forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 JULIA - ikad ponovo??
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/01/2009 : 03:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Po meni uvjerljivo najbolji strip koji je izlazio, a više na žalost ne izlazi je:


Lazarus Ledd



Slazem se. Valjda ce se neko i njega setiti
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 22/01/2009 : 06:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by dcopic

Po meni uvjerljivo najbolji strip koji je izlazio, a više na žalost ne izlazi je:


Lazarus Ledd

Ja se ipak nadam da ce jednog dana neko ponovo poceti da ga izdaje.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

cibalia
Senior Member



Sierra Leone
1699 Posts

Member since 14/11/2008

Posted - 22/01/2009 : 16:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit cibalia's Homepage  Send cibalia a Private Message
Nisam citao Julia, ali bi je volio vidjeti izdanu i cim piše Berardi znam da mogu ocekivati predobar strip. Ali bolje da nas iznenade.

U vlaku sam završio u istom vagonu s profesorom-inzom. Poceo mi je pricati o Zagorovim recenzijama, Zagorovim fanovima i autorima, te o Zagoru opcenito. Nakon 10 minuta sam se bacio pod tracnice...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 22/01/2009 : 16:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Na žalost ni Julija ni Lazarus nisu strip junaci koji mogu ostaviti utisak na veliki broj ljubitelja stripa...
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/01/2009 : 16:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Na žalost ni Julija ni Lazarus nisu strip junaci koji mogu ostaviti utisak na veliki broj ljubitelja stripa...


Na srecu profesor-inz nije chlan foruma chije mishljenje mozhe ostaviti utisak na veliki broj ljubitelja stripa...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/01/2009 : 17:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by profesor-inz

Na žalost ni Julija ni Lazarus nisu strip junaci koji mogu ostaviti utisak na veliki broj ljubitelja stripa...


Na srecu profesor-inz nije chlan foruma chije mishljenje mozhe ostaviti utisak na veliki broj ljubitelja stripa...



Mene je pokolebao,ja razmisljam da prodam sve sto imam od Texa
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/01/2009 : 17:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by profesor-inz

Na žalost ni Julija ni Lazarus nisu strip junaci koji mogu ostaviti utisak na veliki broj ljubitelja stripa...


Na srecu profesor-inz nije chlan foruma chije mishljenje mozhe ostaviti utisak na veliki broj ljubitelja stripa...



Mene je pokolebao,ja razmisljam da prodam sve sto imam od Texa


Pitanje je samo hoces li naci nekoga ko hoce da baci lovu na tako nesto...ali eto,ako opet nestane gasa,imaces cime vatru da palis

Zao mi je Samuraj,ali prof.inc mudro zbori.Da nije u pravu, ti bi stripovi bili i danas na kioscima

Edited by - King Warrior on 22/01/2009 17:49:36
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18761 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/01/2009 : 17:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
i ja se slažem s profesorom, da su se prodavali ko Zagor vec bi pao kakav jubilarac...al kad se nisu...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 22/01/2009 : 18:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by profesor-inz

Na žalost ni Julija ni Lazarus nisu strip junaci koji mogu ostaviti utisak na veliki broj ljubitelja stripa...


Na srecu profesor-inz nije chlan foruma chije mishljenje mozhe ostaviti utisak na veliki broj ljubitelja stripa...



Mene je pokolebao,ja razmisljam da prodam sve sto imam od Texa


Pitanje je samo hoces li naci nekoga ko hoce da baci lovu na tako nesto...ali eto,ako opet nestane gasa,imaces cime vatru da palis

Zao mi je Samuraj,ali prof.inc mudro zbori.Da nije u pravu, ti bi stripovi bili i danas na kioscima


Pa sta cu sad ja?! Zivim u zgradi, pa ja ne mogu ni vatru da palim. Propao sam.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 22/01/2009 : 18:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Ne znam da li je moje mišljenje bitno ali Teler i King su konstatovali videno stanje.
Istina je da se Zagor prodaje u 1000 izdanja kao lud,a da Lazarusa,Natana ,Julije i slicnih nigde nema.
Šta misliš Samuraju zašto je to tako?
Možda izdavaci imaju nešto protiv pomenutih junaka?
Jednostavan je odgovor svaka cast tebi ,ali ljude to neinteresuje previše...u teško vreme samo kvalitet može da prode , to je istina.
Zato bih te zamolio da ne daješ cinicne komentare na moja realna sagledavanja situacije.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 22/01/2009 : 18:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message

Stidi se Samuraju!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 22/01/2009 : 18:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Stidi se ali razmisli pre nego kažeš nešto,moraš da imaš argumente kada nešto kažeš...a tvoji su gašenje svih junaka koje toliko hvališ
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/01/2009 : 18:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Zashto je najproftabilniji film svih vremena Titanik? Najchitaniji magazin Svet? Najchitanije novine Kurir? Najpopularnija pevachica Seka?

