forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Drvlje i kamenje...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/09/2008 : 12:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Prodavac stripova baron iz Srbije,kojemu sam bidao aukciju Velika Moc Malog Šninkela,a kojeg je ocjenio sa ocjenom 'glancer' uz predocenu sliku,uvjerio me da kako još uvijek na aukcijama ima prevara.
Ovo što sam jutros dobio poštom je sramota za preprodavace.
Ovo je najlošije tvrdokoricno izdanje koje sam u životu mome vidio.
1.Prljavi strip
2.Razbijeni kutevi stripa
3.Presavijen po pola (stvarno sam se nacudio kako netko posjeduje takvu snagu,da je to mogao uraditi sa tvrdim koricama i 140 stranica)
4.hrbat kos

Veliko hvala,veliki preprodavacu
al kod vas više ne kupujem ni za živu glavu
a ostali nek se usude

ja cekam da me prode bijes

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/09/2008 : 12:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
mene zanima: kako tako dobro upropastiti strip?!
svaka cast na talentu, barone
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/09/2008 : 13:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
možda je neki bilder pa se zanija

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 08/09/2008 : 15:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
Fuf, necu ni da falim ni da kudim, ali sve ono što je Baron izložio deluje vrlo pristojno...

Verujem da je ludo i što te pitam, ali Kico da se nije oštetio usput?
Kakav je bio omot u kom su ti ga poslali?

100 put mi se desilo da se strip zbog granicne kontrole otvara i prepakuje, pa i ošteti (ali ne do te mere koju si opisao).

Vidi sa Baronom pa neka ti pojasni...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/09/2008 : 16:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Verujem da je ludo i što te pitam, ali Kico da se nije oštetio usput?
Kakav je bio omot u kom su ti ga poslali?

100 put mi se desilo da se strip zbog granicne kontrole otvara i prepakuje, pa i ošteti (ali ne do te mere koju si opisao).



Kad bi se glancer oštetio usput onda bi vjerovatno samo kutevi bili prebijeni ili bi ostao trag jakog udarca na stripu.Kod tvrdokoricnih albuma je to odmah vidljivo.

Ako su ga na granici otvarali i prepakirali,onda su isti takav glancer više puta šutali više carinika,gadali se s njim cijelu popodnevnu smjenu i obrisali ruke s njim nakon obilnog obroka.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 08/09/2008 : 16:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
drzi se frende, uz tebe sam
i neka Sila uvijek bude s tobom

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/09/2008 : 16:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Prodavac stripova baron iz Srbije,kojemu sam bidao aukciju Velika Moc Malog Šninkela,a kojeg je ocjenio sa ocjenom 'glancer' uz predocenu sliku,uvjerio me da kako još uvijek na aukcijama ima prevara.
Ovo što sam jutros dobio poštom je sramota za preprodavace.
Ovo je najlošije tvrdokoricno izdanje koje sam u životu mome vidio.
1.Prljavi strip
2.Razbijeni kutevi stripa
3.Presavijen po pola (stvarno sam se nacudio kako netko posjeduje takvu snagu,da je to mogao uraditi sa tvrdim koricama i 140 stranica)
4.hrbat kos

Veliko hvala,veliki preprodavacu
al kod vas više ne kupujem ni za živu glavu
a ostali nek se usude

ja cekam da me prode bijes


Stavi sliku ako možeš, baš bih volio to vidjeti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 08/09/2008 : 16:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
quote:

Ako su ga na granici otvarali i prepakirali,onda su isti takav glancer više puta šutali više carinika,gadali se s njim cijelu popodnevnu smjenu i obrisali ruke s njim nakon obilnog obroka.




nebih volio biti blizu tebe dok si ovo pisao, usprkos mojih 120kg

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

Man_of_Steel
Advanced Member



Serbia
3708 Posts

Member since 24/10/2007

Posted - 08/09/2008 : 20:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Man_of_Steel a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Man_of_Steel

Verujem da je ludo i što te pitam, ali Kico da se nije oštetio usput?
Kakav je bio omot u kom su ti ga poslali?

