forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Muškarci u krznenim tajicama - V. Blek na s.com!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/12/2008 : 14:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Kako sam naslov govori, konacno je pritisak javnost napravio svoje, te je vaš i naš omiljeni par recenzatora napisao mali (poveci) tekstic o njegovom velicanstvu Velikom Bleku!

Tražili ste, majku vam milu, e sada citajte! (a poslije hvalite!)
http://www.stripovi.com/ShowHeroPage.asp?Hero=VB



ps. vaš omiljeni par jesu flamboyant soul&delboj

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 17/12/2008 14:26:01

Ser_Gile
Starting Member



Serbia
50 Posts

Member since 26/01/2008

Posted - 17/12/2008 : 14:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Ser_Gile a Private Message
E kad se setim ovog albuma sa slicicama!
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
848 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 17/12/2008 : 15:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message
Konacno!
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 17/12/2008 : 16:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Odavno prestah da citam Bleka ali ovaj tekst mi je pravo sjeo. Bravo momci!

...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 17/12/2008 : 16:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Odlican tekst, svaka cast na intervjuu baš pogodena pitanja.
Najveci neprijatelj - ŽENE:))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 17/12/2008 : 16:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
Odlican tekst !

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 17/12/2008 : 16:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Svaka zast za tekst, super je sve...
Go to Top of Page

Death
Senior Member



Croatia
1208 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 17/12/2008 : 17:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Death a Private Message
Odlicno!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/12/2008 : 17:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Bravo, majstore!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 17/12/2008 : 19:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
Malo previse neozbiljno ali ok. Ali ta `karikatura` pokvarila mi je sve,mislim da nije joj mjesto naci se tu..bezveze.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/12/2008 : 19:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
bravo, bravo momci
konacno da i blek, najjaci i najljepši dobije svoj tekst
uživao sam citajuci ga

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 17/12/2008 : 20:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
I meni je baš drago što je Blekcina dobio svojih 5 minuta. Nego, mene interesuje šta je sa ovim stripom danas? Da li još uvek izlaze nove epizode i ko ih radi? Ako ne, da li postoji poslednja epizoda? Hvala!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/12/2008 : 20:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by dessa

I meni je baš drago što je Blekcina dobio svojih 5 minuta. Nego, mene interesuje šta je sa ovim stripom danas? Da li još uvek izlaze nove epizode i ko ih radi? Ako ne, da li postoji poslednja epizoda? Hvala!



Zar nisi procitao pažljivo tekst?
Što se izlaženja tice, izlaze samo reprinti. Teško da bi Blek funkcionirao danas pisan u onom kontekstu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/12/2008 : 21:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
Odlican text!!!!
Bas mi se dopada sto su poceli sa malo sprdnje, pa tek onda presli kako treba na temu. I vrlo pozitivno sto su ubacili interviju sa cika Banetom!

Nego me interesuje samo da li je ona pretposlednja tabla koju su koristili, iz nekog Bleka Mislim, ocigledno da jeste, nego samo da proverim, posto mi izgleda poooootpuno netipicno!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/12/2008 : 21:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Svaka vam dala...;-))

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/12/2008 : 21:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
odlican tekst,intervju sa Banetom je mnogo informativan,hvala za to.
Onaj "zajebantski" pocetak se mozda mogao i izostaviti,ipak je to Blekovih 5 minuta na sajtu a za period 80tih na nasim prostorima mislim da ipak zasluzuje malo vise respekta.To si npr. mogao onda da napises ovdje u prvom postu
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/12/2008 : 22:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Odlican text!!!!
Nego me interesuje samo da li je ona pretposlednja tabla koju su koristili, iz nekog Bleka Mislim, ocigledno da jeste, nego samo da proverim, posto mi izgleda poooootpuno netipicno!



Da. To je tabla iz druge epizode koju je Kerac crtao.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/12/2008 : 22:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Odlican text!!!!
Nego me interesuje samo da li je ona pretposlednja tabla koju su koristili, iz nekog Bleka Mislim, ocigledno da jeste, nego samo da proverim, posto mi izgleda poooootpuno netipicno!



Da. To je tabla iz druge epizode koju je Kerac crtao.



