forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Isticu mi aukcije!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2008 : 13:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
bolje da ga ne zajebeš za stripove jer ce ti u najmanju ruku tribat novo zubalo .a vjerojatno i nos,naravno kad te puste s intezivne.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 01/08/2008 : 18:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

bolje da ga ne zajebeš za stripove jer ce ti u najmanju ruku tribat novo zubalo .a vjerojatno i nos,naravno kad te puste s intezivne.




www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/08/2008 : 19:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Eto aukcije su završile.Dobro na kraju je ipak postignuta neka realna cijena iako recimo Veliko blek se loše prodao,isto tako mister no,kit teller bi mogao bolje da se proda,Mark je nekako najpoštenije se prodao iako mi je žao te kolekcije ali dobro necu pregaziti rijec.Svi koji su usvojili moje aukcije ce dobiti stripove,da ne ispadnem neki "papak" iako nisambaš zadovoljan.Nadam se da ce moji stripovi stici u prave ruke,nekog kolekcionara ko ce to znati cijeniti,iako ne mogu da prežalim Velikog Bleka(šmrc šmrc-ko da dajem dijete u osvajanje).Da sam iskren ne bi ga prodao ali ga je kupio covjek koji je kupio i Marka pa mi je sad glupo da mu ne prodam i to,ali jaooooooooooooo što mi je žao.Eto nikada necu prodati Zagora iako sam mislio ali sad vidim da je to stvarno teško za dušu pa necu Zagora da prodam,ne mogu,nemam hrabrosti,znam da bi mi bilo previše žao.Prodao bi samo da dobijem nenormalno visoku ponudu ali to se odvje nece dogoditi.A imam sve od Zagora,special,extra,almanah,maxy,sad ovaj Gigant treba da nabavim,chico special imam-sve!!!!!
Ok,šta sada? Jel trebam ja kontaktirati ove ljude koji su osvojili aukcije ili ce oni kontaktirati mene da se dogovorimo? Kako to ide??
Nemojte mi uzeti bleka!!!!(haha)
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 01/08/2008 : 19:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
sranje, cekam zadnju sekundu da ponudim 100 kn na bleka i objesi mi se browser. :(

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 01/08/2008 : 20:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
i meni slican slucaj,a ja htjeo 200 kuna da stavim!Nevjerovatno

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 01/08/2008 : 20:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
@1Euro

Pa mi smo cijelo vrijeme u kontaktu sto se tice Marka i Bleka :)

Nadam se da su stvarno glanceria ne "glanceri" :)
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/08/2008 : 21:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ma stripovi su Extra Glanceri-POTPISUJEM!!! uvijek kad sam otišao na kiosk sa onom prodavacicom smo skupa odabrali najbolji primjerak,tako da ne treba da se brineš,cak sam pazio kad sam ih citao da nisam ono previše otvorio strip,pa se još uvijek svi listi drže zatvoreni,tako da nema nikakvog ruba na naslovnici i to.Sjajne si stripove kupio,vidjeceš.
Nego kako to sad tamo piše da si iz Zagreba a ti si meni spominjao Hvar?
Ako si iz Zagreba onda se možemo naci negdje na pola puta u Hrvatskoj pa ne trebamo slati poštom i ti neceš imati troškove poštarnine(ipak je to težak paket).
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 01/08/2008 : 22:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Ma stripovi su Extra Glanceri-POTPISUJEM!!! uvijek kad sam otišao na kiosk sa onom prodavacicom smo skupa odabrali najbolji primjerak,tako da ne treba da se brineš,cak sam pazio kad sam ih citao da nisam ono previše otvorio strip,pa se još uvijek svi listi drže zatvoreni,tako da nema nikakvog ruba na naslovnici i to.Sjajne si stripove kupio,vidjeceš.
Nego kako to sad tamo piše da si iz Zagreba a ti si meni spominjao Hvar?
Ako si iz Zagreba onda se možemo naci negdje na pola puta u Hrvatskoj pa ne trebamo slati poštom i ti neceš imati troškove poštarnine(ipak je to težak paket).




Pa da, i usput ti može dati 1 euro da ga mudro uložiš i zaradiš mu milijune
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/08/2008 : 22:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by 1Euro

Ma stripovi su Extra Glanceri-POTPISUJEM!!! uvijek kad sam otišao na kiosk sa onom prodavacicom smo skupa odabrali najbolji primjerak,tako da ne treba da se brineš,cak sam pazio kad sam ih citao da nisam ono previše otvorio strip,pa se još uvijek svi listi drže zatvoreni,tako da nema nikakvog ruba na naslovnici i to.Sjajne si stripove kupio,vidjeceš.
Nego kako to sad tamo piše da si iz Zagreba a ti si meni spominjao Hvar?
Ako si iz Zagreba onda se možemo naci negdje na pola puta u Hrvatskoj pa ne trebamo slati poštom i ti neceš imati troškove poštarnine(ipak je to težak paket).




Pa da, i usput ti može dati 1 euro da ga mudro uložiš i zaradiš mu milijune

Zašto provociraš?
Šta ti hoceš od mene?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/08/2008 : 23:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma to je vjeko provokator ,uvik provocira,ne daj se smest.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/08/2008 : 00:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Pa da, zajebava pošten narod. Tak je uhvatio i Supermarka zajebavat, pa kad ga je ovaj dohvatio, izgledao je kao taj kojot na avataru

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/08/2008 : 01:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
mladjo, pa lupas gluposti!
vjeko je zavrsio ovako:

RIP!

ovo je na forumu sad njegov brat
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 02/08/2008 : 01:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Ma iz Zagreba sam, kakav Hvar. Ili si se jos sa nekim dopisivao ili si nesto krivo procitao.
Mozemo se nac i na pola puta, nema problema, budemo se preko mejla dogovorili
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 02/08/2008 : 11:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma to je vjeko provokator ,uvik provocira,ne daj se smest.




