forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 -Strip o Marku Perkovicu Thompsonu!???
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 20/12/2008 : 00:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
hahahahha...nisam ja te srece, ja moram još uciti za sutrašnji ispit...ništa od tog seksa....

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/12/2008 : 00:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

-P.S.-Pusti PM,pa ljudi smo,a ovaj forum (i slicni) su i namjenjeni da iznosimo svoje stavove,pitamo,educiramo,raspravljamo,itd.



Pa dobro, ako neceš na PM, kako da ja ovo shvatim:

"Evo,odoh se potrudit i pregledat,pa ti javim.Uglavnom,ne uvlaci nikakvoga Dadu u dijalog i nema potrebe da naglašavaš JA (veliko slova).Kada si ga vec spomenuo...da,ti nisi on,barem što se pismenosti tice.Istina,kratak si i nedorecen u tekstu.Izuzetno nekulturan,ispodprosjecno pismen."

Izvoli. I ja sam tvoj fan. Najozbiljnije.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/12/2008 : 00:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
topic o thompsonu, a niti jedno izbacivanje!!
koja sramota...
moderatori, daj izbacite bilo koga, samo da možemo reci da je netko izbacen....
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/12/2008 : 00:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Betty Page

hahahahha...nisam ja te srece, ja moram još uciti za sutrašnji ispit...ništa od tog seksa....


Ti nisi u kombinaciji, ovde je rec o tvrdom, muškom seksu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25147 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/12/2008 : 00:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

topic o thompsonu, a niti jedno izbacivanje!!
koja sramota...
moderatori, daj izbacite bilo koga, samo da možemo reci da je netko izbacen....



Kako nijedno? Ne citaš dobro. Samo još nisam uzeo crvenu olovku da ga ubeležim..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 20/12/2008 : 00:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dveribad

-Uglavnom,bez insinuacija i vrijedanja mojeg seksualnog opredjeljenja.Tolerancija i kulturna konverzacija su temelji modernog društva.Primjer normalne konverzacije izmedu dvoje(ili više ljudi) pogledaj pod Betty.Možeš puno naucit,a ništa te ne košta.Dozu opuštenosti,uz simpatican,humoristican pristup kopiraj od npr.Srdana.
-P.S.-Pusti PM,pa ljudi smo,a ovaj forum (i slicni) su i namjenjeni da iznosimo svoje stavove,pitamo,educiramo,raspravljamo,itd.-Inace,tvoj sam fan i mislim da si ok moderator,ali smanji fitilj.Nije "fudbal",da moraš iz prve...driblaj malo Safete!(da i ovo ne shvatiš krivo,zaista se šalim).



Pazi kad mi na kraj pameti nije bilo, NI NAJMANJE, da pravim insinuacije na tvoje sex. opredeljenje! Kako si to molim te shvatio?
Pošto si ti reklamirao strip, red je da imaš i reklamni materijal.
To ne znaci da ti za taj isti i odgovaraš, ili ga odobravaš.
Krivo si skužio, u svakom slucaju.
A ako ja nisam tolerantan i opušten, onda jebi ga( upps)...




-Pa u startu si se zakacio i isprovocirao.Pogledaj unatrag.Ja sam ti inace klasicna pedercina i clan udruge ISKORAK!...baš si ti cudan lik,ali evo,kad ne shvacaš...cijelo vrijeme ti se upucavam,a ti ne kopcaš!?Baš sam se "okuražio"!Izjavljujem ti ljubav pred cijelim auditorijem,riskiram vlastitu reputaciju,a ti tu glumiš muškarcinu!...jedino je Renky skopcao!
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 20/12/2008 : 00:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
Srdjandj: jebiga, vi se maznite, ja cu snimat ;)

dveribad: ako si gej, možeš li mi biti najbolji frend i stilist?

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/12/2008 : 01:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dveribad

-Uglavnom,bez insinuacija i vrijedanja mojeg seksualnog opredjeljenja.Tolerancija i kulturna konverzacija su temelji modernog društva.Primjer normalne konverzacije izmedu dvoje(ili više ljudi) pogledaj pod Betty.Možeš puno naucit,a ništa te ne košta.Dozu opuštenosti,uz simpatican,humoristican pristup kopiraj od npr.Srdana.
-P.S.-Pusti PM,pa ljudi smo,a ovaj forum (i slicni) su i namjenjeni da iznosimo svoje stavove,pitamo,educiramo,raspravljamo,itd.-Inace,tvoj sam fan i mislim da si ok moderator,ali smanji fitilj.Nije "fudbal",da moraš iz prve...driblaj malo Safete!(da i ovo ne shvatiš krivo,zaista se šalim).



Pazi kad mi na kraj pameti nije bilo, NI NAJMANJE, da pravim insinuacije na tvoje sex. opredeljenje! Kako si to molim te shvatio?
Pošto si ti reklamirao strip, red je da imaš i reklamni materijal.
To ne znaci da ti za taj isti i odgovaraš, ili ga odobravaš.
Krivo si skužio, u svakom slucaju.
A ako ja nisam tolerantan i opušten, onda jebi ga( upps)...




