forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi.com- Izbor za recenziju meseca
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/12/2008 : 00:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Hajdemo malo da pokušamo da približimo homepage i forum. ;-)
Biramo naj recenziju meseca, a pocinjemo sa prošlim!

Da pogledate recenzije idite na
http://www.stripovi.com/RecensionList.asp?Heroes=All

Procitajte, dodite ovde, komentarišite i glasajte!

Recenzije koje se takmice za naj recenziju 11.2008 su:


AF ŠUPLJI ZUB- zo
MM POVRATAK MISTER JINXA- delboj
TX DOLINA VUKOVA- Poncho
DD CRNI COVJEK- DeeCay
ZG KRVNA BRACA- Poncho
AF GRUPA TNT- zo
THO OSVETA CAROBNICE- DeeCay
DD SLIKE- flamboyant soul
TX SMRT DOLAZI RIJEKOM- Poncho
TX IZNAD ZAKONA- Inferno
TX RIO HONDO- Koresh

Dosadašnji pobednici:


11.2008.- 1. Dee Cay- Thorgal "Osveta carobnice -7 glasa

12.2008.- MARINCI- ZG Inferno/ HANGADEIROSI- MN LIB 12 manhunter

1.2009.DD Nelojalna konkurencija- delboj/ PV Daleko od Camelota- Gil-galad

4. 2009. THO Alinoë - Deecay/ MM "Sedam gospodara duginih boja" - delboj

5.2009. Inferno- Cikaški požar
6. 2009. Asteriks Gal- LordVader89.
7.2009. Zlatni srp- LordVader89
8.2009. Odbrojavanje minus jedan- DeeCay

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 01/10/2009 19:01:13

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/12/2008 : 00:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Moj glas ide DeeCayu i "Osveta carobnice".

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2618 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 06/12/2008 : 15:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message
Ja glasam za Koreshov "Rio Hondo".

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/12/2008 : 16:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Hvala 76, ja sam se vec uplasio da sam jedini koji cita recenzije. :-)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/12/2008 : 16:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Malo offtopic, a možda i nije...Ja sam nekada citao recenzije za kompjuterske i konzolarne igre. Procitam recenziju u casopisu i onda odlucim da li cu kupiti tu igru i što je još važnije posvetiti joj 7-77 dana svojeg života. Stripovi su kratki, ne uzimaju puno vremena. Procitaš ili ne. Razumijem za one skuplje stripove. Procitaš recenziju pa vidiš da li je to potrebno tvojem džepu. Ali recenzije Bonelli kiosk stripova. 15 kn. i pola sata vremena. Nije to baš neka nauka. Nemam ništa protiv, ali ne vidim potrebu za citanjem (i pisanjem) recenzije. Ne namecem nikome svojem mišljenje, ali meni stvarno izmice smisao...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 06/12/2008 : 17:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
THO OSVETA CAROBNICE - DeeCay

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Corto_Maltese
Average Member



997 Posts

Member since 15/02/2005

Posted - 06/12/2008 : 17:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Corto_Maltese a Private Message
MM POVRATAK MISTER JINXA- delboj

Zalosno je kada covek ne zna sta hoce, a katastrofalno kada ne zna koliko moze!

Jovan Ducic
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/12/2008 : 17:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Malo offtopic, a možda i nije...Ja sam nekada citao recenzije za kompjuterske i konzolarne igre. Procitam recenziju u casopisu i onda odlucim da li cu kupiti tu igru i što je još važnije posvetiti joj 7-77 dana svojeg života. Stripovi su kratki, ne uzimaju puno vremena. Procitaš ili ne. Razumijem za one skuplje stripove. Procitaš recenziju pa vidiš da li je to potrebno tvojem džepu. Ali recenzije Bonelli kiosk stripova. 15 kn. i pola sata vremena. Nije to baš neka nauka. Nemam ništa protiv, ali ne vidim potrebu za citanjem (i pisanjem) recenzije. Ne namecem nikome svojem mišljenje, ali meni stvarno izmice smisao...



Pa dobro, i ovde na sajtu imaš recenzije za stripove koji koštaju 20 i više evra.
Ali nevezano za to, ja volim da citam recenzije da bh saznao nešto novo. Imaš ponekad puno zanimljivosti u njima, neke stvari koje inace teško možeš da saznaš. A i meni je interesantno da vidim kako neko drugi gleda na neko pricu koju sam procitao i izgradio neki svoj stav. I volim da o tome diskutujem.

