forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister No i ratovi?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 22/11/2008 : 12:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

Mene zanima da li je opisana koja njegova avantura iz korejskog rata?? Osobno se ne sjecam pa ako neko zna da navede te epizode.

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 22/11/2008 : 12:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Mene zanima da li je opisana koja njegova avantura iz korejskog rata?? Osobno se ne sjecam pa ako neko zna da navede te epizode.


Ja mislim da Mr NO nije ratovao u Koreji, ali postoji epizoda o tom ratu. Naime, rijec je o specijalcu koji je nedavno izašao: "Bezimeni vojnik". Prica: Jedan tip je napisao "Mr. NO" na kacigi i otišao u Koreju...

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 22/11/2008 : 12:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
inferno je u pravu. koliko ja znam, mister no je mobiliziran za korejski rat, ali je popizdio i otisao u brazil, a ovaj tip je uzeo njegov nadimak i otisao u koreju
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 22/11/2008 : 13:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message

U Mister No-u br. 2 on kaže:"Pih... prije nekoliko godina, za takve su mi stvari davali ordenje!", "Da... o dva rata, da budemo precizniji!", "Pokazao sam se toliko sposobnim ubijati japance u prvom ratu da moja vlada nije razmišljala niti trenutka prije nego me poslala da sredim i nekoliko korejaca u drugom."
Napisao sam samo ono što Mister No govori u razgovoru s Morasbyjem.
Bit ce da su u Mister Noovom stafu odlucili promijeniti Nolittinu prvobitnu ideju.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 22/11/2008 : 13:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
izgleda da jesu. ne sjecam se dobro, ali mislim da je jos u jednom stripu pricao o tome kako je otisao u brazil kako ne bi morao ici u koreju
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/11/2008 : 13:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Bardho


Mene zanima da li je opisana koja njegova avantura iz korejskog rata?? Osobno se ne sjecam pa ako neko zna da navede te epizode.



mrno 381/2/3/7, ''Mr No i osveta izgladnjele unucice Kim Il Sunga'', Dok taman prevodi za ove izdavace Bleka u Srbiji

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2949 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 23/11/2008 : 13:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
mislim da se u epizodi sa tugama i indijcima Dobrodošlica u Trinidadu Mister no hvalio skupini americkih turista kako je bio i u drugom svjetskom i u korejskom ratu. jer su ga napali da zivi u brazilu da ne bi morao u ratove pa mislim da je rekao da je bio u koreji. nisam siguran treba provjerit
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000