forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Gdje nabaviti stripove izasle nedavno?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 14/12/2008 : 02:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
Pozdrav svima.

Zanima me gdje bih mogao nabaviti Ludens stripove izasle u proteklih godinu dana?
U posljednih par godina nisam bas cesto u HR, navracam jednom godisnje i onda pokupujem stripove sto su izasli za vrijeme dok me nije bilo. Prije sam ih znao naci u More comicsu (Stripovi na kvadrat) ali sada vidim da su im primjerci dosta lose ocuvani, nemaju sve sto je izaslo a i traze originalnu cijenu.
Eh, sad da ne duljim jel bi mi neko mogao reci jel otvoren neki drugi strip ducan u Zagrebu?? Ili gdje je najbolje da nabavim preostale brojeve??

---dp---
Advanced Member

17226 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 14/12/2008 : 04:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Valjda imaju u "Libellusu"
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 14/12/2008 : 08:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
obrati se Bernardu


"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/12/2008 : 11:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

Prije sam ih znao naci u More comicsu (Stripovi na kvadrat) ali sada vidim da su im primjerci dosta lose ocuvani, nemaju sve sto je izaslo a i traze originalnu cijenu.
Eh, sad da ne duljim jel bi mi neko mogao reci jel otvoren neki drugi strip ducan u Zagrebu?? Ili gdje je najbolje da nabavim preostale brojeve??

A šta bi ti htio, da im povise cijenu?

Just follow the yellow brick road (to Libellus or SNK) !

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 14/12/2008 : 12:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
Ma znam i za Libellus. Ali oni cini mi se otkupljuju stripove od ljudi, pa su stripovi vecinom losije ocuvani.
Jel postoji jos koje mjesto??
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 14/12/2008 : 13:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by Tonka

Prije sam ih znao naci u More comicsu (Stripovi na kvadrat) ali sada vidim da su im primjerci dosta lose ocuvani, nemaju sve sto je izaslo a i traze originalnu cijenu.
Eh, sad da ne duljim jel bi mi neko mogao reci jel otvoren neki drugi strip ducan u Zagrebu?? Ili gdje je najbolje da nabavim preostale brojeve??

A šta bi ti htio, da im povise cijenu?

Just follow the yellow brick road (to Libellus or SNK) !



Ma ne ali mislim da nije fer prodavati stripove po istoj cijeni kao na kiosku pogotovo sto je vecina stripova u losijem stanju.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/12/2008 : 13:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Mislim da su u striparnicama bolje ocuvani stripovi, nego oni na kioscima!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/12/2008 : 13:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

Ma ne ali mislim da nije fer prodavati stripove po istoj cijeni kao na kiosku pogotovo sto je vecina stripova u losijem stanju.

Vec neko vrijeme stripovi koje kupujem na kioscima su dosta loše ocuvani. Valjda kako ih preko kurca pakiraju sa onim usranim tankim trakicama, 'ko ce ga više znati...

Do sada nisam cuo da je netko sa tim imao problema i u striparnicama.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 14/12/2008 : 23:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Mislim da su u striparnicama bolje ocuvani stripovi, nego oni na kioscima!



To sam i ja mislio dok nisam vidio vecinu stripova s pozutjelim stranicama ili izgrebanim naslovnicama. Cini se kao da ih drze u nekom vlaznom podrumu.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/12/2008 : 23:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Najbolje ti je nekog prijatelja zamoliti da ti redovno kupuje stripove kad izadu na kioske. Naravno, ako imaš takvu osobu...
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 15/12/2008 : 08:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

Pozdrav svima.

Zanima me gdje bih mogao nabaviti Ludens stripove izasle u proteklih godinu dana?
U posljednih par godina nisam bas cesto u HR, navracam jednom godisnje i onda pokupujem stripove sto su izasli za vrijeme dok me nije bilo. Prije sam ih znao naci u More comicsu (Stripovi na kvadrat) ali sada vidim da su im primjerci dosta lose ocuvani, nemaju sve sto je izaslo a i traze originalnu cijenu.
Eh, sad da ne duljim jel bi mi neko mogao reci jel otvoren neki drugi strip ducan u Zagrebu?? Ili gdje je najbolje da nabavim preostale brojeve??





imaš kod mene ili kod nekog drugog sa aukcija, a možeš preuzeti (i platiti) i ona dva stripa koja si osvojio na aukcijama prije kojih godinu, godinu i pol dana i za koje si mi dao negativne komentare a nikad se nisi javio i zato ne zajebavaj ljude glupim pitanjima nego prvo realiziraj sve aukcije koje si bidao
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 15/12/2008 : 09:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by Tonka

Pozdrav svima.