-Pa u startu si se zakacio i isprovocirao.Pogledaj unatrag.Ja sam ti inace klasicna pedercina i clan udruge ISKORAK!...baš si ti cudan lik,ali evo,kad ne shvacaš...cijelo vrijeme ti se upucavam,a ti ne kopcaš!?Baš sam se "okuražio"!Izjavljujem ti ljubav pred cijelim auditorijem,riskiram vlastitu reputaciju,a ti tu glumiš muškarcinu!...jedino je Renky skopcao!


Ratko, dete slatko, legendo! Baš mi treba dobrog smeha za opuštanje!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/12/2008 : 01:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Mama mi bila uciteljica, šta mogu

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/12/2008 : 01:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by supermark

topic o thompsonu, a niti jedno izbacivanje!!
koja sramota...
moderatori, daj izbacite bilo koga, samo da možemo reci da je netko izbacen....



Kako nijedno? Ne citaš dobro. Samo još nisam uzeo crvenu olovku da ga ubeležim..



ah, onda ok
vec sam se mislio osobno ponuditi za izbacivanje, samo da bude izbacenih
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/12/2008 : 01:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Betty Page

Srdjandj: jebiga, vi se maznite, ja cu snimat ;)

dveribad: ako si gej, možeš li mi biti najbolji frend i stilist?


Kaj imaš kameru ili mobitelom? Ja sad ne smem zbog srca!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 20/12/2008 01:01:39
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 20/12/2008 : 01:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Betty Page

:) znaci, u tom stadu alfa mužjak ima golu, dlakavu guzu..mmm..šteta što nema tih hlaca u konfekciji... :P :P

Fakat, tko bi se od vas odvažio obuci takve hlace, pa makar iz zajebancije ? Bi li ti, manhunteru, globinjo i ostali?



He he he, meni je guza spljeskana od silnog sedenja za racunarom...šmrc..a inace mi je ovo decacki san!!!



-Pa javi se.Garantiram ti da cemo ju ,onako momacki,ispeglat!Bit ce cvrsta ko planina Jastrebac!(to je negdje kraj Kruševca grada,ili griješim)!?

Edited by - dveribad on 20/12/2008 01:02:04
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 20/12/2008 : 01:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
Trebali smo topic prije navuci na gejanu i guzice i sl pa ne bi bilo izbacenih- to bi znacilo pravi ISKORAK na forumu- kako pricati o thompsonu bez da se ikog banna!

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/12/2008 : 01:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by supermark
ah, onda ok
vec sam se mislio osobno ponuditi za izbacivanje, samo da bude izbacenih


Previše gledaš Big Brother

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/12/2008 : 01:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dveribad

-Uglavnom,bez insinuacija i vrijedanja mojeg seksualnog opredjeljenja.Tolerancija i kulturna konverzacija su temelji modernog društva.Primjer normalne konverzacije izmedu dvoje(ili više ljudi) pogledaj pod Betty.Možeš puno naucit,a ništa te ne košta.Dozu opuštenosti,uz simpatican,humoristican pristup kopiraj od npr.Srdana.
-P.S.-Pusti PM,pa ljudi smo,a ovaj forum (i slicni) su i namjenjeni da iznosimo svoje stavove,pitamo,educiramo,raspravljamo,itd.-Inace,tvoj sam fan i mislim da si ok moderator,ali smanji fitilj.Nije "fudbal",da moraš iz prve...driblaj malo Safete!(da i ovo ne shvatiš krivo,zaista se šalim).



Pazi kad mi na kraj pameti nije bilo, NI NAJMANJE, da pravim insinuacije na tvoje sex. opredeljenje! Kako si to molim te shvatio?
Pošto si ti reklamirao strip, red je da imaš i reklamni materijal.
To ne znaci da ti za taj isti i odgovaraš, ili ga odobravaš.
Krivo si skužio, u svakom slucaju.
A ako ja nisam tolerantan i opušten, onda jebi ga( upps)...




-Pa u startu si se zakacio i isprovocirao.Pogledaj unatrag.Ja sam ti inace klasicna pedercina i clan udruge ISKORAK!...baš si ti cudan lik,ali evo,kad ne shvacaš...cijelo vrijeme ti se upucavam,a ti ne kopcaš!?Baš sam se "okuražio"!Izjavljujem ti ljubav pred cijelim auditorijem,riskiram vlastitu reputaciju,a ti tu glumiš muškarcinu!...jedino je Renky skopcao!



hmmm...
ako ti se ja javim, hocu li dobiti što besplatnih stripova
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/12/2008 : 01:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Betty Page
dveribad: ako si gej, možeš li mi biti najbolji frend i stilist?


moj prijatelj gay
moj prvi prijatelj koji je ovo javno priznao...
svaki ti dao

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 20/12/2008 : 01:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Betty Page

Srdjandj: jebiga, vi se maznite, ja cu snimat ;)

dveribad: ako si gej, možeš li mi biti najbolji frend i stilist?