A i ovde ima puno ljudi koji samo posecuju forum, pa rekoh da ih podstaknem da posete i homepage, ima tamo dosta tekstova o junacima, recenzija, fanzina i slicnog, oko kojih su se ljudi trudili, pa rekoh..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7795 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/12/2008 : 18:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
TX IZNAD ZAKONA- Inferno

iskreno, jedino san tu i procita...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 06/12/2008 : 18:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Ko ce procitati sve te recenzije? Ja recenzije citam retko, ranije sam to radio cesce, sad mi je malo dojadilo jer ih ima svakakvih, ponekad mi ne odgovora kad su neosbiljne, a nekad me smara kad su preozbiljne. Postao sam u tom pogledu kao los q8rac iz one izreke da "rdjavom qu*cu svaka dlaka smeta"
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 06/12/2008 : 18:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Moj glas ide DeeCayu i "Osveta carobnice".



O, da!
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 06/12/2008 : 19:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Da, možda si u pravu kad kažeš da su recenzije besmislene. Ali, u tom slucaju isti sekund valja ugasiti ovaj forum, jer ako postoji nešto besmislenije od recenzija, to su sigurno ništavne beljezgarije na www.stripovi.com/forum koje nemaju gotovo nikakve veze sa stripovima. Ponekad se stvarno pitam, zbog cega posjecujemmo ovaj forum. Jesu li isprazni govori doista smisao? Zašto se ovaj forum ne bi zvao "Prodaja i kupnja stripova" kad vec nikako ne mogu proci SMISLENE teme o STRIPOVIMA? Zašto nitko ne vodi racuna o nama kojima ide na jetru sve ono što nema veze s recenzijama?
Zato, gospodo, postavljam pitanje: O CEMU BI SE ONDA NA OVOM FORUMU "STRIPOVI" TREBALO RASPRAVLJATI?
Apsurd je u tome da su na ovom forumu uljezi svi oni koje rasprave o stripovima ne zanimaju (nego ih zanima hrbat i druge kolekcionarske spike). Ovaj forum se poptuno udaljava od svoje primarne svrhe. Ali šta je tu je.
Ako ljude ne zanimaju recenzije i stripovi, onda to pitanje ne trebaju postavljati "nama" koje se držimo teme ciji je sadržaj vidljiv u samom naslovu topica. Znaci, ako je nekima zanimljvo to famozno "caskanje" onda bi po nekom pravilu trebali otici s ovog foruma i ulogirati se na neki drugi. Svi sretni i zadovoljni. Tako je barem na svim talijnskim, americkim i francuskim forumima o stripovima.

Zašto postoje ljudi koje zanimaju recenzije (btw, na ovom sajtu/forumu ih ima tocno 7 i po)? To je kao tocka na i.
Kad bi prije išli u igraonu, nije užitak bila toliko igra, koliko rasprava poslije toga: "Jes vidija kako sam napravija kulu, pa nije mogao kopati zlato"; "A ja sam mu posla 8 kopljanika s leda..."... To je ta tocka na i.
I sad opet, zašto bi recenzije o stripovima bile besmislene, kad na interentu postoji stotine foruma u kojima se pišu (iskljucivo) recenzije filmova i književnih djela, na primjer. Kako to nije besmisleno, dosadno i nekorisno? Izgleda da je problem u nekim drugim stvarima, ali ne bi sada... A književnost i film se ni po cemu ne razlikuju od stripa, doduše razlika je da se samo strip ismijava, mada je sve to skupa u suštini jedna obicna igracka.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/12/2008 : 20:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Inferno

Zašto postoje ljudi koje zanimaju recenzije (btw, na ovom sajtu/forumu ih ima tocno 7 i po)?


Malo li je? ;-)))


quote:
Originally posted by Inferno

I sad opet, zašto bi recenzije o stripovima bile besmislene, kad na interentu postoji stotine foruma u kojima se pišu (iskljucivo) recenzije filmova i književnih djela, na primjer. Kako to nije besmisleno, dosadno i nekorisno? Izgleda da je problem u nekim drugim stvarima, ali ne bi sada... A književnost i film se ni po cemu ne razlikuju od stripa, doduše razlika je da se samo strip ismijava, mada je sve to skupa u suštini jedna obicna igracka.





I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 06/12/2008 : 20:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
Zaboravio sam glasati.
Pošto sam uvijek bio skroman decko, moj glas ide za ߤß׸€@iznad zakona׸€@. Rhm, nego, pošto kupus?