Zanima me gdje bih mogao nabaviti Ludens stripove izasle u proteklih godinu dana?
U posljednih par godina nisam bas cesto u HR, navracam jednom godisnje i onda pokupujem stripove sto su izasli za vrijeme dok me nije bilo. Prije sam ih znao naci u More comicsu (Stripovi na kvadrat) ali sada vidim da su im primjerci dosta lose ocuvani, nemaju sve sto je izaslo a i traze originalnu cijenu.
Eh, sad da ne duljim jel bi mi neko mogao reci jel otvoren neki drugi strip ducan u Zagrebu?? Ili gdje je najbolje da nabavim preostale brojeve??





imaš kod mene ili kod nekog drugog sa aukcija, a možeš preuzeti (i platiti) i ona dva stripa koja si osvojio na aukcijama prije kojih godinu, godinu i pol dana i za koje si mi dao negativne komentare a nikad se nisi javio i zato ne zajebavaj ljude glupim pitanjima nego prvo realiziraj sve aukcije koje si bidao



Koje sam stripove trebao uzeti??
BTW ja sam ti slao mailove a ti se nisi bio javljao. I ne nisam ostavio negativni komentar dan poslije nego nakon 5 dana. Poslije sam otputovao i tek sad kad si mi rekao sam vidio tvoje komentare.
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 15/12/2008 : 10:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by Tonka

Pozdrav svima.

Zanima me gdje bih mogao nabaviti Ludens stripove izasle u proteklih godinu dana?
U posljednih par godina nisam bas cesto u HR, navracam jednom godisnje i onda pokupujem stripove sto su izasli za vrijeme dok me nije bilo. Prije sam ih znao naci u More comicsu (Stripovi na kvadrat) ali sada vidim da su im primjerci dosta lose ocuvani, nemaju sve sto je izaslo a i traze originalnu cijenu.
Eh, sad da ne duljim jel bi mi neko mogao reci jel otvoren neki drugi strip ducan u Zagrebu?? Ili gdje je najbolje da nabavim preostale brojeve??





imaš kod mene ili kod nekog drugog sa aukcija, a možeš preuzeti (i platiti) i ona dva stripa koja si osvojio na aukcijama prije kojih godinu, godinu i pol dana i za koje si mi dao negativne komentare a nikad se nisi javio i zato ne zajebavaj ljude glupim pitanjima nego prvo realiziraj sve aukcije koje si bidao



Koje sam stripove trebao uzeti??
BTW ja sam ti slao mailove a ti se nisi bio javljao. I ne nisam ostavio negativni komentar dan poslije nego nakon 5 dana. Poslije sam otputovao i tek sad kad si mi rekao sam vidio tvoje komentare.




tak isto se i Dalen nije javljao pa ti je morao ostaviti negativni komentar, jadan ti svi ti stavljaju negativne komentare a ti šalješ mailove i šalješ ...
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1920 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 15/12/2008 : 11:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
ma j..... vas negativni komentari zbog 2-3 stripa i par kuna..pa jel stvarno nemate pametnijeg posla..

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 15/12/2008 : 12:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message
quote:
Originally posted by jgoran5

ma j..... vas negativni komentari zbog 2-3 stripa i par kuna..pa jel stvarno nemate pametnijeg posla..



To je stvar principa.
Ne mogu virovat da je dmaru stavio negativni komentar! S tim negativnim sve mi je rekao o sebi.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

dmar
New Member

Croatia
249 Posts

Member since 27/10/2005

Posted - 15/12/2008 : 14:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dmar a Private Message
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by jgoran5

ma j..... vas negativni komentari zbog 2-3 stripa i par kuna..pa jel stvarno nemate pametnijeg posla..



