forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 -Vikend smještaj--ZAGREB...hostel-popust!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 11/11/2008 : 22:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
-Evo informacija za one koji misle ili bi željeli ovaj vikend navratit u Zagreb zbog festivala stripa (CRTANI ROMANI ŠOU...studentski centar,SAVSKA ULICA 25) i INTERLIBERA!!!!!!

-Na Remetincu postoji hostel(blizina hotela I),blizu "petlje",a recimo da se nalazi na polovici puta do VELASAJMA gdje se održava INTERLIBER i do STUDENTSKOG CENTRA(Savska ulica 25) gdje se održava festival stripa!-Spavanje u hostelu u trokrevetnim sobama je 130 kuna(cca.17 eura),a u cijeni je uracunata boravišna taksa i dorucak!!!!

-Znaci,ukoliko navratite u ZG na festival stripa,spavanje u hostelu,2 noci sa dva dorucka bi vas koštalo 260 kuna ili 35 eura.
-Možete se najavit ovdje,pa cu rezervirat smještaj ili dodete direktno do hostela i kažete da ste tu zbog festivala stripa(inace je spavanje od 180 do 230 kuna)!!!!!****

-*****Petak na vecer ili u subotu na vecer od Studentskog centra do hostela "udgruga CRŠ" sa dva kombija vršit ce prijevoz do hostela,da puno ne lutate!!!!-Put traje 5-10 minuta,vrijeme prijevoza dogovorimo,a možete me kontaktirat na mobitel---098/346-242(Ratko)

-Mislim da bi teško pronašli jeftiniji smještaj u Zagrebu,a hostel je renoviran i sreden,sve je uredno,od kreveta do kupaone(bio danas,pregledao sobe i sredio popust)...pa tko nema riješenje,neka se javi(može i ovdje)-POZDRAF!!



P.S.---Da nema zabune,u hostelu postoje i jednokrevetne i dvokrevetne sobe.Ukoliko netko dolazi sa suprugom ili djevojkom,slobodno upitajte i pozovite se na festival stripa jer imate popust na bilo koju kombinaciju.Možete i sami kontaktirat hostel na telefonski broj-----01/ 6140-042!!!!!!!!

Edited by - dveribad on 12/11/2008 15:20:01

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/11/2008 : 13:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
dveribade, svaka cast za ovu inicijativu
sad stvarno nitko nema izliku da ne dode
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 12/11/2008 : 13:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Tko hoce, nade nacin; tko nece, nade ispriku!!

Recimo meni frend slavi diplomski u subotu.. I to u Rijeci, svecana vecera i partijana astronomskih razmjera, pozvao je nas desetoricu u Rijeku!!!
Imam svo legitimno pravo da ne dodem na CRŠ.. Ali nakon što u Makarsku nikako nisam mogao doci ove godine, bilo bi više nego pederski od mene da zajebem obecanje da cu u subotu biti na CRŠ i družit se sa puno puno Vas..
Dakle biram CRŠ!!! (da mi je netko rekao prije 2 godine da cu prije izabrati CRŠ nego partijanje po Rijeci sa najboljim frendovima, mislio bi da je lud:))

I zato bi bilo jako lijepo od svih vas iz udaljenijih krajeva koji se još uvijek dvoumite da li doci ili ne, pregrizite govno i spakirajte se, jer je bar to Ratko zaslužio nakon takvog truda koji je uložio da svima izide u susret!

Edited by - Vjeko1980 on 12/11/2008 13:32:40
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 12/11/2008 : 15:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Tko hoce, nade nacin; tko nece, nade ispriku!!

Recimo meni frend slavi diplomski u subotu.. I to u Rijeci, svecana vecera i partijana astronomskih razmjera, pozvao je nas desetoricu u Rijeku!!!
Imam svo legitimno pravo da ne dodem na CRŠ.. Ali nakon što u Makarsku nikako nisam mogao doci ove godine, bilo bi više nego pederski od mene da zajebem obecanje da cu u subotu biti na CRŠ i družit se sa puno puno Vas..
Dakle biram CRŠ!!! (da mi je netko rekao prije 2 godine da cu prije izabrati CRŠ nego partijanje po Rijeci sa najboljim frendovima, mislio bi da je lud:))

I zato bi bilo jako lijepo od svih vas iz udaljenijih krajeva koji se još uvijek dvoumite da li doci ili ne, pregrizite govno i spakirajte se, jer je bar to Ratko zaslužio nakon takvog truda koji je uložio da svima izide u susret!



Hvala Vijeko! Pomogo što sam mogao.Mislim da ce bit ok,"ima nas Cvorovica...".
-U suštini,tko dode,sigurno nece požalit.Ne okuplja se ovakva ekipa autora stripa baš cesto.Red je da im zahvalimo i zaplješcemo,ipak su naši!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/11/2008 : 22:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
ja ne dolazim...jedino mi žao šta necu vjeki oprat uši,al bit ce prilke na mafestu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/11/2008 : 22:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta ce rec da ti ne ideš?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/11/2008 : 22:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

šta ce rec da ti ne ideš?


rasulo na poslu--bolovanja,godišnji odmori,nema tko radit...jebi ga,kao i još dosta njih,pisao sam dane za zadnji vikend...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/11/2008 : 23:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
necu ni ja moc al to mi je vec tradicija da ne mogu doc

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/11/2008 : 23:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

necu ni ja moc al to mi je vec tradicija da ne mogu doc


eto,ja sam više-manje na svakome,ali ne moš glavom kroz zid

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2008 : 16:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Globinjo valjda nece doci da ne mora okretati glavu od mene... A ja tako lep...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000