Vjeko provokator heheheh..
To me je podsjetilo kad me prije par godina pirtao jedan poznanik nakon dugo vremena kak se nismo vidjeli: "Vjeko jesi još uvijek onako cinican?"
A ja sarkasticno ko iz topa: "A NE, TI SI!"

Ljudi pa vica mora bit, nema tu zlobe, samo zajebancija - jer ko se ljuti uvali mu kruti

Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 02/08/2008 : 11:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
- jer ko se ljuti uvali mu kruti

Dobra ova!

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page

quaresma
Average Member



Bosnia and Herzegovina
643 Posts

Member since 07/08/2007

Posted - 02/08/2008 : 11:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send quaresma a Private Message
Sad procitah od pocetka ovaj topic i tako sam se ismijao...ovaj euric je bash legenda,kao prvo koji k**** stavljas auckiju na 1 kunu ako ces strahovati koliko ce biti na kraju,stavis sve realne cijene i ako neko kupi dobro i jest,a to sad NECU PRODATI kao da imas 12 godina,nije ovo zajebancija i ne kapiras da su ljudi ovdje ozbiljni po tom pitanju,ja bih ga prodao za kunu taman da je glanc glancera iz 1922 godine..I na kraju ono nisam zadovoljan,samo zalim sto nije sve ostalo po kunu ili dvije pa da ti svi daju negativan i banuju te sa aukcija,ja bih prvi molio markosa da ti i ja dopisem jedan tamo...a ovaj ocaj oko otvaranja topica i skretanja pazanje na svoje GLANCERE to je posebna prica...ajd zivio i majke ti skloni se od aukcija,bolje heklaj kuci

Kad ce ZS i LMS od prvog broja???? :) :) :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/08/2008 : 12:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by lwood

ma to je vjeko provokator ,uvik provocira,ne daj se smest.




Vjeko provokator heheheh..
To me je podsjetilo kad me prije par godina pirtao jedan poznanik nakon dugo vremena kak se nismo vidjeli: "Vjeko jesi još uvijek onako cinican?"
A ja sarkasticno ko iz topa: "A NE, TI SI!"

Ljudi pa vica mora bit, nema tu zlobe, samo zajebancija - jer ko se ljuti uvali mu kruti





Vjeko jesi još uvik onako cionistican?

a ti odgovaraš: a ne ti si!

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/08/2008 : 13:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by quaresma

Sad procitah od pocetka ovaj topic i tako sam se ismijao...ovaj euric je bash legenda,kao prvo koji k**** stavljas auckiju na 1 kunu ako ces strahovati koliko ce biti na kraju,stavis sve realne cijene i ako neko kupi dobro i jest,a to sad NECU PRODATI kao da imas 12 godina,nije ovo zajebancija i ne kapiras da su ljudi ovdje ozbiljni po tom pitanju,ja bih ga prodao za kunu taman da je glanc glancera iz 1922 godine..I na kraju ono nisam zadovoljan,samo zalim sto nije sve ostalo po kunu ili dvije pa da ti svi daju negativan i banuju te sa aukcija,ja bih prvi molio markosa da ti i ja dopisem jedan tamo...a ovaj ocaj oko otvaranja topica i skretanja pazanje na svoje GLANCERE to je posebna prica...ajd zivio i majke ti skloni se od aukcija,bolje heklaj kuci

šta se praviš pametan
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/08/2008 : 17:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

mladjo, pa lupas gluposti!
vjeko je zavrsio ovako:

RIP!

ovo je na forumu sad njegov brat




Lupam gluposti, oprosti.
A njegov buraz, ako je iole pametniji od njega, biti ce tiho

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/08/2008 : 19:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
bez brige,kad ja stavim aukcije onda to ne prode neopazno
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 02/08/2008 : 19:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
ako imas jos kojeg bleka numero 1 stavi "kupi oma" 100 tuna.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12452 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/08/2008 : 10:21:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Gand







Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 03/08/2008 : 12:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message
Moram priznati da se slazem s tobom, makar mozda ne s svokom rijeci, ali sve skupa je jednostavno i tocno. Ako ne znas kako ide, pokusaj jednu aukciju pa vidi. Inace se prvo dobro raspitas i procitas kako rade aukcije. A onda, kad postavis, nadas se dobit dobru cijenu. To je sve. Stavis pocetnu od 1 kn kad su ljudi na godisnjem nije mozda najbolje. Inace je istina da se na taj nacin mogu dobiti najbolje cjene.
Eto

quote:
Originally posted by quaresma

Sad procitah od pocetka ovaj topic i tako sam se ismijao...ovaj euric je bash legenda,kao prvo koji k**** stavljas auckiju na 1 kunu ako ces strahovati koliko ce biti na kraju,stavis sve realne cijene i ako neko kupi dobro i jest,a to sad NECU PRODATI kao da imas 12 godina,nije ovo zajebancija i ne kapiras da su ljudi ovdje ozbiljni po tom pitanju,ja bih ga prodao za kunu taman da je glanc glancera iz 1922 godine..I na kraju ono nisam zadovoljan,samo zalim sto nije sve ostalo po kunu ili dvije pa da ti svi daju negativan i banuju te sa aukcija,ja bih prvi molio markosa da ti i ja dopisem jedan tamo...a ovaj ocaj oko otvaranja topica i skretanja pazanje na svoje GLANCERE to je posebna prica...ajd zivio i majke ti skloni se od aukcija,bolje heklaj kuci

Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 03/08/2008 : 13:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Ove su slike skroz dobre
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 04/08/2008 : 14:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message
super slike...

www.bhfanaticos.com
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000