forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 VI Medunarodni Salon Stripa-Beograd????
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 25/09/2008 : 00:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Moram priznat da mi nije jasno da nitko iz Beograda nije na ovom sajtu službeno najavio Beogradski Salon Stripa,nitko tko ima iole veze sa tim dogadanjem!?
-Jel to nakakav bojkot sa njihove strane?-Zar je Kico morao sa Bobanovog foruma skinut informaciju?-Da li je to zaista nekakva ljutnja ili su opet nekakva durenja i "borbe sa vjetrenjacama"?

-Ipak se radi o prvom i još uvijek najjacem sajtu(mislim na posjecenost i clanove),pa mi je malo cudno.Danas sretnem nekoliko prijatelja koji se cude kada sam im rekao da idemo do Begeša na festival stripa jer im je prva informacija.Jel opet na snazi-"dovoljni smo sami sebi"???Jel ovo zaista tako ili sam ja zabrijao?

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/09/2008 : 01:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Siguran sam da se radi o previdu.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/09/2008 : 01:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

-Moram priznat da mi nije jasno da nitko iz Beograda nije na ovom sajtu službeno najavio Beogradski Salon Stripa,nitko tko ima iole veze sa tim dogadanjem!?


Misliš, nije na forumu?

Jer, na homepageu stripovi.com stoji najava vec nedelju dana:

http://www.stripovi.com/ShowArticle.asp?ID=110

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 25/09/2008 : 01:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by dveribad

-Moram priznat da mi nije jasno da nitko iz Beograda nije na ovom sajtu službeno najavio Beogradski Salon Stripa,nitko tko ima iole veze sa tim dogadanjem!?


Misliš, nije na forumu?

Jer, na homepageu stripovi.com stoji najava vec nedelju dana:

http://www.stripovi.com/ShowArticle.asp?ID=110



-To je ok,ali bi bilo sasvim normalno da se recimo Dean javio,cisto informativno.Ovo na "homic-pagu" je vjerojatno administrativna dobronamjerna gesta(iskreno ja to nisam niti primjetio,pregledam forum,ali se meni može oprostit jer sam "coroskopulus").
-Da,mislim na forum.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/09/2008 : 01:41:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Pa nije se javio ni na jednom forumu, niti covek ucestvuje na nekom forumu, pa nema razloga ni da se javi baš ovde. Ne treba zbog toga da im se pripisuje neka zla namera - odnosno "ljutnja & durenje".

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 25/09/2008 : 01:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Siguran sam da se radi o previdu.



-Cuj,fanu Lolobridida( šala),mislim da nije.Recimo da u modi više nisu "pinki starke"!.....
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 25/09/2008 : 01:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Ha. Ja i jesam fan Lollobrigida i potajno sam zaljubljen u Idu. Electro pop punk, kako ne voleti tako nešto? Imaju jednu pesmu o gejevima, pa šta? Meni kao heteroseksualcu to ne predstavlja nikakav problem.

Iz mog iskustva, Dejan mailom javi program i satnicu kljucnim ljudima sajtova, kao i zadnjih par godina u nazad. I to je, po meni, sasvim dovoljno.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 25/09/2008 : 01:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Pa nije se javio ni na jednom forumu, niti covek ucestvuje na nekom forumu, pa nema razloga ni da se javi baš ovde. Ne treba zbog toga da im se pripisuje neka zla namera - odnosno "ljutnja & durenje".



-Ništa im ne prepisujem,a Deana sam spomenuo jer ga poznajem.Na svim vašim forumima je to netko otvorio,evo zar je bilo teško nekome rec da se javi i ovdje,ako ništa-cisto informativno.Nije tu nikakva zla namjera,ali ......evo primjer-ja necu doci,mada u petak idem u Srbiju,ali do SKC-a necu,ali Dedinje mi ne gine ovog puta!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 25/09/2008 : 02:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Ha. Ja i jesam fan Lollobrigida i potajno sam zaljubljen u Idu. Electro pop punk, kako ne voleti tako nešto? Imaju jednu pesmu o gejevima, pa šta? Meni kao heteroseksualcu to ne predstavlja nikakav problem.

Iz mog iskustva, Dejan mailom javi program i satnicu kljucnim ljudima sajtova, kao i zadnjih par godina u nazad. I to je, po meni, sasvim dovoljno.



-dobro,super je Ida.Ako ju želiš upoznat ili mobitel,samo javi!Mislim da ni ona,onako "opaljena",ne vjeruje da je netko fan njenog benda!
-Nije to dovoljno,uobicajno je da se gosta u kucu pozove,a to što ste vi Srbi negostoljubiv narod,neka vam bude!
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/09/2008 : 02:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message
Na svim forumima je to uradio ili neko od moderatora, ili neko od clanova samoinicijativno.

Dakle, kriv je Markos što nije otvorio temu.

(šalu na stranu, naravno da nije, covek je to okacio na homepage koji tome i služi. to što ljudi dolaze samo na forum - pa to stvarno nije do njega)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 25/09/2008 : 02:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
[quote]Originally posted by DusMan

Ha. Ja i jesam fan Lollobrigida i potajno sam zaljubljen u Idu. Electro pop punk, kako ne voleti tako nešto? Imaju jednu pesmu o gejevima, pa šta? Meni kao heteroseksualcu to ne predstavlja nikakav problem.

------Ocito da ne.Ukapiro sam,pa se malo šalim iz simpatije.Ako ti je to nekakva utjeha,nisi samo ti zaljubljen u Idu.Ljudi vole "muškobanjaste djevojke",što u današnje doba dovodi u pitanje heteroseksualno opredjeljenje!??
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 25/09/2008 : 02:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

Na svim forumima je to uradio ili neko od moderatora, ili neko od clanova samoinicijativno.

Dakle, kriv je Markos što nije otvorio temu.

(šalu na stranu, naravno da nije, covek je to okacio na homepage koji tome i služi. to što ljudi dolaze samo na forum - pa to stvarno nije do njega)



-Ok.ocito da je Markos kriv!
-Kico je to okacio,pa cemo ga kao nagradu zvat "Kica"!
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 25/09/2008 : 08:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message
jedno offtopic pitanje za dveribada :)

sad sam vidio u mojim komentarima sa aukcija( koje inace vrlo rijetko gledam) da dolazis u Titograd u 8.mjesecu ????

Molim te nemoj mi reci da si bio i da se nismo mogli povezati

Pozdrav
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000