forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Što kupiti na Crš-u?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 12/11/2008 : 13:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Sprema se Crš što svi znaju.
Dakle koje su vaše preporuke koje stripove kupiti.
Što preporucate meni 14-ogodišnjem klincu.(Klara, torpedo, druuna itd. ne prihvacam kao prijedloge za sada.)

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 12/11/2008 : 14:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Sprema se Crš što svi znaju.
Dakle koje su vaše preporuke koje stripove kupiti.
Što preporucate meni 14-ogodišnjem klincu.(Klara, torpedo, druuna itd. ne prihvacam kao prijedloge za sada.)


Spawn, Kade i Fell. Za Strance si premlad, za Životinjsku abecedu prestar.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/11/2008 : 14:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Moram opet da te pitam imas li ti svoje ukuse?
Mislim....ne mislim nista lose zaista, nego me samo zanima na kojim kriterijumima bi se zasnivala tvoja kupovina stripova da nema ovog foruma?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/11/2008 : 14:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Moram opet da te pitam imas li ti svoje ukuse?
Mislim....ne mislim nista lose zaista, nego me samo zanima na kojim kriterijumima bi se zasnivala tvoja kupovina stripova da nema ovog foruma?



po meni je najbolje pitati za preporuku, kao sto to radi mali od palube
kriterija nemam(o), volim(o) sve tematike, od SF-a i vesterna do horrora, samo da je dobro
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9605 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/11/2008 : 14:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Moram opet da te pitam imas li ti svoje ukuse?
Mislim....ne mislim nista lose zaista, nego me samo zanima na kojim kriterijumima bi se zasnivala tvoja kupovina stripova da nema ovog foruma?



po meni je najbolje pitati za preporuku, kao sto to radi mali od palube
kriterija nemam(o), volim(o) sve tematike, od SF-a i vesterna do horrora, samo da je dobro




Mozda si u pravu, i stvarno nemam nista protiv toga sto pita, niti sam mislio da ga napadnem ili bilo sta.

Mozda sam samo posao od toga da se meni ne bi svidele neke stvari koje bi mi neko ovde preporucio, kao sto se nekome ne bi svidele stvari koje bih ja preporucio, pa zato. Mozes se lako zeznuti....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 12/11/2008 : 14:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Moram opet da te pitam imas li ti svoje ukuse?
Mislim....ne mislim nista lose zaista, nego me samo zanima na kojim kriterijumima bi se zasnivala tvoja kupovina stripova da nema ovog foruma?



po meni je najbolje pitati za preporuku, kao sto to radi mali od palube
kriterija nemam(o), volim(o) sve tematike, od SF-a i vesterna do horrora, samo da je dobro




Mozda si u pravu, i stvarno nemam nista protiv toga sto pita, niti sam mislio da ga napadnem ili bilo sta.

Mozda sam samo posao od toga da se meni ne bi svidele neke stvari koje bi mi neko ovde preporucio, kao sto se nekome ne bi svidele stvari koje bih ja preporucio, pa zato. Mozes se lako zeznuti....

Što se tice recimo Fibre tu se teško možeš zeznuti. Preview je stvarno velik i odmah možeš vidjeti svida li ti se ili ne. I ja sam ubacio, doduše malo manji preview tako da se barem donekle može vidjeti kakav je strip.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 12/11/2008 : 14:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by mali od palube

Sprema se Crš što svi znaju.
Dakle koje su vaše preporuke koje stripove kupiti.
Što preporucate meni 14-ogodišnjem klincu.(Klara, torpedo, druuna itd. ne prihvacam kao prijedloge za sada.)


Spawn, Kade i Fell. Za Strance si premlad, za Životinjsku abecedu prestar.



Dee je napisao super text o Kade-u, jedva chekam to, bice pravo osvezenje.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 12/11/2008 : 18:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Pa i ja isto volim sve ako je dobro...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 12/11/2008 : 18:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by mali od palube

Sprema se Crš što svi znaju.
Dakle koje su vaše preporuke koje stripove kupiti.
Što preporucate meni 14-ogodišnjem klincu.(Klara, torpedo, druuna itd. ne prihvacam kao prijedloge za sada.)


Spawn, Kade i Fell. Za Strance si premlad, za Životinjsku abecedu prestar.

Kakve strance? Strance u raju?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000