forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Imam rješenje za popularizaciju stripova
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 24/12/2008 : 19:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
ovaj 1Euro ima rješenje za sve probleme... da se javiš ovima u Bruxellesu za rješenje oko ekonomske krize ?
vjerojatno imaš nešto i oko toga za ponudit ;)
Go to Top of Page

Luk-San
Junior Member

Croatia
369 Posts

Member since 01/11/2008

Posted - 24/12/2008 : 20:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Luk-San a Private Message
uhuuu to bi bilo lijepo za sve vas.ja živim na tudoj brizi
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 25/12/2008 : 12:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro


Da ja kupim na aukciji 20 ili 30 stripova za njih cu platiti 200,300 ili više kuna,plus isto tako cu platiti poštarninu.


E ovako malo o toj tvojoj matematici...Imas trenutno na aukciji 18 Kit Telera kod Ontarioweb-a za citanje(tebi odgovarajuce ocuvanosti) preko broja 400 o kojima si ti pricao za 75kn...i platis na to postarinu...i sve te izadje oko 100kn...i opet mozes kad procitas da ih prodas za otprilike isti novac...

quote:
Originally posted by 1Euro


Možda kupim tih 20 stripova od 20 razlicitih prodavaca što znaci da trebam 20 puta platiti poštarninu.Znaš li ti koliki me novac to dode?


A kad vec pricas o tome SBBKBB mozda tih 20 stripova moras posuditi za citanje od 20 razlicitih ljudi pa imas 2x20 postarina posto moras stripove i vratiti...pa jos ako je iz inostranstva...

za mene je ova rasprava gotova a ti znas znas sta ti je najbolje prema tome sretno ti...

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/12/2008 : 17:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Luk-San

Moja knjižnica ima 5 pišljivih stri albuma,koje ja progutam u jednom popodnevu!Ali sam ja sada nagovorio tetu iz knjižnice da naruci iz Libellusa Mv.I narucila je,ako mi ne laže.1Euro ti nisi mislio:

ako se strip knjižnica otvori i krene sa poslovanjem,gdje bi bila?Ja ne bi mogao iz Gorskog k. u Zagreb da si posudim stripove za citanje!?Pošto sigurno u svakom mjestu ima barem jedno dijete zaljubljenik u stripove,kako bi se to izvelo?Nemoj sada rec da ce se autobus i vlak organizirat pa cemo se vozit u strip knjižnicu


Takve stvari se mogu lako riješiti.
Ili ima svaka knjižnica u svakom gradu neki strip kutak pa svatko ode do najbliže knjižnice ili ima jedna centralna knjižnica koja putem pošte pošalje strip na troškove citaoca naravno
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/12/2008 : 17:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

ovaj 1Euro ima rješenje za sve probleme... da se javiš ovima u Bruxellesu za rješenje oko ekonomske krize ?
vjerojatno imaš nešto i oko toga za ponudit ;)


imam
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 25/12/2008 : 18:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message
oko toga imamo svi nešto za ponudit.


http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 25/12/2008 : 23:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

ovaj 1Euro ima rješenje za sve probleme... da se javiš ovima u Bruxellesu za rješenje oko ekonomske krize ?
vjerojatno imaš nešto i oko toga za ponudit ;)



Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 26/12/2008 : 10:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by darth-vader

ovaj 1Euro ima rješenje za sve probleme... da se javiš ovima u Bruxellesu za rješenje oko ekonomske krize ?
vjerojatno imaš nešto i oko toga za ponudit ;)


imam



sacuvaj nas molim te svog rješenja ;-)
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/12/2008 : 12:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by darth-vader

ovaj 1Euro ima rješenje za sve probleme... da se javiš ovima u Bruxellesu za rješenje oko ekonomske krize ?
vjerojatno imaš nešto i oko toga za ponudit ;)


imam



sacuvaj nas molim te svog rješenja ;-)


hocu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/12/2008 : 12:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Ferri

quote:
Originally posted by darth-vader

ovaj 1Euro ima rješenje za sve probleme... da se javiš ovima u Bruxellesu za rješenje oko ekonomske krize ?
vjerojatno imaš nešto i oko toga za ponudit ;)






Humor ti je na istom nivoju ko i tvoji crteži
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 27/12/2008 : 17:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Subvencije za strip izdavace,izdvajanje iz budžeta za strip,smanjenje za neka druga ministarstva,npr.odbrane,vere,dijaspore itd...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/12/2008 : 18:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
rešenje za strip je cijena 1 evro, ali za sve stripove bez iznimke.Dobro, mogu Metalbaruni bit
i 2x po 1 evro.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 27/12/2008 : 18:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Za neke nije rešenje ni da im poklone...
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 27/12/2008 : 19:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by darth-vader

ovaj 1Euro ima rješenje za sve probleme... da se javiš ovima u Bruxellesu za rješenje oko ekonomske krize ?
vjerojatno imaš nešto i oko toga za ponudit ;)


imam



sacuvaj nas molim te svog rješenja ;-)


hocu



neizmjerno smo zahvalni
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 20:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Resenje je totalno bez veze. klince zabole za stripove. Cast izuzecima !

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by darth-vader

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by darth-vader

ovaj 1Euro ima rješenje za sve probleme... da se javiš ovima u Bruxellesu za rješenje oko ekonomske krize ?
vjerojatno imaš nešto i oko toga za ponudit ;)


imam



sacuvaj nas molim te svog rješenja ;-)


hocu



neizmjerno smo zahvalni


drago mi je
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by mrav

Resenje je totalno bez veze. klince zabole za stripove. Cast izuzecima !


