forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beogradu u pohode...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/12/2008 : 00:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by DusMan

Javno apelujem na Toninha da okaci slike sa svog fotoaparata! Ako se dobro secam, bilo je tu zanimljivih fokti. Ðole - mrtav pijan, recimo. :)




And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/12/2008 : 00:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Gastone, je li onaj apartman sa jacuzzijem slobodan tamo u maju?? ;-))



Pitas pizdarije. Naravno da je slobodan. Za tebe, ofkors.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/12/2008 : 00:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Kit Carson


Ne znate vi Texa u pravom svetlu. Samo kad je u formi moze popiti vise od Smuka i Salasa zajedno.
Za nepoznavaoce ovih junaka, za dodatna objasnjenja obratiti se Wiskeyu.
No, vratimo se Texu. Posle dve gajbe piva pije sve, tako da sam vrlo zabrinut za opstanak Jadranskog mora oko Makarske za vreme MaFesta.



Pusti ti te price...

Nego, nije valjda da ti neces doci, a? Nemoj da ti saljem ekipu da te dovede milom ili silom!!!



Dal' da poslusam savete ostatka ekipe iz Bg i ignorisem il' da te napijem za Mafest pa napismeno uzmem da krece Tex od prvog broja
A i ne smeta mi alkohol nego vazduh. Promena mesta i izlazak na svez vazduh uticu na pojavu crnih rupa,poremecaj ravnoteze - dokazano i naucno i provereno u praksi. Tako da ja krivim vazduh.Nismo trebali da mrdamo iz Orasca


Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/12/2008 : 00:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Ej, bre... Ma pusti sad te price...

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1893 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 19/12/2008 : 01:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message
Niej Djole bio pijan. Bar ne mrtav. On uvek tako izgleda. Ispijeno. I bled je, kao i ja. Gledam neke slike sa nama dvojicom i pitam se da li bi neki vampir mogao da nacedi pola transfuzije iz obojice.

http://kamenje.blogspot.com/
https://stalker.rs/

https://www.facebook.com/Stalker-izdava%C4%8Dka-ku%C4%87a-139197274650766/

Edited by - Dzimi Gitara on 19/12/2008 01:13:29
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/12/2008 : 01:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Niej Djole bio pijan. Bar ne mrtav. On uvek tako izgleda. Ispijeno. I bled je, kao i ja. Gledam neke slike sa nama dvojicom i pitam se da li bi neki vampir mogao da nacedi pola transfuzije iz obojice.



Krvi nebi sigurno ali piva...

hi hi...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 19/12/2008 : 16:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message
E, sad, vi koji niste bili, a mogli ste: Vidite kako je bilo urnebesno, pa nemojte se dati nagovarati slijedeci put. Iako me jebu podaci sa osobne karte, ja REDOVITO idem. Ne bih to propustio za ništa. Ovaj put sam upoznao Texa i Kita. Ljudi, koji je to nenadjebiv par. Jedino su malo tanki na cašici, ali ne bih o tome, mnogi su se do sada vec izjasnili.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 19/12/2008 : 16:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Ja sam razmishljao dal' da se pridruzhim, ali ne znam bash nikoga, pa mi bilo bezveze. A onda sam saznao da okupljanje pada bash na moj rodjendan kada sam vec imao planove, pa je to rasturilo dilemu.

Sledeci put, ko zna. :)
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/12/2008 : 16:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

E, sad, vi koji niste bili, a mogli ste: Vidite kako je bilo urnebesno, pa nemojte se dati nagovarati slijedeci put. Iako me jebu podaci sa osobne karte, ja REDOVITO idem. Ne bih to propustio za ništa. Ovaj put sam upoznao Texa i Kita. Ljudi, koji je to nenadjebiv par. Jedino su malo tanki na cašici, ali ne bih o tome, mnogi su se do sada vec izjasnili.




Sam si me savetovao da mudro cutim,pa...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/12/2008 : 16:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja sam razmishljao dal' da se pridruzhim, ali ne znam bash nikoga, pa mi bilo bezveze. A onda sam saznao da okupljanje pada bash na moj rodjendan kada sam vec imao planove, pa je to rasturilo dilemu.

Sledeci put, ko zna. :)



Pa i mi se nismo znali. Zamisli face ljudi u hotelu kad smo poceli da se predstavljamo - Wiskey,Toninho,Zar,Columbo,Pajdo,Kit Carson,Globinjo,Renky,Tex Willer
I jos kasnije stize VladaR

Edited by - Tex Willer on 19/12/2008 16:59:10
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/12/2008 : 17:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Koji Le Samourai gore-dole ne bi ih nesto dodatno zbunio
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 19/12/2008 : 17:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
Hahhaha, istina.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 19/12/2008 : 17:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
ulazim prvi u salu u hotelu i onako s vrata derem se prema texu:" jes ti Tex Willer ?!"
e kako me tetka za šankom pogledala
to se ne može opisat to triba doživit

slike stavim ako stavite vi onu moju di sam ja u glavnoj ulozi a dušman ima oskara za sporedna dejstva

kad ce mirko i Slavko od prvog broja
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25148 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/12/2008 : 17:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by manhunter

Gastone, je li onaj apartman sa jacuzzijem slobodan tamo u maju?? ;-))



Pitas pizdarije. Naravno da je slobodan. Za tebe, ofkors.




