forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koliko ustvari uživate u stripovima?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/08/2008 : 10:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

pustite curu na miru,manitaši! ionako ste potirali gotove sve ženske odavde.

Ma tko ju zajebava? Ja sam se samo našalio, a ona je sa svojih petnaest godina to automatski shvatila kao valjda nekakvo upucavanje. No, vidiš da stvari ipak idu na bolje, sad odgovara u roku od nekoliko sati, što znaci da je nekoga angažirala da joj pomogne, a što opet znaci da smo potakli mlade generacije da zajedno rade, da se medusobno konzultiraju, i da na kraju krajeva zajedno stvaraju. To ja zovem napretkom, a to je, prijatelju, više nego što su ''Teen'', ''OK'' i ostali slicni casopisi ucinili za njenu generaciju tokom svih ovih godine. I feel good.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 23/08/2008 11:01:24
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/08/2008 : 11:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by ?uvec

Skupljam stripove od 1999. i stvarno uživam u svakoj sekundi potrošenoj na ovaj svoj hobi! Imam tu srecu da svoju strast (I FINANCIJSKA PITANJA) prema stripu dijelim sa svojim burazom (kojeg ovom prilikom pozdravljam). Imamo kolekciju od preko 2000 stripova i na to smo jako ponosni Moram priznati da mi se svako malo pricini da mi se ta strast prema stripovima pretvorila u neku naviku, puko popunjavanje rupa u kolekciji... A ipak, svaki put kad kupim novi strip, dodjem doma, sjednem na krevet u svojoj sobi i obavim svoj ritual: najprije proucim naslovnicu, do najsitnijih detalja...onda prelistam strip i pokušavam pogoditi ko je crtac (naravno, dobar sam u tome)...zatim pogledam ko su scenarist i crtac (no, za crtaca vec znam), naslov originala i na kraju naslovnicu sljedeceg broja... Volim zamišljati do kakvih ce tocno zapleta doci u sljedecem broju, narocito kad je rijec o Dylanu Dogu (nemam pojma zakaj)! I u tih nekoliko (citaj "PUNO") minuta za mene ne postoji ništa drugo, totalno se iskljucim! Buraz me stalno za to zajebava, pa veli "Kaj je, opet buljiš?!"! I u tim trenucima shvacam, uvijek iznova, da mi stripovi NIKAD nece prijeci u naviku...

Ovo ja zovem zdravim odnosom prema stripu, tome bi svi trebali težiti. Svaka cast.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 23/08/2008 11:03:20
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 23/08/2008 : 13:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by ?uvec

Skupljam stripove od 1999. i stvarno uživam u svakoj sekundi potrošenoj na ovaj svoj hobi! Imam tu srecu da svoju strast (I FINANCIJSKA PITANJA) prema stripu dijelim sa svojim burazom (kojeg ovom prilikom pozdravljam). Imamo kolekciju od preko 2000 stripova i na to smo jako ponosni Moram priznati da mi se svako malo pricini da mi se ta strast prema stripovima pretvorila u neku naviku, puko popunjavanje rupa u kolekciji... A ipak, svaki put kad kupim novi strip, dodjem doma, sjednem na krevet u svojoj sobi i obavim svoj ritual: najprije proucim naslovnicu, do najsitnijih detalja...onda prelistam strip i pokušavam pogoditi ko je crtac (naravno, dobar sam u tome)...zatim pogledam ko su scenarist i crtac (no, za crtaca vec znam), naslov originala i na kraju naslovnicu sljedeceg broja... Volim zamišljati do kakvih ce tocno zapleta doci u sljedecem broju, narocito kad je rijec o Dylanu Dogu (nemam pojma zakaj)! I u tih nekoliko (citaj "PUNO") minuta za mene ne postoji ništa drugo, totalno se iskljucim! Buraz me stalno za to zajebava, pa veli "Kaj je, opet buljiš?!"! I u tim trenucima shvacam, uvijek iznova, da mi stripovi NIKAD nece prijeci u naviku...

Ovo ja zovem zdravim odnosom prema stripu, tome bi svi trebali težiti. Svaka cast.



I nadao sam se da ce me neko razumijeti... Hvala ti flamboyant!

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 23/08/2008 : 13:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by lwood

pustite curu na miru,manitaši! ionako ste potirali gotove sve ženske odavde.

