forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Mali problemi na aukcijama
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 26/07/2008 : 23:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message
U zadnje vrijeme imam odredenih problema na aukcijama pa me zanima da li se slicno dogada još nekome?
Aukcije mi sve više bidaju neki noviji clanovi ili clanovi sa malim brojem komentara koji nakon osvajanja tih aukcija jednostavno odustaju.Ne mogu sa njima stupiti u kontakt,ne odgovaraju na mailove.Ili mi javljaju da su pogriješili i da ne žele uzeti osvojene stripove.Takoder traže da ih sacekam po mjesec ili više dana.
Cini mi se da aukcije shvacaju kao igru.


Edited by - COLUMBO on 26/07/2008 23:55:49

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/07/2008 : 07:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
nekom igra a nekom posazabij im negativne bez pardona!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 27/07/2008 : 09:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message
Ista stvar i kod mene ,
Ne radi se on nekim velikim kolicinama i ciframa , ali nervira
Neki se i jave , kao sve ok i onda nista
Negativni mi se bas ne nabijaju za 10-20 kuna

http://www.appaloosa.hr/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/07/2008 : 10:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Guffy


Negativni mi se bas ne nabijaju za 10-20 kuna



A kako se onda riješit zajebanata?
Mene uopce ne interesira o kojoj se lovi radi, stvar je principa.Danas te zajeba za 10 Kn, sutra ce nekoga drugog za vecu lovu.
Ja bez ikakvih problema ostavljan negativne svakome ko se zajebava na aukcijama.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/07/2008 : 11:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ostavite negativne, naravno, samo ih se tako mozemo rijesiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 27/07/2008 : 13:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message
Negativni komentari jedini nacin na koji se možemo pokušati rješiti takvih likova.
A opet tu postoje negativni protukomentari.
Znam da postoji mogucnost objašnjenja za svaki negativni komentar ali je ružno vidjeti negativni komentar za nešto što nisi kriv. Možda bi to trebao moderator brisati u odredenim okolnostima.
Recimo,ja u ovom trenutku mogu dati negativne komentare za više od 20 razlicitih osoba i neka ih polovica meni da negativni protukomentar,moj profil na aukcijama ce se lijepo crveniti.
Tada ce se i novi potencijalni kupci kada vide kod mene negativne komentare od desetak razlicitih osoba zapitati da ili trebaju imati posla sa ovakvim prodavacem.
Vjerujem da ovakve stvari muce još dosta vas.

Edited by - COLUMBO on 27/07/2008 13:33:46
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/07/2008 : 13:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Gle, u takvim situacijama sam ja tu, ako su negativni komentari stvarno osvetnicki, i to se moze srediti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 27/07/2008 : 13:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message
Pa i mislio sam na osvetnicke komentare.Ako se pogriješi neka se dobije negativni komentar.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 27/07/2008 : 13:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Ma takve bre ni negativni nemogu da opamete!
Trebalo bi uvesti neku vrstu zabranje ucestvovanja na aukcijama nakon sakupljanja negativnih komentara!

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/07/2008 : 14:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Ma takve bre ni negativni nemogu da opamete!
Trebalo bi uvesti neku vrstu zabranje ucestvovanja na aukcijama nakon sakupljanja negativnih komentara!


Ti si pravo Kolumbo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 27/07/2008 : 14:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Ma takve bre ni negativni nemogu da opamete!
Trebalo bi uvesti neku vrstu zabranje ucestvovanja na aukcijama nakon sakupljanja negativnih komentara!


Ti si pravo Kolumbo.


tak nesto vec postoji jel da

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 27/07/2008 : 15:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Ma takve bre ni negativni nemogu da opamete!
Trebalo bi uvesti neku vrstu zabranje ucestvovanja na aukcijama nakon sakupljanja negativnih komentara!


Ti si pravo Kolumbo.


tak nesto vec postoji jel da


da,da

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

gumiflex
Average Member



Croatia
521 Posts

Member since 12/05/2007

Posted - 27/07/2008 : 15:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send gumiflex a Private Message
....da ne otvaram novi topic - ne stižu mailovi sa završenim aukcijama
pa ako se tu može nešto uciniti

tnx

Hoka-hej!
Go to Top of Page

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 27/07/2008 : 17:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message
To se i meni dogada,ali uz malo kašnjenje uvijek svi stignu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/07/2008 : 18:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by gumiflex

....da ne otvaram novi topic - ne stižu mailovi sa završenim aukcijama
pa ako se tu može nešto uciniti

tnx


Strpljenja malo, sve ce stici.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 27/07/2008 : 18:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by gumiflex

....da ne otvaram novi topic - ne stižu mailovi sa završenim aukcijama
pa ako se tu može nešto uciniti

tnx


Dolaze pola dana po zavrsetku aukcije.
Meni stigao pre par sati, a aukciju sam osvojio jos nocas.
Nije nikakav problem, a i sta ce ti mail kada si vec video da si osvojio/uspesno prodao aukciju...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/07/2008 : 20:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jedini negativni komentar koji iman je osvetnicki.i sigurno da djeluje na one koji misle kupovat kod mene.jer taj clan ima isto samo jedan negativan (moj).e sad ako columbo zalipi tih 20 komentara na 20 osoba ,neka mu ih pola od njih vrati negativni,to je masakr.nema šanse da mu postotak prodaje bude ka prije ,jer je to ipak veliki broj ljudi.(bez obzira jesu li clanovi novi ili ne).