I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/12/2008 : 17:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Toninho

ulazim prvi u salu u hotelu i onako s vrata derem se prema texu:" jes ti Tex Willer ?!"
e kako me tetka za šankom pogledala
to se ne može opisat to triba doživit

slike stavim ako stavite vi onu moju di sam ja u glavnoj ulozi a dušman ima oskara za sporedna dejstva




Ma daj,stavljajte slike svi,ja nemam nijednu.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/12/2008 : 17:55:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by manhunter

Gastone, je li onaj apartman sa jacuzzijem slobodan tamo u maju?? ;-))



Pitas pizdarije. Naravno da je slobodan. Za tebe, ofkors.







Kad sam procitao ovo prva asocijacija mi je bio Edi Marfi(Kolo srece se okrece) kad ulazi u jaacuzzi i kaze - kad sam kao mali hteo ovo morao sam da prdim u kadu
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 19/12/2008 : 18:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by Kit Carson


Ne znate vi Texa u pravom svetlu. Samo kad je u formi moze popiti vise od Smuka i Salasa zajedno.
Za nepoznavaoce ovih junaka, za dodatna objasnjenja obratiti se Wiskeyu.
No, vratimo se Texu. Posle dve gajbe piva pije sve, tako da sam vrlo zabrinut za opstanak Jadranskog mora oko Makarske za vreme MaFesta.



Pusti ti te price...

Nego, nije valjda da ti neces doci, a? Nemoj da ti saljem ekipu da te dovede milom ili silom!!!


Imam volju da dodjem, ali me koci i posao. Videcemo, daleko je maj.
A i mora neko da pazi na onu sotonu Texa.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 19/12/2008 : 18:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by wiskey

E, sad, vi koji niste bili, a mogli ste: Vidite kako je bilo urnebesno, pa nemojte se dati nagovarati slijedeci put. Iako me jebu podaci sa osobne karte, ja REDOVITO idem. Ne bih to propustio za ništa. Ovaj put sam upoznao Texa i Kita. Ljudi, koji je to nenadjebiv par. Jedino su malo tanki na cašici, ali ne bih o tome, mnogi su se do sada vec izjasnili.


Eto! Uvek ja najebem zbog Texa. Ljudi nisam ja bio pijan...mnogo...mozda malo...mozda malo vise... a mozda... ma nema veze.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 19/12/2008 : 19:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja sam razmishljao dal' da se pridruzhim, ali ne znam bash nikoga, pa mi bilo bezveze. A onda sam saznao da okupljanje pada bash na moj rodjendan kada sam vec imao planove, pa je to rasturilo dilemu.

Sledeci put, ko zna. :)



Pa i mi se nismo znali. Zamisli face ljudi u hotelu kad smo poceli da se predstavljamo - Wiskey,Toninho,Zar,Columbo,Pajdo,Kit Carson,Globinjo,Renky,Tex Willer
I jos kasnije stize VladaR



Bio i globinjo??? Mora da je izgubio koju kilu od kad sam ga zadnji put vidio

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 19/12/2008 : 19:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Ah ta "cašica" previše:))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/12/2008 : 19:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Pavel01

pravo da vam kazem, znate, bez ljutnje, kad pogledam te vase slike, te slike sa onog nedavnog skupa u zagrebu, zagreb vodi. jednostavno izgledaju nekako, kako najbolje objasniti... kao ljudi.
o ovo mi lici na putujuci cirkus...





depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/12/2008 : 20:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Le Samourai

Ja sam razmishljao dal' da se pridruzhim, ali ne znam bash nikoga, pa mi bilo bezveze. A onda sam saznao da okupljanje pada bash na moj rodjendan kada sam vec imao planove, pa je to rasturilo dilemu.

Sledeci put, ko zna. :)



Pa i mi se nismo znali. Zamisli face ljudi u hotelu kad smo poceli da se predstavljamo - Wiskey,Toninho,Zar,Columbo,Pajdo,Kit Carson,Globinjo,Renky,Tex Willer
I jos kasnije stize VladaR



Bio i globinjo??? Mora da je izgubio koju kilu kose od kad sam ga zadnji put vidio



Mislio sam na Gastona
Navatao sam stra od ovi modulatori pa sam mozda podsvesno hteo da se malo slihtam
A ovo boldano je malo nekorektno s tvoje strane
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/12/2008 : 20:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
Jebote, covjek popije veliko pivo i 7 dana ostane pijan?!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/12/2008 : 20:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Gaston

Jebote, covjek popije veliko pivo i 7 dana ostane pijan?!



I dalje mudro cutim
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/12/2008 : 20:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message


Ovo zasluzuje ubrzavanje PIBD i Zone X!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000