forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TONKA UZVRACA UDARAC :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/12/2008 : 18:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Nije bas naj mjesto za ovaj topic, ali kako je bio prvi vezan za istu temu, odlucio sam ga staviti na ovaj podforum.

Prije 10-ak dana stvorila se negativan atmosfera izmjedju Tonke i mene. Zavrsile su aukcije i Tonka je imao izbidana 4 stropa, od kojih nije zelio uzeti 3. Nisam pristao na to jer smatram da nije uredu prema bilo kojem kupcu ili prodavacu da se ovakve stvari desavaju. Krenulo je odmjeravanje snaga preko prepiski u topicu "PRETNJA DARKWOOD DEVILA"...

Da skratim citavu pricu, Tonka je ispao vise nego korektan i danas smo se nasli. Platio je i preuzeo sve stripove koje je izbidao.

Ovim topicom zelim svima javno reci da je covjek ispostovao aukcije i da mu zelim daljnji boravak s nama na forumu i aukcijama.

Navodno se rijesava i spor izmedju Tonke i Dmara pa ce sve biti uredu.



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 27/12/2008 : 19:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
pax forum

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/12/2008 : 19:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Napokon da procitamo i neke lepe vesti posle tolikih bespotrebnih svada na ovom forumu
Bravo za Tonku i DD

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37795 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/12/2008 : 19:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Blagdani valjda! ;)
Lijepo, lijepo bogami.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 20:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Eto. A bitno da ste oterali coveka sa foruma. Sve vas je poklopio treba da se sramite.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 27/12/2008 : 20:13:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message
kazem ja da su Indijanci pametan narod...a Tonka je pametniji jer je poglavica.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/12/2008 : 20:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by mrav

Eto. A bitno da ste oterali coveka sa foruma. Sve vas je poklopio treba da se sramite.



Ne vidim da je ikoga poklopija. Ovo je najmanje što je moga uciniti da ispravi svoju grešku. Cijenim jedino što je ovim potezom prizna grešku a ljudski je praštati pa je i ovaj topic put u tom smijeru.

Znam da ce ovo sad povuci nove komentare ali stvarno mi nije jasno kako nekima nikako u glavu. Napravija je zajeb na aukcijama. Moga ga je riješit na bezbolniji nacin puno ranije ali nije nego se prolilo puno nepotrebne žuci... od strane direktnih ali i nas indirektnih sudionika.
E da preteknem neke... buduci da sudjelujem na aukcijama smatram da imam pravo sudjelovati u ovakvoj temi ali buduci ni da protiv Tonke nemam ništa osobno iskoristit cu priliku i pozvati nadležne da coviku otvore acc. Mislim da je ovo svima bila dovoljna škola a da je šteta da ga nema na forumu. Sve je završeno ipak u redu a i blagdani su...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2008 : 21:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
PA account mu nije ni bio zakljucan, odakle vam to? Pa ostavio je neki reply prije par dana.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Ma da. On je demonstrativno napustio forum. usled opsteg napadanja.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/12/2008 : 21:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Moja greška, navuka me mali mrav...

"Otjerali" mi tako zazvucalo pa da se editiram i pozivam Tonku da se vrati na forum. Svi imamo iskustvo više a nikakvih ružnih rici i nije palo da bi baš bili velika zlopamtila.

Eto

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Moja greška, navuka me mali mrav...

"Otjerali" mi tako zazvucalo pa da se editiram i pozivam Tonku da se vrati na forum. Svi imamo iskustvo više a nikakvih ružnih rici i nije palo da bi baš bili velika zlopamtila.

Eto



More nemoj da ti pokazem kako je veliki...

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/12/2008 : 21:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by mrav

quote:
Originally posted by Renky

Moja greška, navuka me mali mrav...

"Otjerali" mi tako zazvucalo pa da se editiram i pozivam Tonku da se vrati na forum. Svi imamo iskustvo više a nikakvih ružnih rici i nije palo da bi baš bili velika zlopamtila.

Eto



More nemoj da ti pokazem kako je veliki...



Oprosti, fula si adresu, sorry...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by mrav

quote:
Originally posted by Renky

Moja greška, navuka me mali mrav...

