forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Snižene prodajne cijene Spawna i Stranaca u raju!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 02/01/2009 : 20:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Luk-San

quote:
Originally posted by hello

Kao što sam prije rekao od sljedece godine ce se stripovi izdavaca DANI moci kupiti i u nekim manjim gradovima. Za sada je dogovoreno:

SISAK - Školska knjiga, Bana Josipa Jelacica 6
KOPRIVNICA - Libraria, Ante Starcecica 1
VARAŽDIN - Trap, Pavlinska 5

Ako netko ima za predložiti još poneku dobru knjižaru u nekom drugom gradu bilo bi lijepo.

U Rijeci je u prodaji u Profilu, a u Karlovcu nemam ni s jednom knjižarom ugovor, a ionako je jako blizu Zagreba pa tako...

Rijeka?
Karlovac?

To bi bilo OK,da tam pošaljete


www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 02/01/2009 : 21:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by masija

Sta cemo mi iz Crne Gore?Moze li kako da se naruci ovaj Spawn?

Ako imaš nekoga da uplati novac u Hrvatskoj nije nikakav problem. Ili možda netko od tvojih kolega prolazi kroz Dubrovnik?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/01/2009 : 21:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
hello, imas mail
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/01/2009 : 21:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

hello, imas mail



Ima, probaj u profilu

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 02/01/2009 : 21:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by supermark

hello, imas mail



Ima, probaj u profilu


www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/01/2009 : 21:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by supermark

hello, imas mail



Ima, probaj u profilu



hvala,
dostojna si zamjena c64!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/01/2009 : 22:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
ja san C4

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/01/2009 : 23:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by GauSs_

quote:
Originally posted by King Warrior

znaci preskocili ste dvije epizode!?



dvije su epizode preskocene vec u prvoj knjizi zbog
nemogucnosti dogovora autora tih brojeva.

ni u americi se ne mogu reprintati


Koliko ja znam tu se radi samo o jednoj epizodi koja se ne moze reprintirati(stvar sa Cerebusom) - broj 10
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 03/01/2009 : 06:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
+ broj 09 koju je pisao Gejmen i oko koje(odnosno kreiranih likova u istoj) su se godinama sudili(josh uvek?)...

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/01/2009 : 14:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by BlekenDekara

+ broj 09 koju je pisao Gejmen i oko koje(odnosno kreiranih likova u istoj) su se godinama sudili(josh uvek?)...


to je to! Znao sam da je u njemackom Spawnu falila samo jedna epizoda, tj. samo broj 10,doduse ima par godina od kada su izasli prvi brojevi
Go to Top of Page

cgmiki
New Member



Serbia
127 Posts

Member since 24/11/2005

Posted - 04/01/2009 : 13:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit cgmiki's Homepage  Send cgmiki a Private Message
Ahhh, Spon 2...
Jedva cekam.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 06/01/2009 : 20:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
hello, zašto dvojka ima toliko manje stranica od jedinice? pretpostavljam da je manji broj epizoda, ali zašto???

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 06/01/2009 : 21:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Hajo

hello, zašto dvojka ima toliko manje stranica od jedinice? pretpostavljam da je manji broj epizoda, ali zašto???

Mogao sam se odluciti na dvije varijante: prva je da pratim izdanja Image comicsa i tada bi Spawn brojao 21 epizodu i bio bi na 512 stranica, a prodajna cijena ne bi ni u kojem slucaju mogla biti ispod 300 kn tako da sam odlucio ici na manje epizoda u integralu. A sad zašto 8? Pa nekako mi se to cinilo najidealnijim rješenjem.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/01/2009 : 23:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Hajo

hello, zašto dvojka ima toliko manje stranica od jedinice? pretpostavljam da je manji broj epizoda, ali zašto???

Mogao sam se odluciti na dvije varijante: prva je da pratim izdanja Image comicsa i tada bi Spawn brojao 21 epizodu i bio bi na 512 stranica, a prodajna cijena ne bi ni u kojem slucaju mogla biti ispod 300 kn tako da sam odlucio ici na manje epizoda u integralu. A sad zašto 8? Pa nekako mi se to cinilo najidealnijim rješenjem.


From Hell ima puno stranica i visoku cijenu. I prica se da prodaja solidno ide...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 06/01/2009 : 23:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
[

From Hell ima puno stranica i visoku cijenu. I prica se da prodaja solidno ide...
[/quote]
Da, ali From Hell je zasebna cjelina. Znaci kupiš knjigu i dobio si kompletan From Hell. Spawn 2 bi bio nastavak prve knjige koja još uvijek nije prodana u više od 180 primjeraka. A cijena knjige u boji od 512 stranica vjerojatno bi koštala oko 350 kn.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 07/01/2009 : 00:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
a jel se može vec sad u libellusu kupovat po ovim cijenama? mrknem 140kn za strance u raju i mir. i jel izašao uopce 3. broj?