Odlicno izgleda! Bas bih voleo da procitam jednom neki od tih stripova, cisto iz radoznalosti.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/12/2008 : 22:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Cuj, radi se na tome ali je problem sa originalnim tablama. Definitivno vrlo zabavne dvi epizode. Po mom sudu: Mitton, Kerac pa onda svi ostali. Francuze, osim spomenutog, necu ni kontati jer je sve što su radili škart. Dno dna... Pa i gore od toga.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 17/12/2008 : 22:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
Super je sto se konacno nasao i tekst o Veeelikom Bleku na ovim stranicama.
Koliko god on sa ove distance delovao naivno ipak treba dati malo vise respekta tim "srecnijim" vremenima strip produkcije.Tadasnji tirazi nam dovoljno govore o kakvom se tu redu velicina radilo...

Danasnjim izdavacima(to su ovi sto prave "bezgresne" stripove)bi trebao biti domaci zadatak ono sto je nekada radio Dnevnik ili kako to Bane kaze : " Dnevnik je, prvi u tadašnjoj Jugoslaviji, otvorio radno mesto ''crtac stripa.."

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/12/2008 : 23:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Cuj, radi se na tome ali je problem sa originalnim tablama. Definitivno vrlo zabavne dvi epizode. Po mom sudu: Mitton, Kerac pa onda svi ostali. Francuze, osim spomenutog, necu ni kontati jer je sve što su radili škart. Dno dna... Pa i gore od toga.



Ako se radi na tome, onda jedva cekam!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3493 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 17/12/2008 : 23:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message
Taj Ferrijev nije izasao kod nas...?
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 17/12/2008 : 23:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:
Originally posted by sdragan@

Super je sto se konacno nasao i tekst o Veeelikom Bleku na ovim stranicama.
Koliko god on sa ove distance delovao naivno ipak treba dati malo vise respekta tim "srecnijim" vremenima strip produkcije.Tadasnji tirazi nam dovoljno govore o kakvom se tu redu velicina radilo...

Danasnjim izdavacima(to su ovi sto prave "bezgresne" stripove)bi trebao biti domaci zadatak ono sto je nekada radio Dnevnik ili kako to Bane kaze : " Dnevnik je, prvi u tadašnjoj Jugoslaviji, otvorio radno mesto ''crtac stripa.."



Naravno, i to je Dnevnik sve radio u periodu kada je prosecna plata u zemlji bila fascinantnih 300 evra...pravo je cudo kako je on uopste opstajao.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/12/2008 : 00:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
@Colt
Jel' ovo cinizam ili ja nešto ne kontam?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

fumettisti
Senior Member

Croatia
2265 Posts

Member since 13/07/2002

Posted - 18/12/2008 : 00:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send fumettisti an ICQ Message  Send fumettisti a Private Message
Moram reci kako ste napisali vrlo neozbiljan tekst pokusavajuci uciniti ne znam sto s time?Ako ste vec radio tekst onda ste trebali ostati pri temi a ne sebi dozvoliti komentare na lik koji vjeruj mi,nemaju veze sa mnogim stvarima.Trebali ste zadrzati neki nivo profesionalnosti a ne na ovaj nacin postici suprotno.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 18/12/2008 : 00:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

quote:
Originally posted by sdragan@

Super je sto se konacno nasao i tekst o Veeelikom Bleku na ovim stranicama.
Koliko god on sa ove distance delovao naivno ipak treba dati malo vise respekta tim "srecnijim" vremenima strip produkcije.Tadasnji tirazi nam dovoljno govore o kakvom se tu redu velicina radilo...

Danasnjim izdavacima(to su ovi sto prave "bezgresne" stripove)bi trebao biti domaci zadatak ono sto je nekada radio Dnevnik ili kako to Bane kaze : " Dnevnik je, prvi u tadašnjoj Jugoslaviji, otvorio radno mesto ''crtac stripa.."



Naravno, i to je Dnevnik sve radio u periodu kada je prosecna plata u zemlji bila fascinantnih 300 evra...pravo je cudo kako je on uopste opstajao.


"Kume" moras biti malo jasniji...ima ovde i nepismenih...kave evre spominjes, aludiras li na danasnju situaciju?

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000