100 put mi se desilo da se strip zbog granicne kontrole otvara i prepakuje, pa i ošteti (ali ne do te mere koju si opisao).



Kad bi se glancer oštetio usput onda bi vjerovatno samo kutevi bili prebijeni ili bi ostao trag jakog udarca na stripu.Kod tvrdokoricnih albuma je to odmah vidljivo.

Ako su ga na granici otvarali i prepakirali,onda su isti takav glancer više puta šutali više carinika,gadali se s njim cijelu popodnevnu smjenu i obrisali ruke s njim nakon obilnog obroka.



Sori frend, nisam znao da je toliko gadno...

U tom slucaju imaš pravo biti ozlojeden...

Whenever You need hard center, I will be there...
Go to Top of Page

baron
Starting Member

Serbia
1 Posts

Member since 13/08/2007

Posted - 08/09/2008 : 22:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send baron a Private Message
Ne znam šta da kažem.
Dve su opcije: Ili je ovo zlonamerno i ne znam iz kog razloga upereno protiv mene ili se oštetio tokom puta.Ne znam zašto bi Kico mene blatio ali tvrdim da sam poslao glancer i da je gotovo nemoguce da se tvrdokoriceni novi strip album na taj nacin ošteti prilikom transporta.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 08/09/2008 : 22:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by baron

Ne znam šta da kažem.
Dve su opcije: Ili je ovo zlonamerno i ne znam iz kog razloga upereno protiv mene ili se oštetio tokom puta.Ne znam zašto bi Kico mene blatio ali tvrdim da sam poslao glancer i da je gotovo nemoguce da se tvrdokoriceni novi strip album na taj nacin ošteti prilikom transporta.



Nikad nisam blatio nikoga.Aukcije shvacam maksimalno ozbiljno i tako se ponašam ako sam bilo prodavac bilo kupac.
Al kada sam vidio ovo jutros .... poludio sam.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/09/2008 : 22:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Od barona sam kupio 7 albuma tvrdokoricenih, i desetak grafickih novela, sve mi je stiglo u glanc stanju, to je moje iskustvo u vezi njegovih stripova.....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 08/09/2008 : 22:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
ajd, dobro da se to nije desilo nekom pravom stripu, starom zagoru etc.

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

bronza
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 20/11/2006

Posted - 08/09/2008 : 23:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send bronza a Private Message
Evo nesto o tom clanu sto je ranije pisano
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26249&whichpage=8

Nikad nisam bio zlato!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/09/2008 : 23:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by bronza

Evo nesto o tom clanu sto je ranije pisano
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26249&whichpage=8


kako bi srbi rekli:"prosto k'o pasulj"

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/09/2008 : 23:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
barone,ili vrati kici lovu ili mu posalji novi strip...tek kad to riješite,možeš se vratiti na aukcije...iako ne vidim razloga da se vracaš...ikad više...mailove ste razmjenili,dakle...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 09/09/2008 : 10:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by bronza

Evo nesto o tom clanu sto je ranije pisano
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26249&whichpage=8


O jebemu...

Kad sam bidao strip,ovo nisam znao....

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 09/09/2008 : 17:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by baron

Ne znam šta da kažem.
Dve su opcije: Ili je ovo zlonamerno i ne znam iz kog razloga upereno protiv mene ili se oštetio tokom puta.Ne znam zašto bi Kico mene blatio ali tvrdim da sam poslao glancer i da je gotovo nemoguce da se tvrdokoriceni novi strip album na taj nacin ošteti prilikom transporta.



Opciju zlonamjerno možeš izbaciti. Nije Kico takva osoba, to svi znaju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 11/09/2008 : 00:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by bronza

Evo nesto o tom clanu sto je ranije pisano
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26249&whichpage=8


O jebemu...

Kad sam bidao strip,ovo nisam znao....





-Stavi sliku.Covjek tvrdi da je poslao super ocuvan strip.a valjda nije problem po stripu vidjet da li je uništen u transportu.DAJ GA NA ANALIZU,DA PROCJENIMO!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/09/2008 : 00:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by bronza

Evo nesto o tom clanu sto je ranije pisano
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26249&whichpage=8


O jebemu...