Edited by - nika331 on 07/01/2009 00:17:20
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/01/2009 : 11:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

a jel se može vec sad u libellusu kupovat po ovim cijenama? mrknem 140kn za strance u raju i mir. i jel izašao uopce 3. broj?

Može. Trica izlazi u 2 mjesecu.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 07/01/2009 : 19:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Hajo

hello, zašto dvojka ima toliko manje stranica od jedinice? pretpostavljam da je manji broj epizoda, ali zašto???

Mogao sam se odluciti na dvije varijante: prva je da pratim izdanja Image comicsa i tada bi Spawn brojao 21 epizodu i bio bi na 512 stranica, a prodajna cijena ne bi ni u kojem slucaju mogla biti ispod 300 kn tako da sam odlucio ici na manje epizoda u integralu. A sad zašto 8? Pa nekako mi se to cinilo najidealnijim rješenjem.




Hmm... Da, shvacam tvoju dilemu... I ja mislim da prodaja izdanja od 500-tinjak stranica kojemu tek slijede nastavci ne bi baš išla... A onda opet, ko zna...

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Dash
Junior Member



Croatia
432 Posts

Member since 31/01/2008

Posted - 12/01/2009 : 19:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dash an ICQ Message  Send Dash a Private Message
quote:
Originally posted by hello

Kao što sam prije rekao od sljedece godine ce se stripovi izdavaca DANI moci kupiti i u nekim manjim gradovima. Za sada je dogovoreno:


VARAŽDIN - Trap, Pavlinska 5

Ako netko ima za predložiti još poneku dobru knjižaru u nekom drugom gradu bilo bi lijepo.



Danas sam bio u Trapu u Varaždinu i pitao za stripove i prodavacica mi je rekla da oni to nemaju i da nikad nece ni imati.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 12/01/2009 : 20:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Dash

quote:
Originally posted by hello

Kao što sam prije rekao od sljedece godine ce se stripovi izdavaca DANI moci kupiti i u nekim manjim gradovima. Za sada je dogovoreno:


VARAŽDIN - Trap, Pavlinska 5

Ako netko ima za predložiti još poneku dobru knjižaru u nekom drugom gradu bilo bi lijepo.



Danas sam bio u Trapu u Varaždinu i pitao za stripove i prodavacica mi je rekla da oni to nemaju i da nikad nece ni imati.


Još nisam nigdje slao jer cekam letke da mi stignu u Dubrovnik pa da sve skupa pošaljem. A s voditeljicom Trapa je sve dogovoreno tako da ne bi trebalo biti problema. U svakom slucaju racunajte da ce pocetkom drugog mjeseca biti u prodaji u svim knjižarama ciji spisak objavim na web stranici za nekoliko dana.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 21/01/2009 : 19:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by masija

Sta cemo mi iz Crne Gore?Moze li kako da se naruci ovaj Spawn?

Ako imaš nekoga da uplati novac u Hrvatskoj nije nikakav problem. Ili možda netko od tvojih kolega prolazi kroz Dubrovnik?



A kakvo je stanje s BiH? Potpuno sam neuk u tim stvarima, je li i mi moramo uplatiti u Hrvatskoj ili se može i iz BiH? Zanimaju me prve dvije knjige 'Stranaca u raju'...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 01/02/2009 : 23:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
Zbog prevelikih privatnih obveza nisam bio u mogucnosti isporuciti stripove u knjižare, ali sad je sve spremno za slanje i od iduceg tjedna stripovi Dani ce se naci u Varaždinu, Sisku i Koprivnici za pocetak. Spawn je rasprodan u Profilu Split i Rijeka kao i u Stripovi na kvadrat. U Stripovi na kvadrat ce nova tura biti isporucena sutra, a u Profilu Split i Rijeka uskoro buduci da prvo šaljem u Zagreb, a onda oni u Rijeku i Split.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 01/02/2009 : 23:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message
Radujem se trecem delu Stranac u raju. Dopao mi se taj strip. I moja zena ga voli.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 12/02/2009 : 20:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message
i ja se radujem 3.nastavku
hello, jel radiš ti na tome?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 12/02/2009 : 21:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by nika331

i ja se radujem 3.nastavku
hello, jel radiš ti na tome?

Problem i jeste u tome što ja vecinu stvari radim na tome a stvarno sam bio pretrpan i poslovnim i privatnim obvezama tako da je to u završnoj fazi i nažalost malo ce kasniti :(

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000