forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Happy birthday, Mickey!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 18/11/2008 : 23:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Miki je totalni papucar, a Pajo/Paško je frajercina vraškog temperamenta koji zan što hoce, no (ne)srecom je totalni šeprtlja. I ja rade biram nekog dinamicnijeg lika, Miki je prepasivan...



Hm, otkud to?

Meni se baš cini suprotno.

Karakter Paška/Paje/Donalda/kakovec radije bira fotelju nego izazovne poduhvate i slicne rabote (cešce nerabote), a što se zgoda i nezgoda tice, baš nasuprot Mickeyu, koji jedva ceka da ga slicne (ne)prilike, zadese, e da se ne bi rastao sa toplim domom, koji mu, cenim, ide na onu stvar.

Te ih, samim tim, pacovoliki i priziva. Neprilike, jeli, a ne topli dom. Ocigledno frajer bira lakši put, dok se patašonski mucenik papucarski stara o cak tri mu nova ukucanika...

P.S. Srecan Mu Rodendan.

P.P.S. Ovom što slavi.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 19/11/2008 : 10:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Pa dobro, tko je ovdje lud? Pa što su mange, ako ne stripovi? To mi ne ide u glavu. Zašto se mange tretiraju kao nešto posebno, i zašto je nekome važno da se tretiraju kao nešto posebno? Manga je strip, i tu je gotova prica. Da mi je vidjeti tu definiciju sekvencijalne umjetnosti po kojoj se manga ne ubraja u stripove.

Neka klinci citaju što žele (naravno, ukoliko je tematika primjerena njihovom uzrastu).



Potpisujem.

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 19/11/2008 : 11:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

Kico, eto ti ga na!!!


Eeeeeeeeee
drugi put provjeri dal zoveš Kicu ili Kiku ...
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 19/11/2008 : 14:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by ned_lynx

Hm, otkud to?

Meni se baš cini suprotno.

Karakter Paška/Paje/Donalda/kakovec radije bira fotelju nego izazovne poduhvate i slicne rabote (cešce nerabote), a što se zgoda i nezgoda tice, baš nasuprot Mickeyu, koji jedva ceka da ga slicne (ne)prilike, zadese, e da se ne bi rastao sa toplim domom, koji mu, cenim, ide na onu stvar.

Te ih, samim tim, pacovoliki i priziva. Neprilike, jeli, a ne topli dom. Ocigledno frajer bira lakši put, dok se patašonski mucenik papucarski stara o cak tri mu nova ukucanika...

P.S. Srecan Mu Rodendan.

P.P.S. Ovom što slavi.

Samo polako s tim Mikijevima i Patkovima, molio bih vas. Vidim da vam prizivaju mucna sjecanja iz djetinjstva

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/11/2008 : 18:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by King Warrior

danas probili glavu na radiju. Pitali ko je najomiljeniji diznijevac, Paja Patak pobijedio.
Kazu da interesovanje za stripove stalno opada jer danasnji teenajgeri vise vole Mangu


Pa dobro, tko je ovdje lud? Pa što su mange, ako ne stripovi? To mi ne ide u glavu. Zašto se mange tretiraju kao nešto posebno, i zašto je nekome važno da se tretiraju kao nešto posebno? Manga je strip, i tu je gotova prica. Da mi je vidjeti tu definiciju sekvencijalne umjetnosti po kojoj se manga ne ubraja u stripove.

Neka klinci citaju što žele (naravno, ukoliko je tematika primjerena njihovom uzrastu).


posto se govorilo o dizniju nisam naveo da se radi o dizni stripovima, na koje sam mislio.Tek sad vidjeh da se nisam dovoljno jasno izjasnio
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/11/2008 : 19:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Ja sam iz Warriovog posta zakljucio da su naveli da klinci danas vise cene mangu nego Disney produkciju, kao cinjenicu.

Tako je! Sugovornik radio moderatora nije to spomenuo samo tako vec je to objasnio stalnim padanjem naklade dizni stripova i obrnut slucaj kod manga stripova.Simpaticno je objasnio manga stripove kao strip koji ne interesuje odrasle,kojima po njegovim rijecima ti izgledaju svi isti i po tome dosadni,pa je onda podvukao da je cilj grupa mange ,tinejdzeri tj. ista ona kao i kod diznija.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/11/2008 : 19:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by King Warrior

danas probili glavu na radiju. Pitali ko je najomiljeniji diznijevac, Paja Patak pobijedio.
Kazu da interesovanje za stripove stalno opada jer danasnji teenajgeri vise vole Mangu


Pa dobro, tko je ovdje lud? Pa što su mange, ako ne stripovi? To mi ne ide u glavu. Zašto se mange tretiraju kao nešto posebno, i zašto je nekome važno da se tretiraju kao nešto posebno? Manga je strip, i tu je gotova prica. Da mi je vidjeti tu definiciju sekvencijalne umjetnosti po kojoj se manga ne ubraja u stripove.

Neka klinci citaju što žele (naravno, ukoliko je tematika primjerena njihovom uzrastu).


posto se govorilo o dizniju nisam naveo da se radi o dizni stripovima, na koje sam mislio.Tek sad vidjeh da se nisam dovoljno jasno izjasnio


Pa tako reci.

Eh, vrijeme Carla Barksa i Don Rose davno je prošlo, ovi novi stripovi s Disneyjevim likovima teško da im mogu držati svijecu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000