,sad koliko ce me izaci jer ne znam koliko ti stripovi kostaju???hvala unapred:

1:Zagor:Dugo putovanje
2:Tex:zlato juga
3:Tex:carsonova proslost
4:mister no:bilo jednom u new yorku
5:dilan dog special:snovi
6:dilan dog:7 prokletih dusa
7:dilan dog:dugacki pozdrav
8:alan ford:skok na skok(da li je to broj 24 ili 25?)
9:amazing spiderman knjiga 3
10:XII:prvi album


ako neko zna kolika ce cena ispasti za sve ove stripove bio bih veoma zahvalan..hvala svima!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/07/2008 : 15:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pa ovako, maxiji su 450 dinara, specijali 230 dinara, a ovi ostali su 150 dinara, mislim na Ludensova izdanja. Karsonovu proslost, sumnjam da ces da nadjes.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/07/2008 : 15:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Pa ovako, maxiji su 450 dinara, specijali 230 dinara, a ovi ostali su 150 dinara, mislim na Ludensova izdanja. Karsonovu proslost, sumnjam da ces da nadjes.


a el ce me izaci preko 2500 dinara????poshto samo toliko imam

shto ne verujesh da cu naci???nma nigde??

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/07/2008 : 15:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Pa izracunaj, mislim da slabo imaju tih Texova od Slobodne Dalmacije. Rasprodalo se.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

lustforleica
Starting Member

63 Posts

Member since 02/07/2008

Posted - 13/07/2008 : 15:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lustforleica a Private Message
Evo ja cu da potvrdim da nema Karsonova Proshlost...trazhio :)
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 13/07/2008 : 15:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

8:alan ford:skok na skok(da li je to broj 24 ili 25?)



To ti je broj 25.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 13/07/2008 : 16:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Dash

quote:
Originally posted by weljko94

8:alan ford:skok na skok(da li je to broj 24 ili 25?)



To ti je broj 25.



xexe, moj omiljeni Alan... Bob-klokan :))))
to imaju sigurno u Darkwoodu.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 13/07/2008 : 17:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

10:XII:prvi album




Ovo nemaju sigurno...

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 13/07/2008 : 22:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

quote:
Originally posted by weljko94

10:XII:prvi album




Ovo nemaju sigurno...


imaju pa Sloba mi je to preporucio

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 13/07/2008 : 23:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message
Zezam te, napisao si XII umesto XIII.
Mozda tako spustas cenu...

...and they won`t have to burn the books! when no one reads them anyway...
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 14/07/2008 : 02:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Zezam te, napisao si XII umesto XIII.
Mozda tako spustas cenu...



320 dinara su XIII-ice.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 17/07/2008 : 22:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
evo danas sam isao u stripoteku i kupio sve sa liste sem broja 13,znaci ovo je meni prvi great shoping,svaka cast goranu

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 17/07/2008 : 22:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by beli luk

Zezam te, napisao si XII umesto XIII.
Mozda tako spustas cenu...

haha lol tek sam sad video

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

lustforleica
Starting Member

63 Posts

Member since 02/07/2008

Posted - 17/07/2008 : 23:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lustforleica a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

evo danas sam isao u stripoteku i kupio sve sa liste sem broja 13,znaci ovo je meni prvi great shoping,svaka cast goranu


Znachi bila i Karsonova proshlost?
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 18/07/2008 : 21:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

evo danas sam isao u stripoteku i kupio sve sa liste sem broja 13,znaci ovo je meni prvi great shoping,svaka cast goranu


Cestitke na prinovama!!!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 18/07/2008 : 23:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by lustforleica

quote:
Originally posted by weljko94

evo danas sam isao u stripoteku i kupio sve sa liste sem broja 13,znaci ovo je meni prvi great shoping,svaka cast goranu


Znachi bila i Karsonova proshlost?


pazi srece nabavili ih juce ....inache procitao sam ovog mister noa bilo jednom...i bash je strip ostavio dubok utisak na mene!!!!svaka cast jedan od najboljih stripova koje sam ikada procitao!!!i Dylan dog dugacki pozdrav(dao sam i mami)kaze da je odlican !!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 18/07/2008 : 23:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by weljko94

evo danas sam isao u stripoteku i kupio sve sa liste sem broja 13,znaci ovo je meni prvi great shoping,svaka cast goranu


Cestitke na prinovama!!!


hvala hvala!..!!!eeej odkad se prinove placaju...grrrr

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

zac
New Member



Italy
180 Posts

Member since 01/12/2005

Posted - 20/07/2008 : 17:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zac a Private Message
cao svima a kako se krecu cene od strip zabavnika...
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 20/07/2008 : 22:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by zac

cao svima a kako se krecu cene od strip zabavnika...


Ako mislis na strip magazine onda vako:
Stripoteka je najkonkurentnija sa cenom od 1€, a ostali su takode tu negde od 1,5€ do 3€ oni malo luxuzniji u besnom full koloru!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 20/07/2008 : 22:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by lustforleica

quote:
Originally posted by weljko94

evo danas sam isao u stripoteku i kupio sve sa liste sem broja 13,znaci ovo je meni prvi great shoping,svaka cast goranu


Znachi bila i Karsonova proshlost?


pazi srece nabavili ih juce ....inache procitao sam ovog mister noa bilo jednom...i bash je strip ostavio dubok utisak na mene!!!!svaka cast jedan od najboljih stripova koje sam ikada procitao!!!i Dylan dog dugacki pozdrav(dao sam i mami)kaze da je odlican !!!


Sram te bilo pa zar majku rodjenu da navlacis!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 20/07/2008 : 22:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by weljko94

quote:
Originally posted by lustforleica

quote:
Originally posted by weljko94

evo danas sam isao u stripoteku i kupio sve sa liste sem broja 13,znaci ovo je meni prvi great shoping,svaka cast goranu


Znachi bila i Karsonova proshlost?


pazi srece nabavili ih juce ....inache procitao sam ovog mister noa bilo jednom...i bash je strip ostavio dubok utisak na mene!!!!svaka cast jedan od najboljih stripova koje sam ikada procitao!!!i Dylan dog dugacki pozdrav(dao sam i mami)kaze da je odlican !!!


Sram te bilo pa zar majku rodjenu da navlacis!



eh sad ako mi kaze...postao si ovisnik..recicu joj MAMA nema DYLAN DOGA!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

zac
New Member



Italy
180 Posts

Member since 01/12/2005

Posted - 20/07/2008 : 23:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zac a Private Message
ok hvala treba mi strip zabavnik broj 100 sa posterom ..
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000