To je stvar principa.
Ne mogu virovat da je dmaru stavio negativni komentar! S tim negativnim sve mi je rekao o sebi.



uopce nije u pitanju dali je to 1 strip ili 50 ili 10 kuna ili 1000 kuna, baš kako kaže Spock stvar principa, covjek mi je dao negativan komentar par dana nakon završetka aukcije a uopce mi se nije javio iako u mailu koji dobiješ od stripova.com stoji preporuka da bi se kupac trebao javiti prodavacu, kad sam vidio te negativne komentare poslao sam mu barem 3-4 maila da se dogovorimo medutim od covjeka ni traga ni glasa, pošto je covjek iz Zagreba odnio bi ja njemu stripove na kucnu adresu da ju je stavio u profil za aukcije, nije on jedini takav, užasno me nerviraju ti koji se zajebavaju na aukcijama i lijece vlastite frustracije
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/12/2008 : 14:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Tonka reci cvrcak

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jgoran5
Senior Member

Croatia
1920 Posts

Member since 07/07/2002

Posted - 15/12/2008 : 23:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit jgoran5's Homepage  Send jgoran5 a Private Message
quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by jgoran5

ma j..... vas negativni komentari zbog 2-3 stripa i par kuna..pa jel stvarno nemate pametnijeg posla..



To je stvar principa.
Ne mogu virovat da je dmaru stavio negativni komentar! S tim negativnim sve mi je rekao o sebi.



uopce nije u pitanju dali je to 1 strip ili 50 ili 10 kuna ili 1000 kuna, baš kako kaže Spock stvar principa, covjek mi je dao negativan komentar par dana nakon završetka aukcije a uopce mi se nije javio iako u mailu koji dobiješ od stripova.com stoji preporuka da bi se kupac trebao javiti prodavacu, kad sam vidio te negativne komentare poslao sam mu barem 3-4 maila da se dogovorimo medutim od covjeka ni traga ni glasa, pošto je covjek iz Zagreba odnio bi ja njemu stripove na kucnu adresu da ju je stavio u profil za aukcije, nije on jedini takav, užasno me nerviraju ti koji se zajebavaju na aukcijama i lijece vlastite frustracije



kuzim te ali meni se jednostavno neda zezati s takvim stvarima...ne javis se za 14 dana,strip ide ponovo na aukcije i bas me briga...

-------------
carpe diem...
-------------
Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 17/12/2008 : 22:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
quote:
Originally posted by dmar

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by jgoran5

ma j..... vas negativni komentari zbog 2-3 stripa i par kuna..pa jel stvarno nemate pametnijeg posla..



To je stvar principa.
Ne mogu virovat da je dmaru stavio negativni komentar! S tim negativnim sve mi je rekao o sebi.



uopce nije u pitanju dali je to 1 strip ili 50 ili 10 kuna ili 1000 kuna, baš kako kaže Spock stvar principa, covjek mi je dao negativan komentar par dana nakon završetka aukcije a uopce mi se nije javio iako u mailu koji dobiješ od stripova.com stoji preporuka da bi se kupac trebao javiti prodavacu, kad sam vidio te negativne komentare poslao sam mu barem 3-4 maila da se dogovorimo medutim od covjeka ni traga ni glasa, pošto je covjek iz Zagreba odnio bi ja njemu stripove na kucnu adresu da ju je stavio u profil za aukcije, nije on jedini takav, užasno me nerviraju ti koji se zajebavaju na aukcijama i lijece vlastite frustracije



Ja sam tebi poslao email i objasnio ti da putujem taj tjedan, kako bi mogli pozuriti isporuku. Ti mi nisi nista odgovorio. Na mom profilu je bila stara email adresa koju sam tek kasnije primjetio. To je i bio razlog sto ti nisam mogao odgovoriti na tvoje mailove.
Kucnu adresu nemogu staviti jer ne zivim ovdje.

quote:
...užasno me nerviraju ti koji se zajebavaju na aukcijama i lijece vlastite frustracije


Pa jel ti mene vidis da sam svaki dan na aukcijama i da varam ljude kao da mi je to neka zabava ili sto si htio ovime reci??

Edited by - Tonka on 17/12/2008 22:48:51
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000