Ma tko ju zajebava? Ja sam se samo našalio, a ona je sa svojih petnaest godina to automatski shvatila kao valjda nekakvo upucavanje. No, vidiš da stvari ipak idu na bolje, sad odgovara u roku od nekoliko sati, što znaci da je nekoga angažirala da joj pomogne, a što opet znaci da smo potakli mlade generacije da zajedno rade, da se medusobno konzultiraju, i da na kraju krajeva zajedno stvaraju. To ja zovem napretkom, a to je, prijatelju, više nego što su ''Teen'', ''OK'' i ostali slicni casopisi ucinili za njenu generaciju tokom svih ovih godine. I feel good.



pa ja sam se isto našalila, ali nisi u stanju podnijet kad ti netko da inteligentan odgovor, pogotovo ako se radi o curi jel? pravo muško nema što. taj svoj patronizirajuci stav zadrži za svoju djevojku. ne mislim visit na ovoj temi da bih odgovarala jadniku tvoje vrste, tako da možeš slobodno zamislit svakakve drugacije scenarije po kojima ti ispadaš nevjerojatno pametan, a ja nevjerojatna nezrela, glupa i....? budalo!
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/08/2008 : 15:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Nika, zlobna si i okrutna. Ne pricam više s tobom.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 23/08/2008 : 19:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Na tom ostrvu/rtu baš i nemaš puno cura a flambi? :))

...
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/08/2008 : 19:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Na tom ostrvu/rtu baš i nemaš puno cura a flambi? :))

Ima, ali nose kosti u nosevima pa i nisu baš nešto...

A Nika nije cura, barem ne zapravo. Tako da bi ti preporucio da odeš na izoštravanje osjetila da nebi veceras na svoju žalost ulovio neku dlakavu guzicu.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20989 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/08/2008 : 21:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Pocelo je kao sasvim obican topic " Koliko ustvari uživate u stripovima ", a završice se kao strasna ljubavno-stripofilska avantura izmedu lepe studentkinje Nike iz Zagreba i misterioznog cuvara svetionika sa Nove Kaledonije

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/08/2008 : 22:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ko se bije taj se voli, ko se bije taj se voli.....

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20989 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/08/2008 : 23:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Koliko vidim na dve zadnje stranice uglavnom se offtopicari, jedino je ?Uvec u kontekstu i kvari dobru zabavu. Zahtevam od moderatora da ga izbaci na 6 meseci!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/08/2008 : 09:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
Ja ne vjerujem da je Nika žensko, to je glavni problem. No dobro, dosta sam oftopicario.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18756 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/08/2008 : 09:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Možda je naša Nika unuka Ani Cetri Pištolja. Nekako mi je oštra.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 27/08/2008 : 22:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Možda je naša Nika unuka Ani Cetri Pištolja. Nekako mi je oštra.

Ne nego Red Sonjina!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/08/2008 : 22:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by teller

Možda je naša Nika unuka Ani Cetri Pištolja. Nekako mi je oštra.

Ne nego Red Sonjina!!!


Pa gde si sine, nije te bilo na forumu, izdrzao si kaznu, kako je?, Sad ce skola?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 27/08/2008 : 23:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
volim stripove zato shto ne jedu govna!!!!

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 27/08/2008 : 23:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ko se bije taj se voli, ko se bije taj se voli.....


koja ste deca,dajte da vas cika veljko poduci malo

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 28/08/2008 : 13:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by teller

Možda je naša Nika unuka Ani Cetri Pištolja. Nekako mi je oštra.

Ne nego Red Sonjina!!!


Pa gde si sine, nije te bilo na forumu, izdrzao si kaznu, kako je?, Sad ce skola?

Je** se tata! Zašto me podsjecaš na školu!

Edited by - mali od palube on 28/08/2008 13:33:26
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/08/2008 : 17:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by teller

Možda je naša Nika unuka Ani Cetri Pištolja. Nekako mi je oštra.

Ne nego Red Sonjina!!!


Pa gde si sine, nije te bilo na forumu, izdrzao si kaznu, kako je?, Sad ce skola?

Je** se tata! Zašto me podsjecaš na školu!


