forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gastone, Dado, što izlazi do Nove?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 26/11/2008 : 20:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Mislim da bi bio red da nas ti podrzis i platis vise nego ostali...
A i nije posteno da neke izdavace podrzavas na taj nacin a druge ne...


sve šta kupujem pod obavezno-objavljuju hajdukovci,tako da dode na isto
ali isto bi mogao dinamovcima opalit koju kunu više za sve one spacke šta su radili i šta ce radit

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 26/11/2008 : 20:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

nadam se da ovi nathani imaju bolje price od prve 4 knjige koje su blago receno nevrijedne mojeg dragocjenog vremena.


Shto vishe chitam Nathana, to mi je manje jasno shta ljudi u njemu vide.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 26/11/2008 : 20:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by JefCostello

quote:
I u Beograd stizhe isto tada, znachi za dve nedelje. Zapravo, cela tura (Fibra, Ludens, SA...) stoji da bi se sachekala Libellus izdanja.


sledece nedelje ili za dve nedelje?


Pa, ja bih rekao pochetkom one tamo, ili krajem sledece.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 26/11/2008 : 21:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

nadam se da ovi nathani imaju bolje price od prve 4 knjige koje su blago receno nevrijedne mojeg dragocjenog vremena.



o cemu ti to...osim 3. knjige u kojoj je pak bilo 2 lošije epizode i 1 odlicna, knjige su bile vrlo dobre, epizode iznad mojih ocekivanja vecinom...
i sumnjam da ce ove iduce nadmašiti njih...

mislim,ukusi jesu razliciti no...si se ti zasitila natana il nešto?
onda ove ni nemoj kupovat bolje...

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 26/11/2008 : 21:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by nika331

nadam se da ovi nathani imaju bolje price od prve 4 knjige koje su blago receno nevrijedne mojeg dragocjenog vremena.


Shto vishe chitam Nathana, to mi je manje jasno shta ljudi u njemu vide.



a jebga meni je tako s martijem i dilanom npr.
dobro aj ovo staro od martija je vrlo dobro..al noviji dilani i martiji...
ne vidim što ljudi vide u tim likovima

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/11/2008 : 21:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
Ove prve cetiri Libellusove knjige NN Biblioteke su fakat bile cjelokupno onak sasvim OK, sa "Mentalnom Blokadom" i "Leptirovim snom" kao odlicnim epizodama... zapravo mi je upravo dvobroj sa Marti Misterijom i Atlantidanima bio najslabiji dio cijele te prve izdane serije. Ali naravno NN 5-8 je prvo, i definitivno, ono što se kupuje... idemo dalje!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 26/11/2008 : 21:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by nika331

nadam se da ovi nathani imaju bolje price od prve 4 knjige koje su blago receno nevrijedne mojeg dragocjenog vremena.


Shto vishe chitam Nathana, to mi je manje jasno shta ljudi u njemu vide.



nemoj uopšte da diskutujes sa ovim cudacima NN sveta. to su ti sve izgubljeni patološki slucajevi.
drzmo se martija

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 26/11/2008 : 23:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by ?uvec

quote:
Originally posted by Lord Vader89




kako sam uspeo da ne vidim sve ovo!




Nisi jedini, brate... Nisi jedini... Ovo stvarno prelijepo izgleda



Jeste, al me opet boli novcanik....




Ah, mene tolko boli, da sam ga dao eutanizirati

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 27/11/2008 : 00:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

Ove prve cetiri Libellusove knjige NN Biblioteke su fakat bile cjelokupno onak sasvim OK, sa "Mentalnom Blokadom" i "Leptirovim snom" kao odlicnim epizodama... zapravo mi je upravo dvobroj sa Marti Misterijom i Atlantidanima bio najslabiji dio cijele te prve izdane serije. Ali naravno NN 5-8 je prvo, i definitivno, ono što se kupuje... idemo dalje!



eto viš koje su razlike, men "Mentalna" nije valjala baš, al mi je zato "Iskonski Instinkt" nadnadprosjecna epizoda
heh

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 27/11/2008 : 00:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

nemoj uopšte da diskutujes sa ovim cudacima NN sveta. to su ti sve izgubljeni patološki slucajevi.
drzmo se martija



ma ne sve je to pet-šest...cudaci,ludaci i to...

al eto citam ove novije martije i stvarno mi nije jasno što to ljudi vide u tom junaku...

citam i ove pocetne što kupujem u libellusa naravno...
spram tih, podbacaj je ogroman
kako to?

o dilanu nebum rijeci trošil...

što se to dogada?


Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!

Edited by - darkraver on 27/11/2008 00:39:30
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5046 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/11/2008 : 00:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
kico, hvala lijepa!