Kad sam bidao strip,ovo nisam znao....





-Stavi sliku.Covjek tvrdi da je poslao super ocuvan strip.a valjda nije problem po stripu vidjet da li je uništen u transportu.DAJ GA NA ANALIZU,DA PROCJENIMO!


aj kico,stavi sliku...doktor rale ce riješiti enigmu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 11/09/2008 : 01:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Globinjo,sa tobom ne komuniciram do dalnjeg(ni pismeno,ni usmeno,ni medijski,....nikako)! Izbacio si me sa foruma bez razloga(dobro,provokacija je bila namjerna),ali 30 dana je puno.Zato,kada dodeš u Zagreb na CRŠ,samo te žena može spasit!!

-Ima jedan lipi dalmatinski povik;-"Dobit ceš po brnji"!!!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/09/2008 : 02:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

-Globinjo,sa tobom ne komuniciram do dalnjeg(ni pismeno,ni usmeno,ni medijski,....nikako)! Izbacio si me sa foruma bez razloga(dobro,provokacija je bila namjerna),ali 30 dana je puno.Zato,kada dodeš u Zagreb na CRŠ,samo te žena može spasit!!

-Ima jedan lipi dalmatinski povik;-"Dobit ceš po brnji"!!!!!


nije brnji,nego labrnji
a mogao bi te opet izbaciti,podjebavaš srbe u svaštari...srami se

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/09/2008 : 02:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by kico

[quote]Originally posted by Man_of_Steel

Ako su ga na granici otvarali i prepakirali,onda su isti takav glancer više puta šutali više carinika,gadali se s njim cijelu popodnevnu smjenu i obrisali ruke s njim nakon obilnog obroka.




Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 11/09/2008 : 03:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dveribad

-Globinjo,sa tobom ne komuniciram do dalnjeg(ni pismeno,ni usmeno,ni medijski,....nikako)! Izbacio si me sa foruma bez razloga(dobro,provokacija je bila namjerna),ali 30 dana je puno.Zato,kada dodeš u Zagreb na CRŠ,samo te žena može spasit!!

-Ima jedan lipi dalmatinski povik;-"Dobit ceš po brnji"!!!!!


nije brnji,nego labrnji
a mogao bi te opet izbaciti,podjebavaš srbe u svaštari...srami se



-"brnja" mi je više,onako....hajducki!
A što se tice izbacivanja,"dalje neceš moci"!!!!!!!!
-Nisam znao da je toliko neženja.Stvarno.Imam dobar prijedlog,ali je malo delikatan,pa ga nebih javno iznosio.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/09/2008 : 15:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
samo da se nadovežem
i ja sam nabavio šninkela od barona, zajedno s još nekim stripovima
i meni je stigao oštecen, ali ocito u puno boljem stanju nego kicin
uzeo sam od barona par starih zagora, komplet helboja i šninkela
on je to poslao u nekakvoj poštanskoj vreci, ostali stripovi su ok podnijeli put, ali šninkel je stigao porazbijan po rubovima
nisam se ljutio, samo sam bojanu savjetovao da nikome više ne šalje u tim vrecama

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dubac
Senior Member



Serbia
2955 Posts

Member since 12/10/2005

Posted - 13/09/2008 : 15:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dubac a Private Message
Bojan uopste ne pakuje stripove.Zapravo ga savrseno zabole u kakvom ce stanju stripovi stici kod kupaca.Vazno da je on uzeo lovu.
U fazi u kojoj sam ja saradjivao sa njim stripove bi ubacio u kutiju i tako poslao da oni potpuno neobezbedjeni lete po kutiji na sve strane.Nevidjena aljkavost a to je inace osobina koju najvise ne podnosim kod ljudi.
O njegovim ostalim kvalitetima sam pisao odavno i upozorio odavno i administraciju i kupce tako da mi je savest mirna.Nadao sam se kad je vec tu uz opsti blagoslov da je naucio neke lekcije ali aljkavost mu je izgleda jos uvek osobina.Uostalom ako je samo to jos uvek problem neka stavi neko jedno malo uputstvo kako se pakuju stripovi i neka bude obaveza za sve i to je to.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000