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 06/12/2008 : 21:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Inferno

Zašto postoje ljudi koje zanimaju recenzije (btw, na ovom sajtu/forumu ih ima tocno 7 i po)?


Malo li je? ;-)))



Citiras Tomu?!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 06/12/2008 : 21:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
moj glas ide za jedinu diabolikovu recenziju na sajtu!
nije napisana ovaj mjesec ali toliko je genijalna da zasluzuje da bude najrecenzija!
geenijalno, briljantno.... jednostavno: savrseno!
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 06/12/2008 : 21:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
redovito citam recenzije...evo upravo ovaj tjedan me recenzija za miste no 12 - atlantik navela da kupim strip...a i volim citati tuda mišljenja o necemu o cemu i ja imam neki stav...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 06/12/2008 : 21:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

moj glas ide za jedinu diabolikovu recenziju na sajtu!
nije napisana ovaj mjesec ali toliko je genijalna da zasluzuje da bude najrecenzija!
geenijalno, briljantno.... jednostavno: savrseno!


Izveo si štos spretnije od mene.
Svaka cast.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/12/2008 : 21:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne namecem nikome svojem mišljenje, ali meni stvarno izmice smisao...



A fakat je ironicno, blesavo i jadno od tebe da ti izmice smisao recenziranja, što cini prakticki okosnicu onoga zbog cega postoji cijeli ovaj sajt i onoga što ovaj sajt želi biti; diskusija, kontemplacija, spoznaja, prezentacija o stripu.
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 06/12/2008 : 21:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
samo je jedan inferno: TX IZNAD ZAKONA - Inferno

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/12/2008 : 22:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
recenzije su mi najdraži dio sajta, jedini gdje se stvarno raspravlja o onome što nas je sve skupa okupilo
i stvarno me ponekad ljuti što su ljudi lijeni ostavit poneki komentar, jedan tjedno, recimo, ima tamo toliko lijepih tekstova i razlicitih mišljenja, duhovitosti i ozbiljnosti, pa je stvarno šteta da nas tako malo tamo svraca

e da, glas thorgalu - uvijek je lijepo vidjeti recenziju nebonelija, a i dobra je

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25155 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/12/2008 : 22:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by kiky
zbog cega postoji cijeli ovaj sajt i onoga što ovaj sajt želi biti; diskusija, kontemplacija, spoznaja, prezentacija o stripu.




quote:
Originally posted by ken2

recenzije su mi najdraži dio sajta, jedini gdje se stvarno raspravlja o onome što nas je sve skupa okupilo
i stvarno me ponekad ljuti što su ljudi lijeni ostavit poneki komentar, jedan tjedno, recimo, ima tamo toliko lijepih tekstova i razlicitih mišljenja, duhovitosti i ozbiljnosti, pa je stvarno šteta da nas tako malo tamo svraca




Uffff, hvala momci..
Potpisujem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/12/2008 : 23:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by Obi-wan

Ne namecem nikome svojem mišljenje, ali meni stvarno izmice smisao...



A fakat je ironicno, blesavo i jadno od tebe da ti izmice smisao recenziranja, što cini prakticki okosnicu onoga zbog cega postoji cijeli ovaj sajt i onoga što ovaj sajt želi biti; diskusija, kontemplacija, spoznaja, prezentacija o stripu.


Ma ja sam tu više radi virtualnog druženja i informacija šta ima novo i tako. Zakljucke o stripu nekako izvucem sam za sebe prilikom citanja. A to što meni izmice smisao, ne treba obeshrabriti ostale...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Pavel01
Senior Member



Croatia
2470 Posts

Member since 10/03/2007

Posted - 06/12/2008 : 23:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel01 a Private Message
obi, ako nekad ne znas sta bi citao odes samo na recenzije, malo se podsjetis i vec ces traziti po ormarima i kutijama neke stare epizode. :)

the bird is the word
http://www.youtube.com/watch?v=ZieSsxPkMwk
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/12/2008 : 23:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

obi, ako nekad ne znas sta bi citao odes samo na recenzije, malo se podsjetis i vec ces traziti po ormarima i kutijama neke stare epizode. :)


Pa dobro, to je smisao.
Jest da ja uvijek imam što citati i to bar za nekoliko godina unaprijed (što knjiga, što stripova)...
Ali bum probao procitat koju recenziju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 06/12/2008 23:16:45
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22300 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2008 : 11:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
rijetko citam recenzije, ali ovdje moj glas ide "THO OSVETA CAROBNICE- DeeCay", najvise zbog izbora junaka
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000