forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gde je nestao topic?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

anto
Advanced Member



Serbia
20955 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/09/2008 : 21:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Pre nekoliko dana kada sam bacio pogled na forum video sam skroz lud topic o masturbaciji na ženske u stripovima, mislim da se zvao Drk strip.Kada sam ovo ispricao drugarima, inace nestripašima, popadali su od smeha. I onda ,ja da im pokažem kako to sve izgleda , topica nema.Tražio sam ga jedno 15 minuta, dok momci nisu izgubili živce i optužili me da sam sve izmislio.Da li je ovaj topic izbacen zbog lascivne teme ili sam ja ipak za sanatorijum

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/09/2008 : 21:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message

Misterija orga(ni)zma...

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31402

Baci pogled ovamo, samo, kad ti dodu drugovi, nemojte da vas ponese tema..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 06/09/2008 : 21:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
Topic je premješten u svaštaru.
Autor

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 06/09/2008 : 21:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter


Misterija orga(ni)zma...

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31402

Baci pogled ovamo, samo, kad ti dodu drugovi, nemojte da vas ponese tema..


Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20955 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/09/2008 : 21:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Hvala Dejane
Sinoc sam gledao film Torente, 3 deo, i na ovaj topic me podsetila scena kada Torente predlaže kolegi u kolima da ubiju vreme tako što ce da drkaju jedan drugom uz Torenteov komentar "bez pederluka".Film je kao i topic bolestan, ali i sjajan.Bravo Raga!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Raga
Senior Member



Croatia
1028 Posts

Member since 03/06/2008

Posted - 06/09/2008 : 22:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Raga a Private Message
Fala! Ma meni je najdraže kad nekog mogu dobro nasmijat. Al ovo je vec 3. topic da se govori o mom Drk stripu. A u nekim topicima se isto spomene.
Al ajte molim vas mi objasnite šta je tolko smješno u tom topicu. Nisam uopce ni pomišljao da ce se ovolko pricat o njemu.

Kad ce Chico remitenda sve ispocetka? Oce bit u HC-u? Joj jedva cekam.
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 06/09/2008 : 22:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
IJU!
Pa ovde ima i finih dama zaboga...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3542 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 07/09/2008 : 01:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Pre nekoliko dana kada sam bacio pogled na forum video sam skroz lud topic o masturbaciji na ženske u stripovima, mislim da se zvao Drk strip.Kada sam ovo ispricao drugarima, inace nestripašima, popadali su od smeha. I onda ,ja da im pokažem kako to sve izgleda , topica nema.Tražio sam ga jedno 15 minuta, dok momci nisu izgubili živce i optužili me da sam sve izmislio.Da li je ovaj topic izbacen zbog lascivne teme ili sam ja ipak za sanatorijum



Mene gledaju popreko zbog same chinjenice da obozavam stripove, ne daj Boze ovako neshto da pomenem, potpisao bih sebi zajebavanje na sopstveni rachun bar dve godine, znajuci drushtvo!

Ali, Raga, stvarno si ludak! Koji topic, choveche...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25110 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/09/2008 : 01:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Hvala Dejane
Sinoc sam gledao film Torente, 3 deo, i na ovaj topic me podsetila scena kada Torente predlaže kolegi u kolima da ubiju vreme tako što ce da drkaju jedan drugom uz Torenteov komentar "bez pederluka".Film je kao i topic bolestan, ali i sjajan.Bravo Raga!



Zvuci mi kao film koji nikada necu pogledati..

I,kako je bilo sa društvom??

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20955 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/09/2008 : 11:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
pogledaj film obavezno, prvi deo je kultno ostvarenje. Totalno se razlikuje od Americkog klišea, cudi me da ga nisi gledao, ako si i malo u svetu filmova. A ako nisi pogledaj ga , plakaceš od smeha

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 07/09/2008 : 16:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Trebao bi i ovaj topic u svastaru
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 07/09/2008 : 16:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Inace hvala za ovaj topic, dugo sam se pitao kako se zove komedija koju mi je spominjao jedan prijatelj pre par meseci a koju nisam gledao. Sad ste me podsetili - Torente - odoh da ga negde pronadjem
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000