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7790 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 27/11/2008 : 00:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by nika331

nadam se da ovi nathani imaju bolje price od prve 4 knjige koje su blago receno nevrijedne mojeg dragocjenog vremena.


Shto vishe chitam Nathana, to mi je manje jasno shta ljudi u njemu vide.



nemoj uopšte da diskutujes sa ovim cudacima NN sveta. to su ti sve izgubljeni patološki slucajevi.
drzmo se martija



nemojte mi tako o NAJBOLJEM i NAJKVALITETNIJEM bonellijevom stripu

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 27/11/2008 : 01:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

nemoj uopšte da diskutujes sa ovim cudacima NN sveta. to su ti sve izgubljeni patološki slucajevi.
drzmo se martija

Ma samo nek oni chitaju, makar Libellus da izdaje neshto shto mogu lezherno da preskochim. Josh da mi se NN svidja, zhiveo bih na kompiru.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2617 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 27/11/2008 : 10:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Tako je. NN nikada citao niti necu, kao niti išta od SF-a.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 27/11/2008 : 10:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by DOMI

kico, hvala lijepa!



Nema na cemu.
Sve je to copy/paste...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/11/2008 : 11:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ja cu takoder prvo redovnu seriju Nevera, bile su mi dobre epizode od ove prve 4 knjige.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 27/11/2008 : 11:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by 76

Tako je. NN nikada citao niti necu, kao niti išta od SF-a.


E, to vec niko nije rekao. Ima SF dosta fenomenalnih knjiga/filmova/stripova. Nemojmo generalizovati.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/11/2008 : 12:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by 76

Tako je. NN nikada citao niti necu, kao niti išta od SF-a.


E, to vec niko nije rekao. Ima SF dosta fenomenalnih knjiga/filmova/stripova. Nemojmo generalizovati.



Eto vidiš. Covjeku se ne svida žanr opcenito. Kako bi mu se onda mogao svidati NN. Npr. svi ovdje obožavaju Kena, no mene to baš ne privlaci jer nisam baš western tip, i gotovo. Možda bi mi se i svidjelo kad bih probao.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 27/11/2008 : 12:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Siguran sam da bi. Ken je previshe dobar strip da ti se ne bi svideo.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 27/11/2008 : 19:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Dado

Mislim da bi bio red da nas ti podrzis i platis vise nego ostali...
A i nije posteno da neke izdavace podrzavas na taj nacin a druge ne...


sve šta kupujem pod obavezno-objavljuju hajdukovci,tako da dode na isto
ali isto bi mogao dinamovcima opalit koju kunu više za sve one spacke šta su radili i šta ce radit


Dinamovcima popust treba dati...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/11/2008 : 19:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by Curunir

nemoj uopšte da diskutujes sa ovim cudacima NN sveta. to su ti sve izgubljeni patološki slucajevi.
drzmo se martija

Ma samo nek oni chitaju, makar Libellus da izdaje neshto shto mogu lezherno da preskochim. Josh da mi se NN svidja, zhiveo bih na krompiru.




nemoj tako. pa rekli smo vec da je njegova jedina svrha da u onim team-upovima uvede citateljstvo u MM svijet.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 27/11/2008 : 19:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Hoce li se reprizirati prvi Superbook?
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/11/2008 : 19:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Hoce li se reprizirati prvi Superbook?


Nemamo u planu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/11/2008 : 19:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by darkraver

quote:
Originally posted by Curunir

nemoj uopšte da diskutujes sa ovim cudacima NN sveta. to su ti sve izgubljeni patološki slucajevi.
drzmo se martija



ma ne sve je to pet-šest...cudaci,ludaci i to...

al eto citam ove novije martije i stvarno mi nije jasno što to ljudi vide u tom junaku...

citam i ove pocetne što kupujem u libellusa naravno...
spram tih, podbacaj je ogroman
kako to?

o dilanu nebum rijeci trošil...

što se to dogada?




hej, pa novi marti je sranje tesko. to oduvijek vicem. i ne samo novi, odavno vec. uzivam dok traje, do 100 i kusur nekog broja.
isto i s dd (jos i vise, dd extra je ispucao vec skoro sve sto vrijedi).
a kako to? pa vidis da jedino MM mora imati neku, makar pseudo-znanstvenu temu u podlozi. a to se brzo iscrpi. kod NN se neprestano zvace 5-6 dosadnih motiva, DD moze istrazivati bilo sto, ali marti ne moze, jbga...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/11/2008 : 19:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by dsormaz1

Hoce li se reprizirati prvi Superbook?


Nemamo u planu.



nije ti ni dite bilo. pusti ti plansku privredu. trziste, brale. trziste diktira! i postari.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000