forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Cestitke Macanu, Sudžuki i Pisacicu!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 19/11/2008 : 21:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Na predivnom ostvarenju pod nazivom "Svebor i Plamena"!!!

Kada sam na Crš-u došao do Fibrinog štanda dugo sam razmišljao što kupiti. Cuo sam mnogo toga dobrog o Sveboru i Plamenoj ali sam mislio:"Ma to je neki glupi strip o teenagerima, nije to za mene. ja citam 'ozbiljnije' stripove."

I tako gledao sam ja "From hell", "Crvenog gospodara" i "Borovnicu"(koja me jako zanimala) i nakon malo razmišljanja shvatim: "Pa jesam li ja teenager ili nisam? Kako ja to mislim da citam 'ozbiljnije' stripove? Bone? Garfield? X-man? Spider-man? Zagor?!" Sjetih se i tih stripova koje sam zvao ozbiljnijim kao što su: "Povratak mracnog viteza", "Astonishing X-men" i "The amazing Spider-man". Još neko vrijeme sam razmišljao i odlucio se. Izvadio sam jednog Radica i pokazao(zgodnoj) prodavacici na "Svebora i Plamenu"! I nakon toga uzeo sam si 2 texa i otišao doma.

Kada je došao trenutak kada sam uzeo svoju dekicu, sjeo u fotelju, naslonio noge, ušuškao se, upalio lampu i uplovio u svoj svijet stripa vec nakon prvih par stranica znao sam da je onaj Radic bio vrijedan ovog stripa!

I evo ocijena: prica 10 scenarij 10 i crtež 10

Posebno mi se svida što je Sudžuka crtao onaj dio u kojem još nije bilo velikih drama, a Pisacic onaj ozbiljni i dramaticni dio, jer je Džukin crtež nekako više pasao 1. dijelu a Pisacicev 2.

Inace macanov rad mi se još više svidio tako da sada moja polica može ocekivati Borovnicu a možda i mišu! Usput molim Macana ciji mi se Sergej svidio u MM magazinu i Sergej stripu da mi kaže gdje mogu nabaviti albume?

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 19/11/2008 : 22:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message
ja sam presto citat u ML kad je crtanje preuzeo pisacic, ne volim njegov crtež...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 20/11/2008 : 08:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message
Hvala, Mali!

A Sergej album (koji se ne preklapa s MMMagazinom ni Sergej stripom) je dobavljiv u striparnicama.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/11/2008 : 10:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Kad bih morao birati tko je bolji u "Sveboru i Plamenoj" od nabrojenog trojca,stvarno ne bih mogao odabrati.
Zaista izvrstan strip.
Ima apsolutno sve što jedan ozbiljan strip mora imati.
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 20/11/2008 : 10:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message
Ne treba nikako stati samo na Sergeju, Miši i Borovnici.

Vidi samo ovaj nemali popis onoga cime se još imaš prilike oduševit od istog autora: http://hr.wikipedia.org/wiki/Darko_Macan

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 20/11/2008 : 14:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
Uzmi Mišu - štakori trce pocasni krug...neceš požaliti... Neki dan procitao i oduševio se...Baš mi se svida macanov crtež (iako on govori da nezna crtati)...Odlican stripic...Šteta što ne izlazi više na klik.hr.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5805 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 20/11/2008 : 20:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

iako on govori da nezna crtati



Macan je, ma što on govorio, majstor za 'oživljavanje' likova, za razne grimase i opcenito uvjerljivost lika... Meni je to puno bitnije od bilo kakvih detalja i slicnoga... Recimo, draži mi je Macanov crtež od Villinog... Dajte Villi da nacrta Mišu i nece se proslaviti... Ma koliko bi Mišo s njim bio detaljniji :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 20/11/2008 : 22:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

Uzmi Mišu - štakori trce pocasni krug...neceš požaliti... Neki dan procitao i oduševio se...Baš mi se svida macanov crtež (iako on govori da nezna crtati)...Odlican stripic...Šteta što ne izlazi više na klik.hr.


Ja baš danas procitao!
Ludnica od stripa...
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 20/11/2008 : 23:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message
Ej, što je ovo:

Fantasticne price za djecu XII. stoljeca (pretpostavljam ipak XXI.)

u stripu ili knjizi?
Nisam primjetio dosada...

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 21/11/2008 : 10:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message
U fantasticnim pricama.

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 21/11/2008 : 15:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message
quote:
Originally posted by Škrky

U fantasticnim pricama.



Faco!
Hvala

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 21/11/2008 : 16:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message
Ma, sitnica.

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000