Ma to nije rješenje samo za klince!
Ideja je super ako se radi o poštenim ljudima.Šta ti nije super kada možeš procitati strip za jednu kunu????
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Ma nije poent procitati ! Ako ti je samo do citanja mozes da procitas na netu. Ili da downloadujes. Poenta stripa je procitati ga, posedovati i gajiti, cuvati. Ako neko nema taj osecaj onda nista od razvoja ljubavi prema stripu. Tako da je predlog budalastina.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ma šta provociraš.Šta ti hoceš?
Nemamo svi istu "poantu".Meni je dovoljno strip procitati i šta sad?
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

ma šta provociraš.Šta ti hoceš?
Nemamo svi istu "poantu".Meni je dovoljno strip procitati i šta sad?



Onda nisi stripoman, i za par meseci ces napustti strip. A treba da se razvija ludacka zagrizenost. A ne ficfirici...

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by mrav

quote:
Originally posted by 1Euro

ma šta provociraš.Šta ti hoceš?
Nemamo svi istu "poantu".Meni je dovoljno strip procitati i šta sad?



Onda nisi stripoman, i za par meseci ces napustti strip. A treba da se razvija ludacka zagrizenost. A ne ficfirici...


jako si pametan!
Ja jesam "stripoman" ali sam shvatio da mi je glupo bacati novac na sve strane za neke stripove koje samo želim procitati.Ja sakupljam stripove koje mogu redovno kupovati na kiosku,...nije tu problem.Problem je u tome što želim procitati neke ZS i LMS koje sam vec nekad procitao pa ih želim opet procitati jer znam da je dobra prica a pri tome ne sakupljam tog junaka.Shvataš?
Necu kupovati Teksa i sakupljati ga kad su mi od njega dobre 2,3 price,isto tako sa Kit Telerom.On je za mene jedan stvarno dobar junak ali da ga pocnem kupovati sada mi ne pada na kraj pameti jer mi se ne svida ovaj crtež,naivne price,...ali dobri kit Teler tek dolazi pa mi se ne da cekati pa želim procitati one stare price izašle kod LMS.I sada kupujem te stripove preko aukcija ali znam da ce ih biti teško prodati i povratiti novce.šta ce mi tih par stripova u kolekciji kada ga ne sakupljam i želim ga samo procitati i ja sam siguran da puno ljudi razmišlja tako.Ono što mi se svida ja sakupljam ali ima puno toga šta ne sakupljam ali bih želio procitati.Zato ne pricaj da prijedlog nije dobar ili korektan.Stripove ne downloadam ili kupujem dvd jer to je piratstvo i ja to poštujem.Ali posuditi strip koji je nekada bio pošteno kupljen i procitati ga to nije piratstvo.
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by mrav

quote:
Originally posted by 1Euro

ma šta provociraš.Šta ti hoceš?
Nemamo svi istu "poantu".Meni je dovoljno strip procitati i šta sad?



Onda nisi stripoman, i za par meseci ces napustti strip. A treba da se razvija ludacka zagrizenost. A ne ficfirici...


jako si pametan!
Ja jesam "stripoman" ali sam shvatio da mi je glupo bacati novac na sve strane za neke stripove koje samo želim procitati.Ja sakupljam stripove koje mogu redovno kupovati na kiosku,...nije tu problem.Problem je u tome što želim procitati neke ZS i LMS koje sam vec nekad procitao pa ih želim opet procitati jer znam da je dobra prica a pri tome ne sakupljam tog junaka.Shvataš?
Necu kupovati Teksa i sakupljati ga kad su mi od njega dobre 2,3 price,isto tako sa Kit Telerom.On je za mene jedan stvarno dobar junak ali da ga pocnem kupovati sada mi ne pada na kraj pameti jer mi se ne svida ovaj crtež,naivne price,...ali dobri kit Teler tek dolazi pa mi se ne da cekati pa želim procitati one stare price izašle kod LMS.I sada kupujem te stripove preko aukcija ali znam da ce ih biti teško prodati i povratiti novce.šta ce mi tih par stripova u kolekciji kada ga ne sakupljam i želim ga samo procitati i ja sam siguran da puno ljudi razmišlja tako.Ono što mi se svida ja sakupljam ali ima puno toga šta ne sakupljam ali bih želio procitati.Zato ne pricaj da prijedlog nije dobar ili korektan.Stripove ne downloadam ili kupujem dvd jer to je piratstvo i ja to poštujem.Ali posuditi strip koji je nekada bio pošteno kupljen i procitati ga to nije piratstvo.



Pravi stripoman cita samo glancere. A ne kao ti kupusare za 1 kunu.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa koji ti je k...c.šta si pametan a ovdje si 8 dana i svima nešto soliš pamet?Šta te briga kakav sam ja stripoman.gledaj svoja posla i ne nabijaj postove za bez veze.
A to sa glancerima ti je glupost.Glanceri so za kolekcionare a stripoman odnosno ljubav prema stripu možeš imati i do ne glancera.I ne glanceri su stripovi,da si dulje vremena na forumu znao bi to

Edited by - 1Euro on 27/12/2008 21:31:44
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa koji ti je k...c.šta si pametan a ovdje si 8 dana i svima nešto soliš pamet?Šta te briga kakav sam ja stripoman.gledaj svoja posla i ne nabijaj postove za bez veze.
A to sa glancerima ti je glupost.Glanceri so za kolekcionare a stripoman odnosno ljubav prema stripu možeš imati i do ne glancera.I ne glanceri su stripovi,da si dulje vremena na forumu znao bi to



Ah sto si naprasit. Netolerantan si.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000