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/07/2008 : 22:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by COLUMBO

Negativni komentari jedini nacin na koji se možemo pokušati rješiti takvih likova.
A opet tu postoje negativni protukomentari.
Znam da postoji mogucnost objašnjenja za svaki negativni komentar ali je ružno vidjeti negativni komentar za nešto što nisi kriv. Možda bi to trebao moderator brisati u odredenim okolnostima.
Recimo,ja u ovom trenutku mogu dati negativne komentare za više od 20 razlicitih osoba i neka ih polovica meni da negativni protukomentar,moj profil na aukcijama ce se lijepo crveniti.
Tada ce se i novi potencijalni kupci kada vide kod mene negativne komentare od desetak razlicitih osoba zapitati da ili trebaju imati posla sa ovakvim prodavacem.
Vjerujem da ovakve stvari muce još dosta vas.



Pogodio si tocno u sridu.
Da sam podjelio 50 negativnih komentara (u ove 4 godine) koje sam trebao zajebantima koji su ih zaslužili, koje bi bile posljedice.
Ja bih dobio nazad 25 (polovinu) i tako bih bio jedan od najcrvenijih clanova ovdje. Nitko me ne bi uzimao za ozbiljno, a vjerovatno bih bio i izbacen (jer je to ipak prevelik broj komentara da bi mi se povjerovalo da nisam kriv).
No dobro, sve se to preživi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29212 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/07/2008 : 22:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Idem na godisnji i sad nemam vremena za ovo, ali kad se vratim, napravit cu nesto u vezi toga. In the principle, moderator ce moci brisati komentare, pa ce tako problem osvetnickih komentara biti rijesen (preko mojih leda, al dobro).

Trouble will find me
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 27/07/2008 : 23:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Idem na godisnji i sad nemam vremena za ovo, ali kad se vratim, napravit cu nesto u vezi toga. In the principle, moderator ce moci brisati komentare, pa ce tako problem osvetnickih komentara biti rijesen (preko mojih leda, al dobro).



Možda bi funkcioniralo da namjestiš (ako je nekako moguce) da se kad izbaciš nekog clana automatski izbrišu svi komentari koje je isti ostavio

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 28/07/2008 : 10:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Ko COLUMBU da negativni komentar imace mene za vratom! Covjek je profi...

...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/07/2008 : 10:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
quote:
Originally posted by Digging Bill

quote:
Originally posted by Markos

Idem na godisnji i sad nemam vremena za ovo, ali kad se vratim, napravit cu nesto u vezi toga. In the principle, moderator ce moci brisati komentare, pa ce tako problem osvetnickih komentara biti rijesen (preko mojih leda, al dobro).



Možda bi funkcioniralo da namjestiš (ako je nekako moguce) da se kad izbaciš nekog clana automatski izbrišu svi komentari koje je isti ostavio


Moj glas za ovaj prijedlog!
To bi moglo biti dobro rjesenje.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/07/2008 : 12:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Ko COLUMBU da negativni komentar imace mene za vratom! Covjek je profi...


Ali nisu profi oni koji bidaju,pa odustanu.
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 28/07/2008 : 13:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by vope

Ko COLUMBU da negativni komentar imace mene za vratom! Covjek je profi...


Ali nisu profi oni koji bidaju,pa odustanu.




Mislim, COLUMBO je profi! A ne ti neki

...
Go to Top of Page

COLUMBO
Senior Member

Croatia
1615 Posts

Member since 21/11/2002

Posted - 28/07/2008 : 14:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send COLUMBO a Private Message
Ovdje se ne radi o meni,niti o tome tko je profi a tko nije.
Ovaj topic sam otvorio da pokušamo naci rješenje za odredene probleme na aukcijama,odnosno da ljudi pocnu ozbiljnije shvacati aukcije.Meni nikada nije bilo jasno zašto netko bida odredeni strip a nema ga namjeru uzeti.

Go to Top of Page

slovenec
Senior Member



Slovenia
1024 Posts

Member since 05/04/2004

Posted - 08/08/2008 : 22:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send slovenec a Private Message
quote:
Originally posted by COLUMBO

Ovdje se ne radi o meni,niti o tome tko je profi a tko nije.
Ovaj topic sam otvorio da pokušamo naci rješenje za odredene probleme na aukcijama,odnosno da ljudi pocnu ozbiljnije shvacati aukcije.Meni nikada nije bilo jasno zašto netko bida odredeni strip a nema ga namjeru uzeti.




Pozdrav,
i ja sam dobio jedan jedini negativan komentar i to osvetnicki. O tome sam vec tada pisao. Moram priznati, da me smeta jer nije zasluženo i osim što sam covjeka cekao puna 2 mjeseca još me je izvrijedao na mail ko nekog mladog zeca. Dakle ako je ikako moguce, ja bih molio, da mi se taj jedan negativan komentar obriše. Zaista ga nisam zaslužio i grdo ga je vidjeti. Bio bih zahvalan.

Lp!

eto!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000