Kaj imaš kameru ili mobitelom? Ja sad ne smem zbog srca!



imam fotic s kamerom i mobitel- mogu upotrijebiti i jedno i drugo- jedno za total plan, a drugo za krupne planove ;)

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/12/2008 : 01:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Betty Page

:) znaci, u tom stadu alfa mužjak ima golu, dlakavu guzu..mmm..šteta što nema tih hlaca u konfekciji... :P :P

Fakat, tko bi se od vas odvažio obuci takve hlace, pa makar iz zajebancije ? Bi li ti, manhunteru, globinjo i ostali?



He he he, meni je guza spljeskana od silnog sedenja za racunarom...šmrc..a inace mi je ovo decacki san!!!



-Pa javi se.Garantiram ti da cemo ju ,onako momacki,ispeglat!Bit ce cvrsta ko planina Jastrebac!(to je negdje kraj Kruševca grada,ili griješim)!?


šta on ima s kruševcom,on je švajcarac

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 20/12/2008 : 01:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dveribad

-P.S.-Pusti PM,pa ljudi smo,a ovaj forum (i slicni) su i namjenjeni da iznosimo svoje stavove,pitamo,educiramo,raspravljamo,itd.



Pa dobro, ako neceš na PM, kako da ja ovo shvatim:

"Evo,odoh se potrudit i pregledat,pa ti javim.Uglavnom,ne uvlaci nikakvoga Dadu u dijalog i nema potrebe da naglašavaš JA (veliko slova).Kada si ga vec spomenuo...da,ti nisi on,barem što se pismenosti tice.Istina,kratak si i nedorecen u tekstu.Izuzetno nekulturan,ispodprosjecno pismen."

Izvoli. I ja sam tvoj fan. Najozbiljnije.



-Upucavanje,brate!!!!!!!!!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/12/2008 : 01:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by supermark
hmmm...
ako ti se ja javim, hocu li dobiti što besplatnih stripova



Ili Hot Dog... ups, Dylan Dog

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/12/2008 : 01:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Betty Page

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Betty Page

Srdjandj: jebiga, vi se maznite, ja cu snimat ;)

dveribad: ako si gej, možeš li mi biti najbolji frend i stilist?


Kaj imaš kameru ili mobitelom? Ja sad ne smem zbog srca!



imam fotic s kamerom i mobitel- mogu upotrijebiti i jedno i drugo- jedno za total plan, a drugo za krupne planove ;)


Ok, javim se kad malo prezdravim!
Znaci bude bio grupnjak?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 20/12/2008 : 01:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message
pa da- mora biti bolje nego na onoj slici!

Je suis contre ce que vous dites,mais je me battrai de toutes mes forces pour que vous puissiez le dire.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/12/2008 : 01:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by supermark
ah, onda ok
vec sam se mislio osobno ponuditi za izbacivanje, samo da bude izbacenih


Previše gledaš Big Brother



pricaš gluposti!
usput, zbog ovoga sam te nominirao
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 20/12/2008 : 01:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dveribad

-Uglavnom,bez insinuacija i vrijedanja mojeg seksualnog opredjeljenja.Tolerancija i kulturna konverzacija su temelji modernog društva.Primjer normalne konverzacije izmedu dvoje(ili više ljudi) pogledaj pod Betty.Možeš puno naucit,a ništa te ne košta.Dozu opuštenosti,uz simpatican,humoristican pristup kopiraj od npr.Srdana.
-P.S.-Pusti PM,pa ljudi smo,a ovaj forum (i slicni) su i namjenjeni da iznosimo svoje stavove,pitamo,educiramo,raspravljamo,itd.-Inace,tvoj sam fan i mislim da si ok moderator,ali smanji fitilj.Nije "fudbal",da moraš iz prve...driblaj malo Safete!(da i ovo ne shvatiš krivo,zaista se šalim).



Pazi kad mi na kraj pameti nije bilo, NI NAJMANJE, da pravim insinuacije na tvoje sex. opredeljenje! Kako si to molim te shvatio?
Pošto si ti reklamirao strip, red je da imaš i reklamni materijal.
To ne znaci da ti za taj isti i odgovaraš, ili ga odobravaš.
Krivo si skužio, u svakom slucaju.
A ako ja nisam tolerantan i opušten, onda jebi ga( upps)...




-Pa u startu si se zakacio i isprovocirao.Pogledaj unatrag.Ja sam ti inace klasicna pedercina i clan udruge ISKORAK!...baš si ti cudan lik,ali evo,kad ne shvacaš...cijelo vrijeme ti se upucavam,a ti ne kopcaš!?Baš sam se "okuražio"!Izjavljujem ti ljubav pred cijelim auditorijem,riskiram vlastitu reputaciju,a ti tu glumiš muškarcinu!...jedino je Renky skopcao!



hmmm...
ako ti se ja javim, hocu li dobiti što besplatnih stripova


oceš,sto posto,rale voli mlado meso,po mogucnosti plave kose...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/12/2008 : 01:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Betty Page

pa da- mora biti bolje nego na onoj slici!


A ko ce nabaviti ove mazohisticke rekvizite?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000