To shto najveci broj ljudi misli da je neshto super, ne govori nishta o kvalitetu toga. Samo o tome da je prijemchivo skoro svakome.

Prodaja nije jednako kvalitet. Samo se u vrlo retkim sluchajevima te stvari poklope.

I nijednog junaka u ovom topiku nisam hvalio. Samo ne volim kada ljudi lupetaju i pokushavaju da svoje neznanje i glupost proture kao univerzalnu kosmichku istinu. Lazarusa nisam ni chitao. Nijednu epizodu. Ali to shto je napravljeno 5 ili 5 miliona epizoda Lazarusa mozhe da znachi da je sjajan strip isto toliko koliko i da je uzhasan.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18761 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/01/2009 : 18:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
ja sam ga citao i mogu ti rec-nije loš al ništa narocito...u pocetku više krimi žanr pa kasnije vojno-fantazijski...nekoliko dobrih epizoda, crtaci sa iznimkama prosjecni...a nije ni Bonellijev
lik pa...
Nemam ništa protiv da ga netko pocne opet...ali kad te jednom ujede zmija...
Na kioscima nebi progurao ni pet brojeva, cak ni u izdanju VC...a u nakladi 500 komada za kolekcionare se pitam koje to kolekcijonare, kad jih ni nema...još uvijek prolaze najbolje stari junaci...valjda jer i mi citatelji nismo najmladi...
Juliju bi isto volio ali ako moram birat nju ili Raidera..muški šovinizam prevlada.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 22/01/2009 : 19:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

u teško vreme samo kvalitet može da prode , to je istina.


Tacno. Kad je ovde tokom prošle decenije bilo najteže, prodavao se samo Korto Malteze, a od Zagora nije bilo ni traga. Tek sada kada se lakše diše, pojavio se i on. :P ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 22/01/2009 : 22:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message

A i Ken Parker je iso ko alva
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/01/2009 : 13:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Samuraju niti citam svet , niti kurir,ne slušam ni seku,a i spomenute novine mnogi kupuju jer su jeftine,Zagor je nešto drugo traje 50 godina a ja ga citam vec 27 godina,i odgovarao mi je sa 6 godina a i sada sa 33.I nije u pitanju moj stav ovde u Požarevcu ima bar 10 ljudi koji iskljucivo kupuju Zagora,dok ih pomenuti junaci ne zanimaju ni pod razno.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 23/01/2009 : 13:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
A, ako ima 10 ljudi u Pozharevcu koje nishta drugo ne zanima, onda to sve menja, i moram da priznam da sve osim Zagora ne valja.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/01/2009 : 17:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

A, ako ima 10 ljudi u Pozharevcu koje nishta drugo ne zanima, onda to sve menja, i moram da priznam da sve osim Zagora ne valja.





Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/01/2009 : 19:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Drago mi je da se menjaš Samuraju,vidiš da se može kad hoceš.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 23/01/2009 : 19:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Drago mi je da se menjaš Samuraju,vidiš da se može kad hoceš.


Svako pametan ima sposobnost da promeni mishljenje, da nauchivshi nove stvari revidira svoje stavove. To se zove odrastanje.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/01/2009 : 12:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Drago mi je i ja sam prošao kroz tu fazu
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 24/01/2009 : 17:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Erazmo Roterdamski, Pohvala ludosti:

"...ako mudrost leži u iskustvu, ko više zaslužuje da nosi ime mudraca: da li pametan, koji se nešto iz stida, nešto iz plašljivosti ne prihvata nicega ili ludak, koga ni od jedne namjere ne odvraca ni stid (jer ga nema) ni opasnost (jer ne razmišlja)? Mudrac se zagnjuruje u knjige starih pisaca, gdje se nauci nekom pretjeranom cjepidlacenju. Ludak, naprotiv, ako se ne varam, baš stoga što neprestano ucestvuje u svemu i ne haje za opasnost, stice pravu mudrost. To je dobro uocio i Homer, iako je bio slijep, jer veli: i lud se nauci u nevolji."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000