"Otjerali" mi tako zazvucalo pa da se editiram i pozivam Tonku da se vrati na forum. Svi imamo iskustvo više a nikakvih ružnih rici i nije palo da bi baš bili velika zlopamtila.

Eto



More nemoj da ti pokazem kako je veliki...



Oprosti, fula si adresu, sorry...



Manemoj...

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 27/12/2008 : 21:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by mrav

quote:
Originally posted by Renky

Moja greška, navuka me mali mrav...

"Otjerali" mi tako zazvucalo pa da se editiram i pozivam Tonku da se vrati na forum. Svi imamo iskustvo više a nikakvih ružnih rici i nije palo da bi baš bili velika zlopamtila.

Eto



More nemoj da ti pokazem kako je veliki...



Oprosti, fula si adresu, sorry...




-Provalio te mraf!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/12/2008 : 21:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pa šta i da je izbacen? jel se drža pravila aukcija? nije.sad je to rješeno i može se vratit ako ga je volja.ako nije nece ,koga briga?koji je on faktor da ga molimo za povratak?
mrave,gubiš se

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by mrav

quote:
Originally posted by Renky

Moja greška, navuka me mali mrav...

"Otjerali" mi tako zazvucalo pa da se editiram i pozivam Tonku da se vrati na forum. Svi imamo iskustvo više a nikakvih ružnih rici i nije palo da bi baš bili velika zlopamtila.

Eto



More nemoj da ti pokazem kako je veliki...



Oprosti, fula si adresu, sorry...




-Provalio te mraf!



Nije ni svestan.

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/12/2008 : 21:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad
-Provalio te mraf!



Da mi je znati samo koju ste "cudnovatu" verziju culi u NS. A, gadovi?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 27/12/2008 : 21:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by dveribad
-Provalio te mraf!



Da mi je znati samo koju ste "cudnovatu" verziju culi u NS. A, gadovi?



-Samo smo malo "napaprili" par situacija,narocito Gaston...ljudi za stolom su samo logicno zakljucili!!!...pi pi
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
592 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 27/12/2008 : 21:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message
Odlicno. Sada cu moci lijepo spavati.

Humbert Coe
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 27/12/2008 : 21:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by dveribad
-Provalio te mraf!



Da mi je znati samo koju ste "cudnovatu" verziju culi u NS. A, gadovi?



-Samo smo malo "napaprili" par situacija,narocito Gaston...ljudi za stolom su samo logicno zakljucili!!!...pi pi



hihihihihihi...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mrav
New Member



Tunisia
185 Posts

Member since 19/12/2008

Posted - 27/12/2008 : 21:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mrav a Private Message
Kakve to veze ima sa Tonkom?

http://www.sfpogled.net/
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/12/2008 : 22:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Da skratim citavu pricu, Tonka je ispao vise nego korektan i danas smo se nasli.





Bravo !

Razumna odluka.

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/12/2008 : 22:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by mrav

Eto. A bitno da ste oterali coveka sa foruma. Sve vas je poklopio treba da se sramite.



!?

Malo si zabrijao?!

Nitko ga nije otjerao i ne vidim koga je poklopi Tonka!?

Covjek je lijepo shvatio da je pogrijesio, ispricao se, jedan drugome smo pruzili ruku danas popodne.

Niti sekunde nije bio izbacen niti sa foruma niti sa aukcija.

Umjesto da si izvukao kakvu pouku iz ove price ti kuris vatru.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 27/12/2008 : 22:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
Važno je da je covjek shvatio da je napravio grešku i da je spor riješen.

But I'm just a soul whose intentions are good
Oh Lord, please don't let me be misunderstood
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 28/12/2008 : 00:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message
Drago mi je da se situacija riješila na jedan tako miran i ljudski nacin! BRAVO MOMCI!!! I da, možda imam samo dva posta, ali to ne znaci da ne pratim situaciju od samog pocetka

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/12/2008 : 08:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Još uvijek nas je stripfanova premalo, da bi se medusobno svadali.Svaki nesporazum može se
ljudski rešiti, ako so ljudine u pitanju. A stripfanovi smo ljudi i po.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000