forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 TONKA UZVRACA UDARAC :)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/12/2008 : 10:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by teller

Još uvijek nas je stripfanova premalo, da bi se medusobno svadali.Svaki nesporazum može se
ljudski rešiti, ako so ljudine u pitanju. A stripfanovi smo ljudi i po.


Pa, Tonka je ispao covjek. No, na žalost, ne priznaje svatko grešku pa da se ovako ljudski završi...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 28/12/2008 : 14:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Pohvalno od oba dvojice što je ovako završilo hepi endom.
Sad hocemo slike!!!!

Go to Top of Page

Tonka
Average Member

Croatia
865 Posts

Member since 02/12/2001

Posted - 28/12/2008 : 17:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka a Private Message
Evo i ja da se javim.
DD je i vise nego korektan covjek, i drago mi je da smo zakopali ratnu sjekiru i sve rijesili na miran nacin.
Nije mi i nikad nece biti namjera posvaditi se ili zamjeriti nekome a pogotovo ne stripfanovima :D
Iskoristit cu ovu priliku i da se ispricam Dalenu i Dmaru uvezi aukcija.

Lijep pozdrav svima i Sretna Nova...
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 28/12/2008 : 19:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message
Bravo Tonka, pametno si postupio sto si se nasao sa DD i platio stripove koje si izbidao.Kako ne bi dolazilo do ovakvih svadja-tri puta meri,a onda se odluci na kupovinu

Pokusaj ako mozes da resis i slucaj kupovine stripova od Dmara.To ti je moj savet.
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 28/12/2008 : 21:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Jos jednom hvala Tonka.



BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/12/2008 : 10:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka

Evo i ja da se javim.
DD je i vise nego korektan covjek, i drago mi je da smo zakopali ratnu sjekiru i sve rijesili na miran nacin.
Nije mi i nikad nece biti namjera posvaditi se ili zamjeriti nekome a pogotovo ne stripfanovima :D
Iskoristit cu ovu priliku i da se ispricam Dalenu i Dmaru uvezi aukcija.

Lijep pozdrav svima i Sretna Nova...



Tako govore pravi ljudi!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/12/2008 : 10:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Tako se radi... Malo se prckaš mailovima, pa staviš na forum da ljudi malo komentiraju, pa se onda ohladiš i ispušeš, i na kraju sklopiš dobar dil i skompaš se s neprijateljem.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000