Sinko, moras ucit, da budes pametan, a i moram te vaspitavat, a je....mamicu...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

chkuna
New Member



Croatia
192 Posts

Member since 26/09/2006

Posted - 01/09/2008 : 21:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit chkuna's Homepage  Send chkuna a Private Message
quote:
Originally posted by ?uvec

Skupljam stripove od 1999. i stvarno uživam u svakoj sekundi potrošenoj na ovaj svoj hobi! Imam tu srecu da svoju strast (I FINANCIJSKA PITANJA) prema stripu dijelim sa svojim burazom (kojeg ovom prilikom pozdravljam). Imamo kolekciju od preko 2000 stripova i na to smo jako ponosni Moram priznati da mi se svako malo pricini da mi se ta strast prema stripovima pretvorila u neku naviku, puko popunjavanje rupa u kolekciji... A ipak, svaki put kad kupim novi strip, dodjem doma, sjednem na krevet u svojoj sobi i obavim svoj ritual: najprije proucim naslovnicu, do najsitnijih detalja...onda prelistam strip i pokušavam pogoditi ko je crtac (naravno, dobar sam u tome)...zatim pogledam ko su scenarist i crtac (no, za crtaca vec znam), naslov originala i na kraju naslovnicu sljedeceg broja... Volim zamišljati do kakvih ce tocno zapleta doci u sljedecem broju, narocito kad je rijec o Dylanu Dogu (nemam pojma zakaj)! I u tih nekoliko (citaj "PUNO") minuta za mene ne postoji ništa drugo, totalno se iskljucim! Buraz me stalno za to zajebava, pa veli "Kaj je, opet buljiš?!"! I u tim trenucima shvacam, uvijek iznova, da mi stripovi NIKAD nece prijeci u naviku...



Mislim da bi ti trebal iti k doktoru... BOK, BURAZ!!!

Zapalit cu pol vugrada,
da zasadim vinograda!!!
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 01/09/2008 : 21:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
quote:
Originally posted by chkuna

quote:
Originally posted by ?uvec

Skupljam stripove od 1999. i stvarno uživam u svakoj sekundi potrošenoj na ovaj svoj hobi! Imam tu srecu da svoju strast (I FINANCIJSKA PITANJA) prema stripu dijelim sa svojim burazom (kojeg ovom prilikom pozdravljam). Imamo kolekciju od preko 2000 stripova i na to smo jako ponosni Moram priznati da mi se svako malo pricini da mi se ta strast prema stripovima pretvorila u neku naviku, puko popunjavanje rupa u kolekciji... A ipak, svaki put kad kupim novi strip, dodjem doma, sjednem na krevet u svojoj sobi i obavim svoj ritual: najprije proucim naslovnicu, do najsitnijih detalja...onda prelistam strip i pokušavam pogoditi ko je crtac (naravno, dobar sam u tome)...zatim pogledam ko su scenarist i crtac (no, za crtaca vec znam), naslov originala i na kraju naslovnicu sljedeceg broja... Volim zamišljati do kakvih ce tocno zapleta doci u sljedecem broju, narocito kad je rijec o Dylanu Dogu (nemam pojma zakaj)! I u tih nekoliko (citaj "PUNO") minuta za mene ne postoji ništa drugo, totalno se iskljucim! Buraz me stalno za to zajebava, pa veli "Kaj je, opet buljiš?!"! I u tim trenucima shvacam, uvijek iznova, da mi stripovi NIKAD nece prijeci u naviku...



Mislim da bi ti trebal iti k doktoru... BOK, BURAZ!!!



PA DI SI, BURAŠCINO?!!! I, kak tvoj vugrad?

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/09/2008 : 22:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Hej! Ja sam Dejan, radim u skladištu, volim stripove i imam mladeg brata...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/09/2008 : 14:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hej! Ja sam Dejan, radim u skladištu, volim stripove i imam mladeg brata...

, , , , i još jednom

P.S.
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 02/09/2008 : 22:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hej! Ja sam Dejan, radim u skladištu, volim stripove i imam mladeg brata...



Ne, JA sam Dejan, radim u skladištu i imam mladjeg brata!
I otkud znaš da sam ja stariji

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 02/09/2008 : 23:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Koliko vidim na dve zadnje stranice uglavnom se offtopicari, jedino je ?Uvec u kontekstu i kvari dobru zabavu. Zahtevam od moderatora da ga izbaci na 6 meseci!



Samo da nježno sletim

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47019 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/09/2008 : 23:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hej! Ja sam Dejan, radim u skladištu, volim stripove i imam mladeg brata...



skladištu cega? budi precizniji

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000